8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט

האם אתה רוצה למכור את התמונות שלך באינטרנט ולהרוויח קצת כסף? תוהה אילו אתרים מאפשרים לך למכור תמונות מלאי? כצלם.

אתה יכול בקלות להרוויח קצת מזומנים נוספים (או אפילו להתחיל קריירה חדשה) אם אתה יודע את המקומות הנכונים למכור את התמונות שלך באינטרנט. צלמים בדרגות מיומנות שונות מבוקשים מאוד , כיום יותר מתמיד. כולם מתאגידים גדולים, עסקים קטנים ובינוניים וכלה בבלוגרים, מעצבים גרפיים, משווקים ובעלי אתרים קונים ומשתמשים בתמונות באופן קבוע ברשת. ימי גניבת התמונות הולכים וממוספרים עקב כלים שיכולים להתאים בקלות לתמונות ולמקורם. עבור רוב החברות הלגיטימיות התביעה הפוטנציאלית אינה שווה את זה. אלה חדשות טובות לצלמים המחפשים הכנסות חוזרות תוך שמירה על עבודתם. במדריך זה נשתף את המקומות הטובים ביותר למכור תמונות ברשת האינטרנט ולעשות כסף בעשיית ובזכות מה שאתה אוהב.

מתאים ל : מכירת תמונות צלמים / ולכאלה שרוצים ללמוד איך לעשות כסף מצילום

מדריך למכירת תמונות – איזה תמונות נמכות הכי טוב

האם אתה רוצה למכור את התמונות שלך באינטרנט ולהרוויח קצת כסף? תוהה אילו אתרים מאפשרים לך למכור תמונות ?

בסיס הקנייה הגדול ביותר של תמונות מניות הם בלוגרים ובעלי עסקים קטנים עד בינוניים.

איזה סוג של תמונות הם קונים הכי הרבה?

 • כל סוגי האנשים – ילדים, מבוגרים, תרבויות שונות.
 • עבודה/עסקים
 • פגישות / דייטים
 • אוכל כל הסוגים
 • כלים /קידוח /פטיש ועוד
 • ערים /נופים
 • טבע /עצים/יערות ועוד
 • נסיעות

טיפ עצה: הסתכל בקטגוריות בכמה ממקומות השוק הללו כדי לראות כמה מהתמונות הפופולריות ביותר.

8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט:

מכרו תמונות באתר של עצמכם

המקום הטוב ביותר למכור תמונות ברשת נמצא באתר האינטרנט שלך.

זה בגלל:

 • אתה יכול לקבוע מחירים משלך
 • אף אחד אחר לא לוקח קיצוץ
 • יש לך שליטה של ​​100% על אופן הצגת התמונות שלך
 • אתה יכול לקבוע את התנאים וההגבלות שלך
 • אתה בשליטה

עדיין אין לך אתר? לא קשה להתחיל. עליכם לבדוק את המדריך הפשוט הזה כיצד ליצור אתר בוורדפרס . רוב אתרי הצילום המקצועיים ברשת נוצרים ב- WordPress.

לאחר יצירת אתר האינטרנט שלך, אתה צריך להציג את התמונות בצורה יפה כדי למשוך מבקרים ולשכנע אותם לקנות. אנו ממליצים לך להשתמש תוסף עליון ביותר וורדפרס כמו Envira גלריה ו ליצור גלריות תמונות עבור התמונות שלך.

8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט
8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט

ת Lightbox יפות להתאמה אישית כדי להציג ולקטגור את התמונות שלך בצורה יפה.

לתוסף Envira Gallery יש תוסף WooCommerce המאפשר למכור תמונות בקלות באינטרנט. עליך לבדוק מדריך זה כיצד למכור את התמונות שלך בוורדפרס .

Adobe Stock

8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט
8 דרכים להכנסה פסיבית ממכירת תמונות באינטרנט

Adobe Stock  (לשעבר Fotolia) הוא שוק צילומים של צילומים של יצרנית פתרונות התוכנה הפופולריים ביותר לעריכת תמונות כמו פוטושופ ו- Lightroom. זה קיים כבר יותר מעשר שנים וידוע שהוא הפלטפורמה המקוונת הראשונה למכירת תמונות. נתח התמלוגים גבוה גם משאר החנויות המקוונות.

תמונות שהועלו ב- Fotolia הופכות לחלק מספריית Adobe Stock מה שאומר שהן זמינות גם ביישומי Adobe אחרים כמו Photoshop, Illustrator ועוד כדי להקל על הרכישה עבור מיליוני קונים.

התורמים מרוויחים בין 20% – 60%. הם גם לא דורשים ממך להפוך אותם למוכר בלעדי של התמונות שלך.

בהתחשב בעובדה שהיא אדובי, סביר להניח ש- Adobe Stock תמשיך להיות יעד חשוב עבור קונים ומוכרי צילומי מלאי.

תוכלו להתחיל למכור באתר של Adobe Stock  כאן .

Shutterstock

Shutterstock  היה אתר פופולרי כבר למעלה מ 15 שנה לרכישת תמונות מלאי באופן מקוון. יש להם יותר מ -200 מיליון תמונות, קטעי וידאו ומסלולי מוסיקה שאנשים יוכלו לרכוש ללא תמלוגים, מה שאומר גם שיש להם מיליוני לקוחות רוכשים.

כצלם אתה יכול להרוויח כסף רב עם השוק הזה בטווח הרחוק. לפי האתר שלהם, יותר מ- 500 מיליון דולר שולמו לקהילת התורמים העולמית שלהם.

Shutterstock מאפשר לך לשמור על זכויות היוצרים שלך, ולכן זה תלוי בך להגדיר את הזכויות על התמונות. Shutterstock מעניק קרדיט לבעלי התמונה, המהווה יתרון מרכזי לשמירה על בעלותך ומשווק את המותג שלך.

אתה יכול להיות תורם לאתר שלהם ולהתחיל להרוויח בכל פעם שהתוכן שלך מוריד על ידי אחד הלקוחות שלהם. כתרומה אתה יכול להרוויח בכל מקום בין 20% ל 30%. התשלומים נעשים מדי חודש. הדבר הגדול הוא שאתה לא צריך לדאוג לסעיפים שמאלצים אותך למכור באמצעותם באופן בלעדי כמו כמה ממקומות השוק האחרים לצילומי מלאי.

אתה יכול להתחיל כאן  להגיש את התמונות שלך דרך הפלטפורמה שלהם.

Alamy

הכנסה פסיבית

Alamy היא עוד פלטפורמה נהדרת למכור תמונות מלאי ללא כללים קשים ומהירים. לאלמי אולי אין יותר קונים מאשר Shutterstock ו- Adobe Stock, היא עדיין מתמודדת נהדרת ואופציה נהדרת נוספת להכנסות. צלמים יכולים להעלות את התמונות שלהם ללא רישיון או כל סוג אחר של זכויות יוצרים. עד היום הרוויחה אלמי 180 מיליון דולר לתצלומים.

אתה מבצע 50% על כל מכירה, וזו הסיבה שאלמי ידועה כאחד המקומות הטובים ביותר למכור תמונות ולהרוויח היטב.

הירשם כאן  כדי להתחיל בתור תורם.

אטסי

אטסי  ידועה יותר כשוק לקנות ולמכור מוצרים ייחודיים בעבודת יד. עם זאת, היא מתהדרת במעל ל -30 מיליון משתמשים ובכמה דרכים שונות למכור את התמונות שלך דרך הפלטפורמה שלהם. הדבר הנהדר ב- Etsy הוא שיש להם קהל גדול יותר מרוב אתרי התמונות המציגים דמוגרפיה ומוכנה לרכוש את התמונות שלך. אתה יכול אפילו למכור את ההדפסים שלך, אך זכור שתצטרך לארוז ולשלוח אותם כראוי.

אתה יכול לקבוע את המחיר עבור התמונות והעיצוב שלך בעצמך. Etsy מעניקה לך גם שליטה מלאה על האופן שאתה רוצה להציג את התמונות שלך בפני הקונים.

Fotomoto

Fotomoto אינו שוק מקוון, אך זהו יישומון שמשתלב עם אתר האינטרנט שלך למכירת תמונות באופן מקוון. הוא מנהל את כל התהליך עבורך לאחר הוספתו לאתר.

יש לו תוכניות חודשיות מרובות ודמי טרנזקציה עם כל התכונות הזמינות למכירת תמונות באופן מקוון ללא ההליכים הקדחתניים.

Crestock

הכנסה פסיבית

Crestock הוא מקום למכור תמונות ולהרוויח את הכסף בקלות. עליך להקים חשבון בחינם באתר זה ולהעלות את התמונות. הם יעריכו ויאשרו את התמונות כדי להוסיף אותן לתיק Crestock שלכם.

אתה יכול להוסיף את מילות המפתח ואת התיאור עבור כל תמונה, כך שיהיה קל יותר לעורכים ב- Crestock לבדוק ולקבל את התמונות שלך.

500px

500 פיקסל הוא שוק מקוון ליצירת תיקי תמונות שלך ולהרוויח כסף. זהו אחד המקומות הטובים ביותר למכור תמונות באופן מקוון.

אתה יכול להקים חשבון בחינם עם 500 פיקסלים ולהוסיף את התמונות. הם גם מנהלים מספר תחרויות כדי לעזור לך להרוויח יותר בתמורה לתמונות שלך.

רוצים עוד דרכים קלות להכנסה מהבית פשוט טיילו באתר קיים עולם של של ידע

בהצלחה (:

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.