מספר רעיונות איך לקדם סרטון יוטיוב בגוגל

מספר רעיונות איך לקדם סרטון יוטיוב בגוגל

מספר רעיונות איך לקדם סרטון יוטיוב בגוגל:

300 שעות של סרטונים מועלים בכל רגע ביוטיוב. אנשים יכולים למצוא אלפי סרטונים על כל נושא שהם בוחרים בו. מוסיקה,בידור,סדרות

למה שיבחרו לצפות דווקא בך? איך הם ימצאו אותך מכולם? לרוב המכריע של הסרטונים ביוטיוב יש רק מספר קטן מאוד של צפיות.

אבל כאשר אתה תלמד איך לקדם  את סרטוני הוידאו היוטיוב שלך בדרך הנכונה, אתה יכול לקבל תנועה שרק אומנים בסדר גודל של אייל גולן ועומר אדם מקבלים.

רוצה לראות איך?. השתמש במספר דרכים מוכחות  לקידום סרטוני היוטיוב שלך. ותקבל טרפיק מטורף לערוץ שלך.

seo קידומי לערוץ שלך

האמת זה לא קידום כזה מסובך כמו SEO רגיל (אופטימיזציה למנועי חיפוש). זה לקדם בתשלום – ולא דומה לקידום האתר שלך לראש מנוע החיפוש של גוגל. אבל בדיוק כמו בחיפוש גוגל-Google, ל- יוטיוב- YouTube יש אלגוריתם במנוע החיפוש שלו.

האלגוריתם של יוטיוב מדרג באופן אוטומטי סרטונים. הפלטפורמה קובעת אילו סרטונים מוצגים לאנשים שאליו הם נכנסים או מבצעים חיפוש. נתחיל מאסטרטגיות פשוטות על מנת לדרג את עצמך גבוה ב-יוטיוב.

פשוט, תהיה בידיעה עניינית SEO (מערך קידום) ב- יוטיוב נותן דריכה חזקה במנוע החיפוש. הרוב המכריע של הערוציםבפלטפורמה" היא פשוט להעלות קטעי וידאו, ומחכים לצפיות שיגיעו. עם SEO (קידום במנוע), אתה מקבל את קטעי הווידאו עבור קהל היעד שלך.

לפני שתקדם סרטוני יוטיוב בכל דרך אחרת,  תוכל  לקדם את האתר  ואת ערוץ היוטיוב שלך בו זמנית גם במנוע החיפוש של גוגל.

גורמי דירוג במנוע החיפוש

ב- יוטיוב יש גורמי דירוג ידועים רבים. אבל יוטיוב לא אומר לך מה הם הגורמים הללו. במקום זאת, מומחי מנועי החיפוש מפעילים בדיקות מקיפות כדי לקבוע באופן שיטתי מה מסייע לערוצים ולסרטונים להופיע גבוה יותר בחיפושים.

הנה מה שהמומחים שלנו מצאו

מנוע חיפוש הם גורמי הדירוג הם החשובים ביותר עבור מישהו העובד על קידום סרטוני היוטיוב שלו :

 • תגי כותרת
 • שמירה על הקהל שלך
 • תג תיאור
 • תגים (מילות מפתח בסרטון)
 • אורך הסרטון
 • מספר המנויים שנצברו לאחר צפייה
 • תגובות אהבתי לא אהבתי
 • הערות

לשם כך  יוטיוב יוצרת כעת תמליל משלה לסרטון. לפני עליך להבין, מנועי החיפוש לא יודעים" מה התוכן בפועל של הווידאו. הם רק רואים" איך אתה מתייג ומתאר את הסרטון. 

קידום SEO בתוך בסרטון

נסקור כיצד ליישם את האסטרטגיות של יוטיוב, אפקטיבי לקדם סרטוני יוטיוב באמצעות SEO .

(SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) היא אופטימיזציה לדרישות מנוע החיפוש .)

מחקר מילות המפתח שלך

סרטוני YouTube יופיעו בשני חיפושים עיקריים. הן מופיעות בצד או בתחתית המסך כאשר מישהו משתמש בפלטפורמת YouTube. הם גם מופיעים בתוצאות החיפוש של Google, דבר שעשוי להיות חשוב יותר.

אתה יכול לקבל קצת תובנה רחבה למדי הולך בדרך. יש גם כלים בתשלום שיעזרו לך לקבל נתונים נוספים על בחירת מילות המפתח שלך.

כדי לעשות מחקר חינם של מילות מפתח ב- YouTube, החל את השיטות הבאות:

 • השתמש בפונקציה ההמלצות ב- ביוטיוב. הקלד מילת מפתח בתיבת החיפוש של יוטיוב. שים לב להצעות שמופיעות בתפריט הנפתח. הצעות אלו מבוססות על חיפושים תכופים
מספר רעיונות איך לקדם סרטון יוטיוב בגוגל
חיפוש ביוטיוב

השתמש במתכנן מילות המפתח של גוגל-Google. הוסף את המילה "וידאו" לביטוי מילת מפתח.ואז סקור את התוצאות.

כלי מתכנן מילות מפתח של גוגל אדס

שיטה נוספת ונחוצה מאוד…

מנוע החיפוש גוגל
 • השתמש בגרסאות חופשיות של כלים בתשלום כגון 'כלי מילות המפתח' או 'כלי מילות המפתח של Moz'.
 • ראה אם ​​סרטונים מופיעים בדף הראשון של בגוגל עבור מילת מפתח שלך. אנשים מחפשים סרטונים בנושא הזה. אז מצוין. אם לא, זה כנראה אלו לא את מילות המפתח האידיאליות עבורך.

עבור כל סרטון, אתה צריך מילת מפתח ראשית, אשר יהיה למעשה ביטוי של 3-6 מילים.

כמו כן, עליך לתמוך במילות מפתח. אלה נקראים LSI (אינדקס סמנטי סמוי) מילות מפתח. אלה לעזור למנועי החיפוש להבין טוב יותר את ההקשר של הסרטון שלך. והם עשויים גם להביא את הווידאו למעלה בראש מנוע החיפוש של גוגל.

יצירת סקריפט לסרטון שלך


מכיוון שמנוע החיפוש של יוטיוב צריך "להבין" את הסרטון שלך באמצעות הסקריפט שלך, חשוב שמילות המפתח הם אלו שידברו במהלך הסרטון. בדיוק כמו שאתה כותב סיפור, תמיד להשתמש במילות מפתח באופן טבעי בערוץ שלך.

זה הרבה יותר חשוב כי וידאו סקריפט נשמע אותנטי ומרתק יותר עם שמת בו מילות מפתח. "זה לא להיט" אם ים לסרטון 100 צפיות בחודש.

אם יצרת כברסרטונים , שים לב לסרטונים הבאים. ודאג שיש לך סרטון וידאו מושלם, ובדוק היטב כי סביר להניח שאתה משתמש הרבה מילות מפתח בסרטונים. זה דומה למישהו תקוע במערה ויש לו המון פתחים ליציאה, מאיפה הוא יבחר לצאת? בדיוק כך, אל תפוצץ מילות מפתח בסרטון אחד.

תיאור הסרטון

התיאורים שלך בסרטון צריכים להיות ארוכים יותר מרוב התיאורים שאתה רואה ב- יוטיוב. לרוב רואים כ -150 מילים. עם כמה פסקאות קצרות.

השתמש בחלל הזה כדי לגרום לאנשים להתלהב מהסרטון. אל תעלה את הסרטון אם אין לך מה לרשום (ואל תקשקש).  לאחר תיאור הסרטון, השתמש ב-25-50 מילים (כלול ב -150) כדי לזמן אנשים לתוכן קשור באתר שלך. ו / או לחלוק את הקישורים שלך בפרופילים במדיה חברתית.פייסבוק,טוויטר,לינקדאין ועוד…

לעולם אל תנסו למכור משהו בתיאור. זה יהיה רע עבור קידום ב-SEO על מנת לא להפוך את הערוץ שלך לספאם.

השתמש במילות המפתח הראשיות כ 3-4 פעמים ומילות המפתח שלך ב- LSI באופן טבעי בתוך הסרטון.

כותרת הסרטון

צור כותרת מעניינת של 10 מילים או פחות, לא יותר מ -60 תווים (כולל רווחים). לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שים את ביטוי מילת המפתח בתוך המילים הראשונות. הוסף את השנה (תיקון דלתות 2019) עבור אנשים המחפשים תוכן עדכני לאותה השנה.

דוגמה: מילת המפתח שלך היא "תיקון דלתות"

כותרת: תיקון גוזם עשבים: כל מה שאתה צריך לדעת על דלתות (2019)

כותרת: תיקון דלתות: 10 טיפים לעשות זאת בעצמך (2019)

אם הנושא הוא לצורך העניין מדריך אז אין צורך בציון השנה בכותרת, התאריך אינו הכרחי. עבור טכנולוגיה, שיווק, מגמות ונושאים אחרים הרגישים לזמן.

תגיות בסרטון

השתמש במילות המפתח העיקריות ובמיקומי הסרטון. לעולם אל תשתמש בתגים מטעים, אלא אם להפוך את הסרטונים שלך לבלתי נראים למחפשים בגוגל ויוטיוב.

כן, זה ייראה כמו קסם כאשר אתה מייצר סרטון שלו מופיע במנוע החיפוש. אבל זו לא הדרך  לקדם סרטוני יוטיוב .שמור את כל התגים רלוונטיים.

143,499,639 צפיות


ליידי גאגא

לגרום לאנשים לנקוט פעולה בסרטון

 • לעשות לייק
 • לעקוב אחרי הערוץ
 • לתת תגובה בסרטון
 • קישורים לאתר (כאשר רלוונטי)

כדי למדוד ביעילות את ההצלחה בקידום סרטוני היוטיוב שלך , בצע פעולה זו עם האופן שבו אתה מודד הצלחה.

תוכל לומר משהו בסוף הסרטון:

אם אתה אוהב את הסרטון שלנו, עקוב הערוץ שלנו. נא להירשם ולהגיב בתחתית הסרטון.

זה בסדר לבקש מאנשים לאהוב לעשות לייק.  להפך אין כזו התנגדות כמו שיש בפייסבוק. אז לנצל את זה כל עוד אפשר! השתמש בניתוח הערוץ כדי לקבוע מהי הדרך הטובה ביותר לגרום לאנשים לבצע פעולות.

רוב האנשים שאוהבים סרטונים כמו שלך, רואים אותם באופן אוטומטי. אבל דחיפה קטנה נוספת יכולה לעזור לקחת את זה לשלב הבא.

עשה את הסרטון באורך הנכון

אל תנסה לעשות יותר מדי בסרטון אחד. גילינו כי 75% מהאנשים יצפו בסרטון של 2 דקות עד הסוף. 60% יצפו בסרטון של 5 דקות. ככל שהאורך גדל, אתה מאבד אנשים. אתה מאבד את הדירוג ב- יוטיוב. חשוב להם לדעת אם אנשים סיימו לראות את הסרטון.

אם סרטון של 10 דקות הגיוני עבור הנושא שלך, עשה זאת. אבל אם אתה יכול לשבור אותו לתוך כמה קטעי וידאו של 2-5 דקות, זה ישפר את הקידום שלך.

אם זה סדרה טלויזיה, הימנע מלהפוך אותה לקצרה מדי.

כל סרטון צריך להיות משמעותי מספיק כדי לקבל לייק, הערות וקישורים לאתר. צפה בניתוחי הווידאו שלך כדי למצוא את האיזון בערוץ ולהבין מה לתקן.

הוסף הערות וידאו ניתנות ללחיצה בסרטון


אם אתה זקוק לסרטון ארוך יותר, הוסף הערת סרטון מקושרת תוך 1-2 הדקות הראשונות של הסרטון. זוהי קריאה לפעולה שניתן ללחוץ עליה. אם מישהו לוחץ על הלינק, הוא מציין ל- יוטיוב שהצופה ראה את כל מה שהוא היה צריך לראות, גם אם הם לא סיימו את הסרטון.


חשוב על הערוץ שלך בכללותו

צור סדרה וסרטונים קשורים זה בזה. בנה תוכן סביב רשימה של מילות מפתח קשורות (אך שונות). חשוב על מילות המפתח שלך בערוץ. אם אינך מושך לקוחות פוטנציאליים לערוץ או אנשים שירצו להירשם כמנוי לערוץ, ייתכן שהסרטון הזה לא ייכלל בפלייליסט שלהם.

ארגן תוכן באופן אינטואיטיבי לקהלי היעד השונים שלך.

תמיד, לקדם את ערוצי יוטיוב באמצעות SEO . כשאתה עושה זאת נכון, הוא מגדיל את התוצאות של כל אחת או ביותר דרכים שבהן אתה בוחר  לקדם את סרטוני YouTube שלך .

כפי שאתה עושה תנועה באמצעות שיטות אחרות כמו  פרסום מדיה חברתית , כך שהתנועה תהיה מורכבת מכמה כיוונים כמו ביוטיוב וגוגל .

מצד שני, אם אתה מיישם אסטרטגיות הקידום של יוטיוב בלי לא לעשות שום דבר אחר מעבר, אתה תחכה זמן רב לקידום . ויוטיוב זקוק לתנועה ראשונית שבה ניתן לשפוט את הערוץ שלך.

פייסבוק היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את התנועה.

מקווה שנהנתם מאמר שלנו, יש עוד מספר דרכים לקידם הסרטונים והערוץ שלך ביוטיוב.

הפוך להיות תותח שיווק ועקוב אחרינו

בהצלחה(:


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: