יותר ממאה מיליון תמונות מועלות לאינסטגרם מדי יום על ידי למעלה ממיליארד משתמשים. אם אתה אחד מהמיליארד, בטח מצאת את עצמך מנסה להוריד גם תמונות. החדשות הטובות הן שאתה יכול. בין אם צילמתם עם מצלמת האינסטגרם בתוך האפליקציה והיא לא שמרה עותק לטלפון שלכם. הורדת תמונות באינסטגרם:

החדשות הטובות הן שאתה יכול. בין אם צילמתם עם מצלמת האינסטגרם בתוך האפליקציה והיא לא שמרה עותק לטלפון שלכם, או שמחקתם בטעות את התמונה המקורית או שהסמארטפון שלכם נגנב וההעתק היחיד שנותר לכם הוא אחד שפרסמת באינסטגרם, להוריד תמונות מאינסטגרם זה קל.

לאינסטגרם יש כלי להורדה המאפשר להוריד את כל הנתונים שלך – תמונות כלולות בתהליך יחיד. כדי לתת לך אפשרויות, אנו עוברים את התהליך הרשמי של אינסטגרם של הורדת התוכן שלך לפני שנצלול לאפשרויות האחרות, הכולל סימניות ושמירת תמונות, שימוש בצילומי מסך ושימוש באפליקציות של צד שלישי.

לפני שתגיע רחוק מדי, זכור לכבד את התמונות של משתמשים אחרים – רק בגלל שאתה יכול להוריד תמונה לא אומר שאתה צריך להשתמש אם זה לא שלך. משתמשים מסוימים עשויים לשתף באופן ספציפי תמונות שנועדו לשמור כטפטים, אך אם זה לא ברור, כדאי לשאול לפני ההורדה. לאינסטגרם יש מתאר מפורט של מדיניות זכויות היוצרים שלה .

כיצד להוריד את כל המידע שלך מאינסטגרם

לאינסטגרם יש כלי פשוט המאפשר להוריד את כל הנתונים שלך (כולל כל התמונות שלך) בכמה צעדים פשוטים. להלן, התהליך.

שלב 1:  היכנס לאינסטגרם בדפדפן האינטרנט שבחרת ועבור לפרופיל שלך.

שלב 2: לחץ על סמל גלגל השיניים שנמצא מימין למקום בו כתוב עריכת פרופיל ובחר בכרטיסייה פרטיות ואבטחה . מאמר דומה: איך לעשות שידור חי בפייסבוק

שלב 3:  כעת אתה אמור לראות דף שעליו כתוב פרטיות חשבון . אם אתה רואה את זה, גלול מטה עד למטה ותראה כותרת שעליה כתוב הורדת נתונים עם קישור שמתחתו כתוב בקשת הורדה . לחץ על קישור זה.

איך להוריד תמונות מהאינסטגרם

שלב 4:  תתבקש להזין את הדוא"ל והסיסמה שלך כדי לאשר מי אתה והיכן ברצונך שהנתונים יישלחו. לאחר אישור הזהות שלך, זה רק עניין של המתנה.

תוכל גם להשלים את בקשת ההורדה באמצעות האפליקציה:

שלב 1: פתח את האפליקציה ועבור לפרופיל שלך.

שלב 2: הקש על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר הגדרות .

שלב 3: הקש על אבטחה  >  הורד נתונים .

שלב 4: הקלד את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך, ולחץ על הלחצן בקש הורדה .

בדומה לכלי ההורדות של פייסבוק, אינסטגרם תארוז אוטומטית את כל המידע שלך ותשלח לך קישור להורדה באמצעות דואר אלקטרוני. באינסטגרם אומרים שזה יכול לארוך למעלה מ -48 שעות, אך ניסינו את זה כמה פעמים באמצעות חשבונות שונים, ומעולם לא לקח יותר משעה-שעתיים. אתה יכול לבקש הורדת נתונים רק כל ארבעה ימים.

איך לסמן (לשמור) תמונות באינסטגרם

הורדת תמונה אינה הדרך היחידה לשמור אותה. אם אתה רוצה דרך מהירה למצוא תמונה אחר כך, אך אינך זקוק לאחסון פיזי בטלפון שלך, תוכל לסמן אותה באינסטגרם. לאינסטגרם יש את היכולת לארגן פוסטים שמורים , קצת כמו לוחות פינטרסט .

בעזרת תכונת הסימניה תוכלו לשמור תמונות כדי לזכור אותן אחר כך, כמו להכניס  תמונות המתויגות #food לתיקיה של מסעדות שתרצו לנסות או לשמור את תמונות הצילום של אוכל הללו לתיקייה של רעיונות לחופשה חלומית. תכונה זו מקלה על הגישה המועדפת עליך, אך בשונה מהורדתם, תוכל לגשת אליהם רק באינסטגרם. מאמר מומלץ: איך להגיע למלא עוקבים באינסטגרם ולעשות מזה כסף

איך להוריד תמונות מהאינסטגרם

מתחת לתמונה שברצונך לשמור, הקש על סמל הסימניה מימין אם אתה נמצא באפליקציה או מתחת לתמונה באתר. התמונה נשמרת כעת, אך אם תרצה לארגן את תמונות אינסטגרם ששמרת, הקש על שמור לאוסף  שמופיע באפליקציה. לחץ על סמל סימן הפלוס כדי ליצור אוסף משלך.

לצפייה, עריכה, מחיקה או ארגון שמירת האינסטגרם שלך, נווט לפרופיל שלך והקש על הסמל השמור מעל התמונות שלך באתר. באפליקציה, עבור אל דף הפרופיל שלך, הקש על התפריט ועבור אל שמור .

איך לשמור את הסטורי של האינסטגרם

מכיוון שסטורי באינסטגרם מוצגים בדרך כלל במסך מלא, תמונות המשותפות דרך סיפורים יכולות להוות טפטים נהדרים לטלפון שלך. למעשה, חלק מהצלמים ישתפו תמונות באופן ספציפי למטרה זו. יש טריק אחד לצילום צילום מסך נקי של סיפור אינסטגרם שאתה צריך לדעת.

שלב 1:  כשאתה צופה בסיפור אינסטגרם, עליו יהיה מידע, כמו שם המשתמש, עליו. פשוט הקש והחזק בכל מקום על המסך, וכיסויים אלה ייעלמו (זה גם יעצור את הסיפור, ויעניק לך זמן נוסף לצילום המסך).

שלב 2:  כאשר האצבע מוחזקת על המסך, קח צילום מסך. זה עשוי לדרוש מספר נסיונות עם האצבעות, אבל זה לא אמור להיות קשה מדי. כך תוכלו לצלם צילום מסך באייפון X, אייפון 8 ומעלה,  טלפונים של סמסונג גלקסי ועוד..

כיצד לשמור תמונות מאינסטגרם ב ווינדוס – Windows ו- MacOS

DonwloadGram אינו דורש הורדת תוכנה להפעלה, מה שהופך את הורדת תמונות אינסטגרם למעט פחות מסוכנת, שלא לדבר על קלה יותר. ניתן להשתמש ב- DownloadGram גם במחשבים שולחניים וגם במכשירים ניידים.

שלב 1:  נווט לאינסטגרם  באינטרנט.

שלב 2:  מצא את התמונה שברצונך לשמור. לחץ על סמל ה- Triple-Dot ולחץ על עבור אל הודעה .

שלב 3:  העתק את כתובת האתר של התמונה מסרגל הכתובות בדפדפן.

שלב 4:  עבור לאתר של DownloadGram .

שלב 5:  הזן את כתובת האתר של התמונה לתיבה באמצעות קישור האינסטגרם שנוצר אוטומטית.

שלב 6:  לחץ על  כפתור ההורדה . לאחר מכן לחץ על כפתור ההורדה של תמונה שנוצר  כדי לשמור את התמונה שלך.

במכשיר נייד:

שלב 1:   פתח את אפליקציית האינסטגרם ומצא את התמונה שאתה רוצה להוריד.

שלב 2: הקש על סמל ה- Triple-Dot ולחץ על העתק קישור .

שלב 3: עקוב אחר שלבים 4 עד 6 מההוראות בשולחן העבודה שלמעלה, השתמש בדפדפן אינטרנט נייד כדי להדביק את הקישור ב- DownloadGram והקשה על כפתור ההורדה.

האם עליך להשתמש באפליקציה כדי להוריד תמונות אינסטגרם?

אפליקציית אינסטגרם אינה מאפשרת למשתמשים להוריד תמונות בודדות. אולם זה לא הפריע לפלטפורמות של צד שלישי ליצור דרכים לעקיפת הבעיה שלהם. השאלה היא האם אפליקציות האינסטגרם של צד שלישי אכן בטוחות?

חברת האם של אינסטגרם, פייסבוק, התמודדה עם התנגשות לנתוני משתמשים שנמכרו לחברה עבור קמפיינים במדיה חברתית. נתונים אלו נאספו כאשר המשתמשים אפשרו לאפליקציות של צד ג 'לגשת לפרופיל הפייסבוק שלהם.

חלק מאותם מורידים אינסטגרם של צד שלישי עשויים להיות בטוחים לחלוטין, ויוצרים את האפליקציה אך ורק כדי להרוויח כסף על ידי שליחת מודעות מעצבנות בזמן השימוש באפליקציה. רבים מהם דורשים ממך להיכנס לחשבון האינסטגרם שלך ולאפשר לאפליקציה לגשת לפרטי החשבון שלך. במקום לפתוח את חשבונך לסיכון פוטנציאלי, בטוח יותר להישאר בהורדת תמונות באמצעות כתובת האתר בלבד ואפליקציית אינטרנט מקוונת או כלי להורדת החשבון של אינסטגרם אם אתה צריך לשחזר את כל הפוסטים שלך. מאמר מומלץ: כמה משלמים על פוסט באינסטגרם