סקירה ותחזית על מטבע הקריפטו פאי (PI) והאם הוא השקעה טובה

Pi Network (PI) הוא המטבע הדיגיטלי הראשון אשר תפס את תשומת הלב של קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, עוד לפני שהושק במלואו. סקירה ותחזית על מטבע הקריפטו פאי (PI) והאם הוא השקעה טובה:

Pi Network (PI) הוא מטבע הקריפטו שהצליח לתפוס את תשומת הלב של קהילת משקיעי המטבעות הקריפטוגרפיים, עוד לפני שהושק במלואו. חלק מאנשי קהילת הקריפטו רואים זאת כדרך לא "אמינה" מהיסוד וספק אם ניתן להרוויח ממנו בעתיד, באותו אופן שבו מטבע הביטקוין מוקדם וצברו רווחים עצומים מכרייה והחזקת המטבע. עם זאת, אחרים השוו את מטבע פאי להונאת שיווק בשם (MLM) ושאין לה ערך.

מהי רשת פאי ואיך היא פועלת? שמעתם על מטבע הקריפטו פאי (Pi) ואתם מחפשים לברר פרטים נוספים על הטוקן כהשקעה פוטנציאלית לעתיד? מאמר זה מספק סקירה קצרה על מה היא רשת פאי ולאן היא שואפת להגיע.

מהו מטבע הקריפטו פאי?

(Pi Network) פאי הוא פרויקט מטבע מבוזר שמטרתו לשמור על כריית קריפטו נגישה בדיוק כמו הריכוזיות של הדור הראשון של המטבעות המבוזרים ביטקוין, ושיש לשים אותם מחוץ להישג ידם של משתמשי קריפטו יומיומיים. רשת פאי, שפותחה על ידי צוות של בוגרי אונברסיטת סטנפורד אשר מאפשרת למשתמשים הענף לכרות מטבעות באמצעות אפליקציית המכשיר הנייד שלהם דרך אימות עסקאות ברשומה מבוזרת.

קשור: 4 אתרי קריפטו (מטבעות דיגיטליים) מגניבים שלא תרצו לפספס

עם המיתוג המבוסס על הספרה π, שלב 1 של הפרויקט פאי הושק בשנת 2019 ביום , 14 במרץ, עם אפליקציית כריית מטבע ה Pi החינמית שלו. ביוני 2019 היו לטוקן יותר מ-100,000 משתמשים פעילים, ושנה לאחר מכן, כאשר שלב 2 הושק כבר היו יותר מ-3.5 מיליון משתמשים. האפליקציה החלה להציג מודעות פרסום במאי 2020 כדי לספק מקור מימון לפרויקט. בסיס המשתמשים הגיע ל-14 מיליון במרץ 2021, לאחר שחצה את רף ה-12 מיליון בפברואר.

מטבע פאי הוא מטבע הקריפטו שפועל ברשת Pi, ובדומה למטבעות דיגיטליים אחרים כמו ביטקוין, פאי תוכנן לעבור "חצייה" קבועה כדי להגן על המחסור בו. חצייה היא כאשר מספר המטבעות שהכורה מקבל לעיבוד עסקאות חדשות מצטמצם בחצי כאשר מגיעים לאבן דרך מסוימת.

שיעור הכרייה של פאי הצטמצם מ-1.6 לשעה כשהגיע ל-100,000 משתמשים ויותר, וחצה שוב ל-0.4 לשעה כשהגיע למיליון ושוב ל-0.2 כשהגיע ל-10 מיליון. זה ימשיך לחצות, להגיע לאפס ב 1 מיליארד משתמשים.

במהלך השלב השני הנוכחי של הפרויקט, משתמשים יכולים לבדוק את תוכנת שולחן העבודה Pi Node במחשב שלהם. מתי יושק שלב 3 – האם הוא יהיה ב-2021? לדברי מפתחי המטבע, תחילת השלב השלישי לא נקבעה מראש אלא תלויה בהתקדמות שנעשת בשלב השני של הפרויקט.

שלא כמו צמתים ברשתות כגון ביטקוין או אתריום המשתמשים בפרוטוקולי הוכחת העבודה, צמתי פאי משתמשים באלגוריתם המבוסס על פרוטוקול הקונצנזוס האתרי (SCP). צמתי מטבע פאי מאמתים תנועות בספר ראשי מבוזר ומגיעים להסכמה על סדר התנועות החדשות שה הספר הראשי רושם.

תחת SCP, צמתי המטבע פאי יוצרים מעגלי אבטחה, או קבוצות, של שלושה עד חמישה אנשים מהימנים המוכרים לכל אחד ממשתמשי הרשתות. מעגלי אבטחה בונים רשת אמון כללית המונעת עסקאות הונאה, מכיוון שניתן לאמת טרנזקציות בספר הראשי המשותף רק אם הצמתים המהימנים מאשרים אותן.

סקירה ותחזית על מטבע הקריפטו פאי (PI) והאם הוא השקעה טובה

מתי ייכנסו המטבע פאי לשוק המבוזר?

מטבע הקריפטו (Pi) פאי מתוכנן להשיק בשלב השלישי של פיתוח רשת הפאי. עדיין לא נקבע תאריך להשקה – הוא יהיה תלוי בהתקדמות שלב הבדיקות וברישום הבא בבורסות קריפטו.

קשור: כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו צ'ארלס הוסקינסון

מה יהיה ערך הצפוי של המטבע הדיגיטלי פאי?

פאי אינו נושא כעת ערך ולא ניתן לסחור בו באף בורסה. קשה לחזות את ערך מטבע הקריפטו לפני ההשקה, אך הוא יכול להתחיל עם ערך די גבוה סביב 0.01 מול הדולר האמריקאי, על פי מספר תחזיות של מומחים.

האם מחיר מטבע פאי יעלה בעתיד?

כיוון מחיר הפאי יהיה תלוי בפופולריות שלו בקרב חסידי ומשקיעי המטבעות הקריפטו. לטוקן יש פוטנציאל שהמחיר יעלה לאחר השקתו אם פלטפורמות המטבעות הקריפטו השונים ימשיכו להתלכד, שכן פרויקטים חדשים נוטים למשוך עניין למשקיעים.

האם מטבע פאי הוא השקעה טובה?

בשלב הזה, המשקיעים אינם מסוגלים לסחור במטבעות פאי. אם אתם מצפים שהפרויקט יושק בהצלחה כמטבע קריפטוגרפי נגיש שאינו מתמחר משתמשים יומיומיים, אתם עלולים להיות מעורב בכריית המטבע. לחלופין, אתם יכולים לחכות כדי לקנות אותו בבורסה הגדולות בעולם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: