האתרים הטובים ביותר ל- הסרת רקע מתמונה אונליין עם בינה מלאכותית AI

האם אתה רוצה להסיר את הרקע של התמונה שלך בצורה מקצועית ללא שום מיומנות טכנית ובזבוז זמן? אם כן, אז אתה במקום הנכון. האתרים הטובים ביותר ל- הסרת רקע מתמונה אונליין עם בינה מלאכותית AI:

אנו הולכים לשתף את הכלים המקוונים (אונליין) הטובים ביותר להסרת רקע תמונה תוך 2-3 דקות. לכל ארבעת הכלים הללו יש גרסת ניסיון בחינם ואלגוריתם בינה מלאכותית AI שעוזר להסיר את הרקע של תמונות בלחיצה אחת. אתה יכול לחסוך זמן, מאמץ, כוח וכסף על ידי שימוש במסירי רקע AI אלה. אנו גם נראה לך את השלבים הפשוטים שעליך לבצע כדי לבצע את העבודה. בואו נתחיל!

PicWish

מסיר הרקע של Picwish הוא כלי שימושי להפליא, חינמי וקל לשימוש להסרת רקעים מתמונות. הוא מציע מגוון רחב של כלי עריכה המקלים על כוונון עדין של התמונות שלך ויצירת תוצאות מדהימות. כמסיר רקע הממשק שלו פשוט ואינטואיטיבי, מה שמקל אפילו על משתמשים מתחילים להתחיל לעבוד במהירות.

הכלי תומך בהסרת רקע ידנית ואוטומטית כאחד. להסרה ידנית, אתה יכול להשתמש בכלי המברשת או בכלי המחק כדי למחוק את הרקע מהתמונות שלך. להסרה אוטומטית, Picwish מספקת אפשרות בסיוע בינה מלאכותית עם מגוון רחב של הגדרות קבועות מראש זמינות כך שתוכל לבחור את האחת המתאימה ביותר לתמונה שלך. אפשרות הסיוע ב- בינה מלאכותית AI מאפשרת גם התאמות מפורטות יותר כמו תיקון צבע, התאמת ניגודיות וכו'.

התוצאות של הסרות רקע מוצגות במהירות והן מדויקות ביותר, ומבטלות כל ניחוש הכרוך בהסרה ידנית של רקעים מתמונות. בנוסף, Picwish מספקת ספרייה של רקע מלאי שבו אתה יכול להשתמש כדי להחליף רקעים מכוערים בתמונות שלך מבלי שתצטרך לבלות שעות בחיפוש מקוון אחר אפשרויות חלופיות.

Picwish היא בחירה מצוינת לכל מי שמחפש להסיר במהירות רקע מהתמונות שלו או לערוך אותן בדרכים אחרות בקלות. הממשק הקל לשימוש שלו אומר שכל אחד יכול להתחיל מיד ללא צורך בניסיון קודם בעוד שהתכונות החזקות שלו מספקות את הגמישות הדרושה למשתמשים מנוסים בעת עריכת התמונות שלהם. מה שכן: זה לגמרי בחינם. זה מגיע עם עומס של תכונות עריכת תמונות בחינם; אתה צריך לחתוך, להמיר, להגדיל, להשוות או לשפר את התמונות שלך, הכלי הוא יותר מיכולת.

לפלטפורמה יש גם אבטחת כניסה מעולה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהתוכן שהעלית בטוח ומאובטח.

Picwish מציעה גם תכונה להסרת אצווה באפליקציה שלה, שאין לכלים רבים להסרת רקע, מה שנותן לה יתרון. האפליקציה, הזמינה ב-iOS, אנדרואיד, חלונות ו-Mac, זמינה כעת במבצע מיוחד של 60%.

Picwish בפעולה

האתרים הטובים ביותר ל- הסרת רקע מתמונה אונליין עם בינה מלאכותית AI

טיפ: כיצד להסיר רקע עם Wepik

מסיר הרקע של Wepik הוא הפתרון המושלם לכל מי שמעוניין להסיר במהירות ובקלות כל רקע מהתמונות שלו. תכונה זו שינתה משחק עבור אנשי מקצוע כמו צלמים, מעצבים גרפיים ויצירתיים אחרים שזקוקים לוויזואליה נהדרת ללא זמן עריכה ידני. קבל תוצאות מדהימות תוך שניות ללא צורך בניסיון – כל זאת תוך חיסכון בכסף מכיוון שהוא 100% בחינם! ייעל את תהליך היצירה שלך היום על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה.

שלבים לשימוש:

שלב 1 : קבל גישה לכלי מסיר רקע על ידי ניווט ישירות לקטע תכונות באתר שלנו, או השתמש בו מיד בעורך המקוון.

שלב 2: בחר אחת מהתבניות המוכנות שלהם, או העלה תמונה משלך מהמכשיר שלך. לאחר מכן התאם אותו אישית וערוך את כל השינויים הדרושים כדי להתאים לצרכים שלך.

שלב 3: הגיע הזמן לצפות במסיר הרקע בפעולה. לחץ על הלחצן הסר כדי למחוק במהירות כל רקע מיותר מהתמונה שבחרת.

שלב 4: התאם אישית את הוויזואליה הסופית שלך עם מגוון כלים, כולל מסכות ומסננים, כדי לחדד את המראה. כדי למצוא את כל האפשרויות האפשריות, לחץ על מסכה ומסננים .

שלב 5: שמור והורד את התוצאה הסופית באיכות גבוהה ובעלות אפסית. לחץ על כפתור ההורדה , הממוקם בפינה הימנית של המסך, ובחר בין שלושה פורמטים שונים: PDF, PNG ו-JPG.

תכונות עיקריות:

 • הסר כל רקע תמונה בלחיצה אחת בלבד.
 • טונות של כלי עריכה שונים ומועילים בהישג ידך.
 • ממשק מעוצב בצורה חלקה ופשוט לניווט.
 • נגיש לכולם – אין צורך בידע טכני.
 • זה לגמרי בחינם.

צפה בסרטון הדרכה זה כדי ללמוד עוד על מסיר הרקע של Wepik:

חלק 1: TopMediai – הכלי המקוון הקל ביותר להסרת רקע בינה מלאכותית

1.1: כיצד להסיר רקע עם TopMediai BG Eraser :

TopMediai הוא אחד הכלים המקוונים הטובים ביותר להסרת רקע תמונה. כלי זה מושק על ידי iMyFone ויש לו אלגוריתם AI רב עוצמה המאפשר הסרת רקע בלחיצה אחת. זה בטוח לחלוטין וקל מאוד לשימוש גם בנייד וגם במחשב שולחני. הקפד על חיבור אינטרנט טוב ובצע את השלבים הקלים הבאים להסרת רקע תמונה באופן מקוון (אונליין).

שלבים לשימוש:

שלב 1: פתח את הדפדפן שלך ועבור אל TopMediai BG Eraser Online. תראה כפתור סגול של העלה תמונה . לחץ על הכפתור הזה. זה יאפשר לך לייבא תמונות מהמחשב או הנייד שלך.

שלב 2: לחיצה על העלה תמונה תציג לך חלון מוקפץ. בחר את התמונה מהמכשיר שלך ולחץ על פתח. זה יפתח את התמונה שלך בכלי, משם תוכל להסיר את הרקע של התמונה.

שלב 3: לאחר שהתמונה שלך פתוחה בכלי, לחץ על כפתור הסר רקע מתחת לתמונה המיובאת. כאן, התוכנה תתחיל להסיר אוטומטית את הרקע של התמונה, ותצטרכו להמתין דקה.

שלב 4: לאחר דקה, התמונה עם רקע וללא רקע תופיע על המסך משם תוכלו להשוות בין שניהם בקלות. יתרה מכך, ניתן גם לערוך את התמונה עם הרקע שהוסר על ידי לחיצה על האפשרות ערוך בפינה השמאלית העליונה של התמונה. 

שלב 5: בסוף, לחץ על כפתור הורד כדי להוריד את התמונה ללא עלות. אם אתה רוצה להוריד את האיכות הגבוהה, תצטרך לרכוש עבורה תוכנית בתשלום. 

תכונות עיקריות:

 • צריך לחיצה אחת כדי להסיר רקע עם אלגוריתם AI חזק
 • חינם לשימוש
 • ממשק משתמש פשוט מאוד
 • כלי בטוח
 • הסר רקע מבלי לטשטש את התמונה
 • אין צורך בידע טכני כדי להשתמש בו.

1.2: טיפים: הסרת סימני מים בינה מלאכותית נתמכת

iMyFone הציגה גם את אחד הכלים הטובים ביותר להסרת סימני מים מתמונות וסרטונים. TopMediai MarkGo Watermark Online מאפשר גם הסרת סימן מים בלחיצה אחת בגלל אלגוריתם הבינה המלאכותית החזק שלו. 

הנה כמה שלבים פשוטים לשימוש ב- TopMediai MarkGo Watermark Online 

שלבים לשימוש:

שלב 1: עבור ישירות לאתר. שתי אפשרויות יהיו שם להסרת רקע התמונה או הסרטון בנפרד. כדי להסיר את סימן המים של התמונה, לחץ על העלה תמונה תחת הסר סימן מים של תמונה.

שלב 2: כעת, תתבקש לבחור תמונה מהמכשיר שלך. בחר את התמונה ולחץ על כפתור הסר סימן מים 

שלב 3: MarkGo ייקח כמה שניות ויסיר את סימני המים מהתמונה בצורה ברורה. לחץ על כפתור הורד כדי להוריד את התמונה ללא עלות. אתה יכול גם להשתמש במנוי בתשלום של כלי זה כדי להוריד תמונות באיכות גבוהה. 

חלק 2: Apowersoft—לחיצה אחת כדי למחוק רקע

Apowersoft הוא כלי מקוון מאוד נוח, קל לשימוש ומדהים להסרת רקע תמונה בלחיצה אחת. כלי זה תוכנן בטכניקת בינה מלאכותית עמוקה לסריקה, זיהוי והסרה אוטומטית של הרקע . הוא מציע גרסת ניסיון בחינם שתוכל להשתמש בה באופן חופשי כדי להבין את האיכות והתאימות של הכלי. אתה יכול גם לרכוש את התוכנית בתשלום שלהם כדי ליהנות מתכונות ואיכות מתקדמים. השלבים הפשוטים והקלים לשימוש ב-Apowersoft מפורטים להלן.

שלבים לשימוש:

שלב 1: עבור אל האתר הרשמי על ידי לחיצה על קישור זה. על המסך, תראה שלושה כפתורים להעלאת תמונה. אלה מיועדים לשלושה תרחישים שונים. כדי לזהות אנשים ולהסיר רקע, לחץ על האפשרות הראשונה. עבור חפצים ודברים דיגיטליים, לחץ על ה-2 וה-3, בהתאמה.

שלב 2: לחץ על כפתור העלה תמונה וייבא את התמונה מהמכשיר שלך גם ל-Apowersoft באינטרנט. כאשר התמונה תועלה, כלי זה יתחיל להסיר את הרקע באופן אוטומטי. תצטרך לחכות פחות מדקה. 

שלב 3: לאחר הסרת רקע התמונה, הוא יציג את התמונות של לפני ואחרי זו לצד זו. אתה יכול גם ללכת לעריכה נוספת על ידי לחיצה על כפתור העריכה בצד ימין למעלה של המסך.

שלב 4: בפינה השמאלית של המסך, תראה שתי אפשרויות נוספות בשם מחק ושמור כפתור המחיקה מספק מברשת שדרכה ניתן להסיר חלק מהתמונות מלבד הרקע. כפתור Keep יאפשר לך לשמור ולשמור כל אחת מהתמונות. בסופו של דבר, לחץ על כפתור הורד כדי לשמור את התמונה הערוכה במכשיר שלך.

יתרונות:

 • אלגוריתם בינה מלאכותית AI
 • ממשק פשוט
 • בטוח לשימוש
 • אפשרויות עריכה רבות
 • חינם לשימוש

חסרונות:

 • תכונות העריכה איטיות

חלק 3: מסיר רקע בחינם של Remowal.ai

Removal.ai הוא עוד אחד מהכלים המקוונים הטובים ביותר להסרת רקע תמונה באמצעות בינה מלאכותית ללא עלות. תוכנה זו תיצור עבורך תמונות רקע שקופות או ללא תמונות רקע בלחיצה אחת. אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל תמונות מסודרות, נקיות, ברורות ומדויקות ללא רקע או אובייקטים לא רצויים. 

שלבים לשימוש

שלב 1: עבור אל האתר והעלה את התמונה שלך מהמכשיר שלך על ידי לחיצה על כפתור בחר תמונה . אתה יכול גם לגרור ולשחרר את התמונה שלך מהמכשיר שלך לכלי זה. יתר על כן, אתה יכול גם להעתיק את התמונה שלך ולאחר מכן להדביק אותה כאן על ידי לחיצה על Ctrl+V.

שלב 2: ברגע שאתה מייבא את התמונה דרך אחת משלוש הדרכים המתוארות לעיל, כלי זה יתחיל להסיר אוטומטית את רקע התמונה שלך באמצעות אלגוריתם ה-AI החזק שלו. בשלב זה, תצטרכו להתאזר בסבלנות למשך דקה.

שלב 3: לאחר מספר שניות, התמונה שלך עם הרקע שהוסר תופיע על המסך. בפינה השמאלית העליונה של המסך, תראה את הלחצנים המקוריים והרקע שהוסר .

באמצעות כפתורים אלה, אתה יכול בקלות להשוות בין לפני ואחרי התמונה שלך. במקרה שאתה רוצה לנסות את כלי העורך שלו , תצטרך להיכנס תחילה, אפילו עבור הגרסה החינמית.

שלב 4: אם ברצונך למחוק כל חלק אחר, לחץ על הלחצן מחק ושחזור . תקבל שתי מברשות שונות לשחזור ולמחוק כל חלק בתמונה לפי בחירתך. יתר על כן, אתה יכול גם להתאים אישית את גודל המברשות שלך.

שלב 5: לבסוף, לחץ על כפתור הורד תמונה כדי לשמור את התמונה הערוכה ללא עלות. זכור להוריד את התמונה שלך בהקדם האפשרי כי הכלי יסיר את התמונה אוטומטית לאחר 60 דקות.

יתרונות:

 • מאוד פשוט וקל לשימוש
 • הסר בבירור רקע
 • מברשות עריכה טובות מאוד
 • כלי עריכה זמין

חסרונות:

 • מוחק את התמונה לאחר 60 דקות

חלק 4 מסיר רקע של Fotor

Fotor, פלטפורמת עריכת תמונות מקוונת, מציעה כלי עוצמתי וידידותי להסרת רקע שמקל על כל אחד להסיר את הרקע מהתמונות שלו. בחלק זה, נחקור כיצד פועל מסיר הרקע של Fotor וכיצד אתה יכול להשתמש בו כדי לשפר את התמונות שלך.

כיצד פועל מסיר הרקע של Fotor

הכלי להסרת הרקע של Fotor תוכנן להיות אינטואיטיבי וידידותי למשתמש, מה שמקל על השימוש אפילו למתחילים. הכלי משתמש באלגוריתמים מתקדמים כדי לזהות אוטומטית את קצוות האובייקט בתמונה ולהסיר את הרקע, תוך השארת רקע נקי ושקוף.

כדי להשתמש בכלי להסרת רקע של Fotor, פשוט העלה את התמונה שלך לעורך Fotor ובחר בכלי "מסיר רקע" מהתפריט השמאלי. לאחר מכן, השתמש בכלי כדי לבחור באופן ידני את אזורי התמונה שברצונך לשמור ואת אלו שברצונך להסיר. אתה יכול גם להשתמש בתכונת הבחירה האוטומטית כדי לאפשר לכלי לעשות את העבודה בשבילך.

לאחר שהסרת את הרקע, תוכל להחליף אותו בצבע אחיד או בתמונה חדשה לבחירתך. Fotor מציעה מגוון רחב של תמונות רקע וצבעים לבחירה, או שאתה יכול להעלות תמונה משלך לשימוש כרקע.

לסיכום, הסרת הרקע מתמונה היא טכניקה חיונית בצילום ובעיצוב גרפי. למרות שזו יכולה להיות משימה גוזלת זמן ומייגעת, מסיר רקע של fotor מציע פתרון מהיר, זול וקל. הוא משתמש באלגוריתמים של AI ולמידת מכונה כדי לזהות ולהסיר את הרקע באופן אוטומטי, וחוסך לך זמן ומאמץ. בעת בחירת אתר מקוון (אונליין) להסרת רקע, חפש אתר מדויק, ידידותי למשתמש ומאובטח. עם מסיר הרקע המקוון הנכון, אתה יכול ליצור תמונות בעלות מראה מקצועי תוך זמן קצר.

חלק 5: שאלות נפוצות לגבי הסרת רקע עם בינה מלאכותית AI

1: איך מסירים את הרקע של תמונה בגוגל?

הסרת הרקע של תמונה באמצעות גוגל היא משימה קלה, פשוטה וחוסכת זמן. בגוגל, אתה יכול לחפש כלים ותוכנות מקוונות רבות. כל אחד יכול להשתמש בהם כדי להסיר רקעים מתמונות. חלק מהכלים המקוונים (אונליין) הללו הם בחינם לחלוטין, וחלקם גובים תשלום עבור השימוש בהם. בחלקים לעיל, דנו בשלושת הכלים המקוונים (אונליין) הטובים ביותר: TopMediAi, Removal.ai, Fotor ו-Apowersoft. אלה יכולים לעזור לך להסיר רקע תמונות ב-Google על ידי שימוש בשיטות פשוטות וללא תקלות מבלי לחייב דבר. 

יתרה מכך, לגוגל יש גם הרבה כלים ותוכנות שתוכל להוריד ולהתקין במחשב האישי או בנייד כדי להשתמש בהם לעריכת תמונות והסרת רקעים. 

2: מהו הכלי המקוון הטוב ביותר למחיקת רקע תמונה?

TopMediai, Fotor, Removal.ai ו-Apowersoft נחשבים לכלים המקוונים הטובים ביותר לעריכת תמונות ולהסרת הרקע של התמונה. ישנם כלים מקוונים רבים אחרים זמינים, כמו Icons8 Background Remover , אך שלושת הכלים הללו משתמשים בטכניקות בינה מלאכותית רבת עוצמה שעוזרות למשתמשים לבצע את המשימות שלהם בקלות ובמקצועיות עם 100% בטיחות בלחיצה אחת. אין סיכון לאבד תמונות דרך הכלים הללו, והם גם לא עולים כלום לערוך תמונות בצורה ברורה ונקייה. לא משנה כמה קריטית התמונה, התוכנה הזו תציג תוצאות מדויקות. אתה יכול למצוא את השלבים שלהם לשימוש בחלקים לעיל של מאמר זה. 

קשור: כלי (תוכנות) בינה מלאכותית AI שיהפכו אותך ל- מעצב גרפי מקצועי

3: האם יש אפליקציה כלשהי להסרת רקע התמונה בחינם?

כן, יש אינספור יישומים, כלים ותוכנות זמינים להסרת תמונות רקע ללא עלות. אתה רק צריך שיהיה לך חיבור אינטרנט טוב, ואתה מוכן ללכת. אם תוריד ותתקין תוכנת עריכה מסוימת, אפילו לא תצטרך חיבור לאינטרנט. כמה מהכלים, התוכנות והאפליקציות המקוונות הפופולריות ביותר מפורטים להלן:

כלים מקוונים:

 • PicWish
 • TopMediAi BG Eraser
 • Remove.ai
 • Canva קנבה
 • Apowersoft
 • Fotor

אפליקציות ניידות:

 • PicWish
 • Background Eraser
 • Erase.bg
 • Cut out: Background Eraser
 • Magic Eraser Remove Background

סיכום:

הסרת רקע תמונה הפכה קלה מאוד בגלל האלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית AI. יש הרבה כלים ואפליקציות שמסירים את רקע התמונה בצורה ברורה מאוד, אבל הם דורשים הרבה זמן. ישנם גם כלי רקע לעריכת תמונות שתוכל להשתמש בהם כדי להסיר את הרקע של התמונות שלך, מה שיכול להיות שימושי למטרות שיווק. במאמר זה שיתפנו את הכלים המקוונים (אונליין) הטובים ביותר להסרת רקע תמונה בלחיצה אחת. ל-PicWish עיצוב חזק ומתקדם ואלגוריתם בינה מלאכותית AI עמוקה שעוזר למשתמשים לבצע את המשימות שלהם בצורה מקצועית תוך 2-3 דקות. אתה יכול לייבא, לערוך ולהוריד חבילת תמונות בבת אחת דרך תכונת העיבוד האצווה שלה. אני מקווה שמאמר זה יעזור לך לבחור את הטוב ביותר עבור המשימות שלך.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.