התועלות המשמעותיות של ניהול נכסים

"מרבה נכסים מרבה דאגה", נכתב במסכת אבות לפני מאות שנים – והכלל הזה נכון גם היום.

"מרבה נכסים מרבה דאגה", נכתב במסכת אבות לפני מאות שנים – והכלל הזה נכון גם היום. מצד שני, כדאי כמובן לצבור נכסים, ובפרט נדל"ן, וזוהי גם התועלת המהותית ביותר של שירות ניהול נכסים: מקסימום רווח עבורכם באפס דאגות. בהמשך העמוד תמצאו את כל הסיבות שבגללן כדאי להפקיד את ניהול הנכס בידיים מקצועיות.

חיסכון ניכר בזמן

התועלת הראשונה של ניהול נכסים ע"י חברה מקצועית היא החיסכון הניכר בזמן (שכידוע מהווה משאב יקר ערך מאוד בימינו). כל בעל נכס נדרש להשקיע זמן רב – תחילה במציאת שוכרים, ולאחר מכן בתחזוקה השוטפת של הנכס. בהקשר זה כדאי לזכור שמציאת שוכרים היא לרוב תהליך ממושך שכולל את הצגת הנכס בפני מתעניינים רבים, מענה על אינספור שאלות ועוד. גם התחזוקה גובה זמן יקר ובעיקר כשמתגלה תקלה כלשהי. כשהנכס מנוהל ע"י איש מקצוע, אתם לא צריכים להשקיע בו זמן ויכולים להתפנות לעיסוקים אחרים, חשובים יותר עבורכם.

ראש שקט באמת

שוכרים גרועים הם כאב ראש משמעותי ואפילו פוטנציאל לנזק כלכלי חמור. חברה לניהול של נכסים יודעת לסנן את השוכרים הפוטנציאליים ולמצוא עבורכם את אלה המתאימים ביותר. בנוסף לחברת הניהול יש את הכלים ליצור חוזה שימנע סיכונים מיותרים וגם לאכוף את תנאי החוזה, לרבות העברת כל החשבונות על שמם של השוכרים באופן מידי, תשלום כל החשבונות בזמן, בדיקות תקופתיות בנכס ועוד.

ייצוג מקצועי מול הוועד

מרכיב נוסף של ניהול נכסים הוא ייצוג מקצועי שלכם מול ועד הבית ו/או חברת הניהול שמופקדת על הבניין. גם מרכיב זה חוסך לכם זמן וטרחה, וחשוב מכך, מבטיח את שימור האינטרסים החיוניים שלכם.

טיפול מידי בכל תקלה – במחיר משתלם במיוחד

חברת ניהול נכסים אחראית כאמור על הטיפול בתקלות ועל התחזוקה השוטפת של הנכס. במרכיב זה בשירות באה לידי ביטוי הבקיאות המקצועית וההיכרות המעמיקה עם נותני שירות שונים – אינסטלטורים, חשמלאים, טכנאי מזגנים וכו'. בזכות ההיכרות, ועוד יותר מכך בזכות העובדה שחברות אלה מנהלות מספר נכסים ולכן מציעות עבודה בהיקפים גבוהים, נותני השירות יספקו הצעות מחיר משתלמות במיוחד – והרווח הוא גם שלכם. כמובן שגם איכות השירות תהיה גבוהה במיוחד, כי לנותן השירות יש אינטרס מובהק להמשיך לעבוד עם אותה חברה.

למי מתאים במיוחד שירות ניהול נכסים?

ניהול הנכסים ע"י חברה מקצועית מתאים לכל מי שיש לו מספר נכסים, והוא רוצה לוודא שהוא מפיק מכל אחד ואחד מהם את מלוא התועלת האפשרית. בנוסף הוא מומלץ למי שרכש נכס להשקעה הרחק ממקום מגוריו – כך למשל ניהול נכסים במרכז הארץ הוא אופציה אידיאלית למי שבחר לגור בצפון ובמקביל משכיר דירה בגוש דן. כמו כן כדאי מאוד להפקיד את ניהול הנכסים בידיים מקצועיות כשאין מספיק זמן פנוי להתעסק עם הנכס.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.