מה זה Poe AI בינה מלאכותית ואיך להשתמש?

נמאס לכם מאותם צ'אטבוטים ישנים של AI ליצירת תוכן? Poe AI נכנסה לסצינה עם מגוון חדש של צ'אטבוטים דינמיים ומונעי משתמשים. מה זה Poe AI בינה מלאכותית ואיך להשתמש:

נמאס לכם מאותם צ'אטבוטים ישנים של AI ליצירת תוכן? תתכוננו, כאשר Poe AI נכנס לסצינה עם מגוון חדש של צ'אטבוטים דינמיים ומונעי משתמשים.

מה זה Poe AI?

Poe הוא אפליקציית אינטרנט ידועה המושרה בבינה מלאכותית, המספקת תשובות מיידיות לסקרנות שלך. פרי מוחות חדשני זה של Quora נבנה על הטכנולוגיה הבסיסית של OpenAI GPT ו-Claude-גרסה 1.2. בלב, Poe AI כולל ארכיטקטורת למידה עמוקה, המסוגלת לעבד נפחי נתונים מסיביים.

הפלטפורמה מציגה שורה מרשימה של צ'אטבוטים מובהקים כולל Sage, Claude+ , Claude Instant , צאטGPT Dragonfly, Bard , Bing ו-NevaAI. חלק מהצ'אטבוטים הללו הם עילויי הפלא של דגמי שפות גדולים כמו ה-GPT-4 פורץ הדרך, בעוד שאחרים הם קניין רוחני של ענקיות תאגידיות כמו Anthropic ו-Neva.

אבל זה לא הכל. Poe AI לוקח את משחק ההתאמה האישית מדרגה גבוהה יותר בכך שהוא מאפשר לך להמציא את הבוטים האישיים שלך עם ההנחיות שלו. עם Poe AI, אתה לא רק משתמש, אתה יוצר. צלול פנימה, תחום האפשרויות הוא בלתי מוגבל.

תכונות של Poe AI

Poe AI מחזק אותך להיות הארכיטקט של בוטים של AI משלך, תוך שימוש בהנחיות השימושיות של הכלי. הנה עוד כמה תכונות משכנעות שמעצמת AI זו מביאה לשולחן:

 • חווה מהירות ודיוק מוחלטים. נווט בממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש כדי לגשת למגוון מגוון של צ'אטבוטים, המותאמים לצרכים שלך.
 • צור קשר עם מודלים שפה חדישים. אפליקציית אינטרנט זו מציגה בפניכם מודלים חדשניים של עיבוד שפה טבעית (NLP) כגון ChatGPT-4.
 • סנכרון חלק בין פלטפורמות. תשכח מאיבוד מקום באמצע השיחה. Poe AI מבטיח המשכיות על ידי סנכרון הצ'אטים שלך בין מכשירים שונים.
 • התעמק בממלכה של בוטים שנוצרו על ידי משתמשים. AI זה מאפשר לא רק יצירה, אלא גם שיתוף של AI Chatbot המותאם אישית שלך עם קהילת המשתמשים הרחבה יותר.
 • תהנה מ'קישור'. עם טרנספורמציה אוטומטית של מילים רלוונטיות לקישורים ניתנים ללחיצה, אתה יכול לצלול לעומק באופן מיידי לקבלת מידע נוסף.
 • תהנה מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה. Poe AI נוקט עמדה חמורה נגד תוכן NSFW (Not Safe For Work), ואוסר על יצירה או שיתוף של תוכן מיני מפורש, עירום או חומר בלתי הולם אחר. Poe AI מחויבת לשמור על מרחב ידידותי למשתמש הכולל ומכבד את כל המשתמשים.

איך להשתמש ב-Poe AI?

מוכן לקחת את Poe AI לסיבוב? אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם, הרשמה באמצעות הדוא"ל שלך, או פשוט באמצעות האישורים הקיימים שלך של Google או Apple. לאחר הכניסה, עומדים לרשותכם מגוון רובוטי AI כגון Sage, GPT-4, Claude +, Claude-Instant, ChatGPT, NeevaAI ו- Dragonfly.

מעבר לצ'אט בלבד, Poe AI מאפשר לך ליצור הנחיות להפקת חיבורים, פיצוח בדיחות או חילוץ מידע על מגוון רחב של נושאים. להלן מדריך מהיר לשימוש ב-Poe AI ויצירת תוכן יצירתי באמצעות הנחיות:

מה זה Poe AI בינה מלאכותית ואיך להשתמש?
 • התחל במעבר לאתר הרשמי של poe. היכנס באמצעות הדוא"ל, חשבון Google או Apple שלך.
 • לאחר מכן, בחר את בוט ה-AI שבו אתה מעדיף להשתמש. נגיד, ChatGPT, אחד מצ'טבוטי הבינה המלאכותית האהובים על הקהל.
 • לחץ על תיבת בקשת החיפוש והזן את ההנחיה הייחודית שלך בתיבת הטקסט. לדוגמה, "כתוב לי קטע באורך 100 מילים על בינה מלאכותית."
 • צפו כשהבוט של ChatGPT מגיב בצורה חכמה להנחיה שלכם ממש למטה.
 • יש לך גם אפשרות לנסות הנחיות שנוצרו על ידי משתמשים אחרים על ידי לחיצה על החץ 'נסה לשאול על' כלפי מעלה.
 • אתה יכול ליצור אינטראקציה עם התוכן שנוצר על ידי מחיקה, שיתוף, לייק, העתקה או דיסלייק שלו. פשוט לחץ על שלוש הנקודות האופקיות (…) ובחר באפשרות המתאימה.

עם זאת, שימו לב ש- Poe AI מגביל את השימוש למשתמשים בחינם. משתמשים בחינם יכולים לשלוח הודעה אחת ל-GPT-4 לקלוד שלוש בכל יום.

לגישה בלתי מוגבלת, אתה יכול לבחור במנוי פרימיום ב-$19.99 לחודש. תוכנית פרימיום זו מעניקה לך גישה לשני דגמי שפה רבי עוצמה, GPT-4 ו- Claude+, ובכך משפרת את החוויה שלך.

על Poe AI API

אי פעם ייחלת לשותף דיגיטלי שמבין באמת את הסגנון, ההעדפות והיעדים הייחודיים שלך? זה בדיוק הקונספט שמתדלק דמויות Poe AI API ו-Poe AI. הישויות הללו מתרחבות מעבר להיקף הכלים הקונבנציונליים, והופכות לבני ברית שלך במסע היצירתי, עוזרות לך ליצור, לערוך, לחדד ולקיים אינטראקציה עם התוכן שלך בצורה אורגנית ואינטואיטיבית.

Poe AI API, בעצם עטיפת API מהונדסת הפוכה עבור Poe של Quora, פותחת את הדלתות לגישה חופשית לאנשים כמו צאט GPT של OpenAI, GPT-4 וקלוד של Anthropic. ממשק API דינמי זה, נגיש ב- GitHub וב- PyPI , מאפשר לך לא רק ליצור בוטים מותאמים אישית ולשלוח הודעות, אלא גם להזרים תגובות בוטים, בין שאר התכונות.

היכולות של Poe AI API הן רבות ומגוונות, וכוללות:

 • כניסה באמצעות אסימון ה-Poe שלך, עם אפשרות להשתמש בפרוקסי במידת הצורך.
 • הורדת רשימת הבוטים הזמינים, כולל משקלים כבדים כמו ChatGPT, GPT-4 וקלוד.
 • העברת הודעות לכל בוט והזרמת התגובות שלו בזמן אמת לאינטראקציה דינמית.
 • ניקוי הקשר השיחה וכן מחיקה או טיהור של הודעות בהתאם לצורך שלך.
 • הורדת היסטוריית השיחות שלך ומעקב אחר מכסת ההודעות שנותרה.
 • יצירת בוטים מותאמים אישית תוך שימוש בהודעת טקסט פשוטה ובוט קיים כבסיס.
 • עריכת הבוטים המותאמים אישית שלך וניצול הפוטנציאל של בוטים קיימים של צד שלישי.

דמויות Poe AI API ו-Poe AI הן הנלוות הדיגיטליות שלך, המטפחות סביבה סינרגטית שמחייה את היצירתיות שלך.

איך להתקין Poe AI API?

כדי להתחיל עם Poe AI API, תחילה תצטרך Python 3 ו-pip מותקנים במערכת שלך.

לאחר מכן, בצע את הפקודה למטה בטרמינל שלך: pip3 install poe-api

פקודה זו מתקינה את ספריית Poe-API ואת כל התלות שלה. להבנה מפורטת יותר ודוגמאות לשימוש בספריה, עיין במאגר GitHub שלה או בדף PyPI שלה.

אבל זה לא הכל. תצטרך לאתר את האסימון שלך מאתר Poe על ידי בדיקת העוגיות בדפדפן שלך. אסימון זה הוא המפתח שלך לכניסה ואינטראקציה עם מגוון הבוטים הזמינים. אתה יכול גם להשתמש באסימון הזה כדי ליצור בוטים מותאמים אישית או לעסוק בוטים של צד שלישי באמצעות הספרייה.

כיצד להשתמש ב-Poe AI API?

תוהה כיצד לנווט Poe AI API? להלן מדריך שלב אחר שלב:

 • התקן את ספריית poe-API באמצעות pip3.
 • מצא את האסימון שלך מאתר Poe. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקת העוגיות בדפדפן שלך.
 • לאחר מכן, ייבא את Poe וצור מופע של Poe Client עם האסימון שלך. השתמש בקוד הבא:
 • ייבוא ​​poe
 • client = poe.Client(“TOKEN_HERE”)
 • עם מופע הלקוח שלך, אתה יכול להוריד את הבוטים הזמינים או ליצור בוטים מותאמים אישית משלך.
 • השתמש בלקוח כדי לשלוח הודעות לבוטים ולהזרים את התגובות שלהם בזמן אמת.

אמצו את העוצמה של Poe AI API והביאו לחיים את הבוטים המותאמים אישית שלכם. תהנה מתקשורת חלקה ותראה את הרעיונות שלך מתפתחים בזמן אמת.

קשור: גוגל בארד (Google Bard) או צאט ג'י פי טי (ChatGPT)? כל הפרטים

Poe AI מול ChatGPT

הניגוד המרכזי בין Poe AI ו-צאט GPT טמון בטכנולוגיות הבסיסיות והגישות שלהם לשיחה. Poe, צ'אט בוט מבוסס כללים, פועל בגבולות של רשימה מוגדרת מראש של כללים כדי ליצור תגובות לשאילתות משתמשים. מצד שני, צאט GPT, צ'אט בוט מבוסס בינה מלאכותית, ממנף מתודולוגיות מתקדמות של עיבוד שפה טבעית ומתודולוגיות למידת מכונה כדי ליצור שיחות ניואנסיות, מודעות להקשר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.