מאז שאינסטגרם המציאה את הסטורי הפרסום והשיווק באינסטגרם כבר לא ואתו הדבר.  StoryBoost היא אפליקציה סלולרית שהופכת את תהליך יצירת התוכן לאינסטגרם לקל, ויעיל יותר מתמיד – והכי טוב, תוך דקות ספורות. לאחר הורדת האפליקציה, למשתמשים תהיה גישה לכם ליותר מ- 1000 תבניות לבחירה, תוך אפשרות להוסיף גם אנימציות ייחודיות, מדבקות ומסננים, טקסט מונפש ועוד.

עיצוב סטורי באינסטגרם

תוך כמה רגעים תתחיל לראות כמה קל ליצור תוכן חדש ומרתק לעדכון האינסטגרם שלך, תוך כדי שימוש בכלים והתכונות המוצעים באמצעות StoryBoost בכדי לגרום לתוכן שלך להתבלט. והכי חשוב שתוכלו לספר את הסיפור שלכם ולבנות מותג שאתם גאים בו – ובמקביל להרשים את המעריצים, העוקבים והלקוחות שלכם!

חשוב גם לציין כי StoryBoost הוא חלק מחבילת האפליקציות הנקראת ' BoostApps ' – הנגישה גם דרך חנות האפליקציות. שני היישומים האפליקציות לסטורי המרכיבים את הצרור השלם הם VideoBoost ו- PosterBoost, ששניהם מתמקדים במתן למשתמשים ולמותגים את הכלים והתכונות הטובות ביותר ליצירת תוכן וידאו ותמונות שבולט מהקהל. ראה מאמר דומה: איך לעצב לוגו אונליין בחינם לעסק

חבילת BoostApps יצאה למשימה להקל על חייהם של המשתמשים שלהם בהרבה על ידי הטמעה באפליקציה שלהם לכל השיטות הטובות ביותר כיום בשיווק דיגיטלי באינסטגרם. באופן זה, המשתמשים שלהם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי התוכן שהם יוצרים תואם את המגמות האחרונות בשיווק במדיה החברתית.

אז בלי לדבר יותר מידי, בואו נצלול פנימה.

אפליקציות לעיצוב סטורי באינסטגרם

איך עובד מעצב הסטורי StoryBoost (איך עורכים סטורי באינסטגרם)

עוצמתי ויעיל כמו StoryBoost, התהליך ליצירת תוכן מדהים ומרתק באמצעות האפליקציה הוא די פשוט.

זה ממש יכול להיות מפורק בארבעת השלבים הבאים:

בחר את התבנית המושלמת

דבר ראשון ראשית, תצטרך לבחור תבנית מתוך 1,000+ עיצובים המובנים מראש ביישום. לכו על אחד שמייצג את המותג שלכם בצורה הטובה ביותר, או בחרו מותג מסוגנן שמדגים בצורה הטובה ביותר את כל מה שתנסו למכור או לקדם באינסטגרם.

אפליקציות לעיצוב סטורי באינסטגרם

ניתן להוסיף גם כותרות ייחודיות וקריאה לפעולה בשלב זה.

הוסף מסננים לתמונות שלך

אם יש משהו שאנחנו יודעים על אינסטגרם, זה שאנחנו לא יכולים לחיות בלי פילטרים! לאחר הוספת התמונות שלך לתבניות סיפור, הקש על התמונה ולחץ על סמל העריכה ובחר את המסנן המועדף עליך

עיצוב סטורי באינסטגרם

הוסף אנימציות ומעברים

הפוך את המעורבות והתמונות האחרונות שלך לקפוץ עם תוספת של אנימציות ייחודיות ומהנות שישמשו כמעברים בין הסיפורים שלך! הקש על הסמל שמחבר בין שלבי הסיפור שלך ופשוט בחר אחד המעברים בספריית האנימציה!

זו אחת התכונות המושכות ביותר של StoryBoost, מכיוון שהיא עוזרת לעוקבים שלך לחוות את המותג שלך כיוצר תוכן מקצועי, שמנתב את הסמכות ומחזק את המותג העסקי שלך.

שתף עם הקהל שלך בסטורי

השלב האחרון בתהליך הוא לקחת רגע ולהשתאות מהתוכן החדש והמדהים שיצרת באמצעות האפליקציה לסלולר. אה כן … גם עכשיו תוכלו לשתף אותו גם עם קהל האינסטגרם שלכם, ותראו כמה הם אוהבים את זה!

הקש על סמל העלאה / שיתוף בפינה השמאלית העליונה של המסך כדי לשתף את הפוסט שלך או פשוט לשמור את הסיפור בספריית הווידאו שלך. מאמר מומלך: הכנסה נוספת משיווק שותפים

מדריך קידום באינסטגרם לעסקים

רקעים לסטורי באינסטגרם

עכשיו … בואו ונשים את כל זה בתנועה.

כיף ככל שזה לקרוא כיצד להשיג משהו בתבנית שלב אחר שלב, הוויזואליות עובדות כל כך הרבה יותר טוב. עיין בסרטון הקצר למטה איך עורכים סטורי באינסטגרם – כדי לראות כיצד ארבעת הצעדים הפשוטים האלה מחיים את המותג, התוכן והסיפור שלך לחיים!

לאחר שהתוכן שלך פורסם בפרופיל החברתי שלך, הקפד לעקוב אחר סוג התבניות והאנימציות שמקבלות את מירב המעורבות. זה לא רק זה נהדר לבדיקות מפוצלות ולעקוב אחר העדפות המשתמשים, זה גם נהדר גם לתכנון עתידי. נתח אילו פוסטים משיגים את הכי הרבה לייקים, שיתופים ותגובות ואז השתמש בנתונים אלה כדי להשפיע על רעיונות חדשים לגבי סוג התוכן ליצור עבור הקהל שלך במהלך החודשים הקרובים.

החזר את התוכן והסטורי שלך לחיים עם StoryBoost

כעת, לאחר שראית מה אפשרי באמצעות StoryBoost, הגיע הזמן לראות איזה סוג של תוכן אתה יכול ליצור עבור אתר משלך, מותג או עסק מקוון. כדי להתחיל, כל שעליך לעשות הוא לעבור לחנות האפליקציות לנייד של iOS, או לחפש את "StoryBoost" במכשיר הנייד או הטאבלט שלך. עם למעלה ממאה ביקורות, אלפי הורדות ותג Hunt Hunt , היישום כבר מופיע בין האפליקציות המובילות בקטגוריית תמונות ווידאו, וכרגע יש לו דירוג של 4.2 כוכבים מתוך 5 יחד עם "בחירת העורכים של בחנות האפליקציות".