מדריך: איך מקשרים (מחברים) דף פייסבוק לאינסטגרם צעד אחר צעד

זו פעולה פשוטה והכי שימושית למשווקים ומפרסמים באופן קבוע באינסטגרם ובפייסבוק . איך מקשרים (מחברים) דף פייסבוק לאינסטגרם צעד אחד צעד:

הקישור של פלטפורמת פייסבוק לאינסטגרם מעולם לא היה פשוט כל כך כמו עכשיו. כל התהליך שעליכם לעשות כדי לחבר (לקשר) את הדף העסקי שלכם בפייסבוק לפרופיל העסקי שלכם באינסטגרם דרך אפליקציית אינסטגרם במספר צעדים פשוטים.

קשור: איך לשתף פוסט סטורי דרך אפליקציית אינסטגרם בקלות

אם לא עשיתם את זה עד עכשיו, אל דאגה. עברו על השלבים המתוארים במדריך:

חיבור אינסטגרם לפייסבוק

איך מקשרים דף פייסבוק לאינסטגרם: הפעולה הראשונה שעליכם לעשות הוא לקשר (לחבר) את חשבון הפייסבוק שלכם לדף העסקי שלכם דרך אינסטגרם. זה אמור להיות פרופיל הפייסבוק שבו אתם משתמשים לניהול דף הפייסבוק העסקי שלכם. לרוב המשתמשים יש רק דף אחד, מה שמקל על כל התהליך.

באופן טבעי, אפליקציית פייסבוק תהיה כבר קיימת במכשיר הנייד שלכם, כמו גם זה נכון לאפליקציית אינסטגרם. היכנסו לפרופיל הפייסבוק שלכם באפליקציה שבמכשיר הנייד, ולאחר מכן כנסו לאינסטגרם. 

לחצו על לוגו הפרופיל שלכם (איפה שהתמונה בקטן) ולאחר מכן לחצו על התפריט בפינה השמאלית העליונה של האפליקצייה ולחצו על הגדרות זה מה שאתם מחפשים, וזה ממש בתחתית התפריט.

בתפריט זה לחצו על  חשבון . תפריט זה נותן לכם אפשרויות נוספות לבחירה , ועליכם לבחור חשבונות מקושרים לחר שעברתם למסך הנוסף. ראו תמונה למטה

מדריך: איך מקשרים (מחברים) דף פייסבוק לאינסטגרם צעד אחד צעד
4 פעולות לחיבור אינסטגרם לפייסבוק

התמונה כן מציגה לכם ארבע פעולות כדי לקשר את חשבון האינסטגרם שלכם לפייסבוק. 

אם ניסיתם לקשר את חשבון הפייסבוק שלכם בעבר, יכול להיות שכבר שמכם יופיע ליד הלוגו של פייסבוק (כמו בתמונה). אם קיימים לכם שני חשבונות פייסבוק שונים, אז יתכן ששם הבעיה. ככה או ככה, לחצו לוגו הפייסבוק ואז היכנסו  אם אתה צריכים. 

לחלופין, ניתן גם לבטל את הקישור ולהיכנס שוב כדי לחבר דף אחר. כל עוד אתה מחוברים לחשבון הנכון בפייסבוק במכשיר הנייד שלכם, זה צריך לעבוד.

קשור: 4 טיפים לעיצוב ושיפור דף אינסטגרם בקלות – Instagram

שינוי דף הפייסבוק הרצוי לאינסטגרם שלכם

ברגע שחיברתם את החשבון שרציתם לקשר, עליכם לוודא שהגדרתם את חשבון האינסטגרם שלכם לדף הפייסבוק הנכון.

 לשם כך חזרו לדף הפרופיל שלכם באינסטגרם. מתחת לביו BIO שלכם, בין תמונת הפרופיל שלכם ובין התובנות ותמונות הסטורי, לאחר מכן תראו לחצן מלבני בשם ערוך פרופיל . לחצו על זה וגלול למטה לחלק של  הגדרות מידע עסקי. לאחר מכן תראו את כל חשבונות האינסטגרם שלכם , שם תוכלו לשנות את לאיזה חשבון שתבחרו.

מדריך: איך מקשרים (מחברים) דף פייסבוק לאינסטגרם צעד אחד צעד
שינוי / חיבור חשבון אינסטגרם

יכול להיות הדף הנכון כבר חובר בעבר, אך אם לא, לחצו על המילה  עמוד ותראו רשימה של כל הדפים המקושרים לחשבון הפייסבוק בפרופיל האינסטגרם . אם הדף שלכם לא מופיע ברשימה, חיברתם חשבון פייסבוק שגוי או שאין לכם גישה של מנהל לדף.

הוסיפו את האינסטגרם שלכם לדף פייסבוק העסקי

אם אתם רוצים לקשר מדף הפייסבוק שלכם לאינסטגרם וברצונכם לוודא שאתם יכולים לשתף פוסטים באינסטגרם באופן אוטומטי, עליכם לגשת לפעולות הללו מהזווית השנייה, תחילה, היכנסו מהגדרות פייסבוק. 

חיבור של שני החשבונות מאפשר לכם גם להשתמש בכלי פייסבוק נוספים אשר יעזרו לכם בניהול עמוד האינסטגרם שלכם, כמו: מיקוד מודעות בתשלום ופוסטים בצורה טובה יותר ושילוב תיבת הדואר נכנס לסנכרון הודעות בין הפלטפורמות, זאת אומרת שאתם תקבלו הודעה בפייסבוק אם לקוח שלח לכם דרך האינסטגרם.

קשור: מדריך מלא: איך לפתוח חנות באינסטגרם בקלות

הכי פשוט לעשות זאת דרך שימוש בפייסבוק בדפדפן המחשב שלכם ופחות עדיף באפליקציה שבמכשיר הנייד שלכם, כדי לגשת להגדרות הללו. קודם כל, וודאו שאתם מחוברים לחשבון הפייסבוק הנכון ועברו לדף הפייסבוק שלכם. בחלק העליון ניתן לראות שורה של פריטי תפריט – בחר  הגדרות כללי מצד ימין.

פעולה זו תפתח את רשימת ההגדרות הכלליות כברירת המחדל, כך שעליכם לגלול למטה ברשימת אפשרויות התפריט שמימין לדף ולבחור באפשרות שכתוב בה אינסטגרם.

לאחר מכן לחצו על הלחצן בראש עמוד זה  לחיבור חשבון . יהיה עליכם להיכנס לפרופיל האינסטגרם שתרצו, ואז פייסבוק תמשוך את כל המידע של חשבון האינסטגרם באופן אוטומטי.

בהצלחה!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: