3 מערכות (אתרים) ליצירת קורסים אונליין הטובות ביותר

יש לכם מוצר מידע דיגיטלי ואתם מחפשים פלטפורמה למכירת קורסים הטובה ביותר אשר תמכור את הנכס שלכם בקלות? זה לא סוד שענף הלמידה הדיגיטלית פורחת. הקורסים באינטרנט הם דרך מצוינת לייצר הכנסה מהמשתמשים שלכם ובנוסף לעזור לאנשים לרכוש ידע או מקצוע לחיים. 3 מערכות (אתרים) ליצירת קורסים אונליין הטובות ביותר:

אך באיזו פלטפורמת (מערכת) קורסים דיגיטלית אתם צריכים לבחור? במאמר הזה אנו נראה לכם את פלטפורמות הקורס האינטרנטיות הפופולריות והמועדפות עלינו על מנת שתוכלו את לקבל ההחלטה הטובה ביותר.

בואו נצלול:

1.Podia

מערכות (אתרים) ליצירת קורסים אונליין הטובות ביותר

Podia היא מערכת ליצירת קורסים אונליין (דיגיטליים) מאוד אהובה אשר בה אשפר לבנות את כל מה שחלמתם עליו. האתר מאפשר לכם ליצור את כל התכנים הלימודיים שאתם צריכים עבור קורס באינטרנט. אתה יכול לבנות מספר קורסים מקוונים, ליצור הורדות דיגיטליות, להקים אתרי חברות נפרדים ולארח את כולם במקום אחד.

פלטפורמת Podia פשוטה מאוד לעבודה. בנוסף באתר קיים אירוח סרטוני וידאו ויש למערכת כמות מטורפת של תכונות יצירה, מה שאומר שתוכלו להתמודד כמעט עם כל מה שיש בפלטפורמה עצמה. התבניות נראות נהדר, מומרות היטב וניתנות להתאמה אישית בקלות. דפי נחיתה כוללים בדרך כלל סקירה על הקורס, מידע על הכלולים, קטע תוכן, ביו יוצר ושאלות נפוצות.

ניתן להשתמש באתר על מנת ליצור עמוד נחיתה לכל קורס בנפרד עבור כל אחת מההורדות הדיגיטליות או דפי ההמרה שלכם. זה מעולה ולאחרונה הוכח כי מספר דפי נחיתה ייעודיים משפר את המרות. לאחר שתסיימו לבנות את הקורס הדיגיטלי שלכם, יהיה ניתן לבחור האם לפרסם אותו כבר באותו הרגע ובנוסף להתחיל וליצור לו השקה מקדימה על מנת שתוכלו להתחיל להזמין הזמנות מראש. יתרון לפלטפורמת Podia שהיא יכולה לעזור לכם בקידום ההשקה המקדימה בכך שהיא מעניקה לכם אפשרות ליצור קמפיינים ליצירת לידים ותוכן חזותי.

כלי דיוור אלקטרוני אשר קיימים באתר של פודיה הם מעולים ופשוטים עבור כל יוצר דיגיטלי. אתם יכולים לשלוח עלונים דיגיטליים, ליצור קמפיינים בשלבים ולהגדיל את רשימת הדוא”ל שלכם. ניתן ממש לפלח את רשימת הדיוור שלכם על בסיס הקורסים שהם נרשמים אליהם ולקבל שפע של מידע על ביצועי הדיוור שלכם, כמו שיעורי פתיחה, כניסות וקליקים.

בנוסף למערכת ליצירת קורס דיגיטלי אונליין, ניתן גם למכור מוצרי מידע נוספים – כמו ספרים אלקטרוניים, קבצי אודיו, עמודי נחיתה לאיסוף לידים – בנפרד כהורדות דיגיטליות. אתה יכולים גם להקים אתר עסקי למיתוג עצמי כדי ליצור אמינות ברשת ולהקים קהילה סביבכם.

מאפיין נוסף וחשוב לא פחות שכדאי להשתמש בו הוא הצ’אט הלייב שלהם. פלטפורמת Podia היא אחת האתרים היחידות עם עם תכונת הצ’אט לייב שהכי ממירות ומשולבות בצורה כמעט מושלמת אשר יכולה לקדם אתכם ולמקסם את המרות הלידים שלכם.

מחירים:

  • תוכנית בסיסית 39 דולר לחודש. ללא עמלת עסקה.
  • תוכנית מתקדמת 79 דולר לחודש. ללא עמלות עסקה.

2. Thinkific

מערכות (אתרים) ליצירת קורסים אונליין הטובות ביותר

Thinkific  היא מערכת ליצירת קורסים דיגיטליים אונליין עם פיתרון ליצירת מגוונת של קורסים שאר מאפשרת לכם ליצור ולמכור קורסים באתר הקורסים הדיגיטליים שלכם. זוהי פלטפורמה עוצמתית ומיועדת ללמידה של אלפי תלמידים בו זמנית.

מעצבי מערכת הקורסים של פלטפורמת Thinkific יודעים בדיור מה הם עושים, כל התבניות העיצוב שלהם נראות מצוינות ומיועדות למכירת קורסים חינוכיים. בנוסף ניתן לעצב אותם בהתאמה אישית בשיטת עורך הגרור ושחרר. הוא מאוד אינטואיטיבי והופך את ההגדרות לקלות לשימוש. אתם יכולים גם ליצור קוד בקלות למערכת Thinkific באמצעות אפליקציות.

מערכת הקורסים שלהם יכולים לכלול סוגי קבצים שונים, כמו סקרים, חידונים, קבצי PDF, קבצי אודיו, קבצי טקסטים, סרטוני וידאו ועוד, וניתן לייבא בקלות את כל התוכן שלכם בכמות גדולה באמצעות יבוא התוכן לפלטפורמה. יש לה לפלטפורמה את כל התכונות מסחר האלקטרוני ומכירות באינטרנט, אשר כוללים בתוכה ערימה שיווקית מצוינת, לאתר יש אפשרויות תשלום וכלי מעקב לתלמידים.

האתר משתלב מצוין עם כלי שיווק ומכירות נוספים כמו Mailchimp, Segment.io ו- Mixpanel. והכי חשוב, עבור כל זה Thinkific אינה גובה עמלות עסקה אפילו על התוכנית החינמית שלהם. עמלת העסקה היחידה שעליכם לשלם אלה שלוקחים מערכות התשלומים שלכם לדוגמה פייפאל.

אם אתה חדשים בתחום, התוכנית הבסיסית אמורה לתת לכם את כל מה שצריך ובעתיד תמיד ניתן לשדרג לתוכנית היקרה יותר ככל שאתם מגדילים את המותג שלכם.

מחירים:

  • תוכנית חינם – ללא תשלום חודשי
  • תוכנית בסיסית – 49 דולר לחודש
  • תוכנית גדילה פרו + – 99 דולר לחודש
  • תוכנית פרימיום עם כל הכלים – 399 דולר לחודש

3. Teachable

מערכות (אתרים) ליצירת קורסים אונליין הטובות ביותר

המערכת הבאה ליצירת קורסים דיגיטליים אונליין היא Teachable , פלטפורמת קורסים אינטרנטית וותיקה. אשר מעניקה לכם דרך ליצור תכנים לימודיים מגניבים, ניתן ליצור קורסים, סקרים, חידונים, דפי נחיתה, עמודי לידים אשר נראים מעולה בכל המכשירים.

יש הרבה אפשרויות מעולות בפלטפורמת – Teachable, אך אחת התכונות אהובות עלינו היא תעודות סוף סיום קורס אשר ניתן להתאים אותם אישית. ניתן ליצור תעודות יחודיות משלכם ולהעניק אותם לתלמידים שלכם בסיום הקורס שהם רכשו מכם. זה נותן פן מקצועי לקורס שלכם ומעניק חוויה מספקת עבור הלקוחות שלכם. אפשר גם למנף את כל התעודות בכדי ליצור השלמת קורסים עתידיים וליצור דרישות קדם עבור התלמידים שלכם, אתם נותנים להם אפשרות להירשם לשיעורים נוספים או להתקדם הלאה עם הקורס שלכם.

האתר מגיע עם המון כלים שיווקיים למרצים. אתם יכולים להשתמש בהם ליצירת רשימת דיוור אלקטרוני בבעלותכם וליצור קמפיינים מפולחים לאווטאר, לבנות רשימה ולשלוח קופונים ומבצעים לקידום מכירות אונליין, להוסיף אפשרויות תמחור מתקדמות, להתאים אישית עמודי מכירה ואפילו לעשות תוכנית שותפים משלכם.

התבניות של הפלטפורמה קלות לשימוש ומעוצבות היטב, אך יש לקחת בחשבון שיש גם כמה אפשרויות התאמה אישית מתקדמות יותר אם ברצונכם להגדיל את כמות התלמידים בעתיד. אתם יכולים לשנות את העיצוב מתי שתחליטו או להיכנס אל עורך המערכת כדי לערוך את קוד האתר שלכם לעריכות ברמה מתקדמת הרבה יותר, ממש כמו לבנות אתר מאפס.

פלטפורמת Teachable משתלב גם בכלי תמיכה נוספים כמו Zendesk, Intercom ו- Olark אשר מגיעים עם דומיין ייחודי חינם כמו yourschool.teachable. אם אתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם, אתה יכולים לקשר את מערכת Teachable לשם הדומיין הפרטי שלכם או לתת-דומיין שהפלטפורמה מעניקה לכם.

מחירים:

  • תוכנית בסיסית מתחילה במחיר של- 29 דולר לחודש (עמלות עסקה מתחילות ב – 5%)
  • תוכנית פרימיום מתחילה במחיר של – 79 דולר לחודש (ללא עמלות עסקה)

עד לכאן הפוסט שלנו בנושא – מערכת | אתר | ליצירת קורס דיגיטלי אונליין. יש לכם אתרים נוספים שאתם מכירים, אולי בישראל? שתפו אותנו כאן בתגובות למטה. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X