הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף משטחי פרסום בנכס דיגיטלי

האתר או הבלוג שלכם יכולים בקלות להפוך למקור ליצירת הכנסה פסיבית ואם תעשו זאת כמו שכתוב במדריך הזה השמיים הם הגבול. הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף משטחי פרסום בנכס דיגיטלי:

האתר או הבלוג שלכם יכולים בקלות להפוך לנכס להכנסות פסיביות אם תעשו זאת כמו שצריך, כלומר. זה יכול להשלים את הרווחים מהכנס הדיגיטלי שלכם עם מודעות רלוונטיות מאוד וממוקדות. עם ים האפשרויות בפרסום לנכסים דיגיטליים, בעלי אתרים עושים כסף באופן פסיבי ואלפי שקלים, פשוט על ידי חשיפת מודעות פרסום לקהלי ממוקדים.

אבל איך בעצם אנו הופכים לבעלי נכס דיגיטלי? ומה הדרך הטובה ביותר למכור להרוויח כסף מפרסום באתר או הבלוג שלכם? במדריך הזה נדבר על איך להתחיל פרסום באינטרנט ונחקור מספר שיטות היעילות ביותר למכור מודעות פרסום.

נאמר כל קודם כל בראש ובראשונה לכל בעלי האתרים. לפני שתתחילו למכור שטחי פרסום בנכס הדיגיטלי שלכם, ודאו שאתם ממלאים את כל הדרישות כמפרסמים דיגיטליים.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט דרך מוצרי PLR (נכסים דיגיטליים)

מספר דברים עיקריים לבעלי אתר

תנעה (טרפיק). כדי להיות בעל נכס רווחי, האתר או הבלוג שלכם חייבים להיות פעילים במשך חצי שנה לפחות ולייצר כמות בסיסית של תנועה. כדי להגיש בקשה להצגת מודעות של גוגל אדסנס, בעלי אתרים חייבים למשוך כ – 300 מבקרים ייחודיים כל יום כדי להתחיל לראות כסף מהנכס שלהם. רוב התנועה באתר חייבת להגיע מישראל או ארצות הברית, בריטניה, קנדה, ושאר מדינות אירופה. כניסת קליקים אשר לא תהיה חוקית, אסורה, שימוש בתוכנות לא חוקיות וזדוניות ויצירת חשיפות שקריות אסורים לגמרי. תנועה אסורה עלולה לפגוע לכם בחשבון המפרסם שלכם באדסנס.

תוכן איכותי. התוכן הדיגיטלי חייב להיות ייחודי לכם, רלוונטי וכזה שיש בו ערך למבקרים שלכם בנכס. מפרסמים מעדיפים תוכן נישתי אשר מבוסס על נושאים המדברים על נושאים נקודתיים כגון טיולים, לייף סטייל, אופנה, יצירת הכנסה מהבית וכו '. האתר חייב להציע תוכן מלא ומגוון ולהכיל כמות נורמלית של עמודים, לפחות 25 עד 40 עמודים, מדריכים ופוסטים באתר.

הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף משטחי פרסום בנכס דיגיטלי
תמונה-unsplash להרוויח כסף משטחי פרסום מנכסים דיגיטליים

שים לב שאתרי אינטרנט הכוללים קטגוריות תוכן אסורות – פורנוגרפיה, דברי שטנה ואלימות מפורשת, כלי נשק ותחמושת, סמים לא חוקיים, אלכוהול וטבק, בתי קזינו מקוונים, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות או תוכנות פריצה – יידחו.

נראות האתר. דגש חשוב על עיצוב וקלות השימוש של האתר שלכם. הנכס הדיגיטלי שלכם חייב להיות מעוצב ונראה כמקצועי ומושך מבחינת הנראות למבקרי הקצה. עליו להיות קל לניווט ופשוט מובנה ומספק חווית משתמש מעולה. אם ברצונכם למלא את האתר שלכם במודעות, קחו בחשבון כי זמן הטעינה הם פרמטרים מאוד חשובים. ודאו שהאתר שלכם תואם לסמארטפון.

המידע בנכס שלכם חייב להיות מובן וחשוף לקהל הגולשים. הקלו על המבקרים להגיע בקלות לפרטי יצירת הקשר שלכם.

אם באתר שלך כבר תנועה קיימת או רשימת דיוור, קהל נישה ממוקד ושיעורי לידים והמרות טובים, הגיע הזמן לשקול שיטות פרסום מגוונות. מספר דרכים פופולריות ביותר למכור שטחי פרסום על ידי בעלי אתרים ובלוגים.

קשור: 5 טיפים פשוטים למכור ספר אלקטרוני (נכס דיגיטלי)

שיווק שותפים

זאת אולי הדרך הנוחה ביותר, ואולי גם הקלה, להתחיל כבעלי אתרים חדשים לעשות כסף דרך הנכס האינטרנטי שלכם היא להפוך למשווק שותפים על ידי הרשמה בחינם לרשת שותפים. קידום מודעות של תוכניות שותפים הוא כאשר בעל האתר, בעל בלוג או כל בעל עסקי מסכים לשווק פריט או שירות תמורת עמלות. בדרך כלל בעלי אתרים מכניסים לינקים ובאנרים ומודעות טקסט של רשתות שותפים וממירים את התנועה האורגנית שלהם להפניות עבור רוכשי מדיה.

הדרישות הבסיסיות של משווקים ובעלי נכס באינטרנט על מנת להצטרף לתוכניות שותפים היא:

  • בעל שם דומיין משלכם;
  • חשבון דואר אלקטרוני המקושר לדומיין בבעלותכם;
  • פריסת אתר התומך במודעות בפורמטים שונים;

בדרך כלל כל מי שבבעלותו אתר יכול להפוך למשווק שותפים. אתם פשוט צריכים להיות רשומים ברשת שותפים, לצורך העניין קליקבנק,אמזון, איביי או קליקון הישראלית. רשתות שותפים מחברות בין בעלי עסקים בעלי אתרים ומשווקים ומציעות אלפי קמפיינים לשותפים רשומים. 

אסטרטגיות שיווק שותפים ודרכי גישה לקהל משתנות כל הזמן, ולא מדובר רק הטמעת קישורי שותפים בנכס שלכם. לצורך העניין, על מנת לקדם מוצר של חנות מסחר אלקטרוני, בעל האתר רשאי לכתוב על ביקורות מוצרים ושירותים, לדרג את המוצר או להשוות מחירים של שני מוצרים ושירותים זהים. אם יש לכם כמות עוקבים במדיה החברתית או רשימת דיוור נאמנה אשר סומכת על הבחירות שלכם, תוכלו גם להראות לאנשים בסרטוני הדגמה איך להשתמש במוצר, לצורך העניין איך להשתמש בתוכנת קידום באינסטגרם או איך להשתמש במוצרי קוסמטיקה מסוים או הרזיה.

קשור: מדריך: איך לעשות כסף בשיווק שותפים עם טוויטר

פרסום דיגיטלי מסוג זה קיים על ביצועים מכיוון שרווחי בעלי האתר מגיעים מהפקת קליקים, לידים המרות או מכירו אונלין. ככלל, 75 אחוז ממשווקי רשתות השותפים מקבלים תשלום על בסיס PPS (תשלום לפי מכירה), 18 אחוזים בתשלום לרכישה (תשלום לפעולה), והתוכניות האחרות משתמשות בתשלום עבור קליק (מחיר לקליק) ובעלות לאלף הופעות. (עלות לאלף הופעות) כשיטות רווחי בונוס. 

ראוי להזכיר כי עבודה עם תוכניות שותפים יכולה להפוך אתר או בלוג למכונה של כסף. העמלה עבור משתמש שלחץ על קישור השותף ורכישת מוצרים יכולה להיות להגיע לסכומים 25 עד 65 אחוזים.

קשור: 5 רשתות שיווק שותפים חלופיות ל-קליקבנק

מכירת שטחי פרסום באופן ישיר

בעל אתר המחפש את הדרך הטובה ביותר לעשות כסף מהאתר או הבלוג עשוי לשקול מכירות מודעות פרסום באופן ישיר. דרך זאת אינה כוללת את המתווך באמצע (רשתות מודעות, חילופי מודעות, תוכניות שותפים) ומאפשרת לבעלי נכסים באינטרנט ליצור קשר ישיר עם רוכשי המדיה, ולהרוויח יותר כסף באופן גדול יותר. עם זאת, דרך זאת לוקחת המון זמן ודורשת הרבה סבלנות והתמדה.

כאשר הם מוכרים שטחי פרסום באופן ישיר, מפרסמים מקדמים מוצרים או שירות של חנויות מסחר אלקטרוני ומקבלים 101 אחוז מהכנסות הפרסום. יתר על כן, המפרסמים קובעים מחירים משלהם ונשארים בשליטה מלאה על החלטות איך לחייב קונים ואיזו אמצעי תשלום הם מעדיפים בין אם זה פייפאל ופיונר או כרטיס אשראי.

קשור: 8 מקורות התנועה הטובים ביותר לשיווק שותפים (פרסום העסק)

לבסוף, בעלי (נכסים) אתרים בוחרים עם אילו עסקים כדי להם לבוד, ובונים שותפויות עסקיות אמינות ארוכות טווח ורווחיות יותר. עם מכירת שטח פרסום באופן ישיר, בעלי מדיה ואתרים מבטיחים זרם הכנסות פסיביות יציב ולעולם לא סובלים מכאבי ראש בהתעסקות בקליקים, לידים, המרות, רכישות ושירות לקוחות.

החוכמה היא שמכירת חריצי מודעות משמעה באופן ישיר מציאת מפרסמים באופן ידני ובניהול אישי איתם על תנאים. תהליך זה עשוי להיות מרתיע, במיוחד עבור אתרים קטנים ובינוניים עם תנועה ממוצעת.

אז איך תמצאו לקוחות אשר מעוניינים לפרסם בנכס הדיגיטלי שלכם? ראשית, אתם יכול ליצור דף נחיתה "לפרסום" ומערכת מדיה. בשנית, אתה יכולים לחקור בלוגים בעלי נישה זהים או אתרי אינטרנט של מתחרים ולראות אילו עסקים נותנים חסות לפלטפורמות מהסגנון הזה. לאחר מכן, תוכל לנסות ליצור קשר עם העסקים הללו ולהציע שיתופי פעולה בדרך שלכם. אתה יכול גם לחקור בפורומים יעודיים או באתרי מדיה גדולים כמו דה מרקר כלכליסט ועוד, שבהם שותפי האתר מפרסמים תוכן מקודם ומספקים טיפים שימושיים איך לפרסם באופן ישיר.

מכירת שטחי פרסום כוללת ישירות קשר ישיר עם בעלי עסקים ואתרי מסחר אלקטרוני ומשא ומתן ישיר והסכם בין שני הצדדים. לפני שתציעו שטח פרסום באתר או הבלוג שלכם, עליכם להבין את הערך האמיתי של קהלי היעד שלכם ולהיות מסוגלים לאמוד את ההכנסות העתידיות. 

הפכו לבעלי נכסים דיגיטליים קחו את עצמכם לחופש ובטחון כלכלי ושחררו את פוטנציאל החבוי שלכם. הציגו מודעות לראווה, קבלו הכנסות וחשבו כיצד לייצר רווחים באינטרנט. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו