כיצד להצליח באתרי הכרויות!

מאת – אתר לאבלי הכרויות

27.06.19

שמנו לעצמינו מטרה שהחברים באתר הכרויות LOVELY יפיקו תועלת מירבית מהאתר, כי ההצלחה של המנויים שלנו היא ההצלחה שלנו. לכן ישבנו וחשבנו ,ערכנו סטטיסטיקות וקבוצות מיקוד, בחנו התנהגויות ומגמות והמסקנה החד משמעית שעלתה היא: צריך לדעת להתנהל באתר הכרויות – מי שמתנהל נכון כמעט תמיד מצליח ומי שמתנהל לא נכון לעיתים רחוקות מצליח.
מהמחקר שערכנו גיבשנו כללים להתנהלות נכונה שתוביל להצלחה והרי הם לפניכם…

הצטרפו עכשיו לאתר ההיכרויות ותיהנו מגישה לעשרות פרופילים של נשים וגברים להרשמה חינם>>

1. תתמקד: תחליט מראש מה אתה מחפש ,אל תתפזר ואל תתפתה . 

2. צור כרטיס אטרקטיבי: בחיי היום-יום ישפיעו הכריזמה שלך, ריח האפטרשייב שלך ואפילו המבט שאתה שולח לעבר הנשים שמסביבך. כל זה לא רלוונטי לאתר הכרויות! מה שכן רלוונטי זה אך ורק הכרטיס שלך ואיך הוא מוצג באתר. 

3. פנה בצורה אישית: קרא את הכרטיס של החברה שאתה פונה אליה , פנה אליה בשמה ולפחות בהתחלה וותר על בובה, מאמי ומותק למיניהם, תן לה להרגיש שהתייחסת למה שהיא כתבה, אל תעתיק ותדביק פניות (נשים לא טיפשות). 

4. תיזום: כך לא תבזבז זמן מיותר. נשים אוהבות גברים יוזמים. הן אוהבות שמחזרים אחריהן, שמזמינים אותן, שדואגים שיהיה להם נחמד.

5. היה זמין ופעיל: המשפט "להיות במקום הנכון בזמן הנכון" הוא לא קלישאה. היה זמין ופעיל באתר, תענה מהר לפניות ולתגובות מנשים שאתה פנית אליהן! 

6. העלה תמונה טובה: תמונה טובה שווה זהב באתר הכרויות. תמונה טובה מעלה את הסיכוי להצלחה פי 5. 

7. התמדה: מצאת מישהי לטעמך, יצרתם קשר והחלפתם טלפונים. עדיין עליכם לחצות את משוכת שיחת הטלפון והפגישה. היה נחמד ותן לה ביטחון שהיא משוחחת עם "אדם מהיישוב".

כתבות מומלצות

loading…

8. הומור: נשים מדהימות ביופיין ובאופיין נמשכות לגברים שמצחיקים אותן. הומור עובד וזו עובדה!!! שלב הומור נעים ובריא (לא ציניות) בכרטיס שלך, בפניות ובצ'טים.

9. אמונה: תאמין שמצאת את מה שחיפשת ותודה על מזלך הטוב. תאמין בכל הלב. כשאתה מאמין אתה בורא לעצמך את המציאות.

10. רכוש מנוי: נכון, גם אנחנו נרוויח (ובאמת שאנחנו עובדים קשה בשביל זה) אבל אתה תרוויח הרבה יותר. רכוש מנוי כדי שכל האפשרויות יפתחו בפניך, במיוחד עכשיו, כשאתה יודע מהם "10 הכללים להצלחה באתר". פעל על פי כללים אלו ואנו בטוחים שתצליח. נשים רוצות מישהו שישקיע בהן ובלהכיר אותן ואם אתה לא מוכן להשקיע מחיר של ארוחה לחודש בשבילן אז קרוב לודאי שהכוונות שלך לא באמת רציניות. חשוב באיזה קלות אתה מוציא מאות שקלים על דברים זמניים או לא ממש חשובים. היכן ההיגיון היכן אמת המידה?
זהו, אם אתה עדיין קורא אתה ללא ספק מוכן לאהבה ואנו בטוחים, שאם תיישם את 10 הכללים, האהבה תמצא אותך ב-LOVELY.

3 thoughts on “כיצד להצליח באתרי הכרויות!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.