כאשר אתה צריך לצלם ולחתוך תמונת מסך של מה שמופיע על המסך שלך אין צורך להשתמש בכלים יקרים כשיש תוכנות לכידת מסך בחינם שתעשה את העבודה בצורה מושלמת. תוכנות לצילום וחיתוך תמונות מסך בחינם:

תוכל פשוט ללחוץ על כפתור צילום המסך ולחתוך ולהדביק את התוכן של הלוח בעורך התמונות המועדף עליכם, אבל יש שפע תוכנות ללכידת מסך בחינם שנותנות לך שליטה רבה על צילומי המסך שלך.

בין שאתה מחפש לחתוך את כל מה שאתה יכול לראות על המסך שלך או רק חלק ממנו, או שאתה רוצה לחתוך עדיין ממקומות קשים ללכידה כמו במשחקים וסרטים, יש כלים גם עבור זה, יש אפילו כלים מובנים ישירות בחלונות שאולי אינך יודע עליהם.

היופי של תוכנת לצילום וחיתוך מסך בחינם היא שהיא יכולה להיות פשוטה או מתקדמת כמו שאתה צריך. אולי אתה רק רוצה רק להוסיף בקלות את תמונות המסך שלך . או אולי תרצו שתוכלו להשתמש במגוון קיצורי מקשים כדי לתפוס סוגים שונים של צילום מסך – גם זה אפשרי! עיין במאמר זה – תוכנת לצילום וחיתוך המסך בחינם ובדוק מה מתאים לצרכים שלך. 

מאמר מומלץ: תוכנה מקצועית לעיצוב לוגו אונליין מקצועי בחינם

איך לצלם מסך במק ב-Mac

לפני שנעבור לתוכנות לצילום וחיתוך המסך , לאלה עם מחשב MAC אם אינכם משתמשים במערכת הפעלה אחרת. ב- macOS, אין צורך בכלי צילום מסך נפרד – אתה יכול לעשות הכל באמצעות קיצורי מקשים. [Ctrl] + [Shift] + [3] לוכד את כל המסך, [Ctrl] + [Shift] + [4] לוכד אזור, וישנם מקרי קצה רבים נוספים המתוארים  בדפי התמיכה של אתר אפל .

1. Screenshot Captor

תוכנות לצילום וחיתוך תמונות מסך בחינם במחשב

תוכנה עם תמיכה במצלמת רשת, הערות ועריכה

מערכת הפעלה: ווינדוס , בחירה ענקית של אפשרויות לכידה כלי עריכה מובנה הניתן להתאמה אישית טובה, וממשק קצת שונה בנוף התוכנות לצילום מסך.

נראה ש-לתוכנה יש רעיונות קצת מעל שאר התוכנות. רחוק מלהיות סתם אפליקציית צילום וחיתוך מסך, התוכנה תתפוס תמונות מהמצלמת האינטרנט שלך, והיא אפילו כוללת חבילה מלאה של כלי סריקה כדי להבטיח שהמסמכים שלך ייראו ויישארו איכותיים.

אבל התכונות המתקדמות האלה לא עוצרות שם. רצית פעם לצלם את התוכן של חלון הגלילה? זה עושה זאת באופן אוטומטי, ואפילו יגזור לך את השוליים. צריך לתפוס אזור מסך בגודל קבוע? קלי קלות. חיתוך אזורים מתוך צילומי מסך, הערות, התממשקות לעורכי תמונות מתקדמים, טשטוש אזורים שלא תרצו לראות? הכל כאן.

אם יש חיסרון, צילום המסך כובש מעט אזוטרי מבחינת הממשק הכללי שלו, אבל הקטעים החשובים כולם מוסברים היטב וקלים לתפיסה. זה כלי לתרומה וללא רווחיות, כך שלמרות שהוא בחינם לשימוש, וודא שיש לך את כל התכונות העיקריות Captor Screenshot אם תשתמש בה קבוע.

2. SnapDraw Free

תוכנות לצילום וחיתוך תמונות מסך בחינם במחשב


כלי ללכידת מסך עם אפקטים מעולים שלאחר העיבוד

מערכת הפעלה: ווינדוס, כלי עריכה מעולים הרבה אפשרויות צילום וחיתוך ושיתוף FTP לדוא"ל המתקין מכיל תוכנה נוספת.

אם אתה מצלם צילומי מסך של משהו שצריך להציג באיכות טובה , יש מדריך למשתמש, אולי – כדאי להכניס קצת מאמץ מצידך. או לפחות הייתם עושים אם SnapDraw Free לא יעשה הכל עבורכם לחלוטין: גבולות, רקעים ואפילו השתקפויות מגניבות, כל אלה זמינים פשוט על ידי לחיצה על תיבת הסימון בתוכנה. מה שכן, יש המון אופציות בכל מה שקשור ללכידת מסך, לצלם צילומים של כל דבר אפשרי, ממסכים מרובים בבת אחת לאורך כל הדרך למטה לאובייקט בודד בחלון.

זה לא ממש כלי של לצלם מסך ולעזוב, זה לא משהו שלילי. יש טונות של תכונות ביאור, אתה יכול להניח חלונות ואלמנטים שנלכדו בנפרד על גבי צילום וחיתוך מסך יחיד, ויש אפילו כלי טרנספורמציה תלת ממדיים שיעניקו לצילומים שלך פעולה מסוימת.

משהו נוסף , אתה יכול אפילו להעלות את התמונות שלך באופן אוטומטי לשרת FTP או לשלוח אותן בדואר אלקטרוני. ישנם הרבה תכונות חיוניות. רק שימו לב שהמתקין מכיל תוכנות נוספות של צד שלישי, אז עשו פשוט 'דחה' לפני אם אתה מעדיף להימנע מהפתעות מיותרות.

מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף מעיצוב תמונות לפינטרסט

3. Gadwin PrintScreen

צילום וחיתוך תמונות מסך חינם

כלי צילום מסך והתקנה מתעלם ממנו ניתן להרחבה בקלות

מערכת הפעלה: ווינדוס , אפשרויות ייצוא להתאמה אישית פקדים פשוטים אופציה חזרה לאחור אין כלי עריכה בתוכנה.

Gadwin PrintScreen היא אפליקציית המסך בה אנו פונים משתמשים באופן קבוע כאן ב- TechRadar, ולא בכדי. זה יעיל נוח וקל לשימוש במיוחד, וישב בשקט במגש המערכת עד שתזדקק לו.

כשאתה כן, זה מחובר למקש מקש הבחירה שלך – שימושי אם אתה זקוק לסמן העכבר בחיתוך וצילום המסך – או נגיש מלוח בקרה שימושי להסתיר אוטומטי שנעלם כשאתה מפטיר צילום מסך, מצלם חלון או מצלם אזור מלבני.

הערות עריכת וחיתוך תמונות נעולות בעצב במהדורה המקצועית המשולמת שלה (24.95 $, כ- 18.94 ליש"ט, 33.35 דולר ארה"ב), אבל גאדווינס הדפסת מסך לא משאיר אותך תקועה לחלוטין; התוכנה יכולה להוסיף צללים או סימני מים לתמונות שלך באופן אוטומטי, לשמור אותם במספר פורמטים של תמונות וקבצים, לשנות אותם באופן אוטומטי או להפעיל עורך תמונות לפי בחירתך מיד לאחר הצילום.

היכולת האחרונה פירושה שתוכל להרחיב ביעילות את יכולותיה – הצב אותה אל Microsoft Paint לצורך רישום וגלישה מבודדים, או עורך תמונות בחינם חזק יותר אם תרצו.