עם כל הכבוד לשיווק באינטרנט ויש המון כבוד ! פרסום עסק זה עוגה ענקית המחולקת להמון משולשים , ובעוגה הזאת יש משולש חשוב מאוד הפרסום במגנטים או בפליירים . בדרך כלל העסקים בישראל אשר מקדמים את העסק בפליירים ומגנטים הם מנעולן ,מסעדות,אינסטלטור,ועוד.. אבל אם העסק שלכם לא אחד מהעסקים שציינתי תתחילו לחשב מסלול מחדש ולהזמין לכם כמות פליירים לחלוקה לעסק. ומה המחירים בשוק?

טווחי מחירים ללא הדפסה מתוך אתר כמה עולה

חלוקת 5,000 פלייירים – 500-700  ש"ח

חלוקת 10,000 פלייירים – 1,200-1,500  ש"ח

חלוקת 15,000 פלייירים – 1,800-2,200  ש"ח

בארץ קיימים היום המון עסקים קטנים וגדולים שהנתח הגדול של ההכנסות שלהם מגיעות מהפליירים בלבד , כמובן אני לא אומר שעסק אמור להיות תלוי אך ורק על חלוקת פלייר ומגנט מהסיבה שאם ההכנסות ירדו מאותו נתח השיווק הנ'ל אז הכנסות ההעסק ייפלו ביום אחד.

ישנם עסקים בודדים שדרך השיווק הזאת לא מתאימה לא כלל אך אם יש לכם עסק חישבו להשתמש גם בדרך "המיושנת " הזאת מהסיבה שהיא מגיעה ללקוחות שכמעט ולא נמצאים" ברשת והחשיפה הגדולה שלהם לעסקים גם היום ב 2020 מעיתונים ומודעות רחוב.

איך להרוויח כסף מתחום הפליירים

אם אתם לא בעלי עסק ולא אנשי שיווק בעצמכם , חלוקת עלונים ומגנטים זה עסק מצויין . המון עסקים זקוקים למחלקים בסגנון הזה, אתם לא חייבים לחלק בעצמכם כמובן תמיד אפשר להעסיק אנשים בתחום ולהרוויח עמלות גדולות מכך. מומלץ להתחיל בעצמך מלטה להכיר את התחום ממש כמו דוור אבל דוור שמרוויח קצת יותר .

לפני כן עשו שיעורי בית, קחו הצעות מחיר מבית דפוס ובדקו מה הכי משתלם לכם ובאילו כמויות .