כל מה שצריך לדעת על Perplexity AI בינה מלאכותית ואיך להשתמש בו

Perplexity AI הוא מנוע חיפוש וצ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות.

Perplexity AI הוא מנוע חיפוש וצ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כגון עיבוד שפה טבעית (NLP) ולמידת מכונה כדי לספק תשובות מדויקות ומקיפות לשאילתות משתמשים. הוא נועד לחפש באינטרנט בזמן אמת ולהציע מידע עדכני בנושאים שונים. Perplexity AI הוא כלי רב עוצמה עם ממשק משתמש אינטואיטיבי שיכול לעזור למשתמשים למצוא מידע על מגוון רחב של נושאים. בבלוג זה, נדון במה זה Perplexity AI וכיצד להשתמש בו.

מה הסיפור שלה

Perplexity AI נוסדה בשנת 2022 על ידי אנדי קונווינסקי, ארווינד סריניבס, דניס יאראטס וג'וני הו. ארבעת המייסדים הכירו במהלך עבודתם ב-גוגל AI בינה מלאכותית, שם כולם היו מעורבים בפיתוח מודלים של שפה גדולים. הם היו מתוסכלים מהיעדר דרך טובה לגשת ולהשתמש בידע הכלול במודלים אלה, אז הם החליטו להקים חברה משלהם כדי לטפל בבעיה זו.

השם "Perplexity" נבחר משום שהוא משקף את מטרת החברה לספק למשתמשים תשובות מדויקות ואינפורמטיביות לשאלותיהם, גם אם שאלות אלו מורכבות או מאתגרות. המשימה של החברה היא "לדמוקרטיזציה של גישה לידע" על ידי כך שיהיה קל יותר לכל אחד ללמוד ולחקור נושאים חדשים.

בינה מלאכותית של Perplexity עדיין בשלביה הראשונים, אך היא כבר התקדמה משמעותית. החברה פיתחה מנוע חיפוש חזק שיכול להבין את ההקשר של שאלה ולספק תשובות רלוונטיות ממגוון מקורות. Perplexity AI מפתחת גם מספר תכונות אחרות, כמו היכולת ליצור קוד, לכתוב טבלאות ולפתור בעיות מתמטיות.

החברה מבוססת באזור מפרץ סן פרנסיסקו וממומנת על ידי מספר חברות הון סיכון. Perplexity AI ממוקמת היטב להצליח בשוק הצומח במהירות של מנועי חיפוש המונעים בינה מלאכותית. עם הצוות המוכשר והגב הפיננסי החזק שלה, החברה מוכנה להשפיע באופן משמעותי על הדרך שבה אנשים לומדים וחוקרים מידע חדש.

מה זה Perplexity AI?

Perplexity AI הוא מנוע חיפוש וצ'אט בוט המופעל על ידי בינה מלאכותית המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כגון עיבוד שפה טבעית (NLP) ולמידת מכונה כדי לספק תשובות מדויקות ומקיפות לשאילתות משתמשים. הוא נועד לחפש באינטרנט בזמן אמת ולהציע מידע עדכני בנושאים שונים. Perplexity AI מופעל על ידי מודלים של שפות גדולות, במיוחד טכנולוגיית GPT של OpenAI, המאפשרת לה להבין וליצור טקסט דמוי אדם. זהו מנוע תשובות המתמקד בקידום האופן שבו אנשים מגלים ומשתפים מידע.

כיצד להשתמש ב-Perplexity AI

Perplexity AI זמין באינטרנט וכאפליקציה למשתמשי אייפון, מה שהופך אותו לנגיש בקלות למגוון רחב של משתמשים. משתמשים יכולים לגשת ל- Perplexity AI בחינם מהאתר שלהם. להלן השלבים לשימוש ב-Perplexity AI:

1. עבור אל www.perplexity.ai
2. כדי לשאול את הדגם שאלה, פשוט הקלד את בקשתך בשורת החיפוש ולחץ על החץ הכחול.
3. סקור את התשובה של Perplexity AI ואת המקורות.
4. שאל שאלה נוספת באמצעות סרגל "שאל המשך" למטה.

בינה מלאכותית של Perplexity קלה מאוד לשימוש, ומשתמשים יכולים לשאול את הדגם שאלה על ידי הקלדת בקשתם בשורת החיפוש ולחיצה על החץ הכחול. Perplexity AI מחויב לפרטיות. כשמדובר בקובצי PDF, ל-Perplexity AI יש התמקדות בעמודים, המאפשרת למשתמשים לקבל תשובות מהירות ורלוונטיות יותר לשאלות המחקר שלהם.

תכונות של Perplexity AI

ל-Perplexity AI מספר תכונות שהופכות אותו לכלי רב עוצמה לגילוי ושיתוף מידע. להלן כמה מהתכונות העיקריות של Perplexity AI:

– תשובות מדויקות ומקיפות לשאלות משתמשים
– חיפוש בזמן אמת באינטרנט
– גישה לקובצי PDF
– מופעל על ידי דגמי שפות גדולים
– חינם לשימוש
– זמין באינטרנט וכאפליקציה למשתמשי אייפון
– מצטט מקורות ששימשו לספק את התשובה

מה הופך את Perplexity AI למעניינת?

דיוק : בינה מלאכותית של Perplexity משתמשת במודל שפה גדול (LLM) כדי לספק תשובות מדויקות ואינפורמטיביות לשאילתות משתמשים. ה-LLM מאומן על מערך נתונים עצום של טקסט וקוד, המאפשר לו להבין את ההקשר של שאלה ולספק תשובות רלוונטיות.

שלמות : בינה מלאכותית של Perplexity מספקת תשובות מלאות לשאילתות משתמשים. המשמעות היא שהתשובות לא רק מספקות את המידע שהמשתמש מחפש, אלא הן גם מספקות הקשר ומידע נוספים שיכולים לעזור למשתמש להבין את הנושא בצורה מלאה יותר.

שקיפות : בינה מלאכותית של מבוכה מספקת שקיפות לגבי מקורות התשובות שלה. המשמעות היא שמשתמשים יכולים לראות מאיפה המידע הגיע, מה שעוזר להם להעריך את הדיוק והאמינות של המידע.

שימושיות : בינה מלאכותית של מבוכה קלה לשימוש. ממשק המשתמש פשוט ואינטואיטיבי, והמשתמשים יכולים לשאול שאלות בשפה טבעית.
שיפור מתמיד: בינה מלאכותית של מבוכה משתפרת כל הזמן. החברה מוסיפה כל הזמן פיצ'רים חדשים ומשפרת את דיוק התשובות.

ציטוט : בינה מלאכותית של Perplexity מספקת ציטוטים למקורות התשובות שלה. זה מאפשר למשתמשים לאמת את דיוק המידע וללמוד יותר על הנושא.

סיכומים : בינה מלאכותית של Perplexity יכולה לסכם טקסטים, מה שיכול להועיל למשתמשים שרוצים לקבל סקירה מהירה של נושא.

התאמה אישית : בינה מלאכותית של Perplexity יכולה להתאים אישית את תשובותיה למשתמשים על סמך תחומי העניין שלהם והיסטוריית החיפושים בעבר. זה עוזר להבטיח שהמשתמשים יקבלו את התשובות הרלוונטיות והמועילות ביותר.

אבני דרך במסע בינה מלאכותית של Perplexity

2022 :
נוסדה על ידי אנדי קונווינסקי, ארווינד סריניבס, דניס יאראטס וג'וני הו.
גייס סבב גיוס של 2 מיליון דולר.
השיקה את גרסת הבטא שלה של מנוע החיפוש Perplexity AI.

2023 :
גייסה סבב גיוס של 26 מיליון דולר מסדרה A.
הוציאה את אפליקציית iOS שלה.
השיקה את אפליקציית האנדרואיד שלה.
הגיע ל-10 מיליון ביקורים חודשיים ול-2 מיליון מבקרים ייחודיים.

מבוכה בינה מלאכותית פועלת לקראת :

הרחבת טווח ההגעה שלו ליותר משתמשים ברחבי העולם.
פיתוח תכונות חדשות, כגון היכולת ליצור קוד, לכתוב טבלאות ולפתור בעיות מתמטיות.
שיתוף פעולה עם מוסדות חינוך ועסקים כדי לעזור לאנשים ללמוד ולחקור נושאים חדשים.

קשור: eluna ai | כלי בינה מלאכותית ליצירת תמונות מטורפות

סיכום

Perplexity AI הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור למשתמשים למצוא מידע על מגוון רחב של נושאים. זהו משאב מצוין עבור סטודנטים, חוקרים וכל מי שצריך למצוא תשובות מדויקות ומקיפות לשאלותיהם. Perplexity AI חינמית לשימוש וזמינה באינטרנט וכאפליקציה למשתמשי אייפון. 

קלה מאוד לשימוש, ומשתמשים יכולים לשאול את הדגם שאלה פשוט על ידי הקלדת בקשתם בשורת החיפוש ולחיצה על החץ הכחול. Perplexity AI מחויב לפרטיות. הוא מופעל על ידי דגמי שפה גדולים, במיוחד טכנולוגיית GPT של OpenAI , המאפשרת לו להבין וליצור טקסט דמוי אדם. Perplexity AI הוא כלי רב עוצמה לגילוי ושיתוף מידע, וזה בהחלט שווה בדיקה.

אנו באנטרוסטק מאמינים בפירוק רעיונות מורכבים למושגים ניתנים לעיכול שכולם יוכלו להבין. עכשיו שלמדת מה זה Perplexity AI וכיצד להשתמש בו, למה שלא תעשה את הצעד הבא? צוות מומחי ה-AI שלנו מוכן לעזור לך לשלב את Perplexity AI בארגון שלך ליעילות מיטבית ותובנות עסקיות שאין שני לה. תופתעו לגלות עד כמה כלי AI חזקים יכולים לשנות את תהליכי קבלת ההחלטות שלכם ולפתוח תחומים חדשים של הזדמנויות. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.