איך להשתמש ליצור ולערוך מצגות מקצועיות עם Gamma.app AI

האם אתה רוצה ליצור מצגות מקצועיות ומרתקות בעזרת AI? לאחר מכן, Gamma.app הוא כלי הבינה המלאכותית הטוב ביותר עבורך.

Gamma.app הוא צ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית שיעבוד כעורך אישי עבורך. אתה פשוט נותן פקודות זה יתחיל אוטומטית לעצב, לעצב וליצור את התוכן הטוב ביותר עבורך.

אתה יכול לעצב מחדש את החפיסה שלך בלחיצה אחת בלבד. זהו מדיום חדש להצגת רעיונות המופעלים על ידי AI. קרא עוד במאמר זה, כדי לדעת בפירוט כיצד להשתמש ב-Gamma.app

מה זה gamma.app?

Gamma.app הוא כלי חינמי של AI שעוזר לך ליצור מצגות מדהימות, מסמכים, דפי אינטרנט וכו' תוך דקות ספורות עם מחולל ה-AI החזק שלו.

Gamma.app הקלה על המשתמשים מכיוון שהיא חוסכת זמן על ידי ביצוע פרויקטים משפיעים במהירות רבה. ל- Gamm.app יש יותר תכונות מאלה של תוכנת מצגות טיפוסית. 

זה לא רק יוצר פרויקטים אלא אפילו יש לו צ'טבוט AI בינה מלאכותית שמתפקד כעורך אישי ומאפשר לך לשנות כל היבט של הפרויקטים בפקודה אחת בלבד. 

גמא. האפליקציה מספקת גם מערכת אשראי. כל משתמש בחינם מקבל סך של 400 קרדיטים. כל פרויקט חדש עולה 40 נ"ז וכל שינוי בפרויקט עולה 10 נ"ז.

איך להשתמש כדי ליצור ולערוך מצגות מקצועיות עם Gamma.app

תכונות של Gamma.app 

1. למחולל ה-AI בינה מלאכותית החזק של Gamma.app יש את היכולת ליצור תוכן במהירות . הוא יכול ליצור מצגות, מסמכים, דפי אינטרנט וכו' תוך פחות מדקה. יצירת התוכן האוטומטית חוסכת למשתמשים זמן ומאמץ. זוהי תכונה מצוינת בעת עמידה בלוחות זמנים צפופים. זה יותר ויותר חשוב בעסקים. 

2. המצגות שמסופקות על ידי Gamma.app מעוצבות במלואן וניתנות להתאמה אישית . משתמשים יכולים לבדוק ולבצע שינויים והתאמות בהתאם לדרישות שלך. תהליך העריכה וההתאמה האישית הוא ידידותי למשתמש. למרות שהתוכן שמסופק על ידי gamma.app כבר מובנה היטב, משתמשים יכולים לשנות אותו בהתאם לצרכים שלהם. 

3. תכונת פוליש בלחיצה אחת יכולה להמיר את הטיוטות לפרויקטים מלוטשים. עם פקודה בודדת, ה-gamma.app הופך מצגות מוכנות לשימוש. 

4. רסטיילינג בלחיצה אחת מאפשר שינויים מיידיים ללא שינויים בתוכן. ניתן לשנות את האסתטיקה החזותית של התוכן כשהנתונים בתוך העיצוב נשארים ללא שינוי לחלוטין. זה שומר על שלמות התוכן. 

5. ישנן תבניות גמישות המיועדות למהירות ופרודוקטיביות. יש מגוון עצום של תבניות זמין עם מבנים מתוכננים מראש. זה חוסך את הזמן של המשתמש. 

6. המצגות שנעשו ב-Gamma.app ניתנות לקריאה במכשירים שונים . כלומר, הם תואמים למערכות הפעלה שונות וניתן לשתף אותם ביעילות עם קהל גדול ללא כל דאגות לגבי נגישות. העיצוב והתוכן של הפרויקט שומרים על הסטנדרט שלו. הניווט ידידותי מדי למשתמש.

7. מעורבות הפרויקט והשפעתה נמדדת על ידי אנליטיקה מובנית. לפיכך, המשוב מבוסס הנתונים מראה עד כמה הפרויקט יעיל ומשפיע. הוא חש את רמת העניין והמעורבות של הצוות בפרויקט. זה יכול לעזור עוד יותר בהקצאת משאבים ושיפורים. 

8. משוב ותובנות בזמן אמת מסופקים על ידי תכונת התגובה המהירה. משתמשים מקבלים הערות וניתוח לפרויקטים שלהם שיכולים לעזור בקבלת החלטות ולשפר את איכות התוכן. 

9. יש לו שיתוף ריבוי מכשירים המבטיח נגישות לפרויקטים. זה מקדם שיתוף פעולה בין משתמשים. הם יכולים לעבוד על הפרויקטים וירטואלית, מכל מקום ובכל זמן. זה גם מוביל לזרימת עבודה יעילה. 

סרטון הדגמה: איך ליצור ולהשתמש ב- Gamma

איך להשתמש ב – Gamma.app?

שלב 1: עבור לאתר הרשמי של Gamma ולחץ על 'הירשם בחינם'. ניתן לפתוח אותו באמצעות כל דפדפן הזמין במכשיר שלך.

שלב 2: תן למרחב העבודה שלך שם וסוג ולחץ על 'צור סביבת עבודה'.

שלב 3: פתח את דור AI על ידי לחיצה על 'חדש עם AI'.

שלב 4: בחר את סוג התמיכה הרצוי:

  1. מודרך:- מסייע ביצירת הנחיה קצרה ומייצר קווי מתאר של המצגת.
  2. טקסט לחפיסה:- זה יעזור לך ליצור חפיסות מוכנות יותר לשימוש מהקודמת.

שלב 5:- בחר מה אתה רוצה ליצור, כמו מצגת/דף אינטרנט/מסמך וכו'. בזה, נראה כיצד ליצור מצגת.

שלב 6:- עכשיו התחל לתת את ההנחיות שלך כמו, הנושא, רעיונות לתוכן וכו'. לחץ על 'שלח'.

שלב 7:- Gamma.app מייצר את קווי המתאר של הפרויקט. אתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה של המתווה ולאחר שאתה מרוצה מהמתווה, לחץ על כפתור 'המשך'. זה יעלה לך 40 קרדיטים. 

קשור: איך ליצור מצגת ב- פאוור פוינט (PowerPoints) עם צאט ג'י פי טי (ChatGPT AI)

שלב 8: – כעת בחר ערכת נושא עבור החפיסה שלך. לחץ על כפתור 'הפתעה' כדי לאפשר ל-AI בינה מלאכותית לבחור נושא עבורך. 

שלב 9:- לאחר שהחפיסה נוצרה, אתה יכול להתאים אותו בדרך שלך. ניתן לעשות זאת באופן ידני או על ידי לחיצה על 'ערוך עם AI'.

שלב 10 : – אתה יכול לבקש ממנו לערוך כל דבר כמו ערכת הנושא כולו, להוסיף לו כרטיסים או לשנות כל חזותי. כל אחת מהעריכות הללו תעלה לך 10 קרדיטים, אז בחר נכון לפני השליחה.

סיכום 

Gamma.app לקחה את יצירת מצגות, מסמכים, דפי אינטרנט וכו' לרמה הבאה עם הביצועים המתקדמים והיכולות האדירות שלה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.