איך לעשות כסף מ-טיק טוק TikTok

יותר ויותר אנשים מדברים על טיקטוק TikTok , וזה מתחיל לעניין המון יזמים ומשווקים כמוני … למה? ובכן, ל- TikTok יש הרבה עניין כרגע ולא הרבה תוכן. אז מי שיוצר תוכן רואה תצוגות מטורפות ויש אנשים שהופכים להיות ויראליים בן לילה. אותו דבר קרה באינסטגרם רק לפני כמה שנים. אז איך להרוויח כסף מטיקטוק?

בהתחלה אנשים התעניינו באפליקציה הזו שבדרך כלל הייתה מיועדת לבני נוער, אבל הם חשבו שהדרך להרוויח כסף באמצעות אינסטגרם היא להשיג הרבה עוקבים … אבל עכשיו כשאנחנו רואים באינסטגרם כלי שיווקי מלא לעסקים שבהם אתם לא באמת זקוקים להרבה עוקבים , אני יכול לראות שיותר ויותר אנשים מחפשים את TikTok – והם לא רוצים לחכות שנים כדי להבין מזאת הפלטפורמה ואיך לייצר רווחים ממנה.

אנשים רוצים לקפוץ על טיקטוק TikTok מוקדם כדי שיוכלו לנצל את כל העניין היום ולהתחיל להרוויח כסף מ- TikTok בעתיד.  אם זה נשמע כמוך ואתה מעוניין לקפוץ על פלטפורמה מוקדם ככל האפשר כדי להבין כיצד לייצר רווחים מהסרטונים שלך בפועל, טיק טוק הוא נכס דיגיטלי לכל דבר אשר אפשר לעשות ממנו הכנסה פסיבית וזה מה שאני הולך לדבר עליו היום:

6 דרכים שאני רואה ומכיר שאנשים באמת מרוויחים מהם כסף היום מ- טיקטוק TikTok.  ואני הולך לחלוק אתכם מדוע TikTok עשוי להיות חזק יותר אפילו מאינסטגרם …

איך לעשות כסף מאפליקציית טיקטוק

6 דרכים להרוויח כסף ב- TikTok

מספר 1: גידול חשבונות ומכירתם

הדרך הראשונה בה אנשים מרוויחים כסף מטיק טוק היא גידול חשבונות ואז מכירתם. זה הופך להיות יותר ויותר פופולרי בתחום המסחר האלקטרוני או במוצר. בדומה לאינסטגרם, אתם מתכוונים לבחור נישה ואז להתקדם וליצור תוכן מבדר, באופן אידיאלי תוכן שהופך ויראלי כדי למשוך את אותו אדם שיהיה הלקוח האידיאלי עבור המוצר שלכם.

ישנם כיום אנשים בחלל הזה שמגדילים פרופילי TikTok סביב עניין מסוים. בדרך כלל זה נושא נישה וייתכן שלא יהיה להם מה למכור, אבל הם הולכים לפנות למותגים בענף זה ולמכור להם את פרופיל ה- TikTok שלהם וכך אנשים לגיטימים עושים כסף בדרך זו.

החדשות הטובות עבור מותגי מוצרים הם ברגע שיש להם חשבון כזה בידיהם, למעשה קל למדי למכור מוצרים. אחת הדרכים שאנשים מוכרים מוצרים היא באמצעות TikTok Live . הם משיקים מוצרים בזמן שידור חי או שהם בעצם מקיימים מכירות פומביות בזמן שידור חי. וכמובן, יש את הקישור בביו (BIO) בו אתה תמיד יכול להניע את העוקבים שלך לרכוש את המוצר שלך. אז אם אתה סוג האדם שאוהב את TikTok, ואתה רק רוצה לצמוח בעקבות סביב נושא מסוים ולבנות את הקהילה הזו סביב נושא מסוים, לכו על זה ואז פנו אל אותם מותגים שהיו שמחים לקבל גישה לאותם עוקבים ומכור להם את חשבונך, זה אפשרי ועושים זאת הרבה. 

מס '2: תרומות

הדרך השנייה בה אנשים מרוויחים כסף מ- TikTok היא גם טיקטוק לייב וגובים תרומות מצופים (בדיוק כמו שאפשר לעשות בפלטפורמות אחרות, כמו טוויץ '). אני מוצא את התכונה הזו של TikTok מרתקת. זו באמת פלטפורמת מונטיזציה מובנית, תרתי משמע מהיום הראשון.

ממה שראיתי, איך זה עובד:

כשאתה משתמש בטיקטוק, אתה יכול להיכנס לפרופיל שלך ולרכוש משהו שנקרא מטבעות . תמורת מאה מטבעות המחיר יעלה לך 1.39 דולר. עכשיו מה עושים עם המטבעות האלה? כשאחד היוצרים האהובים עליך יוצא ל- Live, אתה יכול למעשה לשלוח להם מטבעות כדרך להודות על כל המאמץ שלהם ביצירת התוכן שהם עושים.

מה עושה היוצר עם המטבע הזה? יוצר הופך את המטבעות לתוך יהלומים ויהלומים אלו ניתן להמיר במזומן באמצעות פייפאל. מגניב נכון? על הגרסה הסינית של טיקטוק – אפליקציה בשם Douyin – יש תכונה ברמה הבאה הדומה לזה. כאשר היוצרים יכולים למעשה לצרף עגלת קניות למוצר שהם מוכרים. אז זה די כמו QVC או ערוץ הקניות. אתה יכול לעבור ללייב, לערוך מכירה פומבית ואנשים יכולים לקנות את המוצר שלך בזמן שאתה חי באמצעות תכונת עגלת הקניות. הניחוש שלי הוא שתכונה זו תגיע לחשבונות ברחבי העולם ובקרוב גם לישראל מוקדם יותר מאשר במאוחר. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף מפייסבוק ללא השקעה

מס '3: ניהול קמפיינים להשפעה

הדרך השלישית להרוויח כסף מ- טיקטוק היא לנהל קמפיינים משפיעים . זה לא רעיון חדש. ישנן סוכנויות משפיעות שנותנות חסויות למותגים ועסקים באינסטגרם. אותו מושג חל על טיק טוק. אתה יכול להיות המתווך או המתווך בין יוצר ב- TikTok לבין מותג שרוצה לעבוד עם אותו משפיע.

מיצירת ההסכם, ניהול שני הצדדים, וודא כי כל המספקים מתקיימים – פשוט להיות רכז – אתה יכול לגבות דמי שירות לניהול קמפיינים כאלה.

טיקטוק כפלטפורמה היא חכמה; למעשה יש להם תוכנית משפיעה פנימית שכבר מובנית. אז אם אני מותג גדול ואני רוצה לפנות אל טיקטוק ולהגיד, היי, זה המרחב שאני נמצא בו, עם אילו משפיעים עלי לעבוד? אני יכול לעשות את זה. הדבר היחיד הוא, שאני אשלם אחוז מסויים ל- TikTok על תיווך ההסכם הזה. לשם אתה יכול להיכנס כשירות או סוכנות לעשות את ההסכם הזה מחוץ ל- TikTok ולעזור למותגים ולעשות קצת כסף. 

מס '4: פלטפורמת מודעות טיקטוק

הדרך הרביעית שתוכלו להרוויח כסף מ- טיק טוק היא באמצעות פלטפורמת המודעות שלהם .ממש כמו מודעות פייסבוק ואינסטגרם , לכו לגוגל ברגע זה, "רישמו מודעות TikTok" והירשמו לגישה לפלטפורמת המודעות שלהם. זה די מובן מאליו אם אי פעם ניהלתם תנועה בתשלום בעבר, כך שאם השוק שלכם נמצא ב- TikTok, כדאי שתתחילו ליצור כמה מודעות, לשים תקציב קבוע לקראת בדיקות ולראות מה קורה. אולי אתה יכול למכור יותר מוצרים או את העסק שלך דרך ה-TikTok!

5: שירותי ניהול

הדרך החמישית שבה תוכלו להרוויח כסף מ- טיק טוק היא על ידי הצעת שירותי ניהול ליוצרים באפליקציה. לחלק מהיוצרים ב- TikTok יש מיליוני עוקבים ולפעמים זה קורה ממש מהר וזה דורש זמן עבור אותו יוצר. זה כמו להחזיק נכס עסקי . אתה יכול להיכנס ולהציע שירותים שיעזרו להם באסטרטגיית התוכן שלהם, באסטרטגיית היצירה שלהם, אולי בניהול הצעות ועסקאות שנקרות בדרכם. אז אם יש לך רקע זה בהפקה או בסיפורי סיפורים, אתה בהחלט יכול להחיל אותו על הצעת שירותי ניהול ליוצרי TikTok.

איך לעשות כסף מהטיקטוק

מס '6: ייעוץ

אחרון חביב, ברגע שאתה הופך למקצוען ב- טיק טוק, ואולי אתה באמת מבין איך מישהו יכול לצלם סרטון שאולי יקבל מאה צפיות ולעזור לו לקבל 100,000 צפיות, ובכן, אתה יכול פשוט להציע שירותי ייעוץ. זוהי דרך נהדרת באמת למנף את המומחיות שלך מהפלטפורמה ולעזור לאנשים שרוצים להיות מפורסמים ב- טיק טוק או שהם רוצים להיות יוצרים, למעשה לשפר את האסטרטגיה שלהם כך שהסרטונים שלהם ייראו על ידי מאות אלפי אם לא מיליוני אנשים.

כמובן שאתה צריך לקבל את הרקע והחוויה בזה הראשון כדי להציע את זה כשירות. אבל ברגע שאתה שם, אנשים ישלמו כדי שהניסיון שלך והידע שלך יעלו על חשבונם. אם אתה עוזר להם להשיג עסקאות או הסכמים משפיעים, אתה יכול אפילו לנהל משא ומתן על אחוזים או קיצוץ בעסקה זו רק בגלל שאתה היועץ שלהם ועזרת להם לעבור ולהיות ויראלי ב- טיק טוק.  שש דרכים שאני רואה אנשים מרוויחים כסף מ- TikTok היום, אפילו שזה עדיין ממש ממש מוקדם.  נחזור לנקודה הראשונה שלי בתחילת המאמר הזה. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף מהתמונות שלכם

מדוע אני, כמשווק באינסטגרם, חושב ש- TikTok עשוי להיות חזק יותר מאינסטגרם?

איך שאני רואה את זה, סיפורי אינסטגרם דומים לסרטוני TikTok, אך הם פגים לאחר 24 שעות. זה המקום בו TikTok הוא חזק. TikTok למעשה דומה ליוטיוב, כלומר אתה יכול לפרסם סרטון היום, אבל אולי האלגוריתם מרים אותו חודשים לאחר מכן ומתחיל לדחוף את הסרטון הזה לעדכון האנשים שרוצים.

לעובדה שהסרטונים שלך לא נעלמים יש כוח רב מכיוון שהם יכולים להניע תנועה רבה וגלגלי עיניים חודשיים.

הסיבה הזו בלבד היא הסיבה שאנשים זוכים לפעמים למיליוני צפיות בסרטוני ה- TikTok שלהם עם מעט מאוד עוקבים. זה בגלל שהאלגוריתם מרים את הסרטון שלך ודוחף אותו החוצה. 

שוב, יש הרבה עניין ולא הרבה תוכן. אז האלגוריתם דוחף אותו לאנשים שלדעתם הולכים להיות פתוחים לתוכן זה. ובוקר אחד אתה מתעורר למיליוני צפיות עם מעט מאוד עוקבים. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: