סקירה על quantum ai בינה מלאכותית – מסחר ב- בוט אלגוריתמי בקריפטו

פלטפורמה טוענת שהיא עוזרת למשתמשים לשמור על החזר גבוה יותר על ההשקעה (ROI) בעת מסחר בביטקוין ואלטקוינים.

Quantum AI נמצא כעת במגמה במדינות כמו ארה"ב, בריטניה ואוסטרליה. הפלטפורמה טוענת שהיא עוזרת למשתמשים לשמור על החזר גבוה יותר על ההשקעה (ROI) בעת מסחר בביטקוין ואלטקוינים.

לפי האתר שלהם , Quantum AI היא תוכנת מחשב רבת עוצמה מבוססת אינטרנט למסחר אוטומטי ב-CFDs. התוכנית מונעת על ידי בינה מלאכותית (AI) כדי ללמוד ולהפיק תובנות ממספר שווקים.

כמה אפשרויות מסחר שהוזכרו הן CFDs על מט"ח, מניות, מדדי שוק, סחורות וקריפטו דרך פלטפורמה זו. עם זאת, זה ידוע בעיקר במסחר בביטקוין.

אבל האם Quantum AI חוקי? חקרנו את הפלטפורמה הזו ביסודיות והכנו סקירה מפורטת וחסרת פניות כדי לעזור לך להחליט.

סקירה על quantum ai בינה מלאכותית - מסחר ב- בוט אלגוריתמי בקריפטו

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

מה זה Quantum AI?

Quantum AI טוענת שהיא עוזרת לך להרוויח כסף באינטרנט על ידי ביצוע הימורים על פורקס, מניות, סחורות, מדדי שוק וקריפטו.

עם זאת, מערכת מסחר זו ידועה בעיקר במסחר בביטקוין. לדברי יוצריו, היא בין מערכות המסחר האוטומטי המתקדמות בעולם. Quantum AI מיישמת בינה מלאכותית (AI) כדי להבטיח מסחר מדויק ביותר.

אומרים שפלטפורמה זו פועלת גם על הבלוקצ'יין כדי להבטיח את בטיחות המשתמש. הוא משתמש בתת-קבוצת הבלוקצ'יין של חוזים חכמים (SC) כדי להבטיח תהליך חלק של יישוב סכסוכים. 

עם זאת, חפרנו באתר ובאינטרנט על הטכנולוגיות הללו ולא יכולנו לוודא אם כל הטענות של Quantum AI נכונות.

לכן עדיף לבדוק Quantum AI בסכומים קטנים יותר אם תחליטו להשקיע ולראות אם הטכנולוגיה יעילה עם ההשקעה שלכם.

נסה אפילו למשוך אחרי כמה רווחים כדי להבטיח את הלגיטימיות של הפלטפורמה.

Quantum AI טוען לעבוד עם יותר מ-15 מתווכים בפיקוח בריטניה ואוסטרליה. מתווכים אלה צריכים להיות בעלי אמון ברמה העולמית.

עם זאת, אם תחליט להשקיע עם Quantum AI, אנו ממליצים לך לשאול על הברוקרים המסונפים ולעשות מחקר נוסף לגביהם כדי לוודא שהם לגיטימיים.

אנו יכולים גם לאשר שאתר Quantum AI מוצפן ובטוח מכיוון שהוא משתמש ב-SSL. מערכת מסחר זו תואמת לחוקי פרטיות הנתונים ברוב המדינות, כולל בריטניה.

Quantum AI טוענת שהיא קלה לשימוש מכיוון שהיא עושה אוטומציה של כל תהליך המסחר. מערכת מסחר זו נחשבת גם ככלי הביטקוין הרווחי ביותר בשנים האחרונות. עם זאת, לא הצלחנו לאמת זאת ואת שיעור הרווחיות עומדים על (90%). זכור שכל מסחר כרוך בסיכון.

אם אתה רוצה פלטפורמה שלעיתים קרובות היא רווחית ומהימנה על ידי מיליוני משתמשים מקוונים, אתה יכול להשקיע עם eToro.com באמצעות מסחר בעותקים. eToro היא אחת מפלטפורמות המסחר המובילות והאמינות בעולם.

האם Quantum AI זה הונאה?

אמנם יש כמה ביקורות חיוביות על Quantum AI, אבל יש גם משוב שלילי. באתרים כמו TrustPilot יש 23 ביקורות ושילוב של ביקורות חיוביות ושליליות. למרות זאת, הציון הכולל נמוך מאוד.

עם זאת, אתרי ביקורת מומחים רבים כותבים בצורה חיובית על Quantum AI.

פלטפורמת ה- Quantum AI טוענת גם טענות ספציפיות המעידות על חוקיות:

  • מערכת מסחר זו פועלת על הבלוקצ'יין כדי להבטיח שקיפות מלאה. אתה יכול לעקוב בקלות אחר כל העסקאות בחשבון שלך ולפתור מחלוקות באמצעות חוזים חכמים.
  • Quantum AI אינו גובה עמלות נסתרות. אתה יכול ללמוד עוד על העמלות שלו בלוח המחוונים של משאבי המסחר.
  • Quantum AI לא עובד עם ברוקרים לא מפוקחים. ביצענו בדיקות מקדימות ל-15 הברוקרים השותפים שלהם וקבענו שהם מוסדרים היטב.
  • פלטפורמת מסחר זו מקפידה על נוהלי הבטיחות הטובים ביותר של התעשייה. אלה כוללים הצפנת נתונים והקפדה על חוקי פרטיות הנתונים.
  • אתה יכול בקלות למשוך את הרווחים שלך מ-Quantum AI על ידי הגשת בקשה דרך הטופס שסופק. הברוקר הבסיסי מעבד את המשיכה, שאורכת רק כמה שעות. יש לך עד 10 משיכות חינם בחודש. 

עם זאת, לא מזה אומר ש-Quantum AI לגיטימי לחלוטין. לפיכך, אנו ממליצים להתחיל בהפקדה מינימלית של 250 USD/EUR/GPB. אנו גם מייעצים לבצע משיכה קטנה לאחר כמה רווחים כדי לבדוק אם Quantum AI אמין.

עם השקעה, זה גם רע לשים את כל הביצים שלך בסל אחד, ובגלל זה היינו מייעצים לסחור בעותקים גם ב-eToro.

eToro היא פלטפורמת מסחר בשימוש נרחב, בטוחה ב-100% ואמינה. אתה יכול להעתיק את העסקאות של המשקיעים המצליחים ביותר באמצעות אפשרות המסחר בעותקים. לעתים קרובות, בני האדם האלה יהיו מדויקים יותר מבינה מלאכותית. זכור שכל מסחר טומן בחובו סיכון, אפילו עם הפלטפורמות הלגיטימיות ביותר.

תכונות מסחר על הביטקוין ב- Quantum AI

Quantum AI טוען להמר על תנודתיות ביטקוין באמצעות CFDs. הבוט סוחר בעד 60 זוגות ביטקוין הכוללים קריפטו תנודתיים מאוד ומטבעות פיאט. אתה יכול לסחור בזוגות פופולריים, כגון

  • BTC/USD
  • BTC/BCH
  • BTC/GBP
  • BTC/ETH

קשור: 10 כלי איתור מניות למסחר יומי באמצעות בוט בינה מלאכותית AI

על פי הדיווחים, סוחרי ביטקוין Quantum AI הרוויחו בעליית BTC/USD המתמשכת. כפי שהוזכר קודם לכן, כלי זה מתיימר ליישם טכניקות מסחר מתוחכמות כדי לקבל תובנות מביג דאטה.

אלה כוללים מכירה בחסר כדי להמר על צניחה במחירים. ביצועי בינה מלאכותית קוונטית תלויה בתנודתיות ולא בהערכה במחיר. זה אומר שאתה עדיין יכול להרוויח טוב כשהמחירים צונחים.

עם זאת, לא הצלחנו לאשר שהטכנולוגיה הזו פועלת בדיוק כפי שהאתר מתאר.

תשלום מהיר

נטען כי תשלומי ביטקוין Quantum AI הם מיידיים ואין להם מכסת משיכה מקסימלית. עם זאת, בצע משיכה קטנה לאחר הרווחים כדי לבדוק את אמינותם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.