המפתח לעושר גדול – מתוך המדריך להשקעות של אבא עשיר , אבא עני "משולש I-B "

להלן תרשים שהאב העשיר כינה אותו "משולש I-B " , המפתח לעושר גדול, "משולש I-B " היה חשוב מאוד לאב העשיר, מפני שהוא הציג מבנה לרעיונתיו . "יש הרבה אנשים עם רעיונות מוצלחים,"כמו שנהג לומר לעתים קרובות, "אבל מעטים עם הון גדול. בכוחו של המשולש להפוך רעיונות רגילים להון גדול. המשולש הוא המדריך לנטילת בצד ה-B וה-I של "ריבוע CASHFLOW" . עם השנים שיניתי אותו קצת.

השאלות החשובות ששאל רוברט קיוסאקי במרוצת השנים את " אביו " העשיר – תמצית מתוך הספר מדריך ההשקעות של אבא עשיר,אבא עני

אבא עשיר , אבא עני

הייתי בן 16 כשראיתי את התרשים בפעם הראשונה . האב העשיר שרטט לי אותו כשהתחלתי לשאול אותו את השאלות הבאות:

1."איך זה שלך יש כל כך הרבה עסקים , ואחרים מסתדרים בקושי עם אחד ?"

2."מדוע העסקים שלך צומחים והעסקים של אחרים מסתדרים נשארים קטנים"?

3."איך זה שלך יש זמן פנוי אבל בעסקים אחרים עובדים בלי הפסקה"?

4."מדוע יש כל כך הרבה עסקים שמתחילים ונכשלים במהירות כזאת"?

לא שאלתי אותו את כל השאלות האלה בבת אחת , אבל אלה השאלות שעלו במוחי כשלמדתי את העסקים שלו. האב העשיר היה אז בן 40 בערך, והתפלאתי כיצד הוא יכול לנהל כמה וכמה חברות שונות, כל אחת מהן בענף אחר. היו למשל עסקי מסעדות , עסק של מזון מהיר, רשת של חנויות נוחות, חברת הובלה במשאיות , עסק קבלני לבנייה ועסק לניהול רכוש. ידעתי שהוא פועל לפי התוכנית שלו, כשי שהעסקים שלו יקנו בשבילו את השקעותיו האמיתיות , שבשבילו נחשבו נכסי נדל"ן , אבל היה מפליא לראות כמה עסקים הוא מסוגל לנהל בעת ובעונה אחת. כששאלתי אותו איך הוא יכול להקים עסקים רבים כל כך , להיות בעליהם ולנהל אותם, הוא השיב לי בשרטוט "משולש I-B ".

כיום יש לי אחוזים בכמה חברות שונות , בעסקים מסוגים שונים לחלוטין זה מזה, מפני שאני משתמש "משולש I-B " כמדריך . אין לי כל כך הרבה חברות כמו שהיו לאב העשיר, אבל על ידי התנהלות לפי אותה הנוסחה המתוארת ב"משולש I-B ", יכולתי להיות בעליהם של עסקים נוספים, אילו רציתי.

בהמשך אתן הסבר על משולש ה "משולש I-B " ואיך פועילים לפי המדריך, רוצים התראות ללימוד השקעות ויצירת נכסים הרשמו לאתר כאן למטה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: