סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

(Binance) בינאנס היא פלטפורמת המסחר המובילה והפופולרית בעולם למטבעות קריפטוגרפיים, יש לבורסה הזאת את המטבע הדיגיטלי השלישי בגודלו בשוק. סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות:

היא אחת הבורסות הפופולריות בעולם מטבעות הקריפטוגרפיים, ומספקת למשקיעים ולסוחריםנשלה גישה לכמות ענקית של טוקנים ומטבעות כנגד צמדים מגוונים בין אזה פיאט והן מטבעות דיגיטליים נוספים. 

פלטפורמת המסחר המובילה הושקה לראשונה בשנת 2017 במטרה להפוך לבורסת המבוזרת הטובה ביותר בענף הקריפטו. בנוסף לכך הפכה בינאנס למערכת אקולוגית ענקית אשר מכילה בתוכה פרוטוקולי בלוקצ'יין ונכסים מבוזרים דיגיטליים, הפלטפורמה מעניקה כמה מהכלים היחודיים ביותר לאוהבי השקעות ומסחר במטבעות קריפטו. אחד הנכסים אולי החשוב מהם הוא המטבע המבוזר שלהם BNB או בשמו המלא BNB Binance.

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

מה זה BNB?

מטבע נקריפטו BNB הוא טוקן הנוצר על ידי פלטפורמת המסחר בינאנס אשר מעניק לבעלי מטבעות קריפטו לשלם עמלות עם הטוקן שלהם בתעריפים זולים. באמצע שנת 2017, תאריך ההנפקה של מטבע בינאנס, המטבע החל את דרכו להפוך למערכת המרת מטבעות מבוזרים הגדול ביותר בעולם מבחינת הגודל ונפח המסחר שלו. 

בשנת 2018 הגיע מטבע bnb של בינאנס להישג מדהים. הטוקן BNB הוא דברים רבים הנמצאים במכלול אחד – פרוטוקול פיתוח להנפקת מטבעות ובניית אפליקציות מבוזרים (dApps), טוקן שלהם משמש למסחר במטבעות קריפטוגרפיים ומשמע כמטבע תגמולים אשר מעודד מסחר/השקעות.

אם אתם סוחרי ומשקיעי שוק מטבעות הקריפטו אשר רוצים להשקיע במטבעות של BNB, או סתם חובבי הענף שרוצים ללמוד עוד על הנכס המבוזר הזה, חשוב להבין כל נקודה על מטבע bnb של בינאנס.

כפי שצוין קודם לכן, מטבע BNB יש לו יכולות להמון פונקציות. למעשה, זהו הטוקן אשר משמש את בורסת המסחר של בינאנס (Binance). עם זאת, מכיוון שהערך שלו משתנה והוא נסחר בשוק המטבעות הדיגיטליים הפתוח.

המטבע הדיגיטלי מתנהג כמו כל מטבע בענף הקריפטו, כמו מטבע אתריום או הביטקוין השולט. למרות ששווי השוק החזק שלו מעניק ערך רציני, הטוקנים של BNB יכולים להגיע לערך הרבה יותר גדול. מאז השקת המטבע ערך הטוקן רק המשיך לעלות ולהתחזק בקרב קהילת משקיעי הקריפטו. זו הסיבה שסוחרים ומשווקים בענף מדברים לא מעט על המטבע.

סקירה על מטבע הקריפטו BNB ואיך לקנות בקלות

הדירוג שווי והתחזית של מטבע BNB

המטבע הקריפטו הפופולרי bnb נכון לכתיבת סקירה זאת נמצא בדירוג הגלובלי של אתר מדד השקעות והמסחר במטבעות מבוזרים (מרקטקאפ) במקום ה3 והמאוד מכובד. מטבע המבוזר הזה עומד נכון לעכשיו על סכום של 562.9 דולר למטבע עם שווי שוק :   2,070,489,587,533 דולר  . לפי הערכות מטבע (bnb) יגיע עד סוף 2021 את 580 דולר וב 2022 יעבור את 600 דולר למטבע.

איך לקנות את מטבע הקריפטו BNB

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

רוצים לקנות את המטבע הקריפטו הרשמי של בינאנס במספר צעדים? בואו נתחיל, מטבע הדיגיטלי אחד הפופולרים בענף, קיים לרכישה בכל פלטפורמות המסחר המובילות בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. 

אחת הדרכים הקלות והמועדפות עלינו כמשקיעים ואולי הטובו ביותר עם העמלות הנוחות לקניית מטבע bnb היא דרך מערכת המסחר וההשקעות בקריפטו בינאנס להרשמה ל Binance ולא סתם זה המטבע הרשמי של בורסת בינאנס. 

בינאנס היא פלטפורמת למטבעות מבוזרים הגדולה והמובילה בעולם המטבעות הדיגיטליים מבחינת שווי השוק וגודל המסחר שלה ביחס לשאר הבורסות. ניתן להשקיע בקלות ובמהירות דרך פלטפורמת בינאנס במגוון של עצום של מטבעות מובילים בשוק הקריפטו.

לפני כן עלינו להירשם ולפתוח חשבון מסחר בבינאנס Binance. יש לציין שזה תהליך מהיר אשר מבקש מכם לאחר ההרשמה לצרף את תעודת הזהות שלכם כמו, ת'ז, מגורים, מיקוד, ותמונת סלפי שלכם, אך אל תבהלו זהו תהליך פשוט. בנוסף לכך, יהיה עליכם גם להוסיף מס חשבון כרטיס אשראי כדי שיהיה ניתן לקנות את מטבע bnb. לאחר הגדרת התהליך הפשוט, רכישת מטבע bnb תארך רק מספר שניות בלבד. (ראה תמונה).

איך לקנות bnb
קניית bnb

כדי לקנות מטבעות את המטבע bnb, קודם עליכם לגשת לראש הדף (קנה מטבע מבוזר) ולהכניס כספים בחשבון פלטפורמת הבינאנס שברשותכם ומיד לאחר מכן יהיה ניתן לרכוש את המטבע.

זהו יש לכם מטבע לינק (bnb) בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: