מיהם / היו האנשים המשפיעים ביותר בכל הזמנים? זהו אוסף של האנשים המשפיעים ביותר על כל ההיסטוריה האנושית (לרעה ולטובה). השמות ברשימה זו כוללים מדענים, אנשי דת משקיעים והאנשים הכי אכזריים בהיסטוריה. כמה מהמנהיגים החשובים ביותר בתולדות העולם נמצאים גם הם באוסף זה.  המשפיעים ביותר בהיסטוריה:

אז מה גורם לאנשים להשפיע? מה הופך את האדם הראוי למקום ברשימת האנשים המשפיעים ביותר אי פעם ששינו את העולם?  האנשים עם המוחות והציטוטים הגדולים ביותר בכל הזמנים ראויים להיות מדורגים גבוה ברשימה. כל אחד מאותם אנשים מדהימים ומעוררי השראה השתמשו במוחם כדי לשנות את העולם. 

עם דמויות היסטוריות אלה, מנהיגים מעניינים ואנשים בעלי השפעה, אלו השמות של האנשים המשפיעים בכל הזמנים. 

25 האנשים המשפיעים ביותר בכל הזמנים 

כל הנתונים והביוגרפיה הרשומים במאמר זה נלקחו מאתרים "רי'צ", פורבס וויקיפדיה. עשינו הכל כדי לוודא שהם עדכניים ככל האפשר.

להלן 25 האנשים המשפיעים בכל הזמנים: 

25. יוהנס גוטנברג

האנשים המשפיעים ביותר - יוהנס גוטנברג

יוהנס גוטנברג היה נפח, צורף, מדפיס ומוציא לאור גרמני שהציג עיתונות ודפוס לכל אירופה. המצאתו של גוטנברג לדפוס מכני מסוג מטלטלין החל את מהפכת הדפוס. זה נחשב לרבים כאירוע החשוב ביותר של התקופה המודרנית. מאמר מומלץ: רעיונות לעבודה מהבית בשיווק שותפים

24. נפוליאון בונפרטה

האנשים המשפיעים ביותר - נפוליאון בונפרטה

נפוליאון בונפרטה היה מנהיג צבאי ופוליטי צרפתי שעלה לגדולה במהלך המהפכה הצרפתית. בונפרטה היה קיסר הצרפתים משנת 1804 עד 1814. הוא שלט בענייני אירופה במשך כמעט שני עשורים תוך שהוא מוביל את צרפת נגד שורה של קואליציות. 

23. מרטין לותר

האנשים המשפיעים ביותר - מרטין לותר

מרטין לותר היה משפיע גרמני, כומר ופרופסור לתיאולוגיה. הוא ידוע בעיקר כדמות הראשונה ברפורמציה הפרוטסטנטית. הוא דחה כמה תורות ומנהגים של הכנסייה הקתולית. לותר חולק על הטענה כי ניתן לרכוש את החופש מעונשו של אלוהים על חטא בכסף. 

22. קרל מרקס

האנשים המשפיעים ביותר - קארל מרקס

קרל מרקס היה פילוסוף, כלכלן, סוציולוג, עיתונאי וסוציאליסט גרמני. עבודתו בכלכלה הניחה את הבסיס לחלק ניכר מההבנה הנוכחית של העבודה ויחסיה להון. הוא פרסם ספרים רבים במהלך חייו. הוא למד באוניברסיטאות בון וברלין, שם התעניין ברעיונות הפילוסופיים של הגל הצעיר. מאמר מומלץ: איך לשווק את העסק/מוצר בתשלום בפלטפורמות זולות מגוגל

21. יוליוס קיסר

האנשים המשפיעים ביותר - יוליוס קיסר

גאיוס יוליוס קיסר היה גנרל רומאי, מדינאי, קונסול ומחבר בולט של הפרוזה הלטינית. הקיסר מילא תפקיד קריטי באירועים שהובילו למות הרפובליקה הרומית. קיסר, קרסוס ופומפיו יצרו ברית פוליטית אשר תשלוט בפוליטיקה הרומית במשך מספר שנים. 

20. גוטמה בודהה

האנשים המשפיעים ביותר - בודהא

גוטמה בודהה, הידוע גם בשם סידהארטה גוטאמה או פשוט 'הבודהה', היה חכם שעל תורתו ביסוד הוקמה הבודהה. בודהה חי ולימד בעיקר במזרח הודו מתישהו בין המאות השישית לרביעית. פירוש השם "בודהה" הוא "התעורר" או "הנאור". 

19. ניקולה טסלה

האנשים המשפיעים ביותר - ניקולה טסלה

ניקולה טסלה היה מהנדס חשמל אמריקני סרבי, ממציא, פיזיקאי ומהנדס מכונות. טסלה ידועה בעיקר בזכות תרומותיו לתכנון מערכת אספקת החשמל הנוכחית לסירוגין. הוא צבר ניסיון בתחום הטלפוניה והנדסת החשמל לפני שעלה לארצות הברית. 

18. אדולף היטלר

האנשים המשפיעים ביותר - אדולף היטלר

אדולף היטלר היה פוליטיקאי גרמני שהיה מנהיג המפלגה הנאצית. היטלר היה פיהרר מגרמניה הנאצית משנת 1934 עד 1945. היטלר לא היה רק ​​אדם רשע ורוצח, אלא גם היה במרכז מלחמת העולם השנייה באירופה. הוא עשה מניפולציות והייתה לו שליטה בעם הגרמני בשנים 1933 עד 1945. היטלר אחראי על השואה בעולם.

17. משה רבנו

האנשים המשפיעים ביותר - מוזס

משה היה, על פי המקרא העברי, נסיך מצרי לשעבר הפך אחר כך לנביא, מנהיג דתי ומחוקק. קיומו של משה שנוי במחלוקת בין ארכיאולוגים ומצרים, כאשר מומחים בתחום ביקורת המקרא מציינים חוסר עקביות בהיסטוריה. משה היה נביא ומנהיג של עם ישראל.

16. ג'ורג 'וושינגטון

האנשים המשפיעים ביותר - ג'ורג 'וושינגטון

ג'ורג 'וושינגטון היה הנשיא הראשון של ארצות הברית. הוא היה גם אחד מאבות המייסדים של ארצות הברית והוא ניהל את הוועידה שגיבשה את חוקת ארצות הברית, שהחליפה את תקנון הקונפדרציה. מאמר מומלץ: רעיונות לשיווק וקידום העסק באינטרנט 

15. אברהם לינקולן

האנשים המשפיעים ביותר - אברהם לינקולן

אברהם לינקולן היה הנשיא ה -16 של ארצות הברית. הוא הוביל את ארצות הברית ואת המשבר המוסרי נגד עבדות, החוקתי והפוליטי הגדול ביותר שלה. לינקולן שמר על האיחוד וחיזק את הממשלה הפדרלית. 

14. מהטמה גנדי

האנשים המשפיעים ביותר - מהטמה גנדי

מוהנדס קרמצ'נד גנדי היה המנהיג הבולט של תנועת עצמאות ההודית בהודו בשליטת בריטניה. הוא הוביל את הודו לעצמאות והעניק השראה לתנועות לזכויות אזרח וחופש ברחבי העולם. גנדי העניק השראה ומוטיבציה להצלחה לאנשים בכל העולם. 

13. סוקרטס

האנשים המשפיעים ביותר - סוקרטס

סוקרטס היה פילוסוף יווני והיה ממקימי הפילוסופיה המערבית. הוא עזר לתלמידים כמו אפלטון וזנופון. הדיאלוגיה של אפלטון הם מהדיווחים המקיפים ביותר של סוקרטס ששרדו מימי קדם. 

12. מרטין לותר קינג, ג'וניור.

האנשים המשפיעים ביותר - מרטין לותר קינג ג'וניור

מרטין לותר קינג ג'וניור היה שר ופעיל פעיל אמריקני שהיה המנהיג בתנועה לזכויות האזרח. קינג הבן ידוע בעיקר בזכות תפקידו בקידום זכויות אזרח תוך שימוש באי ציות אזרחי לא אלים על סמך אמונותיו הנוצריות. ניתוח נאומו של מרטין נותחו על ידי המנהיגים הגדולים בעולם. נרצח בתאריך: 4 באפריל 1968, ממפיס, טנסי, ארצות הברית.

11. ויליאם שייקספיר

האנשים המשפיעים ביותר - ויליאם שייקספיר

ויליאם שייקספיר היה סופר משורר, מחזאי ושחקן אנגלי. הוא נחשב לאחד מגדולי הסופרים בשפה האנגלית והמחזאי הבולט בעולם. שייקספיר נקרא לעתים קרובות המשורר הלאומי של אנגליה ו"הברד מאבון ". 

10. אפלטון

האנשים המשפיעים ביותר - אפלטון

אפלטון היה פילוסוף ומתמטיקאי. הוא נחשב לדמות חיונית בהתפתחות הפילוסופיה. הוא הקים את האקדמיה באתונה, ויחד עם מורו סוקרטס והתלמיד המפורסם ביותר שלו, אריסטו, הניחו אפלטון את הבסיס לפילוסופיה ומדע מערביים. 

9. צ'ארלס דרווין

האנשים המשפיעים ביותר - צ'ארלס דארווין

צצ'ארלס דרווין היה חוקר טבע וגיאולוג אנגלי. דארווין ידוע בעיקר בזכות תיאוריית האבולוציה שלו. הוא קבע כי כל מיני החיים ירדו לאורך זמן מאבות אבות משותפים. בפרסום עם אלפרד ראסל וואלאס הם הציגו את התיאוריה המדעית שלו לפיה דפוס התפתחות הסתעפות זה נבע מתהליך שהוא כינה סלקציה טבעית. 

8. אלכסנדר הגדול

ויקיפדיה

אלכסנדר הגדול היה מלך ממלכת מקדון היוונית העתיקה וחבר בשושלת ארגאד. את מרבית שנות השלטון שלו במלחמות חסרות תקדים דרך אסיה ואלכסנדר השלישי ממקדון. מאמר מומלץ: איך לעשות קידום אורגני לאתר או הבלוג שלך

7. גלילאו גליליי

האנשים המשפיעים ביותר - גלילאו גליליי

גלילאו גלילאו היה מתמטיקאי, פיזיקאי, מהנדס, אסטרונום איטלקי ופילוסוף איטלקי. הישגיו כוללים שיפורים בטלסקופ וכתוצאה מכך תצפיות אסטרונומיות ותמיכה בקופרניקניזם. 

6. מוחמד

ויקיפדיה

מוחמד היה מייסד האיסלאם. האמינו המוסלמים והבהאים שהוא הנביא ושליח האלוהים. מוחמד נחשב כמעט אוניברסלית על ידי המוסלמים לנביא האחרון שנשלח על ידי אלוהים. הוא נשלח להציג ולאשר את תורתו המונותאיסטית שהטיפו בעבר על ידי האדם, אברהם, משה, ישוע ונביאים אחרים. 

5. אריסטו

האנשים המשפיעים ביותר - אריסטו

אריסטו היה פילוסוף ומדען יווני. הוא נולד בעיר מקדוניה סטגירה. הוא נשאר באקדמיה עד שמלאו לו 37 שנים. כתביו ממלאים נושאים רבים הכוללים ביולוגיה, היגיון, אתיקה, שירה, תיאטרון, מוזיקה ועוד ועוד. 

4. לאונרדו דה וינצ'י

ויקיפדיה

לאונרדו די סר פיירו דה וינצ'י היה צייר, פולימט, פסל, מוזיקאי, מתמטיקאי, ממציא, מהנדס ובוטנאי איטלקי. דה וינצ'י נחשב לאחד הציירים והפסלים הגדולים והמפורסמים בהיסטוריה. הוא גאון אמיתי, ולעתים קרובות הוא תואר כאבטיפוס של איש הרנסנס.

3. אייזק ניוטון

ויקיפדיה

סר אייזק ניוטון היה פיזיקאי ומתמטיקאי אנגלי. ניוטון ידוע בעיקר בזכות היותו אחד המדענים המשפיעים בכל הזמנים וכדמות מפתח במהפכה המדעית. 

2. אלברט איינשטיין

האנשים המשפיעים ביותר - אלברט איינשטיין

אלברט איינשטיין היה פיזיקאי יליד גרמניה. עבודתו ידועה גם בהשפעתו על הפילוסופיה של המדע. אינשטיין קיבל את פרס נובל לפיזיקה בשנת 1921 על "שירותיו לפיזיקה תיאורטית". הוא נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר בעולם. 

1. ישוע מנצרת

ויקיפדיה

ישוע מכונה גם ישו מנצרת הוא הדמות המרכזית של הנצרות. הנצרות רואה בישוע את המשיח המיוחל של הברית הישנה ומתייחסת אליו כאל ישוע המשיח. ישו הוא האדם המשפיע ביותר בעולם.