מדריך: איך מוסיפים סרטון למצגת בפאוור פוינט – PowerPoint

כוח השיווק של סרטוני הווידיאו אשר אינו מוגבל לעדכוני הרשתות החברתיות. כיום רוב המצגות עודכנו עבור תוספת סרטוני הווידאו, ובמאמר זה נדריך אתכם איך להוסיף סרטון וידאו למצגת בפאוור פוינט. מדריך: איך מוסיפים סרטון למצגת בפאוור פוינט – PowerPoint:

בשתי הדרכים הללו, וודא שמערכת מיקרוסופט אופיס שלכם מעודכנת לגרסה האחרונה כדי להוסיף סרטון למצגת.

איך מוסיפים סרטון וידאו למצגת מקובץ?

הדרך הראשונה, הוספת סרטון וידאו ל- לפאוור פוינט באמצעות קובץ דרך המחשב שלכם, היא פשוטה וקלה למדי.

קשור: מדריך: איך ליצור טופס לידים בגוגל דוקס בקלות – google docs

שלב ראשון: בהתחלה בחרו את השקופית שלכם.

דבר ראשון, היכנסו אל המצגת שלכם ונווטו אל השקופית שאתם רוצים להוסיף אליה סרטון ווידאו. תמיד ניתן לסדר מחדש את השקופיות שלכם מאוחר יותר אם תחליטו לשנו את דעתכם.

שלב שני: בחרו את הסרטון שאתם רוצים.

לחצו על "הוסף" בסרגל הניווט העליון בפאוור פוינט, בחרו "סרטון" ואז לחצו על "סרט מקובץ". ולאחר מכן בחרו את הקובץ שאתם רוצים להוסיף למצגת.

מדריך: איך מוסיפים סרטון למצגת בפאוור פוינט - PowerPoint
הוספת סרטון למצגת

אפשרות נוספת, בחרו באפשרות ה – "מדיה" (או "סרט", כל זה תלוי אם ברשותכם מחשב מאק של אפל או PC) בתפריט אפשרות הקטע "הוסף" בתפריט הבית בלוח הבקרה של פאוור פוינט ובצעו את אותם השלבים כמו במדריך.

מדריך: איך מוסיפים סרטון למצגת בפאוור פוינט - PowerPoint
איך מוסיפים סרטון למצגת?

שלב שלישי: ערכו את הסרטון שלכם במצגת.

לאחר הוספת הסרטון למצגת, ניתן לעשות התאמות, אפשרויות נוספות: אם ברצונכם שהווידאו יופעל אוטומטית או לאחר הקלקה עליו או בחירת תמונה ממוזערת, הוספת גבולות לסרטון, אפקטים חזותיים ועוד אין ספור אפשרויות. התחילו ליצור את המצגת שלכם כדי לוודא שהכל בדיוק כמו שרציתם, וסיימתם!

קשור: מדריך: איך לעשות לייב (שידור חי) ב – יוטיוב צעד אחר צעד

איך מוסיפים סרטון למצגת דרך יוטיוב ב – פאוור פוינט?

אפשרות פשוטה נוספת: אם אין לכם את הקובץ במחשב, ניתן לעשות הטמעה מפלטפורמת יוטיוב היא חלופה מעולה. שימו לב שהשלבים המפורטים במדריך חלים רק על בעלי מחשבים פרטיים. לקבלת הוראות על העלאה מיוטיוב דרך מחשב מאק, יהיה עליכם להוריד אפליקציה חינמית אשר מקושרת למערכת אפל בדף התמיכה של מייקרוסופט אופיס.

שלב אחד: בחרו את השקופית שברצונכם להתחיל איתה.

טוב זה נשמע קצת מוכר (כן זה בדיוק באותה הדרך כמו במדרעך למעלה): כנסו אל המצגת שלכם ונווט לשקופית שבחרתם. שוב תמיד ניתן לסדר מחדש את השקופיות שלכם מאוחר יותר אם תשנו את דעתכם.

שלב שתיים: מצאו את הסרטון שלכם ב- יוטיוב.

כנראה שראיתם את זה מגיע. לאחר שבחרתם את סרטון הווידאו, לחתו על "שתף" ואז על "הטבע", וגללו באפשרויות שלכם עבור הקובץ המוטמע שבחרתם לפני שתעתיקו את הקוד. ייתכן שתרצו לבטל את הסימון של הסרטונים המוצעים לכם, לצורך העניין. לאחר מכן העתיקו את הקוד זה על ידי לחיצה פשוטה על "CTRL + C" או "Command + C", ולאחר מכן חזרו אל פאוור פוינט – PowerPoint.

קשור: המדריך המלא: איך להוריד סרטונים מפינטרסט – Pinterest

שלב שלוש: הכניסו את סרטון הווידאו שלכם.

לחצו על הכרטיסייה "הוסף", בחרו ב- "וידאו" ואז לחצו על "וידאו מקוון (אינטרנטי)". גרסאות ישנות יותר של פאוור פוינט PowerPoint יהיה כתוב "וידאו מהאתר". הדביקו את הקוד של ההטמעה שלכם בשדה שמופיע לכם. ניתן גם להטמיע סרטונים מפלטפורמות ווידאו שונות, לדוגמה: וימאו, דרך הגישה הזאת או דרך האפליקציה המוזכרת בדף התמיכה של מייקרוספוט המקושר לעיל.

שלב ארבע: פרמט את הסרטון שלך.

לחצו על הכרטיסייה "הפעלה" כדי להבין אם ברצונכם שסרטון הווידאו שלכם יופעל אוטומטית או לאחר הקלקה עליו, בחרו תמונה ממוזערת, הוסיפו גבול, אפקטים מעניינים ועוד. התחילו את המצגת שלכם כדי לוודא שהכל כמו שרציתם, וזהו סיימתם!

** הערה חשובה: ** עבור הטמעות סרטונים מפלטפורמת יוטיוב, וודאו שתהיה לכם גישה לאינטרנט בכל מקום שתיצרו את המצגת שלכם, כדי שיהיה ניתן להוריד את הקובץ עצמו.

קשור: מדריך: איך לעשות כסף באינטרנט דרך בניית בלוג / אתר תדמיתי לעסקים

מדריך גוגל סליידס

שלב ראשון: בחרו את סרטון הווידאו שלכם.

נווטו למצגת שעליה תכניסו את את הסרטון שלכם, לחצו על "הוסף" מסרגל הניווט במצגת ובחרו ב – "וידאו". תינתן לכפ האפשרות לחפש אתסרטון הוידיאו ב- יוטיוב, ולהקליד את כתובת אתר של יוטיוב או לבחור קובץ מענן – דרייב שלכם. בחרו סרטון אחד, בחור את הסרטון שבחרם והוא יופיע בשקופית שלכם.

איך מוסיפים סרטון למצגת -  מדריך גוגל סליידס
איך מוסיפים סרטון למצגת

שלב שני: ערכו את סרטון הווידאו שלכם.

אל תחששו לערוך את הסרטון שלכם בכל דרך המצגת בשקופית שלכם, כמו גם ניתן לגרור מהפינה של הסרטון כדי לשנות את גודל סרטון הווידאו. אפשרות נוספת: אתם יכולים גם להקליק לחיצה ימנית על הסרטון שלכם כדי לפתוח את "אפשרויות וידאו", אשר יאפשר לכם לבחור את הנקודות בהן הסרטון שלכם יתחיל ויסתיים, כמו גם אם ברצונכם שהצליל הסאונד יושמע ואם לא. או אם אתם מעוניינים שהסרטון ווידאו שלכם יופעל אוטומטית. בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: