5 טיפים איך לשפר את הקמפיינים שלך בשיווק שותפים

כ – 5 מיליארד דולר משווקים מוציאים על שיווק שותפים מדי שנה בעולם. זה הרבה כסף! כדי לשפר את הקמפיינים שלך בשיווק שותפים ולהרוויח יותר כסף, עליך להכיר את הטיפים הבאים לשיווק שותפים:

מיליארדי דולרים מוציאים משווקים באמצעות שיווק שותפים כל שנה, כן זה הרבה כסף!

אם ברצונך לשפר את אסטרטגיות הקמפיינים שלך בשיווק שותפים כדי להרוויח יותר כסף ולהפוך למשווק מוביל, עליך לדעת את כל הטיפים והטריקים שיגרמו לחשבון בנק שלך לגדול. למרות שתוכניות שותפים רבות מציעות הדרכות מהמסוג הזה, ​​מקסום הרווחים תלוי רק בך.

אם חיפשת דרכים להגביר את מכירות שלך והלידים בשיווק שותפים, אז המשך לקרוא, אתה עומד לקבל כמה טיפים לשיווק שותפים שייקחו את הרווחים שלך לשלב הבא!

הכירו את קהל היעד שלכם

הדרך המוצלחת ביותר להשתמש בתוכניות שותפים היא לקדם רק מוצרים, שירותים ומבצעים התואמים את הצרכים והרצונות של הקהל שלכם. בדוק טוב מדוע הם מגיעים לאתר שלך, מצטרפים לרשימת הדיוור שלך בדוא"ל או עוקבים אחריך במדיה החברתית.

מה הערך שאתה מספק שהם מחפשים? ודא שמוצרי השותפים שאתה מקדם נותנים מענה לבעיות ולכאב של הקהל שלך.

אם אתה כותב על דיאטה, אל תעלה מודעות שותפים לא רלוונטיות שמדברות על הכנסה פסיבית, לצורך העניין. האנשים שבאים לקרוא פרשנויות, לקבל ערך או לקבל נתונים סטטיסטיים עבור הקבוצות המועדפות עליהם פחות חושבים על הדברים האלה כשהם באתר שלך.

ככל שהמודעות רלוונטיות יותר לקוראים שלך, כך גדל הסיכוי שאנשים יקליקו עליהם. דרך מעניינת להסתכל על שיווק שותפים היא זו: חינוך הקהל שלך לגבי מוצרים ושירותים רלוונטיים שהם עשויים להתעניין בהם יכול להיחשב כצורה בעלת ערך מוסף של תוכן.

לא רק שהכרת הקהל שלך יכולה להעניק לך הצלחה טובה יותר עם המוצרים שאתה מקדם, אלא שהיא יכולה לעזור לך להבין יותר על המקומות הטובים ביותר לשווק ולקדם, לפרסם את האתר שלך כדי למשוך מבקרים מלכתחילה. 

ככל שתכירו יותר את הקהל שלכם, תוכלו להשתמש טוב יותר בדמוגרפיה, פסיכוגרפיה וכל מידע שימושי אחר, כך שתמקדו יותר טוב בקהל שלכם בעת פרסום בפלטפורמות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם .

השורה התחתונה כאן היא לקדם מוצרים שרלוונטיים ישירות לקהל שאתה מפרסם אליו את הקמפיינים שלך או המאמרים. ככל שההצעות רלוונטיות יותר; כך תפיק יותר מכירות ולידים.

מאמר מומלץ: 7 בלוגים ללימוד שיווק שותפים בחינם

היה מועיל ובעל ערך

חשוב על מודעות בשיווק שותפים כמשאבים נוספים המשלימים את התוכן שלך באתר. תן ערך לתוכן שלך על ידי הפיכתו מועיל יותר, שימושי ואינפורמטיבי עבור הקוראים שלך.

אל תרכיב רשימה של המוצרים המועדפים עליך, בתקווה שאנשים ילחצו על קישור השותפים שלך, ירכשו את את המוצר, כדי שתוכל להעביר כסף למכירה.

הקדש זמן לכתוב סקירה מפורטת ובעלת ערך, והשתמש במודעות שותפים כדי להפנות אותם לכיוון הנכון אם הם יחליטו לפעול על פי המידע שלכם.

אפילו טוב יותר, אם יש לך המלצה אישית או מקרה מקרה לשתף; כתוב עליו פוסט מפורט ואז הכנס את ההמלצה שלך בקישור השותפים בתוך הפוסט או המאמר שלך.

בשביל זה מיועדות מודעות בשיווק שותפים. אם שתכתוב ביקורת טובה הממליצה על קורס עבור הקוראים או העוקבים שלך כדי לרכוש קורס זה.

אם אתה מכניס קישורים למוצרים ללא קשר וסיבה תביא לבריחה מהירה של מבקרים במקרה הטוב ובמקרה הרע הפסד שלך כסף.

זכור את הטיפ החשוב: ספק תמיד תוכן בעל ערך שמוסיף ערך לחווית המבקר. המכירות יבואו לאחר מכן.

בחר מוצרי שיווק שותפים בזהירות רבה

קח את הזמן ויהיה סבלני ועבור על כל האפשרויות השונות למוצרים או שירותים הזמינים באמצעות תוכניות שיווק שותפים שונות ברשת. השקיע מחשבה אילו מוצרים ושירותים הקוראים שלך עשויים להתעניין בהם. כמו כן, שנה את המודעות לעתים קרובות, נסה מודעות שונות והשתמש בגרפיקה וטקסט שונים כדי לראות מהן היעילות ביותר, וממה אתה מפיק יותר לידים ורווחים.

יתכן שייקח זמן עד שתגלה את הנוסחה הטובה ביותר עבור הקמפיינים או האתר שלך, ותוכל גם לגלות שעליך לשנות כל הזמן מודעות כדי למשוך יותר תשומת לב.

במקרים רבים בשיווק שותפים, יוצרי המוצר או השירות יספקו לכם קומץ מודעות לשימוש באתר שלכם, במדיה החברתית ובאימיילים. בדוק קריאייטיב למודעות שונות כדי לראות אילו מהן עובדים הכי טוב עבורך, לא מה שעובד עבור אחרים יעבוד גם עבורך.

יתכן שתרצה ליצור מודעות משלך (אם בעל המוצר מאשר זאת) כדי שתוכל להתבלט ולהיות שונה מהמתחרים שלך.

דבר אחד שכדאי לקחת בחשבון הוא קידום מוצרי מידע (נכסים) דיגיטליים . מוצרים אלה מושכים משתי סיבות. ראשית, יש להם שיעורי המרה גבוהים יותר מכיוון שהלקוחות יכולים לקבל גישה מיידית וערך מיידי בזמן הרכישה. שנית, הם בדרך כלל מציעים שיעורי עמלה גבוהים בהרבה יותר ממוצרים פיזיים – מה שאומר יותר רווחים עבור המשווק שותפים.

כמו כן, שקלו לקדם מוצרים במחירים גבוהים יותר כמו גם מוצרים שמתחדשים מדי חודש כדי לקבל עמלות גבוהות יותר ועמלות חודשיות שוטפות כל הזמן. השגת מכירות כלולות חוזרות מדי חודש היא דרך נהדרת להפוך את ההכנסה בעסקי השותפים להכנסה פסיבית.

הישאר מעודכן ורלוונטי

הישאר מעודכן לגבי ההצעות האחרונות בתוכניות השותפים שאתה מקדם. יחידות מודעות, מפרסמים וכלים חדשים מתווספות כל הזמן על מנת לשפר את השימושיות ולהיות מושך יותר ויזואלית בקמפיינים ובפוסטים שלך. שינויים קטנים עוברים דרך ארוכה בהנעת פעולות מצד הקוראים שלך. אתה יכול להישאר מאוחרה בגלל שאננות ייתר באסטרטגיה שלך.

אל תתעצל מעקב אחר מגמות בתחום השיווק שותפים ובחינת הזדמנויות חדשות. לדוגמה, אם מגמה מסוימת על ספורט או אופנה שהיא כבר לא פופולרית, ייתכן שתרצה להסיר את התוכן הזה וההמלצה מהאתר או מהקמפיין שלך; או עדכן את הפוסט שלך כדי להכיר בכך ולשקף אותו יותר עבור המבקרים.

חקור כל הזמן ללא הפסקה אחר מוצרים חדשים בשיווק שותפים אשר מועילים ורלוונטיים עבור הקהל שלך – ככל שאתה מקדם יותר מוצרים וככל שהרלוונטיות לקהל שלך תהיה גבוהה יותר, כך תרוויח הרבה יותר כסף בתוכניות שותפים.

מאמר מומלץ: 3 אתרים להכנסה נוספת בשיווק שותפים

5 טיפים איך לשפר את הקמפיינים שלך בשיווק שותפים
Photo by Negative Space on Pexels.com שיווק שותפים

כתוב תוכן איכותי ונצחי

לאלה שיש להם בלוג או אתר – התוכן הישן שלך עדיין יכול להיות בעל ערך למרות שהוא כבר לא נמצא בעמוד הראשון בגוגל. נצלו את ההזדמנויות לטווח הארוך על ידי הקפדה על אספקת תוכן נצחי, כזה שאנשים תמיד מחפשים.

אם מבקרים נתקלים תחילה בתוכן הישן שלך ומגלים שהוא מציע מידע לא רלוונטי, הם יעזבו מיד. כמובן שמידע מתקדם ומשתנה כל הזמן, כך שתוכן רלוונטי משתנה במהירות. אתה יכול להפוך את התוכן שלך לנצחי בגוגל פשוט על ידי הוספת קישורים למאמרים המעודכנים שלך על הישנים שלך.

עדכון מתמיד של המאמרים הישנים שלך באתר היא דרך נהדרת לשמור או אפילו לשפר את הדירוג במנועי החיפוש בגוגל.

פלטפורמות רבות (כמו וורדפרס) מאפשרות לך להציג "מאמרים" אחרונים "או" פופולריים ביותר "או" מאמרים קשורים "בכל פוסט באתר שלך, כך שלא משנה בן כמה המאמר, הוא תמיד יציג גישה לחדשות שלך. התוכן הישן שלך יכול להרוויח כסף עבורך ללא הגבלת זמן.

למרות שכתיבת מידע חדש ומעודכן יכולה להועיל עבור הקוראים שלך, אסטרטגיה אחרת היא להתמקד בכתיבה על תוכן "ירוק-עד" – כלומר תוכן שאינו נצחי.

זה ייתן לך יותר קילומטראז 'מהתוכן שלך ויניע תנועה לשנים הבאות ובטח יותר רווחיות, ותמיד תוכל לשנות את המוצרים שאתה מקדם הקשורים לתוכן.

שם המשחק פה הוא להכיל תוכן שהוא רלוונטי לקוראים, שימושי ומעודכן. כל הזמן

תרצה להשתמש בשתי האסטרטגיות בתוכן שלך; עבור כל שני חלקים של תוכן חדש ומעודכן, שקול לכתוב קטע תוכן ירוק.

טיפ נוסף הוא להסיר את התאריכים מהפוסטים באתר שלכם, זה פוגט ברלוונטיות. למרות שהתוכן אולי נכתב לפני זמן מה והמידע עדיין רלוונטי לחלוטין, אנשים רבים לא יכנסו לקרוא אותו פשוט בגלל שיש לו תאריך ישן יותר. הסרת התאריכים מפרסומי האתר שלך יכולה לפתור זאת בקלות. (זכרו תוכן נצחי ואיכותי הוא מקור הרווח הכי גדול של משווקי בתחום שיווק השותפים)

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: