20 הכלבים הכי יקרים בעולם

אומרים שכלבים הם החבר הכי טוב של האדם, אבל כמה מחברינו עם ארבע רגליים עולים יותר ממכונית קטנה! ריכזנו רשימה של 20 הכלבים היקרים בעולם, למקרה שחיפשתם לקנות כלב . בעוד שבישראל הכלבים היקרים והנפוצים הם שיצו , כאן תכירו גזעים יקרים הרבה יותר. הכלבים היקרים בעולם:

20 הכלבים היקרים בעולם

רשימת הכלבים והגזעים המוזכרים להלן הגיע ממקורות שונים ברחבי הרשת, כגון:  Breeding BusinessTail and Fur & Bright Side.

הכלב הכי יקר בעולם:

20. סן ברנרד 1500 דולר

בראש הרשימה שלנו הוא סן ברנרד, זן של כלב עבודה מהאלפים המערביים באיטליה ושוויץ. במקור הם גודלו למטרות הצלה על ידי הוספיס של מעבר סנט ברנרד הגדול בגבול איטליה-שוויץ. הכלב מוכר לכם מהסרט משנת 1992, בטהובן, שם הגזע הזהקיבל את הפופולריות שלו ואולי גם קשור לתג המחיר הגדול שלו!

19. לייקלנד טרייר – 2,000 דולר

20 הכלבים הכי יקרים בעולם

לייקלנד לוקח את שמו ממקום מוצאו, מחוז האגם באנגליה. באופן כללי, הכלב קטן עד בינוני ומשקלו כ- 7-8 ק"ג. זה בעיקר היפו-אלרגני, מה שאומר שהוא לא משיל שיער פחות מגזעי כלבים אחרים, והוא בן לוויה משפחתי נהדר. אחת מאותן הדמויות הצבעוניות תדרוש מכם לחלוק סכום של 2,000 דולר מזומנים שהרווחתם בעבודה קשה! מאמר מומלץ: בניית נכסים דיגיטליים מניבים

18. וולפהאונד אירי – 3,000 דולר

החיה הגבוהה והמוזרה הזו למראה. כלבים זאבים אירי הוא שירת "כחייל היסטורי" מאירלנד. הוא לוחם ומהיר מאוד אוהב לשחק ולהיות בעיקר כלב שמירה והוא טוב במיוחד בציד והגנה מפני זאבים. מגיע להגיע לגבהים של בין 30 ″ -ing ומשקלו בערך 32 קילו, זאב כלבים אירי יעלה לך כ 3000 דולר!

17. טרייר רוסי שחור – 3,500 דולר

הכלב הכי יקר בעולם

כלב אחד הענקים מגיע למחירים של 3,500 דולר. עם זאת, חשוב על זה כהשקעה טובה שכן הגזע זה הוא חיית מחמד נהדרת ומצוינת עם ילדים. הם גודלו במקור על ידי ברית המועצות במלונות הכוכב האדום (Krasnaya Zvezda) בשלהי שנות הארבעים ותחילת שנות החמישים לשימוש ככלבי צבא / עבודה. לעיתים רחוקות הם נובחים בכלל ויש להם הופעה מרתיעה אם אתה מחפש להדוף פולשים. מאמר מומלץ: אופנוע הספורט היקר בעולם

16. בדלינגטון טרייר – 4,000 דולר

על שם העיירה בדלינגטון נורת'מברלנד בצפון מזרח אנגליה, טרייר קטן זה נדיר בכל הנוגע לתג המחיר. במקור, Bedlingtons גודלו לצוד שרצים, אולם מאז הם שימשו במירוצי כלבים, מופעי קונפורמציה וספורט כלבים . לכלבים צבעי כחול כבד או חולי והם טובים במיוחד לילדים. אם יש לך 4000 דולר פנויים , זה יכול להיות הכלב בשבילך ובשביל המשפחה!

15. בולדוג אנגלי – 4,300 דולר

ידוע גם בשם הבולדוג הבריטי או הבולדוג האנגלי, הגזע בינוני הזה מגיע לכלב ה -15 היקר ברשימה שלנו. זה הפנים המקומטות ואף הכפתורים והייחודי הם התכונות הכי מזוהות. על פי נתוני מועדון המלונה האמריקני, בולדוגים הם הגזע הטהור הרביעי הפופולרי ביותר בארה"ב בשנת 2016. עם זאת, הם ידועים ככלב עם בעיות בריאות מתמשכות כך שהמחיר שאתה משלם כדי לקנות יכול להיות המחיר שאתה עשוי לשלם בתחזוקה הבריאותית שלו. מאמר מומלץ: שיווק באינטרנט לעסקים בפינטרסט

14. 5000 דולר כלב המים הפורטוגזי

הבא ברשימה הוא זן של כלב עבודה, כפי שמסווג על ידי מועדון המלונה האמריקאי, המכונה "כלב המים הפורטוגלי". מקורו באלגארבה, פורטוגל, והתפרסם כהכלב של נשיא ארה"ב, ברק אובמה בשם B, יצור פלאפי זה מזוהה על ידי השיער הגלי והמתולתל שלו והיכולת הלא משילה שלהם. כלב המים הפורטוגלי הזכרי שוקל 19-27 ק"ג והוא גובהו 50-57 ס"מ ואילו נקבה גובהה 43-52 ס"מ וגובהה 23-23 ק"ג. הם בדרך כלל חיים 10-14 שנים.

13. סלוקי – 5,500 דולר

עוד סיבייט יקר נוסף, הסלוקי גודל על ידי שבטים נוודים כדי ליצור כלבי מירוץ. הוא בעיקר משתמש בראייה לציד ולא לריח. בדרך כלל חי 12-14 שנים טובות, לסלוקי יש רגליים ארוכות מאוד, מסגרת רזה ומראה לא שגרתי הכולל. במשקל של כ- 40-60 פאונד בהתאמה וגבוה בגובה 25-28 ″, ללא ספק תקבל כלב השווה 5,500 הדולר שלך!

12. בולדוג צרפתי – 6,000 $

הבולדוג הצרפתי הוא תוצאה של מעבר בין בולדוגים אנגלים המיובאים מאנגליה לקשקשנים הפריזיים. מקורם בשנות ה- 1800, הם בעלי חיים חמודים אך יקרים מקבלים את תג המחיר הגבוה שלהם מהבלעדיות. הם קשים מאוד לגידול, בגלל המותניים הצרות שלהם, ומייצרים רק 2-3 גורים לכל המלטה. אז זו הסיבה שהחיות היפות והקטנות הללו הן אחד הכלבים היקרים בעולם, שעלותם עולה 6,000 דולר.

11. אקיטה – 6,500 דולר

האקיטה הוא זן די יקר של כלבים שמקורו באזורים ההרריים של צפון יפן. עם זאת, ישנם שני סוגים של אקיטה, אקיטה היפנית ואקיטה האמריקאית. בדרך כלל קל לזהות אותם בגלל השונות בצבעים. אקיטה היפני מגיעה בכמה צבעים צרה יותר ואילו הזן האמריקאי של אקיטה מגיע בכל צבעי הכלבים. נקבות יכולות לשקול כ-34-50 ק"ג והזכרים שוקלים כ-45-59 ק"ג. הזכרים מגיעים לגבהים של 26-28 ″ והנקבות מגיעות לגבהים של 24-26 ″.

10. כלב אפגני – 7,000 דולר

ניתן להבחין בקלות בזנב המיוחד שלו ובשיער חלק ועבה ומשיי. הכלב האפגני נוצר בשל תכונותיו הייחודיות בהרי אפגניסטן. גובהם 64 עד 69 סנטימטרים ומשקלם בדרך כלל כ -23 עד 27 קילוגרמים. המעיל שלהם יכול להיות בכל צבע, כמו, פאון, זהב או צבע קרם עם מסיכת פנים שחורה. כל מיני סימונים לבנים, מכיוון שהם מרחיקים אותך מהיופי של הפנים השחורים הטהורים. הייחודיות והאישיות האינדיבידואלית שלו כנראה מספיקות בכדי להצדיק את תג המחיר שלה בסך 7000 דולר.

9. "פרעה" – 7,500 דולר

בהיותו הכלב הלאומי של מלטה, כלב הפרעה זוכה לתשומת לב רבה בגלל המראה והאישיות האישית שלו. זה נקרא Kelb tal-Fenek במלטזית, שפירושו "כלב ארנב" ומשמש באופן מסורתי לציד ארנבים באיים המלטזים. כלבי פרעה נוטים לשקול עד 45-55 פאונד, תלוי במין הכלב וזה הרגלי אכילה. זכרים בדרך כלל גובהם 23-25, ואילו הנקבות בנות 21-24 ″.הם נאמנים וניתן לאמן אותם היטב, מה שהופך אותם לתוספת נהדרת למשפחה אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך! מאמר מומלץ: איך לקדם אורגני חנות באינטרנט

8. דוגו ארגנטינו – 8,000 דולר

את דרכו לעשירייה הראשונה שלנו הוא דוגו ארגנטינו. באופן מסורתי, שפותח כדי לשמש לציד משחק גדול, המפלצת השרירית היא אחד הכלבים היקרים ביותר שראינו עד כה! הוא גודל לראשונה בשנת 1928, מהכלב הלוחם בקורדובה יחד עם גזעים אחרים כמו הדני הגדול. לכלבים גוף שרירי לבן גדול, עם מעיל" קצר וחזה עבה ועמוק. חיית מחמד משפחתית טובה למרות המראה המרתיע, אך הם צריכים לבצע פעילות גופנית סדירה.

7. כלב אסקימו קנדי ​​- 8,750 דולר

כלב האסקימו הקנדי הוא אחד מכלבי העבודה הוותיקים והנדירים ביותר מהקוטב הצפוני והובאו מסיביר לצפון אמריקה על ידי אנשי ת'ול לפני למעלה מאלף שנה. מספרם החל להתמעט לקראת סוף שנות השישים בגלל הפופולריות הגוברת של אופנועי השלג והתפשטות מחלות כלבים זיהומיות. כעת, כשהם מאוימים בהכחדה, עם הערכה של שלוש מאות כלבים גזעיים בלבד, תוכלו לראות מדוע הם הגיעו למחיר כה גדול.

6. רוטווילר מצגרונד – 9,000 דולר

הרוטוויילר הוא כלב ביתי בינוני-גדול, מגודל למטרות עבודה בגרמניה. הם נודעו בשם "רוטווילר מצגרונד", שמשמעותם כלבי הקצבים של רוטוויל והעיקר שלהם היה למשוך עגלות מלאות בבשר קצב לשוק ולצאן. עם אורך חיים ממוצע של 8-10 שנים, משקל של 50-60 ק"ג והגיע לגבהים של 24–27 ", יהיה קל לשפוט את הזן הזה ולתייג את הרוטווילר כמפלצת אגרסיבית. עם זאת, הרוטוויילר הוא חיית מחמד משפחתית נהדרת בשל נאמנותה, ציותה ואופייה הטוב הכללי.

5. אזאוואס רוח – 9,500 דולר

אזאוואס הוא עוד זן נדיר ברשימה שלנו, ממערב אפריקה במקור מאנגליה האזווקה, אשר ניתן לזהות על ידי גופה הדק ובעיני שקדים , הוא אחד הגזעים היקרים ברשימה שלנו. תוחלת החיים של אזאוואס היא בערך 10-12 שנים, שוקלת בערך 15-25 ק"ג וגובהה 25-25 ס"מ. זה בין הגזעים הנדירים ברשימה שלנו הזמינים לבעלות בארצות הברית ובקנדה בלבד.

4. מסטיף טיבטי – 10,000 דולר

כלב ענק זה מקורו בטיבט ושייך למשפחת המסטיף. מטרתו המקורית הייתה להגן על כבשים מפני טורפים, כמו זאבים, נמרים ודובים. גודלו לבדו מספיק בכדי להפחיד אפילו את רעבי הטורפים. זכרים יכולים להגיע לגבהים של עד 33 ″. המסטיף הטיבטי המקורי שקל בדרך כלל 55–90 ק"ג. למרות שהם במקור שימשו כאפוטרופוסים, עם הזמן הכלבים העצומים הפכו יקרים מדי לתחזוקה עבור בעליהם הנוודים ומספרם החל לקטן בעולם. אם יש לך 10,000 דולר פנויים , ייתכן שהגזע הזה עבורך! מאמר מומלץ: להצליח בגדול בעסק קטן

3. צ'או צ'או – 11,000 דולר

ניתן להסיק ממספר סיבות כדי להצדיק מדוע הצ'או צ'או הוא אחד הכלבים היקרים בעולם. הם אחד מגזעי הכלבים העתיקים ביותר בסין ונדירים להפליא. יש להם דמות אריה דובון ולשון שחורה ייחודית. למרות המוניטין המסוכן שלהם, הם מפורסמים בנאמנותם לבעליהם. הם אכן דורשים פעילות גופנית טובה, וודאו שאתם מוכנים להרבה טיולים וספורט, מכיוון שהם לא ישאירו לכם כסף לבזבז הם אוכלים הרבה, פינוקים, וטרינרים וטיפוח. אבל, אם הוצאת 10,000 דולר על אחד מהכלבים היקרים ביותר בעולם, למי אכפת !!

2. לאוכן 12 אלף דולר

ה- לאוכן הוא אחד הגזעים הקטנים ביותר ברשימה שלנו. מועדון המלונה האמריקני מכנה אותו ככלב שאינו ספורטיבי ולעיתים קרובות הוא נחשב ל"כלב צעצוע "על ידי המומחים. היה לו פעם התואר הכלב הנדיר ביותר בעולם, שכן בשנת 1973 נותרו רק 65 כלבים ידועים וכעת יש רק 300 כלבים חדשים הרשומים ברחבי העולם בכל שנה, הם מכונים לעתים קרובות "אריות קטנים" והם נדירים ביותר!

1. סמויד – 14,000 דולר

היקר ב 19 כלבים הקודמים ברשימת 20 הכלבים היקרים בעולם שלנו הוא סמויד המרהיב. ניתן לזהות אותו בקלות על ידי הפרווה" היפה והעבה שעוטף אותו, לבן, שכבה כפולה. במקור הוא כלב רועים גדול מסיביר והוא חי בין 12-13 שנים בממוצע. זכר שגדל לחלוטין יכול לשקול 45-65 פאונד ונקבה יכולה לשקול סביב 35-50 פאונד. הם בעלי חיים אינטליגנטים מאוד, חברותיים וסקרנים.  כלבים פלאפים וחמודים אלה הופכים לנדירים להפליא וזו הסיבה שאנחנו מדרגים אותם כגזע הכלבים היקר ביותר בעולם!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: