בדיקה של 3 פלטפורמות לקידום מודעות תוכן – outbrain vs taboola ושחקן נוסף בשוק

בדיקה של 3 פלטפורמות לקידום מודעות תוכן  - outbrain vs taboola ושחקן נוסף בשוק

כולנו מבזבזים משאבים משמעותיים בבניית הבלוג או האתר שלנו … לצערי,נעלמו הימים של "לכתוב תוכן איכותי והקהל כבר יגיע". היום, אתה צריך להשקיע תוכן באיכות גבוהה ולשלם כדי לקבל את אנשים הנכונים לאתר שלך.

גם אם יש לך את התוכן הטוב ביותר. התחרות מטורפת ופוגעת בדירוג האתרים של ולנו במנועי החיפוש.וכיום משתמשים האמצעים לקידום האתר,פייסבוק,גוגל אדס,טוויטר,אינסטגרם ועוד. טריקים זולים לקידום = שיווק תוכן יקר יותר מיום ליום.

"אתה צריך לשלם כדי לשחות עם הקרישים"?

כמובן, יש מספר דרכים חינמיות לקבל יותר קוראים לתוכן שלך – פורומים כמו תפוז,FXP,קבוצות בפייסבוק ובלינקדאין. בתור בעל אתר/בלוג אתה חייב לשתף את התוכן שלך, גם כחלק מקידום האתר וגם כדי להעשיר את כמות הגולשים.

מצאנו כי אתה יכול לקבל עד 10% שיעור קליקים (לפעמים עד 20% עם כותרת טובה,). אז אם יש לך 1,000 אנשים שצפו במודעה שלך ביום, תקבל בסביבות ל 100 קליקים במודעה שלך ביום. שוב במידה ויש כותרת מנצחת.

אז בואו נתחיל:

Taboola 1

Taboola (טאבולה) היא פלטפורמת הפצת תוכן המסייעת לבעלי אתרים להעביר תנועה לאתר שלהם ו / או לייצר רווחים מהתוכן שלהם על ידי קידום תוכן של בעלי אתרים אחרים באתר שלהם.

אם אתה רוצה להביא תנועה לאתר שלך, אתה פשוט מפעיל מסע פרסום ו ב Taboola מחייבת אותך עלות לכל קליק. התוכן שלך יופיע באתרים ידועים שיש להם הרבה תנועה, לדוגמה ynet,sport 5, calcalist ועוד..

המודעות שלך יופיעו בחלק העליון כמו קרוסלה (תמונות להחלקה שכל כמה שניות הצופה יכול ללחוץ על אחת המודעות שתפסה את תשומת ליבו), או נפוץ יותר בחלק התחתון של המאמר. כאשר הצופה בוחר לקרוא את המאמר, ובסוף המאמר הקוראים מקבלים מספר מודעות "מומלצים". לעתים קרובות יופיעו כחסות מאמרים מכל רחבי האינטרנט – התוכן שלך יכול להופיע גם כך.

מתוך יוטיוב

התוצאות

שילמנו 350 דולר כ 5 ימים וקיבלנו 625 אלף הופעות. שיעור הקליקים הממוצע שלנו עמד על 0.08%, לכן הפלטפורמה שלחה 481 קליקים לתוכן הבלוג שלנו במחיר של 0.73 דולר. ניסינו 3 חלקים שונים של התוכן אבל כל ביצוע היה פחות או יותר אותו דבר. ומכיוון שאנחנו משלמים על בסיס "לכל קליק" זה לא ממש משנה איזה תוכן אתה בוחר לקדם. העלות שלך תלויה בעיקר באינטרסים של הקהל שאליהם ברצונך למקד.

בדיקה של 3 פלטפורמות לקידום מודעות תוכן  - outbrain vs taboola ושחקן נוסף בשוק
דוגמה ממדועת טאבולה TABOOLAׂׂ

Outbrain.2

זה כמעט אותו שירות כמו טאבולה (Taboola). הפלטפורמה פועלת באותו אופן, ויש להם גישה לאותם מו"לים. ההבדל היחיד שניתן להבחין בו היה איכות המיקומים והעלות לקליק.

ראה מאמר דומה – 8 דרכים הטובות ביותר לקדם את המוצר שלך

התוצאות

שילמנו 432 $ לתקופה של 5 ימים עם תוכן זהה לזה שהשתמשנו ב טאבולה וקיבלתי 860 אלך הופעות. שיעור הקליקים היה נמוך מ- Taboola ב -0.06%, דבר שעשוי להצביע על איכות נמוכה יותר או נמוכה יותר במיקומו של התוכן שלנו. וקיבלנו 519 קליקים, כל אחד מאיתנו עלה לנו 0.83 דולר. זה עלה יותר ב 14% מהעלות של Taboola.

דוגמה למודעה מ Outbrain אאוטבריין

QuuuPromote.3

Quuu הוא סוג אחר של פלטפורמת הפצת תוכן. במקום לשלם לבעלי אתרים כדי לקדם תוכן של בעלי אתרים אחרים, Quuu משלמת למשפיעים חברתיים כדי לשתף את התוכן. :

אנשים שרוצים לפרסם חינמי ב פייסבוק וטוויטר צריכים לפרסם תוכן ברמה גבוה" כל הזמן על מנת להביא ולהגדיל את הקהל שלהם. אבל לעשות תוכן ברמה גבוה כל הזמן הוא בלתי אפשרי. אז הם צריכים להכניס תוכן של אנשים אחרים לאתר שלהם. וזה התפקיד של Quuu – הוא בוחר את התוכן הטוב ביותר ומסווג אותו עבורך – כך המשפיעים" ברשת האינטרנט יכולים בקלות למצוא תוכן נהדר.

Quuu מקבלת תשלום הן על ידי אלו שרוצים לקדם את התוכן שלהם אצל המשפיעים או סוכנויות הגדולות, כדי לקבל גישה לפלטפורמה עם זרם עקבי של תוכן באיכות גבוהה .

לצורך העניין: אז אתה כותב את הבלוג שלך , עליך להוסיף את כתובת האתר לפלטפורמה Quuu, להעלות לפייסבוק ו לטוויטר, אתה בוחר את הקטגוריה שבה אתה רוצה לקדם את התוכן שלך, וזה עובר תקופת סקירה קצרה (בדרך כלל יומיים).

המחיר: בהתאם לנפח המודעות שברצונך לקדם בכל חודש, הוא נע בין $ 25 ל $ 40.  התוכן שלך מקודם באמצעות פלטפורמת Quuu למשך חודש. במהלך 30 הימים האלה, כל משפיע ברשת יכול לבחור את התוכן שלך ולקדם אותו לפייסבוק או לטוויטר . לכן אתה ממשיך לקבל מכירות וקליקים במהלך החודש.

התוצאות

החלק המעצבן הוא שאינך יכול להבטיח את מספר כמות הקליקים. אתה משלם נטו כדי לקדם פוסטים, ולאחר מכן אתה יכול לבדוק את התוצאות באמצעות הפלטפורמה ולהשוות.

אנו משתמשים בפלטפורמה כבר כמה חודשים, וראינו בין 10 קליקים ל -400 קליקים. לצערנו, לא פיצחנו את הנוסחה – וזה לא קשור לסוג התוכן אותו אתה מקדם, לקטגוריה או לכותרת. זה באמת רק תלוי אם אתה תופס את תשומת הלב של המשפיע הנכון .

עם זאת, ממוצע ממוצע של 14 מודעות קידומי התוכן שלנו קיבלו רק 51 קליקים לכל פוסט בממוצע (כנ'ל קידמנו למשך 30 יום). קידמנו בממוצע 8 מודעות לחודש, וכך ייצא בערך 27 $ לכל מודעה. משמעות הדבר היא עלות לקליק של $ 0.53.

והמנצח הוא…

על בסיס עלות לקליק, טאבולה היה 38% ו ואאוטבריין 57% יקר יותר מאשר Quuu. לפחות עבור הבדיקה שלנו, כי זה באמת תלוי בסוג התוכן שלך, עבור מודעות בתחומים אחרים זה יכול לעבוד אחרת לגמרי.

בין טאבולה ו ואאוטבריין, עבד קצת יותר טוב, לפחות עבור התוכן שלנו. אני ממליץ להתחיל עם שתי הפלטפורמות וואז תעשה את החישוב שלך לקליק , עבור התחום שלך בבלוג/אתר.

מה עם איכות התנועה?

עם זאת, אין לשפוט פלטפורמת קידום המבוססת על עלות לקליק בלבד. אולי המדד החשוב יותר הוא איכות התנועה המגיעה מהפלטפורמות. אנו יכולים להעריך ידי הניתוח שלנו והשוואת שיעורי יציאה מדף כניסה ומשך פעילות באתר.

וטבולה & אאוטבריין הביאו לנו די באיכות נמוכה בתנועה. משך הביקור הממוצע של המשתמש נמשך בערך כ -15 שניות, והרוב המכריע של המשתמשים ביקרו בדף אחד בלבד, כך שהם לא ממש עסקו באתר שלנו.

לשם השוואה, הפעלות Quuu נמשך בממוצע יותר מדקה לביקור. ביקרו במספר דפים בערך 1.00 ל 1.27 (שיפור משמעותי בהשוואה). שוב זה תלוי בתחום שלכם, יכול להיות שהמודעה שלכם תעשה פלאים בפלטפורמות השונות, כפי שידוע לי יש המון לקוחות מקוצים מאאוטבריין וטאבולה שווה לנסות.

לסיכום

Quuu באופן משמעותי היה טוב יותר עבורנו בהתחשב בסוג התוכן, הן מבחינת עלות התנועה ואת איכות התנועה. אני מאמין שזה בעיקר בגלל סוג התוכן שלנו. כפי שאמרתי ידוע שיש תחומים חזקים מאוד ב טאבולה ואאוטבריין ,בריאות ויופי,ומחקרים,פיננסים עובדים שם טוב.

בסוף היום, אם כי, אתה באמת צריך לבדוק את כל פלטפורמות שונות עבור עצמך ולהשוות את התוצאות. אבל המבחן שלנו צריך לתת לך מושג כללי מה לבחור, תבחן בתחום שלך ועדכן אותנו (: בהצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.