כמה דיווחים צריך כדי לסגור חשבון טיקטוק – כל הפרטים

דיווח הוא תכונה קריטית של טיקטוק שעוזרת לשמור על הפלטפורמה בטוחה ומהנה לשימוש.

דיווח הוא תכונה קריטית של טיקטוק שעוזרת לשמור על הפלטפורמה בטוחה ומהנה לשימוש.

יחד עם זאת, טיקטוק די קפדנית בהקפדה על כך שהכללים שלהם יישמעו או ייאכפו.

בין אם אתם חוששים שדווחו עליכם ובין אם אתם מתכננים לדווח על מישהו אחר, ייתכן שאתם תוהים – כמה דיווחים יידרשו לטיקטוק כדי להסיר את הסרטון או למחוק את החשבון? האם יש מספר מסוים של דיווחים שצריכים לקרות לפני שחשבון ה-טיקטוק שלך ייחסם?

במאמר זה נסקור את כל מה שאתם צריכים לדעת!

כמה דיווחים צריך כדי לסגור חשבון טיקטוק - כל הפרטים

כמה דיווחים צריך כדי לסגור חשבון טיקטוק?

אין מספר ספציפי של דיווחים שיובילו לחסימת חשבון טיקטוק. דו"ח אחד מספיק להפרות חמורות, כאשר מאות דיווחים מזויפים עשויים לא לעשות דבר.

לכן, זה באמת מסתכם בשאלה אם המשתמש באמת מפר את הכללים של טיקטוק, ועד כמה חמורה ההתנהגות.

לטיקטוק יש מספר רחב של הנחיות קהילתיות שמכתיבות מה מותר בפלטפורמה שלה ומה לא. בעוד שהפרת כל אחת מהנחיות הקהילה שלהם עלולה לגרום למחיקת וידאו או חשבון, חלקם נלקחים ברצינות רבה יותר מאחרים.

לדוגמה, ביצוע עבירה בטיקטוק סביר יותר שיהיו לו השלכות חמורות מאשר קניית לייקים לסרטונים שלך, למשל. שני אלה הם התנהגות שוברת חוקים, אך סביר יותר שהפרות חמורות יובילו לנקיטת פעולות דרסטיות – עם הרבה פחות דיווחים הנדרשים כדי שטיקטוק תשים לב אליהם.

יש לציין כי טיקטוק שמה לב לכל הדיווחים שהיא מקבלת. זו הסיבה שמספיק דיווח אחד כדי לגרום לחסימה, לחסימת צללים או למחיקת סרטונים אם משתמש טיקטוק אכן מפר את הכללים.

עם זאת, טיקטוק יודעת גם שאנשים מגישים דיווחים כוזבים – אפילו על משהו קטן כמו מחלוקת מינורית. למרות שאיננו יכולים להיות בטוחים כיצד בדיוק עובד תהליך ההנחיה של טיקטוק (TikTok), אנו משערים כי טיקטוק בודקת את כל הסרטונים המדווחים לפחות פעם אחת. אם מנחה אנושי צופה בסרטון ולא רואה שום התנהגות של הפרת כללים, ייתכן שכבר התעלמו מכל הדיווחים העתידיים על אותו סרטון – כבר נקבע שהוא פעל לפי כל הכללים של טיקטוק.

האם דיווחים כוזבים יגרמו לך להיחסם?

נניח שנקלעת לוויכוח עם מישהו, והם טענו שהם דיווחו עליך מתוך קנטרנות. האם אתה נמצא בסיכון להיות מוחרם, ואתה בכלל צריך לדאוג לגבי זה?

למרבה המזל, התשובה היא לא. אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שאם לא תפר בפועל את הכללים של טיקטוק, לא תצטרך לדאוג לגבי כל פעולה שתינקט נגד החשבון שלך. אנשים מדווחים באופן כוזב כל הזמן, ושום דבר לא קורה להם.

למעשה, ייתכן שטיקטוק מתעלמת באופן אוטומטי מדיווחים של אנשים שידוע כי הם מנצלים לרעה את תכונת הדיווח, ומגישה דיווחים כוזבים שוב ושוב. שים לב שדיווחי TikTok הם אנונימיים, כך שאינך יכול לדעת מי דיווח עליך אלא אם כן הם מציינים זאת במפורש.

למרבה הצער, אם סרטון מקבל מספר רב של דיווחים על ידי מספר רב של אנשים, ייתכן שהוא יודחק באופן זמני עד שמנחה אנושי יוכל לסקור אותו. בשל האופי הוויראלי של האלגוריתם של טיקטוק והמהירות שבה תוכן יכול להתפשט, הם רוצים לוודא שאנשים לא נחשפים לתוכן שמפר את הכללים של טיקטוק לפני שתהיה להם הזדמנות לבדוק אותו.

עם זאת, לאחר השלמת תהליך זה, הסרטון ימשיך להיות משותף כרגיל.

שים לב שאם סרטונים מוסרים בטעות, אתה תמיד יכול להגיש ערעור כדי שהסרטון שלך ייבדק ויוחזר.

האם דיווח המוני מבטיח שהחשבון יחסם?

אם תצליחו לגרום לקבוצה גדולה של אנשים לדווח על סרטון אחד, האם זה מבטיח שהם ייחסמו בטיקטוק?

התנהגות זו מכונה בדרך כלל "בריגדינג" ואינה יעילה במיוחד בטיקטוק.

בסופו של דבר, הדיווחים נבדקים על ידי מנחה אנושי, שמקבל את ההחלטה הסופית אם הסרטון יוסר או לא, ואם יש לנקוט פעולה נוספת.

הדבר היחיד שדיווח המוני יכול לעשות עם זאת הוא להבטיח שהסרטון ייבדק מהר יותר.

סביר להניח שלטיקטוק יש איזושהי מערכת תעדוף לאיזה סדר סרטונים נבדקים. סרטונים שמקבלים צפיות רבות במהירות או מדווחים על ידי אנשים רבים ככל הנראה מובאים בפני מנחה מהר יותר.

כפי שצוין קודם לכן, מספר רב של דיווחים על ידי אנשים רבים עשויים לגרום לכך שהסרטון יוסר באופן זמני עד שזה יקרה.

כמובן שאם הסרטון לא יפר את הכללים, הוא יועלה בחזרה – ואולי אפילו יקבל דחיפה בצפייה!

מה בעצם קורה כשאתה מדווח על מישהו?

כדי להבין למה זה יכול לקחת כל כך מעט דיווחים כדי לגרום למישהו להיות מוחרם (או למה הרבה דיווחים עשויים לא לעשות כלום בכלל), זה עוזר לקבל תמונה מלאה של איך מערכת הדיווח של טיקטוק עובד, מההתחלה ועד הסוף.

תאמינו או לא, הסינון הראשוני להתנהגות שוברת חוקים מתחיל לפני שמישהו בכלל רואה את הסרטון! TikTok משתמשת בבינה מלאכותית כדי לבדוק באופן אוטומטי את כל הסרטונים כדי לאתר תוכן שמפר את הנחיות הקהילה. אם המערכת האוטומטית שלהם מאמינה שכללים מופרים, הם עשויים למחוק את הסרטון באופן אוטומטי, או להעלים אותו באופן אוטומטי, ולהשאיר אותו מחוץ לדפי For You של אנשים. זו אחת הסיבות לכך שסרטוני טיקטוק (TikTok) יכולים להיתקע ב-0 צפיות.

לרוב המערכות כאלה יש 'ציון ביטחון' כדי לקבוע עד כמה הן בטוחות בהחלטתן. אם סרטון בקושי עובר את המערכת שלו, ייתכן שהוא יוסר לבדיקה מהר יותר אם ייכנסו דוחות.

בכל מקרה, כאשר מוגש דוח עבור סרטון או פרופיל, הוא נשלח לתור שבו מנחים אנושיים יכולים לצפות. דוחות מרובים מחשבונות שונים עשויים לדחוף את הסרטון גבוה יותר בתור.

לאחר מכן, המנחה האנושי יקבל החלטה אם סרטון מפר את הנחיות הקהילה של טיקטוק (TikTok) או לא. אם כן, יבוצע העונש המתאים.

בהתאם לעבירה, זה יכול לגרום להסרת הסרטון, לחסימת צללים, לחסימה זמנית או אפילו לחסימה קבועה מ- טיקטוק בכל החשבונות שלך. אם הסרטון מציג או מעודד הפרה של חוקים בעולם האמיתי, ייתכן ש- טיקטוק עשויה גם לשתף מידע רלוונטי עם רשויות אכיפת החוק.

עבור עבירות מסוימות, משתמשי TikTok יכולים לערער על ההחלטה, מה שעשוי להחזיר את הסרטון או החשבון שלהם.

לחלופין, תוכל תמיד ליצור קשר עם התמיכה של טיקטוק כדי לברר.

קשור: טיקטוק אוסרת על משפיענים ליצור מודעות פוליטיות בתשלום

סיכום

אם מישהו באמת הפר את אחד הכללים של טיקטוק, דיווח אחד מספיק כדי להחרים אותו (או לפחות להסיר את הסרטון).

עם זאת, שום כמות של דיווחים כוזבים לא תאלץ להסיר סרטון. למעשה, ייתכן שטיקטוק מתעלמת מכל דיווח שמגיע לאחר בדיקת הסרטון.

אני מקווה שמצאת מאמר זה מועיל. אם יש לך שאלות נוספות לגבי טיקטוק , אנא אל תהסס לשאול.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.