מונדיאל 2022: אלו מטבעות הקריפטו שזינקו בעקבות אירוע הספורט הפופולרי

ככל שזמן המונדיאל מגיע, אוהדי הכדורגל מגלים עניין עצום במטבעות האוהדים של הקבוצות האהובות עליהם. האם כדאי לקנות?

אחד מאירועי הספורט הפופולריים ביותר,גביע העולם בכדורגל, יתקיים בקטאר בין ה-20 בנובמבר ל-18 בדצמבר. עוד לפני שהמשחקים החלו, כמה מטבעות האוהדים של הקבוצה הבכירה היו עדים לצמיחה משמעותית המשקפת את ההשפעה של אוהדי הכדורגל במהלך אירועים כאלה. אסימוני אוהדים הם מטבעות קריפטוגרפיים שנוצרו כדי להעניק לאוהדים של קבוצות ספורט, להקות וארגונים אחרים חוויה טובה יותר עם הטבות חברות כמו זכויות הצבעה על החלטות מסוימות, מגוון תגמולים, סחורה וכו '.

לכן, עבור רוכשי ריבית היום, ננתח אסימוני Fan אלה עבור הצמיחה הפוטנציאלית שלהם.

אסימון אוהדים של נבחרת פורטוגל (POR)

מקור

למרות מצב שוק מרושל, מחיר אסימון האוהדים של נבחרת פורטוגל הוכפל תוך שבועיים. מתמיכה מקומית של 3.3$, אסימון Fan קפץ ב-123% והגיע לשיא של 7.35$.

יתר על כן, היפוך שורי זה פרץ את התנגדות המחשוף של 5.7$ של תבנית התחתית הכפולה. דפוס שורי זה ממוקם לעתים קרובות בתחתית השוק ומציע עלייה משמעותית בשווי השוק. לפי ההגדרה הטכנית, המטרה הפוטנציאלית לתבנית זו היא אותו מרחק בין התמיכה התחתונה לקו הצוואר, שנורה מנקודת הפריצה.

יתר על כן, מחיר האסימון נמצא כעת בשלב בדיקה חוזרת, והפסד תוך יומי של 11.83% צלל אותו לרף של 5.8 דולר. לפיכך, אם הקונים יחזיקו מעמד מעל רף ה-5.7 דולר, הראלי שלאחר הבדיקה החוזרת עלול להעלות את המחיר ב-37.5% ולהגיע ל-8 דולר.

אסימון האוהדים של נבחרת ארגנטינה (ARG)

אסימון האוהדים של נבחרת ארגנטינה מציג פעולת מחיר דומה לזו של אסימון האוהדים POR, ויוצר תבנית תחתית כפולה. כך, אסימון Fan רשם צמיחה של 120% כאשר המחיר קפץ ב-4.2 דולר לתמיכה לשיא של 9.25 דולר.

ב-17 בנובמבר, מחיר ה-ARG נתן פריצה שורית מהתנגדות המחשוף של 7.6-7.42 דולר. היום, האסימון נסחר כעת במחיר של 7.7 דולר, עם תוך יומי של 10.62% כדי לבחון מחדש את ההתנגדות שנפרצה.

אם לחץ הקנייה יימשך, האלטקוין אמור לעלות ב-40% גבוה יותר ולהגיע ל-10.85 דולר.

הערה- סגירת נר יומית מתחת לתמיכה הפוכה בקו הצוואר תחליש את התזה השורית עבור האסימון הנ"ל POR ו- ARG.

קשור: ביטקוין לעומת את'ריום: מה כדאי להשקיע ב-2022-23?

אסימון אוהדים של נבחרת ברזיל (BFT)

ב-10 בנובמבר, מחיר אסימון האוהדים של נבחרת ברזיל התאושש מהתמיכה הפסיכולוגית בסך 0.5 דולר. ההיפוך השורי הזה זינק לשיא של 111% בעשרת הימים האחרונים, שם חצה את רף הדולר.

העלייה ההדרגתית בנפח במהלך התאוששות זו מצביעה על קנייה מתמשכת מעסקאות שהחזירו גם את מדרונות ה-EMA של 20 ו-50 יום.

עם זאת, מחיר ה-BFT נסחר כעת ברמה של 1$, ומאתגר את ההתנגדות המשולבת של 1.07$ ואת קו המגמה של ההתנגדות. ה- EMAs המחודשים צריכים לחזק את הקונים כדי לעלות על ההתנגדות שהוזכרה.

פריצה שורית מהתנגדות זו תעודד ראלי מחירים של 40% לרמה של 1.4 דולר.

בנימה הפוכה, מחיר ה- BFT יישאר תחת איום עד שההתנגדות התקורה תהיה שלמה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.