7 ממירי התמונות הטובים ביותר בחינם באינטרנט (אונליין ותוכנות)

לפעמים אנחנו צריכים להמיר תמונות מפורמט אחד למשנהו מסיבות שונות. ריכזנו עבורכם את 7 ממירי התמונות הטובים ביותר בחינם באינטרנט (אונליין ותוכנות)

תמונות נמצאות בכל מקום בעולם הדיגיטלי שלנו. אנו משתמשים בהם כדי לתקשר, לשתף, ליצור וליהנות. אבל לפעמים, אנחנו צריכים להמיר תמונות מפורמט אחד למשנהו מסיבות שונות. לדוגמה, ייתכן שתרצה להקטין את גודל הקובץ של התמונות שלך, לייעל אותן לשימוש באינטרנט, לערוך אותן עם תוכנות שונות או לשנות את המראה שלהן.

אבל עם כל כך הרבה ממירי תמונות זמינים באינטרנט ובאופן לא מקוון, איך אתה בוחר את ממירי התמונות הטובים ביותר לצרכים שלך? במאמר זה נסקור 7 מממירי התמונות הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בחינם באינטרנט ובאופן לא מקוון.

מהו ממיר תמונה?

ממיר תמונה הוא כלי תוכנה שיכול לשנות את הפורמט, הגודל, האיכות או מאפיינים אחרים של קובץ תמונה. ממירי תמונה משמשים למטרות שונות, כגון:

  • תאימות : פורמטים מסוימים של תמונות אינם נתמכים על ידי התקנים או יישומים מסוימים, כך שהמרתם לפורמט תואם יכולה להפוך אותם לנגישים וניתנים לצפייה.
  • דחיסה : לפורמטים מסוימים של תמונה יש גודל קובץ גדול, שיכול לתפוס יותר שטח אחסון ורוחב פס. המרתם לפורמט קטן יותר יכולה להקטין את גודל הקובץ ולהקל עליהם להעלות, להוריד או לשתף אותם.
  • עריכה : פורמטים מסוימים של תמונה מתאימים יותר לעריכה מאחרים, מכיוון שהם יכולים לשמר את האיכות המקורית ואת הפרטים של התמונה. המרתם לפורמט הניתן לעריכה יכולה לאפשר למשתמשים לשנות או לשפר את התמונה באמצעות כלים או מסננים שונים.

ישנם ממירי תמונות מקוונים ולא מקוונים רבים זמינים שיכולים להמיר תמונות לפורמטים שונים, כגון JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, WEBP, SVG ועוד.

7 ממירי התמונות הטובים ביותר בחינם באינטרנט ובאופן לא מקוון

ממירי תמונה הם תוכנות או כלים מקוונים שיכולים לשנות את הפורמט, הגודל, האיכות או מאפיינים אחרים של קובץ תמונה. ישנם ממירי תמונות רבים זמינים, אך חלקם טובים יותר מאחרים בהתאם להעדפות ולדרישות שלך. להלן 7 מממירי התמונות הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בחינם באינטרנט ובאופן לא מקוון.

FreeConvert.com

7 ממירי התמונות הטובים ביותר בחינם באינטרנט (אונליין ותוכנות)

FreeConvert.com הוא אחד מממירי התמונות הטובים ביותר שיכולים להתמודד עם למעלה מ-150 פורמטים ומספק המרות בחינם. חלק מהפורמטים הנתמכים הם JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד. אתה יכול גם להמיר תמונות מצלמה גולמיות של מותגים שונים, כגון Canon, Nikon, Sony וכו’. FreeConvert.com יכול גם להחיל אפקטים, פילטרים, שיפורים או דחיסה על התמונות שלך במהלך תהליך ההמרה. אתה יכול להעלות את התמונות שלך מהמכשיר שלך, Dropbox, Google Drive או כתובת אתר.

Convertio

Convertio הוא עוד ממיר תמונות מקוון בחינם שיכול להמיר תמונות ליותר מ-100 פורמטים, כולל JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד. אתה יכול גם להמיר תמונות מצלמה גולמיות של מותגים שונים, כגון Canon, Nikon, Sony וכו’. Convertio יכול גם לשנות גודל, לחתוך, לסובב, להפוך או לשפר את התמונות שלך במהלך תהליך ההמרה. אתה יכול להעלות את התמונות שלך מהמכשיר שלך, דרופבוקס, גוגל דרייב או כתובת אתר.

Online-Convert.com

Online-Convert.com הוא ממיר תמונות מקוון בחינם שיכול להמיר תמונות ליותר מ-50 פורמטים, כולל JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד. כלי זה ממיר תמונות לסרטונים גם כן. Online-Convert.com יכול גם לשנות גודל, לחתוך, לסובב, להפוך, להתאים צבע, להוסיף סימן מים, או להחיל אפקטים על התמונות שלך במהלך תהליך ההמרה. זה גם להמיר את התמונה ל-vidios

XnConvert

XnConvert הוא ממיר תמונות חינמי וחוצה פלטפורמות שיכול להמיר תמונות ליותר מ-500 פורמטים, כולל JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד. הוא מציע גם עיבוד אצווה, המאפשר למשתמשים להמיר מספר תמונות בו-זמנית. XnConvert יכול גם לשנות גודל, לחתוך, לסובב, להפוך, להתאים צבע, להוסיף סימן מים או להחיל אפקטים על תמונות במהלך תהליך ההמרה.

Pixillion

Pixillion Image Converter הוא ממיר תמונות חינמי וקל לשימוש שיכול להמיר תמונות ליותר מ-50 פורמטים, כולל JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד. הוא מציע גם עיבוד אצווה, המאפשר למשתמשים להמיר מספר תמונות בו-זמנית. Pixillion Image Converter יכול גם לשנות גודל, לחתוך, לסובב, להפוך, להתאים צבע, להוסיף סימן מים או להחיל אפקטים על תמונות במהלך תהליך ההמרה.

FileZigZag

FileZigZag הוא ממיר מקוון בחינם שיכול להמיר סוגים שונים של קבצים, כגון אודיו, וידאו, מסמכים, תמונות וקבצי ארכיון. הוא תומך במגוון רחב של פורמטים של מקור ויעד, והוא יכול גם לדחוס ולשנות גודל של קבצים. אתה יכול להשתמש ב-FileZigZag כדי להמיר את הקבצים שלך באופן מקוון מבלי להתקין תוכנה כלשהי במכשיר שלך.

CoolUtils

CoolUtils Image Converter Online הוא בחירה מצוינת עבורך. זהו שירות מקוון חינמי הפועל על כל דפדפן ומכשיר. אתה לא צריך להתקין שום תוכנה כדי להשתמש בו. פשוט בקר באתר והמר את התמונות שלך בקלות. אתה יכול גם לשנות את הגודל, לסובב, לחתוך ולסמן מים עם הכלי הזה.

שאלות נפוצות

מהו פורמט התמונה הטוב ביותר לשימוש באינטרנט?

JPG היא בחירה טובה לתמונות ותמונות עם צבעים ופרטים רבים. PNG היא בחירה טובה עבור תמונות עם שקיפות או טקסט.

מהו פורמט התמונה הטוב ביותר להדפסה?

TIFF היא בחירה טובה להדפסה באיכות גבוהה שכן היא משמרת את כל הפרטים והצבעים של התמונה המקורית.

כיצד אוכל להקטין את גודל הקובץ של התמונות שלי מבלי לאבד איכות?

ישנן מספר דרכים להקטין את גודל הקובץ של התמונות שלך מבלי לאבד איכות. אחת הדרכים היא להשתמש בממיר תמונה המציע אפשרויות דחיסה במהלך תהליך ההמרה.

קשור: מחפשים איך להפוך מצגת לסרטון אונליין? קבלו את 10 האתרים הטובים ביותר בחינם ובתשלום

סיכום

במאמר זה, סקרנו 7 מממירי התמונות הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בחינם באינטרנט ובאופן לא מקוון. כלים אלה יכולים לעזור לך להמיר תמונות לפורמטים שונים, כגון JPG, PNG, GIF, TIFF, BMP, WebP, SVG, PSD, ICO ועוד.

הם יכולים גם לשנות גודל, לחתוך, לסובב, להפוך, להתאים צבע, להוסיף סימן מים או להחיל אפקטים על התמונות שלך במהלך תהליך ההמרה. בין אם אתה צריך להמיר תמונות לשימוש באינטרנט, הדפסה, עריכה או שיתוף, אתה יכול למצוא כלי מתאים לצרכים שלך. אנו מקווים שמאמר זה עזר לך למצוא את ממיר התמונות הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. אם יש לך שאלות או הצעות, אל תהסס להשאיר תגובה למטה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X