איך לקנות את מטבע הקריפטו אתריום עם פייפאל (PayPal)

רכישת אתריום עם היא אופציה אטרקטיבית עבור הקונים אשר קיימים מולם מגבלות בנקאיות במדינות מגוריהם ובנוסף חלופה טובה לעמלות הבנקים הגבוהות. איך לקנות את מטבע הקריפטו אתריום עם פייפאל (PayPal):

רכישת אתריום עם מערכת התשלומים פייפאל היא אופציה מצויינת עבור הקונים מול מגבלות בנקאיות במדינות מגוריהם. עם זאת, זוהי חלופה נוחה לבנקים שהעסקה או עמלות ההמרה שלהם נחשבים גבוהים מדי לטעמו או לכיסו של הרוכש. יש מספר דרכים לגיטימיות ומהירות מאוד לקנות את המטבע הדיגיטלי את'ריום עם פייפאל (PayPal).

קשור: סקירה על המטבע הדיגיטלי אתריום ואיך לקנות – Ethereum (eth)

מאז סוף שנת 2020, אתם יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הארנק האלקטרוני של הפייפאל שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא כאשר יש לכם חשבון פייפאל עם מעט כסף, לבחור את מטבע הקריפטו שאתם רוצים לקנות, ולאשר את הרכישה שלכם.

עם זאת, קניית מטבע אתריום עם פלטפורמת התשלומים פייפאל יש חוקים משלה. לצורך העניין, פייפאל לא מאפשרת לכם למשוך את נכסי הקריפטו שלכם לארנק פרטי שמתארח באופן פרטי, כלומר לא יהיה ניתן להשתמש בו לשום דבר אחר מלבד למכור אותו בחזרה עם פייפאל ברגע שמחירו עולה או יורד.

המהות של מטבע דיגיטלי היא היכולת להחזיק מזומנים דיגיטליים פרטיים מבלי להסתמך על מתווכים ולשלוח או לקבל אותם בצורה עמידה בפני צנזורה. לפחות לעת עתה, קבלת מטבע מבוזר באמצעות הפייפאל היא דרך בטוחה לקבל חשיפה למחלקת הנכסים, אך היא אינה מאפשרת לכם להשתמש בו בדרכים שבהן הוא נעשה לשימוש – כמערכת פיננסית חופשית ופתוחה לעמית (P2P) ללא מתווכים מהימנים.

תמונה –
Moose Photos pexels

למזלכם, יש למעשה שלוש שיטות שונות של איך אתם יכולים לקנות אתריום (Ethereum) עם פייפאל באופן מיידי באמצעות פלטפורמות אחרות שנותנות לכם בעלות מלאה על הנכסים הדיגיטליים שלכם.

קשור: מה הם חוזים חכמים בעולם הבלוקצ'יין (קריפטו)

קניית אתריום עם פייפאל דרך פלטפורמת המסחר eToro

הדרך הפשוטה ביותר לקנות את'ריום עם פייפאל היא באמצעות פלטפורמת המסחר eToro. למרות שזה בעיקר פלטפורמת המסחר באמצעות מינוף CFD, אתם יכולים גם לקנות, להחזיק, ולשלוח מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הארנק של eToro. מלבד אתריום, ניתן גם להשתמש בפייפאל לרכישת מטבעות קריפטו שונים ביטקוין, ביטקוין קאש, לייטקוין, דאש וריפל. הפלטפורמה עצמה היא סופר פשוטה לשימוש ונחשבת לעתים קרובות לאחד המקומות הטובים ביותר עבור משקיעים חדשים בתחום. ההפקדה המינימלית עומדת כרגע על 200 דולר. פלטפורמת eToro מתכננת לשחרר תמיכה במטבעות נוספים ולהיכנס גם לשוק האמריקאי הגדול.

קניית מטבע אתריום עם פייפאל דרך פלטפורמת LocalEthereum

אפשרות נוספת היא להיכנס לאתר LocalEthereum כפלטפורמת חליפין לא רשמית שבה אתם יכולים ליצור קשר עם אנשים שמוכרים את מטבע הקריפטו שאתם רוצים בתחומים שונים. בהתאם להעדפותיהם, הם יכולים גם לקבל מכם תשלום דרך פייפאל.

LocalEthereum פועלת כאתר אינטרנט שמחבר אתכם עם אנשים שרוצים למכור את מטבע האתריום באזור המקומי שלכם או ברחבי העולם. זה כמו "איביי של מטבעות הקריפטו". תלוי אתם מתאמצים בחיפוש שלכם, במוקדם או במאוחר תמצאו מישהו מוכן לקבל תשלומים עם פייאפל. אם אתם רוצים לקנות ETH עם פייפאל באופן זה, אתם צריכים לשים לב לכל היבט של עסקה מראש, כפי שאתם לבד יישא את הסיכון של התמודדות עם הגנבים בתחום. חלקם עשויים לטעון כי הם מעולם לא קיבלו את התשלום שלכם, אז לקנות מסוחרים מכובדים בלבד כאלה שיש להם לא מעט עסקאאות. הקפידו לבדוק את תנאי הסחר שלהם ולנסות ללמוד כמה שיותר עליהם לפני לחיצה על כפתור התשלום.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.