11 מחוללי סלפי AI בינה מלאכותית הטובים ביותר

חלפו הימים של פילטרים ואפקטים סטנדרטיים נכנסנו לעידן חדש שבו בינה מלאכותית משפרת את הסלפי. 11 מחוללי סלפי AI בינה מלאכותית הטובים ביותר:

מחוללי סלפי בינה מלאכותית עלו בפופולריות, וחוללו מהפכה באופן שבו אנו תופסים ומעורבים בצילום דיגיטלי. חלפו הימים של פילטרים ואפקטים סטנדרטיים; נכנסנו לעידן חדש שבו בינה מלאכותית משפרת את הסלפי שלך כדי ליצור תמונות בולטות ויזואלית

בין אם זה לשיפור המותג האישי שלך, מעורבות במדיה חברתית, או פשוט בשביל הכיף, מחוללי AI selfie הפכו לכלי עיקרי בערכת הכלים הדיגיטלית של רבים.

בין אם אתם מחפשים להפוך לדמות של דיסני, דמות אנימה או אפילו ברבי, זה הוביל משתמשים רבים לתהות מהם מחוללי הסלפי בינה מלאכותית הטובים ביותר בשוק.

במאמר זה נזכיר את מחוללי הסלפי הטובים ביותר של AI שיכולים לעזור לך ליצור תמונות סלפי מדהימות של עצמך בכמה לחיצות פשוטות. אז בואו נתחיל.

11 מחוללי סלפי AI בינה מלאכותית הטובים ביותר

אספנו כמה ממחוללי AI Selfie הטובים ביותר שיכולים לעזור לך ליצור סלפי AI מדהימים תוך כמה שניות. הבחירה הראשונה היא Lensa AI. 

1. Lensa AI 

11 מחוללי סלפי AI בינה מלאכותית הטובים ביותר

Lensa היא אפליקציה מובילה לייצור AI Selfie AI שיכולה לשחזר את הדיוקנאות הרגילים שלך לתמונות סלפי מדהימות באמצעות AI.

כלי זה יכול לראות ולתקן באופן אוטומטי כל פגמים בתמונות הסלפי שלך כגון קמטים, גוון עור לא אחיד, פגמים ועוד.

מלבד זאת, Lensa מכיל כלי נוסף בשם “אווטארים קסומים”, שדרכו משתמשים יכולים להפוך את תמונות הסלפי שלהם לאווטרים מדהימים של AI.

המשתמשים צריכים פשוט להעלות כמה תמונות שלהם שבהן הפנים נראות בבירור, לבחור סגנון ולנסה תתחיל את הקסם שלה.

Lensa יכולה גם לאפשר למשתמשים לשפר את התמונה הכוללת שלהם על ידי התאמת ערכת הצבעים, התאורה, החדות ועוד.

תכונות עיקריות: 

 • יכול ליצור אווטרים קסומים באמצעות סלפי. 
 • הוא מכיל מגוון מסננים וכלים שיכולים לשפר את הדיוקן שלך. 
 • אפשר למשתמשים להסיר את הרקע מתמונות הסלפי שלהם. 

תמחור של Lensa: 

Lensa היא אפליקציה להורדה בחינם, אם כי המשתמשים צריכים להירשם לחבילות הפרימיום שלה כדי לגשת לכמה תכונות. תוכנית הפרימיום מתחילה ב-$2.99. 

2. NightCafe

11 מחוללי סלפי AI בינה מלאכותית הטובים ביותר

NightCafe הוא מחולל סלפי בינה מלאכותית שיכול ליצור סלפי בינה מלאכותית מעוררת לסתות באמצעות הנחיות טקסט. כלי זה מאפשר למשתמשים לחקור יצירתיות וליצור סלפי על ידי שימוש בסגנונות ודגמים שונים של AI.

כדי ליצור סלפי בינה מלאכותית שלך באמצעות NightCafe, המשתמשים צריכים להתחיל במתן הודעת טקסט המתארת ​​את דרישות הסלפי שלהם. לאחר מכן, עליך לבחור דגם AI כמו Stable Diffusion, DALL-E 2, SDXL וכו’.

לאחר מכן, עליך לבחור את סגנון הבינה המלאכותית הרצויה לך, כגון פורטרט אמנותי, אנימה, אפי, דמות CGI ועוד.

לאחר שתסיים, לחץ על “צור”, NightCafe ינתח את המפרט שלך וייצור עבורך תמונות AI מדהימות מיד. זהו כלי אידיאלי עבור יוצרים דיגיטליים, אמנים ומדיה חברתית.  

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים לבחור את הדגם הרצוי כגון Stable Diffusion 1.5, SDXL 1.0, DALL-E 2 ועוד. 
 • מגוון סגנונות AI זמינים. 
 • מכיל קהילה פעילה. 

תמחור של NightCafe: 

AI מתחיל תחביב בינה מלאכותית חובב בינה מלאכותית אמן בינה מלאכותית 
$4.79$7.99$15.99$39.99
100 קרדיטים 200 קרדיטים 500 קרדיטים 1400 קרדיטים 

3. PortraitAI

Portrait AI הוא בחירה פופולרית נוספת של מחולל סלפי בינה מלאכותית. אפליקציה זו יכולה לעזור ליצור תמונות סלפי נעימות ויזואלית באמצעות הדיוקנאות או הסלפי שלך בתוך שניות. החלק הטוב ביותר באפליקציה הזו הוא אפשרויות הסינון שלה.

משתמשים יכולים ליצור סלפי AI מדהימים באמצעות PortaitAI במסננים רבים כגון אנימה, קריקטורה, גובלין, דיגיטל, מונה ליזה, עתידנית, ערפד, גורילה ועוד.

זה מצוין עבור אותם משתמשים שמחפשים לתת לתמונות הסלפי שלהם נופך מהמאה ה-18. כדי ליצור סלפי בינה מלאכותית שלך באמצעות PortraitAI, המשתמשים צריכים להתחיל בהעלאת הסלפי שלהם, בחירת מסנן ולחיצה על “צור”.

תוך מספר שניות PortraitAI תיצור עבורך תמונות סלפי בינה מלאכותית על סמך המסנן שבחרת. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשרויות סינון רבות זמינות כגון אנימה, קריקטורה, גובלין, דיגיטל, מונה ליזה ועוד. 
 • יוצר סלפי בינה מלאכותית ללא שום סימני מים בגרסאות ניסיון ובגרסאות בתשלום. 
 • ממשק פשוט ואינטואיטיבי. 

תמחור של PortraitAI: 

התוכנית המקצועית של Portrait AI מתחילה ב-$4.99. 

4. Relight

Relight היא עוד אפשרות מצוינת ליצירת סלפי בינה מלאכותית. זהו כלי מבוסס אינטרנט של ClipDrop שיכול לצלם תמונות ותמונות סלפי באמצעות בינה מלאכותית וליצור ויזואליות מדהימות.

Relight יכול לבצע התאמה אישית של התמונות שלך כגון שינוי הצבע, החדות, הטמפרטורה של מקור האור, מסננים, כיוון, אפקטים ומצבי רוח.

כדי להשתמש ב-Relight, המשתמשים צריכים להתחיל בהעלאת תמונה קיימת או לצלם תמונה/סלפי חדש ברגע זה באמצעות המצלמה שלהם. לאחר מכן, עליך להתאים את המחוונים על ידי בחירת פרמטר ברק.

לאחר שתסיים, תוכל לגשת לתוצאות בזמן אמת ולהשוות את התמונות לפני ואחרי על ידי הקשה על המסך. 

תכונות עיקריות: 

 • כלי מבוסס אינטרנט. 
 • אפשרויות התאמה אישית מרובות. 
 • אפשר למשתמשים לבחור את פרמטר הברק. 

תמחור של Relight: 

כלי זה מאפשר למשתמשים ליצור שלוש תמונות בחינם ביום. אבל עבור גישה בלתי מוגבלת ותכונות נוספות, המשתמשים צריכים להירשם לתוכנית בתשלום. 

5. AI Time Machine

AI Time Machine הוא כלי מחולל סלפי AI יוצא דופן שיכול ליצור סלפי AI מדהימים ואווטארים של עצמך בתקופות היסטוריות שונות.

באמצעות פלטפורמה זו משתמשים יכולים לשנות את הדיוקנאות שלהם בתקופות שונות של ההיסטוריה, ולהציג כיצד הם ייראו במהלך אותה תקופה. כלי זה משתמש בטכנולוגיית טקסט לתמונה כדי ליצור אווטרים וסלפי AI ההיפר-ריאליסטיים הללו.

כדי להשתמש ב-AI Time Machine, משתמשים צריכים להתחיל בהעלאת 10 עד 25 תמונות של עצמם, לבחור סגנון וללחוץ על “צור”. מכונות זמן של AI יעבדו את התמונות שלך וייצרו תמונות סלפי AI מדהימות על סמך הסגנון שבחרת.  

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים לשפר את הסלפי שלהם 
 • מכיל אפשרויות סגנונות שונות כמו פרעה מצרי, אסטרונאוט, גברת מהמאה ה-19 ועוד. 

תמחור של AI Time Machine:

תוכנית הפרימיום עבור AI Time Machine מתחילה ב-$12. 

6. Astria

Astria הוא כלי ליצירת סלפי בינה מלאכותית בהתאמה אישית שיכול לעזור לך ליצור תמונות מותאמות אישית ברזולוציה גבוהה בהתבסס על הדרישות והמפרטים שלך.

לא רק קטגוריות אלא כלי זה מספק גם מגוון רחב של אפשרויות כוונון עדין לפרמטרים כגון ערכת צבעים, סגנון, מורכבות או מצב רוח.

אסטריה מכילה מגוון קטגוריות כגון נופים, פורטרטים, תקצירים, קריקטורות ועוד.

כלי זה משתמש ברשתות יריבות יצירתיות ובטכניקת העברת סגנון כדי ליצור תמונות AI מדהימות ומגוונות התואמות באופן מושלם את כל המפרט הרצוי.

החלק הטוב ביותר באסטריה הוא שהיא מאפשרת למשתמשים להתנסות בקטגוריות, אלמנטים והרכבים שונים. לפיכך, משתמשים יכולים באמת לשחרר את היצירתיות והדמיון שלהם באמצעות כלי זה. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים לגשת לתמונות שנוצרו לשימוש אישי ומסחרי. 
 • מגוון קטגוריות זמינות כגון תקצירים, קריקטורות, נופים, דיוקנאות ועוד. 
 • אפשרויות התאמה אישית כגון ערכת צבעים, סגנון, מצב רוח ומורכבות.  

תמחור של אסטריה: 

משתמשים יכולים ליצור 8 תמונות ב-$0.10 להזמנה. 

7. Artbreeder

Artbreeder היא פלטפורמה מצוינת לשיתוף פעולה יצירתי. כלי זה מאפשר למשתמשים לשחרר את היצירתיות שלהם באמצעות הנחיות טקסט או תיאורים קצרים.

הוא משתמש באלגוריתמים מתקדמים של AI הנקראים StyleGAN ו-BigGAN שעוזרים להפוך את התמונות או ההנחיות שלך לתמונות מדהימות וייחודיות. הוא מכיל “קולאז’ Artbreeder” המאפשר למשתמשים ליצור קולאז’ים מדהימים של התמונות שלהם. 

Artbreeder מציעה מגוון סגנונות כגון אנימה, פרווה, נוף ועוד.

Artbreeder מכיל גם קהילה פעילה שדרכה משתמשים יכולים לעורר השראה ולגשת לדורות של יוצרים אחרים ולשתף איתם פעולה על ידי מיקס מחדש של התמונות שנוצרו.

בפלטפורמה זו, משתמשים יכולים לעקוב אחר היוצרים או האמנים האהובים עליהם ולשתף את היצירות שלהם עם אחרים כדי לקבל משוב ועוד. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים ליצור קולאז’ים מדהימים. 
 • אפשרויות סגנון מרובות. 
 • מכיל קהילה פעילה שדרכה משתמשים יכולים לשתף פעולה ולערבב יצירות שנעשו על ידי משתמשים אחרים. 

תמחור של Artbreeder: 

תוכנית מתחילים תוכנית מתקדמת תוכנית אלוף 
$8.99$18.99$38.99

8. AIGahaku

AI Gahaku היא אפליקציית אמנות חדשנית של בינה מלאכותית שיכולה להמיר את הסלפי הבסיסיים והרגילים שלך לשלמות אמנותית תוך מספר שניות.

כלי זה משתמש באלגוריתמים להעברת סגנון כדי ליישם סגנונות אמנותיים שונים של אמנים ידועים כגון פיקאסו, ואן גוך ועוד.

הוא מספק מגוון אפשרויות התאמה אישית, כולל ז’אנרים לשינוי הסלפי או התמונות שלך. חלק מהז’אנרים הזמינים ב-AI Gahaku הם אקספרסיוניזם, אימפרסיוניזם, סוריאליזם ועוד. 

הכלי הזה מכיל ממשק פשוט ואינטואיטיבי, המשתמשים צריכים פשוט להעלות את הסלפי הקיימים שלהם באינטרנט או לצלם סלפי חדש במקום. לאחר מכן המשתמשים צריכים לבחור את סגנון הציור וללחוץ על “צור”.

AI Gahuku יהפוך את הסלפי שלך באופן מיידי לסגנונות הציור הרצויים תוך מספר שניות. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשרויות התאמה אישית שונות. 
 • אפשר למשתמשים לבחור את אמני הציור הרצויים כמו פיקאסו, ואן גוך וכו’. 
 • ממשק פשוט ואינטואיטיבי. 

תמחור של AI Gahaku: 

התוכנית המקצועית של AI Gahaku מתחילה ב-$2.99. 

9. PhotoRoom

PhotoRoom היא אפליקציית הכל באחד שיכולה ליצור סלפי ודיוקנאות AI מדהימים באמצעות טכנולוגיית AI מתקדמת. סטודיו הצילום הקסום שלו מאפשר למשתמשים ליצור עיצובים מקצועיים מדהימים.

PhotoRoom יכול גם לעזור להחליף את הרקע של התמונה שלך עם שיפוע מוצק, צבע, אפקטי טשטוש ואפילו תמונה מותאמת אישית נוספת. זהו כלי מצוין שיכול לעזור לך ליצור סלפי AI מדהימים עם אפשרויות התאמה אישית שונות זמינות.

הוא מכיל אפשרויות שונות של תבנית שמשתמשים יכולים לבחור לעצב את התמונות שלהם על סמך המפרטים שלהם. משתמשים יכולים גם לגשת ל-PhotoRoom למטרות שונות אחרות כגון מדיה חברתית, מיתוג אישי, מסחר אלקטרוני ועוד. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים להחליף את הרקע מתמונות הסלפי שלהם. 
 • אפשרויות תבנית מרובות. 
 • אפשרויות התאמה אישית שונות. 

תמחור של PhotoRoom: 

PhotoRoom יכול ליצור עד שלוש תמונות ביום בחינם. עם זאת, ליצירת תמונות יותר משתמשים צריכים להירשם לתוכנית הפרימיום שלה החל מ-$4.99. 

10. Designify

Designify הוא כלי מרגש נוסף שיכול ליצור עיצובים מדהימים באמצעות התמונות והסלפי שלך. בעזרת כלי זה, משתמשים יכולים להפוך ביעילות כל תמונה רגילה לתמונה מקצועית תוך שניות.

Designify יכול להסיר רקעים, להתאים צללים, לשפר או לשנות צבעים ועוד בהתבסס על ההעדפות שלך. בעזרת כלי זה, משתמשים יכולים לשמור, להוריד ולשתף את העיצובים שלהם עם בני משפחה וחברים מיד. 

השימוש ב-Designify הוא פשוט וקל במיוחד, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעלות את התמונה הקיימת או הסלפי שלך באינטרנט ולציין את הדרישות שלך לגבי השינויים שאתה רוצה שהאפליקציה תבצע.

העורך החכם מאפשר למשתמשים להסיר רקע, לכוונן צללים וכו’ כדי לגרום לתמונות שלהם להיראות מקצועיות יותר. 

תכונות עיקריות: 

 • גישת API. 
 • סלפי בינה מלאכותית ברזולוציה גבוהה. 
 • עריכת אצווה.

תמחור של Designify: 

Designify מציעה תוכנית חינמית שדרכה משתמשים יכולים ליצור סלפי בינה מלאכותית שלהם ביעילות. עם זאת, כדי לגשת לתכונות פרימיום המשתמשים צריכים לרכוש את התוכניות בתשלום שלו. 

11. Luminar Neo

Luminar Neo היא תוכנת עריכת תמונות קלה לשימוש המשתמשת בכלים מונעי בינה מלאכותית שיכולה לשנות ולשפר את התמונות שלך.

כלי זה יכול לעזור לשפר את איכות התמונות שלך ולהמיר אותן לתמונות AI מדהימות תוך מספר שניות. משתמשים יכולים להוסיף אפקטים אומנותיים ופילטרים כגון טשטוש בוקה, החלפת שמיים, זוהר וכו’. 

כלי זה יכול אפילו לעזור לתקן בעיות נפוצות כמו סטייה כרומטית, עיוות, רעש ועוד. יכולת מצוינת נוספת של Luminar Neo היא מיומנות ארגון הצילום החכמה שלו.

Luminar Neo יכול לתייג ולמיין באופן אוטומטי את כל התמונות או הסלפי שלך על סמך התאריך, המיקום, התוכן או הגדרות המצלמה שלהם. כדי לשמור על התמונות שלך יותר יחד, תוכל גם ליצור אלבומים, אוספים או דירוגים כדי להבטיח שהתמונות שלך מנוהלות כראוי. 

תכונות עיקריות: 

 • כלי עריכה חזקים של AI. 
 • הסרת רקע.
 • יכולות ארגון צילום מצוינות.

תמחור של Luminar Neo: 

Luminar Neo מכיל מנוי לשנה זמין תמורת $59. 

12. Fotor

Fotor הוא כלי רב עוצמה לעריכת תמונות שיכול ליצור סלפי AI יפים ומושכים חזותית באמצעות טכנולוגיית AI. כלי זה מכיל מגוון עשיר של סגנונות כגון איור, ציור שמן, אנימה, דמויות דיסני ועוד.

Fotor יכול לעזור לך ליצור סלפי AI מדהימים עבור מדיה חברתית, משחקים וכו’ כדי להוסיף קצת יצירתיות לפרופיל שלך. 

כדי ליצור סלפי בינה מלאכותית ב-Fotor, עליך להתחיל בלחיצה על “צור סלפי בינה מלאכותית” ולהעלות את תמונות הסלפי או הפורטרטים שלך באינטרנט.

לאחר מכן, עליך לבחור את המין שלך ולהשאיר את השאר ל-Fotor. באופן מיידי Fotor יפיק עבורך תמונות סלפי שובות לב בסגנונות שונים.

Fotor הוא כלי מצוין ליצור סלפי ייחודי ושבוי עבור פלטפורמות המדיה החברתית שלך כמו טוויטר, אינסטגרם, TikTok ועוד כדי להבליט את הפרופיל שלך. 

תכונות עיקריות: 

 • כלי עריכת תמונות מצוינים. 
 • ריטוש פורטרטים וסלפי. 
 • יוצר קולאז’ים 

תמחור של Fotor: 

תוכנית הפרימיום של Fotor מתחילה ב-$3.33 לחודש. 

13. Veed.io

כלי ליצירת סלפי Veed.io מאפשר למשתמשים ליצור סלפי AI מדהימים באמצעות הנחיות טקסט או תיאורים קצרים. כלי זה משתמש בתוכנת בינה מלאכותית כדי להפיק תמונות מדהימות ישירות מהטקסטים שלך.

Veed.io מאפשר למשתמשים לשחרר את הדמיון והיצירתיות שלהם, ובכך, משתמשים יכולים לחקור ללא מאמץ מגוון קטגוריות וז’אנרים בכלי זה. 

כדי להשתמש ב- Veed.io, המשתמשים צריכים להתחיל במתן תיאור טקסט קצר של הסלפי הרצוי בתיבת הקלט.

לאחר מכן, המשתמשים צריכים לבחור את רזולוציית התמונה כדי לקבוע את איכות הסלפי ולאחר מכן ללחוץ על האפשרות “צור”. תוך מספר שניות, Veed.io תיצור את הסלפי שלך.

משתמשים יכולים להמשיך ולחדד את ההנחיות שלהם עד שהם מרוצים מהתוצאות שנוצרו. חלק ממקרי השימוש של Veed.io הם מדיה חברתית, שיווק, אמנות דיגיטלית וכו’. 

תכונות עיקריות: 

 • אפשר למשתמשים לבחור ברזולוציות תמונה כגון 256×256, 512×512 או 1024×1024. 
 • מספק אפשרויות התאמה אישית שונות כמו שינוי גודל, שינוי צבע וכו’. 
 • ממשק פשוט ואינטואיטיבי. 

תמחור של Veed.io: 

תוכנית בסיסית תוכנית פרו 
25 דולר לחודש 38 דולר לחודש 

מהו מחולל סלפי בינה מלאכותית ?

מחוללי AI Selfie הם כלים המשתמשים בטכנולוגיית AI מתקדמת ואלגוריתמים של למידה עמוקה כדי ליצור תמונות סלפי באיכות גבוהה.

כלים אלה עוזרים לשפר את הדיוקנאות או התמונות שלך עם פילטרים וסגנונות שונים ולהפוך אותם לתמונות סלפי נוטות לסתות.

כלים ליצירת סלפי מכילים בדרך כלל מגוון רחב של סגנונות ואפשרויות התאמה אישית המאפשרות למשתמשים להסיר רקעים, לשנות צבע, להוסיף מסננים ועוד. 

כיצד פועל מחולל סלפי בינה מלאכותית?

מחוללי AI Selfie פועלים באמצעות טכנולוגיית AI ואלגוריתמים של למידה עמוקה.

זה עוזר לנתח את תמונות הסלפי והודעות הטקסט שלך ולהמיר אותם לתמונות סלפי בינה מלאכותית באיכות גבוהה תוך שימוש בסגנונות שונים ומסננים תוך מספר שניות. 

כיצד להשתמש ב-AI Selfie Generator ?

כדי להשתמש במחולל סלפי בינה מלאכותית, עליך לבצע את השלבים המוזכרים להלן: 

1. בחר מחולל סלפי AI מתאים כגון Lensa AI, NightCafe, Portrait AI וכו’

2. לחץ על “צור סלפי בינה מלאכותית שלך” 

3. העלה את הסלפי או התמונה הקיימים שלך או צלם תמונה חדשה במקום באמצעות המצלמה שלך 

4. בחר את סגנון הבינה המלאכותית המועדפת עליך 

5. לחץ על “צור” 

6. מחולל הסלפי בינה מלאכותית יעבד את התמונות שלך ויהפוך אותן לצילומי AI מדהימים באופן מיידי 

שאלות נפוצות

כמה עולים מחוללי AI Selfie?

כל מחוללי AI הסלפי המוזכרים לעיל זמינים בעלויות שונות בהתאם לתכונות וליכולות שלהם. תוכנית הפרימיום של Lensa מתחילה בעלות של $2.99, NightCafe זמין במחיר של $4.79, ו- Veed.io מכילה תוכנית בסיסית הזמינה במחיר של $25 לחודש. 

מהו מחולל ה-AI Selfie החינמי הטוב ביותר?

מחוללי הסלפי הטובים ביותר של AI בחינם הם כדלקמן: 

 • Lensa AI 
 • הדלק מחדש
 • PhotoRoom
 • עיצוב

קשור: eluna ai | כלי בינה מלאכותית ליצירת תמונות מטורפות

האם זה בטוח להשתמש במחולל AI Selfie?

כן, זה בטוח להשתמש במחולל סלפי בינה מלאכותית. עם זאת, מומלץ לקרוא את תנאי הפרטיות והאבטחה של מחולל הסלפי לפני העלאת התמונות שלך באינטרנט. 

באיזו אפליקציה כולם משתמשים לצילומי AI?

Lensa AI היא אפליקציית עריכת התמונות הוויראלית שכולם משתמשים בה ליצירת סלפי AI ואווטרים קסומים של עצמם. 

סיכום – מהו מחולל הסלפי הבינה המלאכותי הטוב ביותר?

Lensa AI הוא מחולל ה- AI Selfie הטוב ביותר ברשימה זו. כלי זה עוזר למשתמשים לרטש את תמונות הסלפי הרגילות שלהם ולהפוך אותם לסלפי AI מדהימים בעזרת AI.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X