5 דרכים לקבלת תשלומים מחברות סליקה בינלאומיות מומלצות באתר המסחר האלקטרוני שלך

כשמדובר בניהול עסק מצליח באינטרנט, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבעלי אתרים, ועסקים לחשוב עליהם הוא איך לקבל את התשלומים בצורה הטובה ביותר במסחר אלקטרוני, ובמקביל למזער הונאת תשלומים . כמו לקבל כרטיסי אשראי באופן מקוון, העסק שלך אחראי שכל עסקה מאובטחת ואותנטית. קבלת תשלומים מחברות סליקה בינלאומיות מומלצות:

האם ידעת ש 42% מהלקוחות הרוכשים בחנויות מסחר אלקטרוני משתמשים בכרטיסי אשראי כאמצעי תשלום? למעשה, זו שיטת התשלום המובילה. התשלום האלקטרוני פועל בשנית כאשר 39% מהלקוחות משתמשים בו. ככל שחולפות שנים אנשים עוברים לשיטות תשלום ללא מזומנים. אבל איזו שיטה עובדת הכי טוב עבור חנות מסחר אלקטרוני? מהן הדרכים השונות לקבלת תשלום עבור עסקים מקוונים? זה משהו שעליכם לקחת בחשבון לעסק שלכם. הנה כמה דרכים בהן אתה יכול לקבל תשלומים בעסק האינטרנטי שלך. קבלת תשלומים מחמישה חברות סליקה בינלאומיות מומלצות:

 קבלת תשלומים מחמישה חברות סליקה בינלאומיות מומלצות
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com חברות סליקה בינלאומיות מומלצות

1. קבלת תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי

אחת האפשרויות לעזור לך לקבל תשלומים בחנות המסחר האלקטרוני שלך היא באמצעות כרטיס אשראי . זוהי שיטה נפוצה בקנה מידה עולמי, במיוחד במדינות כמו ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, קוריאה, סין ורוב מערב אירופה וישראל כמובן.

כרטיסי אשראי הם גם אחד משיטות התשלום הפופולריות ביותר. תשלומים מכרטיסים אלה עוברים באמצעות סליקה לתשלומים כמו פייפאל ו- Due או באמצעות חשבונות סוחר. מאמר דומה: פלטפורמות מסחר אלקטרוני מומלצות

2. ארנק אלקטרוני

דרך נוספת עבורך לקבל תשלומים באופן בחנות מסחר אלקטרוני היא באמצעות ארנקים אלקטרוניים. ישנן הרבה פלטפורמות באינטרנט המציעות שירות זה. במיוחד עם מחשבים על עסקים קטנים באינטרנט. השימוש בארנקים אלקטרוניים קל לשימוש משני הצדדים. מזרז את תהליך העסקה . פייפאל ו- AliPay חברות חברות סליקה בינלאומיות מומלצות הבולטות במתן אפשרויות כאלה. זה הופך את פייפאל לפופולרי בארה"ב ו- AliPay עם סין.

3. תשלומים באמצעות ספק ישיר

ישנם שירותים ומוצרים אשר מחייבים לקוחות באמצעות ספקי הטלפון או השירות שלהם. זו אפשרות מעניינת עבור תשלומי הלקוחות עבור שירותים או מוצרים. דוגמה אחת כזו היא בחנות פליי של גוגל, שמציעה אפשרות תשלום זו. זו אפשרות בטוחה לבחירת הלקוחות. תשלום באמצעות ספק ישיר מייעל את התהליך מבלי להפנות אותם לאתר אחר. זה מועיל גם לסוחרים הנושאים שירות זה. לא זו בלבד שהיא מציעה שיטה מאובטחת יותר, וגם שהיא גם מהירה וחלקה.

4. העברה בנקאית

שיטה נוספת בה תוכלו לקבל תשלומים במחסר אלקטרוני היא באמצעות העברות בנקאיות. זוהי אחת השיטות הוותיקות והמסורתיות יותר הקיימות. ישנם סוחרים המציעים ללקוח לשלוח את התשלום שלו לחשבון בנק. שיטה זו מצריכה לעיתים קרובות שימוש במספר IBAN. זכור כי העברות בנקאיות אינן מיידיות. עבור בנקים מסוימים עשויים לחלוף 2-3 ימי עסקים עד שהסכום שהופקד יופיע בחשבון הסוחר.

 קבלת תשלומים מחברות סליקה בינלאומיות מומלצות
Photo by Expect Best on Pexels.com חברות סליקה בינלאומיות מומלצות

5. מזומן

אפשר גם ללקוחות לשלוח את התשלומים שלהם במזומן. למעשה, מדינות כמו רוסיה, הודו ורומניה עושות שימוש בתשלומי מזומן עבור עסקים במסחר אלקטרוני. ישנן כמה דרכים להשתמש בשיטה זו כגורמים כמו מיקום וטווח הגעה כלפי לקוחות. אחת השיטות בהן תוכלו להשתמש היא באמצעות COD-on-Delivery. שירות זה מאפשר לשליח לשלוח את המוצר ללקוח. ואז לגבות את התשלום עם ההגעה למיקום הלקוח. FedEx הסוחר המציע שירות זה והוא בחירה מועדפת. חברות שליחויות אחרות מקבלות רק שיקים והזמנות במזומן. מאמר נצפה: ספקים מובילים לדרופשיפינג

5. פייפאל

בנוסף לשימוש בכרטיס אשראי במסחר אלקטרוני, פייפאל היא אחת חברות חברות סליקה בינלאומיות מומלצות המשומשות והמקובלות בעולם כיום. אמנם ניתן להשתמש בכרטיס אשראי כדי לבצע תשלום באמצעות פייפאל, משתמשים רבים מחברים גם את חשבונותיהם לחשבונות הבנק שלהם. זה פשוט הופך אותה לאחת השיטות הקלות ביותר לעיבוד תשלומים עבור מיליוני משתמשים ברחבי העולם וגם אצלנו בישראל זאת האופציה הכי שמישה.

סיבה נוספת לכך ש- פייפאל מושלמת הן עבור הלקוחות והן עבור פלטפורמות המסחר האלקטרוני, היא שלרוב מדובר פשוט בלחיצה על כמה כפתורים ועלינו לספק מידע על חשבון API כדי לשלב אותו בתוך עגלת קניות או פיתרון תשלום אינטרנטי. יתרון נוסף נוסף בקבלת תשלום באמצעות פייפאל הוא שעסקים יכולים להגדיל את היסטוריית החשבונות שלהם וגם לנצל תוכניות הלוואה כמו Paypal Capital Capital .

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.