האם את מחפשת רעיונות לעסקים מהבית לנשים שבאמת עושים מהם כסף? מושלם, כי אני הולך להראות לך רשימת רעיונות עסקיים שנשים עושות היום. אין צורך להמציא את הגלגל מחדש, את יכולה לעקוב אחר מודל הצלחה מוכח, להפוך אותו לשלך ולהצליח לעשות כסף באינטרנט:

בעלת עסק באינטרנט מספרת: אני יודעת שחיפשתי רעיונות עסקיים לא היה לי מושג מה אני רוצה לעשות ולא יכולתי למצוא משהו שנראה לגיטימי ברשת. מתוך תסכול, בהריון עם ילדתי ​​השנייה ורציתי להישאר בבית עם ילדיי, החלטתי לנסות לעבוד מהבית ופניתי לנשים העובדות מהבית ולשאול אותן איך לעשות כסף באינטרנט:

  • מה זה עסק באינטרנט
  • איך את יכולה לעשות זאת
  • כמה מרוויחים באינטרנט מהבית

הם היו מספיק אדיבות כדי לענות ולכן הקמתי אתר כדי לשתף את הסיפורים שלהם עבור אנשים כמוני שמחפשים רעיונות לגיטימיים לנשים בבית שמשלמים טוב ועם הכלים והמשאבים שתצטרך כדי להתחיל בעבודה.  כנשים, יש לנו כישרונות רבים ולעיתים אנו זקוקים לעזרה במיקוד מה שאנחנו באמת רוצים לעשות.

איך למצוא את הרעיון העסקי הטוב ביותר לעבודה מבית

התבונני בכל רעיון עסקי ברשימה זו והחליטי מה אפשרי עבורך ולמשפחתך. האם אחד מהרעיונות האלה נתן לך ערך וגרם לך להגיד וואלה זה מעניין, אני יכולה לעשות את זה, אני אשמח לעשות את זה"

רשימת רעיונות לעסקים מהבית לנשים זו מושלמת עבור עקרות בית וכאלה שרוצות חופש כלכלי מכיוון שהן לא רק ירוויחו כסף היטב אלא גם יכולות לספק לך חופש ובילוי עם המשפחה וגם לעשות הרבה כסף באינטרנט.

1. פתיחת בלוג

רוצות ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט ? רעיונות לעסקים מהבית לנשים
Photo by Anastasia Shuraeva on Pexels.com

פתיחת בלוג הוא הרעיון העסקי מספר 1 כי זה מה שאני עושה. קיבלתי השראה מאמהות אחרות שנהנות בכתיבת הבלוג כעסק וגם יש להן את היתרון להישאר בבית כדי לגדל את הילדים שלהן באותו הזמן. כתיבת בלוגים היא אחת העבודות הטובות ביותר להישאר בבית כאמא מכיוון שאתה עובדת לחלוטין על פי לוח הזמנים שלך.

אחרי שראיתי דוחות הכנסה של בלוג מצליח בין 8 אלף שקל – 12 אלף שקל לחודש, חשבתי, מדוע אני לא יכולה לעשות זאת? כתיבת בלוג היא אחת הדרכים האהובות עליי להכנסה הפסיבית . אני מרוויחה כסף באינטרנט רק עבור זה שאנשים קוראים את המאמרים שלי והרווח דרך מודעות אדסנס ושיווק שותפים.

אני יכולה להבטיח לך, לא כתבתי את המאמר הזה היום ובכל זאת זה עושה לי כסף. כשאתה מקבל כמות יפה של אנשים שקוראים את המאמרים שלך זה מכניס הכנסה יפה. מבטיחה שזה כיף לעשות כסף באינטרנט בעיקר מהבלוג שלך! מאמר דומה: איך להפוך לבלוגר מצליח

את לא צריכה להיות סופר מצויינת כדי להפוך לבלוגרית מצליחה, את פשוט כותבת כמו שאת מדברת עם החברות שלך או ממליצה להן על משהו. ביליתי המון זמן בעבודה על הבלוג שלי בשנה הראשונה בעבודה במשרה מלאה, עם פעוט ובהריון עם ילדתי ​​השנייה וגם "מנסה" להיות אשה נפלאה לבעלי . עכשיו אני עובדת במשרה חלקית מאוד ואני מרוויחה יותר מכפי שהייתי בעבודתי הארגונית.

כתיבת בלוגים היא רעיון עסקי נהדר מכיוון שלמדתי כל כך הרבה מיומנויות כמו פתיחת אתר וורדפרס, לכתוב, ללמוד אופטימיזציה למנועי חיפוש, מדיה חברתית, וכל כך הרבה יותר. יכולתי להציע כל כך הרבה מהדברים האלה שלמדתי כשירות ולגבות עמלה נחמדה וכך גם ברגע שתלמדו את הפרטים הקטנים.

אני עושה זאת באהבה עבורי ובעיקר עבור משפחתי. אני מרוויחה מספיק כסף מהבלוג שלי, שם אני לא צריכה לחפש עבודה נוספת.  חשוב לציין שלבלוג לוקח זמן להרוויח הכנסה מכובדת. לקח לי שנה לפחות עד שהתחלתי לעשות כסף באינטרנט דרך הבלוג שלי.

2. שיווק שותפים

 רעיונות לעסקים מהבית לנשים
Photo by Kaboompics .com on Pexels.com

שיווק שותפים קשור מאוד לכל נושא הבלוגים אבל מכיוון שזו דרך כל כך נהדרת לעשות כסף מהבית , אני הולך להזכיר את זה שוב. האם אתה יודע מה זה שיווק שותפים? לא היה לי שום מושג לפני שהתחלתי את הבלוג שלי, וזו עכשיו הדרך האהובה עליי להרוויח כסף באינטרנט. כל מה שצריך לעשות זה להמליץ במאמרים שלך על מוצרים או מקומות בילוי ולהרוויח מזה עמלה דיי יפה על הדרך

שיווק שותפים הוא כאשר את מפנה מישהו למוצר או שירות באופן מקוון באמצעות קישור ייחודי, ואם הוא מבצע רכישה דרך הקישור שלך שהכנסת במאמר או כבאנר בבלוג שלך, את מרוויח עמלה.

3. רעיונות לכתיבה יוצרת כפרילנסר

 רעיונות לעסקים מהבית לנשים
Photo by Daria Shevtsova on Pexels.com

האם אתה אוהבת לכתוב? אתה יכולה לעשות כסף הרבה באינטרנט מכתיבה, יש לי חברה שמתפרנסת מכתיבה יפה מאוד , היא מרוויח משכורת חודשית דיי גבוהה על עבודתה כפרילנסרית. היא מצאה את הנוסחה הסודית כשמדובר בכתיבה וגובה התעריף הנכון לעבודה שלך. היא יצרה הכשרה מקדימה בחינם  כיצד לבנות קריירת כתיבה בת שש ספרות.

אני ממליץ בחום לקחת  את קורס דיגיטלי או פרונטלי אם אתם רוצות לכתוב ברמה גבוהה ומקצועית, אם אתם כבר יודעות לעשות זאת מקצועית אז מצויין, אפשר לשלב גם כתיבת בלוג וגם לקחת עבודה כפרילנסרית בכתיבה, אם אתה רוצה לעבוד מהבית בכתיבה ולחיות בחופש הכלכלי אז זאת דרך מעולה .