סקירה על מטבע הקריפטו מאטיק (MATIC (Polygon ואיך לקנות

המטבע הדיגיטלי מאטיק Matic מספקת עסקאות על מדרגיות רשת אתריום, מאובטחות ומיידיות באמצעות שרשראות צד פלזמה ורשת Proof-of-Stake. סקירה על מטבע הקריפטו מאטיק (MATIC (Polygon ואיך לקנות:

פלטפורמות חוזי בלוקצ'יין חכם ומטבעות קריפטו תפסו תשומת לב גדולה בציבור אך עדיין לא הצליחו להשיג אחזקות המוניות בגלל מדרגיות ובעיות חוויית המשתמש. אפילו באתריום היוקרתית, שהיא פלטפורמת החוזים החכמה המוכרת והנפוצה ביותר, לא היו מערכות Dapps משמעותיים שראו אחזקה המונית.

היו מספר מקרים שבהם אפליקציה זאת או אחר הצליחה באופן זמני להשיג כמות משתמשים משמעותית, אבל זה הוביל לשתק של הרשת כולה בזמני העומס הגבוהים. בעיקרו של דבר כלומר, אפילו הפלטפורמות המתקדמות ביותר בשימוש נרחב אינן מוכנות לאימוץ המוני.

מצד שני, יש לא מעט פלטפורמות חוזים חכמות המתפארות בתפוקת עסקאות גדולה יותר, אך הן סוחרות במהירות העסקה עם ביזור. כמו כן, רבים מהפתרונות הטובים מציעים רשת בלוקצ'יין משלהם המזניחה את השפעות הרשת DApps ופרויקטים נוספים כבר יצרו בפלטפורמות כמו אתריום ונוספות. חשוב מכך, הם מזניחים את קהילת המפתחים המסיבית ואת האקוסיסטם של המפתחים שקיים עבור פלטפורמות כמו אתריום.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו הדיגיטלי סטלר (Stellar) XLM ואיך לקנות

פלטופורמת Matic היא פתרון קנה מידה שכבה 2 אשר משיגה קנה מידה על ידי ניצול sidechains לחישוב מחוץ לשרשרת תוך הבטחת נכסי קריפטו באמצעות מסגרת פלזמה ורשת מבוזרת של Proof-of-Stake (PoS).

המטבע הדיגיטלי מאטיק שואפת לפתור את בעיות המדרגיות והשימושיות מבלי להתפשר על ביזור ומינוף קהילת המפתחים והמערכת האקולוגית הקיימת שלה. פלטפורמת המטבע Matic היא פתרון שינוי בקנה מידה מחוץ לרשת עבור פלטפורמות קיימות כדי לספק מדרגיות וחוויית משתמש מדהימות לפונקציות DApps /user.

תכונות עיקריות של מטבע מאטיק (Matic)

  • מדרגיות: עסקאות מהירות יותר, בעלות נמוכה ומאובטחת ב- Matic sidechains עם סופיות שהושגה ב- mainchain וב- אתריום צ'יין הבסיס התואם הראשון לשכבה 1
  • תפוקה גבוהה: הושגו עד 10,000 תב"ע בצד אחד של testnet פנימי; שרשראות מרובות שיש להוסיף לשינוי קנה מידה אופקי
  • חוויית משתמש: הפשטת UX ומפתחים חלקה מ- mainchain לרשת Matic; אפליקציות מקוריות למכשירי סמארטפוןו ו-SDK עם תמיכה ב-WalletConnect
  • אבטחה: מפעילי שרשרת Matic הם stakers בעצמם במערכת PoS
  • צ'יינס ציבורי: הצדדים המותיקים הם ציבוריים מטבע פלטפורמת מאטיק (לעומת רשתות DApp בודדות), חסרי הרשאות שאינם מסוגלים לתמוך בפרוטוקולים מרובים כמו הפלטפורמה הזאת.
סקירה על מטבע הקריפטו מאטיק (MATIC (Polygon ואיך לקנות

הדירוג חיזוי והשווי של מטבע מאטיק – (MATIC (Polygon

מטבע הקריפטו MATIC נכון לכתיבת סקירה זאת נמצא בדירוג הרשמי של אתר מדד המטבעות הדיגיטליים (קוין מרקט קאפ) במקום ה18. המטבע הדיגיטלי הזה עומד על מחיר נכון לעכשיו של 1.77 דולר למטבע עם ערך שווי שוק : 2,215,262,271,959 דולר . לפי הערכות מומחי עולם המטבעות הדיגיטליים בעולם, מטבע הקריפטו מאטיק יעבור עד סוף 2021 את 1.90 דולר וב 2022 יעבור את 2.20 דולר למטבע אחד בלבד.

איך לקנות את מטבע הקריפטו סטלר מאטיק – (MATIC (Polygon במספר צעדים?

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

אז אחרי שהבנו מזה מטבע מאטיק. נתחיל את תהליך קניית המטבע המבוזר MATIC במספר קליקים בודדים? בואו נתחיל בקניית מטבעות הקריפטו, המטבע מאטיק הוא המטבע שנמצא בשוק משנת 2019 וחדש יחסית לשאר המטבעות הפופולריים. הטוקן קיים לרכישה בבורסת בינאנס ובשאר פלטפורמות המסחר המבוזר.

אחת הדרכים שאנו אישית מעדיפים ורוב הסוחרים והמשקיעים בעולם הקריפטו ואחת הדרכים הקלות עם העמלות הנמוכות ביותר לרכישת מטבע מאטיק היא דרך פלטפורמת המטבעות הדיגיטליים וההשקעות בינאנס להרשמה ל Binance . 

בינאנס היא הבורסה המובילה בשוק הקריפטו ועדיפה על אוהבי תחום המטבעות הדיגיטליים גם מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לפלטפורמות הגדולות בעולם מטבעות הקריפטו. ניתן להשקיע ממש בקלות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון ענקי של עשרות מטבעות מבוזרים.

לפני שנתחיל בפעולת הרכישה, היכנסו קודם לכן והירשמו כדי לפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. זו פעולה אשר תדרוש מכם קודם לכן להוסיף את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תדאגו זהו הליך מהיר.

בנוסף לכך, אתם צריכים גם להעלות פרטי מס כרטיס חיוב (אשראי בינלאומי) כזה שאתם קונים איתו גם באלי אקספרס, על מנת שיהיה ניתן לקנות את צמדי מטבעות הקריפטו. לאחר סיום התהליך הפשוט, רכישת מטבע XLM תארך רק מספר דקות בלבד. (ראה תמונה).

קניית מטבעות מאטיק MATIC
איך לקנות מאטיק MATIC

כדי לקנות מטבעות קריפטו במספר קליקים בודדים, קודם יש להוסיף יתרת כספים לחשבון המסחר בלבד אל תוך פלטפורמת בינאנס החדש שפתחתם (או קיים ברשותכם אחד) ומיד לאחר מכן יהיה ניתן לקנות מטבע מאטיק.

לאחר מכן, רכשו את מטבע usdt או bnb בסכום שאתם מעוניינים לקנות, כנסו אל המרקט בפלטפורמת בינאנס וצרו המרה או רכישה עם צמד המטבעות למטבע של מאטיק.

זהו יש לכם מטבע לינק (MATIC) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.