10 תוכנות בינה מלאכותית הטובות ביותר בשנת 2023 (ביקורות על כלי AI)

תוכנת בינה מלאכותית היא כאשר מערכות מחשב יכולות לבצע משימות שבדרך כלל דורשות אינטליגנציה אנושית.

בינה מלאכותית נתפסה בעבר כייצוג תקשורתי חסר אמון או אפילו לא ודאי ומבשר רעות כמו טרמינטור לא עזר לאידיאולוגיה הזו. עם זאת, הטכנולוגיה הפכה לנגישה ושימושית יותר ככל שהפכה נפוצה יותר ויותר בחיים האישיים והמקצועיים כאחד. 

אולי אתה אפילו שואל את עצמך מה זה בדיוק AI? בקיצור,  תוכנת בינה מלאכותית היא כאשר מערכות מחשב יכולות לבצע משימות שבדרך כלל דורשות אינטליגנציה אנושית. למידה והכנסת תוכניות אלה לחייך לא רק יכולה להקל על חייך אלא גם לעזור לך להבין טוב יותר את עצמך ואת העולם הסובב אותך. 

בזמנים המודרניים אנחנו תמיד מחפשים דרך לעבוד בצורה חכמה יותר ולא קשה יותר! זו הסיבה שיצרנו את המדריך המלא הזה של 10 תוכניות הבינה המלאכותית המובילות שיכולות להועיל לעסקים, ליחידים ולמפתחים כאחד. 

1. Google Cloud Learning Machine

מכונת לימוד הענן של גוגל מועילה להפליא למפתחים, מדעני נתונים או כל מי שמנסה לקחת את פרויקטי ה-ML שלו לשלב הבא. שרשרת הכלים המשולבת של תוכנית זו מאפשרת לך לבנות ולפתח יישומי למידת מכונה משלך, במהירות ובעלות יעילה. 

מכיוון שתוכנית זו מבוססת גוגל, תהיה לך גישה לכל טכנולוגיית הבינה המלאכותית המתקדמת של גוגל כמו כלי Tensorflow, TPUs או TFX בזמן פריסת התוכנית שלך. כמו כן, תוכל להשתמש בפלטפורמת הקוד הפתוח של גוגל, Kubeflow המאפשרת לך ליצור צינורות ML ניידים המשתנים לרוץ במקום או דרך הענן של גוגל עם שינויים מינימליים בקוד. 

עם האחריות המכובדת של גוגל זו אפשרות מצוינת עבור אלה שרק מתחילים את המסע שלהם ב-ML, ואנשי  מקצוע מנוסים  כאחד. 

קישור לאתר של Google Cloud Learning Machine

2. IBM Watson

ווטסון היא תוכנת בינה מלאכותית נחשבת מאוד שתוכננה על ידי IBM.

תוכנית זו מגיעה עם קבוצה של יישומים וכלים מובנים מראש לבנייה, הפעלה וניהול של ה-AI שלך תוך התבוננות ורישום של הנתונים שלך כדי לחזות ולעצב תוצאות פוטנציאליות. הצגת תוכנית זו לזרימת העבודה שלך מאפשרת לך להתמקד בעבודה יצירתית ואיכותית יותר מבלי להיפגע על ידי המונוטוניות של הזנת נתונים.

יבמ ווטסון סייעה למדעני נתונים להבין טוב יותר ולפתח עוד בינה מלאכותית. בין ממשק קל לשימוש של Watson Machine Learning לבין פעולת מודל פתוחה ונרחבת, אתה יכול לגשת ל-AI שלך בקנה מידה רחב דרך כל ענן. כמו כן, מכיוון ש-Watson תוכנן על ידי IBM, תהיה לך גישה לתכונות מדהימות אחרות של IBM ולכלי קוד פתוח, בדומה ל-Google Cloud Learning. 

3. תוכנת בינה מלאכותית של NVIDIA Deep Learning

NVIDIA נמצאת במגמת עלייה עם חלקי המחשב והתוכניות המבטיחים שלה, כך שזה לא מפתיע למצוא אותה ברשימה הזו! NIVIDA Deep Learning ai היא סדרה של כלי בינה מלאכותית המוקדשים ללמידת מכונה.

תוכנת AI זו מסתמכת על האצת יחידות עיבוד גרפיות ומספקת אותה בכל מקום שאתה צריך. NVIDIA Deep Learning AI זמין גם ברוב תוכנות הענן כמו אמזון או גוגל, כך שתוכלו באמת לגשת לפרויקטים שלכם מכל מקום. תוכנית זו מבטיחה לפתח ניתוח חיזוי המתאים ביותר לפרויקט שלך, כך שתוכל להעלות את העבודה שלך ללא הרף. 

קישור לאתר NVidia Deep Learning AI

4. Azure Machine Learning Studio

תוכנת בינה מלאכותית זו ידידותית במיוחד למשתמש אך מועילה גם לאנשי מקצוע. בתוך הממשק האינטראקטיבי של Azure Machine Learning Studio אתה יכול בקלות לגרור ולשחרר כדי ליצור מודלים שתוכל לפרסם בקלות באינטרנט מהאפליקציה עצמה. 

בינה מלאכותית זו מציעה מגוון רחב של חוויות כדי לעזור למדעני מידע ולמפתחים לבנות, לאמן ולפרוס מודלים של למידת מכונה מהר יותר מתוכנות AI אחרות. למרות שתוכנית זו מפיקה במהירות היא עדיין מושלמת לכל מפתח ברמה! השתמש  בעיצוב ללא קוד  כדי להתחיל או השתמש במחברת Jupyter המובנית כדי לתכנת את החוויה שלך. 

עם Azure אתה יכול לעצב אפליקציות בענן עם AI זה למידת מכונה כדי ליצור פתרונות תכנות חדשניים. 

קישור לאתר של Microsoft Azure Deep Learning

5. Cortana

Cortana היא הגרסה של מיקרוסופט לעוזרת הוירטואלית והיא זוכה להערכה רבה הן על ידי מפתחים והן על ידי משתמשים מתחילים. העוזר האישי הזה המופעל על ידי בינה מלאכותית זמין במספר מוצרי Andriod, Microsoft, Amazon ו-Xbox כדי להוכיח שבריר מהפופולריות שלו. 

Cortana מציעה שפע של פונקציות, החל מעזרה ללא ידיים ועד למענה על שאלות ומתן תזכורות. ככל שאתה משתמש יותר ב-Cortana כך התוכנית "לומדת" עליך יותר, מסתגלת למשימות מורכבות יותר לאורך זמן. 

בשנת 2018,  מחקר דיווח  ש-Cortana היא אפליקציית העוזר הווירטואלי הנפוצה ביותר, אך התחום הופך לתחרותי להפליא ו-Cortana מתמודדת עם תחרות גוברת עם תוכניות עוזרות אחרות כמו Databot שצוברות פופולריות.  

קישור לאתר Cortana

6. H2O.AI

ל-H2O.AI גישה ייחודית ומכובדת ללמידת מכונה. הם שואפים להפוך את AI ולמידת מכונה לנגישה יותר לכל האנשים ללא קשר לסטטוס המפתחים שלהם. הגישה הפתוחה והשקופה שלהם יצרה קהילה של יוצרים ויוצרים.

עידוד כל חברה או עסק שבינה מלאכותית יכולה לעזור להם בצורה כלשהי, והם לא טועים!

למעלה מ-20,000 ארגונים מדווחים על מדעני הנתונים שלהם להשתמש בפלטפורמות הקוד הפתוח המוכנות לארגונים של H2O.AI ברחבי העולם. השירות עטור הפרסים שלהם מבטיח לספק מדע נתונים לכל ארגון תוך ביטול מחסומים סוציו-אקונומיים שעלולים להפריע למתחילים. 

קישור לאתר H2O AI

7. Salesforce Einstein

Salesforce Einstein הוא AI עבור CRM (מערכת ניהול קשרי לקוחות). איינשטיין היא תוכנת AI עבור פלטפורמת Salesforce. הוא מובנה בפלטפורמת Salesforce ומשמש למכירות, שיווק, ניתוחים המספקים תחזיות והמלצות לגבי ההזדמנויות הזמינות בהתבסס על תהליכים עסקיים ונתונים.

קישור לאתר Salesforce Einstein

8. TensorFlow

Tensorflow היא עוד פלטפורמת למידת מכונה בקוד פתוח, שיוצרת רשת של כלים, ספריות ומשאבים המאפשרת למדעני מידע להמשיך ולפתח בינה מלאכותית ועדיין מאפשרת מרחב פונקציונלי מלא למפתחים לבנות ולפרוס בקלות תוכניות ML. 

תוכנה זו משתמשת ב-Keras API ברמה גבוהה, מה שהופך את היצירה עם TensorFlow למושלמת עבור בונים מתחילים. Tensorflow מציעה רמות שונות של הפשטות ודרכי ביצוע, מה שהופך אותו לממשק מאוד להתאמה אישית לכל גודל פרויקט ML שאתה עובד עליו. 

קישור לאתר TensorFlow

9. Wipro HOLMES

Wipro HOLMES היא פלטפורמת טרנספורמציה דיגיטלית המאפשרת בינה מלאכותית (AI) ואוטומציה. זהו הגשר בין בוני אלגוריתמים בסיסיים של AI ובינה מלאכותית יישומית. פלטפורמת טרנספורמציה דיגיטלית זו המאפשרת אוטומציה מטפלת בכל הצרכים שלך מבנייה, פרסום, מדידה, ממשל ועד למונטיזציה של פתרונות AI הטרוגניים. הוא מספק מסגרות AI/ML שנקבעו מראש (כגון ניתוח טקסט קוגניטיבי, ניתוח תמונה קוגניטיבי, חיפוש קוגניטיבי, Mimictron, Conversational Engine) עבור לקוחות כדי לבנות פתרונות חכמים בעצמם.

קישור לאתר Wipro HOLMES

10. Youper

תוכנית הבינה המלאכותית הזו קצת שונה מהאחרות. Youper היא אפליקציה המופעלת על ידי AI עוזר לבריאות רגשית!

האפליקציה לומדת על המשתמש דרך "שיחות" קטנות שיש לו. שיחות אלו מובילות את האפליקציה להתאים אישית מדיטציות מודרכות עבור המשתמש.

Youper למעשה משתמש בבינה מלאכותית כדי להתאים אישית מספר פונקציות וטכניקות. המשתמש יכול לעקוב אחר מצב הרוח וההתקדמות היומית שלו דרך האפליקציה, ובמקביל, ה-AI יכול להבין אותם טוב יותר ולחזות על מה המשתמש צריך לעבוד כדי להגיע ליעד שלו. 

אפליקציית העוזר לבריאות רגשית בינה מלאכותית זמינה גם ב-Andriod וגם ב-iOS, היא מחזיקה בביקורות גבוהות על שניהם, מה שזיכה אותה במקום ברשימת 15 האפליקציות הטובות ביותר לבריאות הנפש של אתר החדשות מדיום.

קשור: 8 אתרי AI (בינה מלאכותית) מטורפים שלא ידעתם על קיומם

סיכום

בינה מלאכותית  מסוגלת לשנות את כוח העבודה כפי שאנו מכירים אותו. זו יכולה להיות מחשבה מפחידה עבור רבים מאיתנו, אבל עבור אלה מאיתנו שמכירים את הבינה המלאכותית, אנחנו יודעים את היעילות שהיא נושאת. תוכנת בינה מלאכותית יכולה לצפות ולהפוך נתונים לפתרונות מדויקים וחזויים בכל היבט בין אם זה קמעונאי, אירוח, מחקר נתונים או יותר!

רובוט של סידורים עסקיים מונוטוניים יאפשר גם לך ולצוות שלך להקדיש יותר זמן וכוח מוח לעבודה יצירתית ואיכותית יותר ומשאיר את החלקים המשעממים ל-AI.

ככל שאתה ממשיך לעבוד עם תוכנית בינה מלאכותית היא לומדת יותר עליך, על עבודתך ועל המטרות שלך. זה מאפשר לתוכנה לעדכן את עצמה כך שתתאים יותר לעסק ולזרימת העבודה שלך, חוסך לך זמן ואנרגיה מהצורך לעדכן את התוכניות שלך בעצמך. 

זכור, עם זאת, תוכנת AI אינה מיועדת רק למקצוענים. משתמשים יומיומיים יכולים להפיק תועלת מפלטפורמות מבוססות בינה מלאכותית בהתאם למה שהם מחפשים להרוויח מזה. בין אם אתה מחפש ללמוד שפה אחרת או לשפר את אפליקציות הבינה המלאכותית שלך לבריאות הנפש יכולות לעזור לך לעשות זאת בצורה יעילה יותר על ידי למידה עליך כאדם פרטי והתאמת הגישה שלהם לצרכים שלך. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.