איך להרוויח משכורת של הייטק בעבודה מהבית דרך אתר Upwork

איך למצוא משרות, תעריפים לשעה, יתרונות וחסרונות ועוד. בואו נתחיל. הנה המדריך שלי כיצד להרוויח כסף ב-Upwork. איך להרוויח משכורת של הייטק בעבודה מהבית דרך אתר Upwork:

בסקירת Upwork זו, תלמד הכל על הפלטפורמה – מה היא, איך למצוא משרות, תעריפים לשעה, יתרונות וחסרונות ועוד. בואו נתחיל. הנה המדריך שלי כיצד להרוויח כסף ב-Upwork.

מה זה Upwork?

לפני שנתמודד עם השימוש ב-Upwork כדי להרוויח כסף, חשוב להבין מהי הפלטפורמה. Upwork הוא בעצם לוח דרושים המאפשר לפרילנסרים להגיש מועמדות לפרויקטים או לתפקידים ולהתחבר ללקוחות פוטנציאליים.משרות חדשות מתפרסמות באופן עקבי מדי דקה, ויש מקומות פנויים בכל רחבי העולם.

אם אתה גר בכל מדינה אחרת כולל ישראל , אתה יכול להתקבל במהירות לעבודה עבור מישהו במדינה אחרת, מה שמאפשר לך להגדיל את בסיס הלקוחות שלך בדרכים שאולי לא היית יכול לעשות אחרת עד 2015, Upwork היה אתר בשם Elance, שנוסד ב-1998. לאחר 17 שנים, אלנס התמזגה עם פלטפורמת עבודה נוספת בשם oDesk, וכך – Upwork נולדה רשמית .

האם Upwork היא דרך טובה להרוויח כסף?

עבודה כפרילנסר עם Upwork היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה. זה מאוד כיף לעבוד עבור Upwork כי יש כל כך הרבה סוגים שונים של משרות זמינות בפלטפורמה. משרות חדשות מתפרסמות באופן עקבי, כך שתוכל להגיש מועמדות ללא הרף לעבודה עם לקוחות חדשים אם תרצה.אני מגיע לעבודה מאיפה שאני רוצה, ואפילו יכול לנסוע עם המחשב הנייד שלי אם ארצה. 

איך להרוויח משכורת בעבודה מהבית דרך אתר Upwork

בכנות, כל עוד יש לך גישה ל-Wi-Fi כדי לבצע את המשימות שלך, אתה יכול להרוויח סכום כסף עקבי מ-Upwork אם תחשוב על זה.רוב הלקוחות ב-Upwork אדיבים להפליא ומוכנים לעבוד איתך ועם לוח הזמנים שלך. אם אתה צריך לדחוף תאריך יעד, למשל, ואם אתה משתף זאת מבעוד מועד, רוב הלקוחות מבינים כי הם יודעים שאתה עושה עבורם שירות .

עם זאת, זה יכול להיות קצת מפרך לפעמים, במיוחד אם יש לך לקוח שמנסה להפחית את הערך שלך.הייתי במצב הזה פעם אחת בעבר, שבו לקוח כל הזמן ניסה לתת לי “פרוייקטי ניסיון”, עד שבסופו של דבר, הייתי בארבעה “פרוייקטי ניסיון” ועדיין לא קיבלתי את מה שהובטח לי. 

מאז למדתי מזה, אבל קיבלתי שכר נמוך מאוד עבור העבודה שלי ולבסוף פשוט נאלצתי להפסיק.למרות התקרית האחת הזו, עבודה עבור Upwork היא דרך מצוינת להגדיל את הקהל שלך, תיק ההשקעות שלך וחשבון הבנק שלך.אתה מוציא מזה את מה שאתה מכניס לתוכו – אם אתה כל הזמן מגיש מועמדות למשרות, אז תרוויח יותר כסף לעומת אם אתה מגיש מועמדות אליהם מדי פעם.

איך להרוויח משכורת של הייטק בעבודה מהבית דרך אתר Upwork:

משרות Upwork

לא משנה במה אתה טוב ומה הכישורים שלך, אתה יכול למצוא משהו שמתאים לתחומי העניין והניסיון שלך ב-Upwork. מעיצוב גרפי ועד ליצירת קורסים, אם אתה במרחב הדיגיטלי, Upwork סיפקה אותך.

רשימה זו אינה מלאה בשום אופן מכיוון שיש מאות תחומים נהדרים להרוויח בהם כסף ב-Upwork, אך אלו הם כמה שמופיעים באופן עקבי בעת חיפוש עבודה.

1. עיצוב גרפי

 • $5 עד $150 לשעה
 • $5 עד $4,500 מחיר קבוע

עיצוב גרפי הוא אחד התחומים המשגשגים ב-Upwork, וזה המקום שבו אני מרוויח הרבה מההכנסה שלי דרך הפלטפורמה.לקוחות מחפשים עבודות עיצוב גרפי כמעט בכל התמחות ומדיום; מפריסות מודפסות ועיצוב פוסטרים לפרויקטים פשוטים כמו גרפיקה של מדיה חברתית ותמונות ממוזערות של יוטיוב. תמיד יש יותר מ-3,000 משרות ברשימה בקטגוריה זו בלבד, כך שאם אתה יודע משהו על עיצוב גרפי, אתה בוודאי יכול להרוויח לא מעט כסף ב-Upwork.

2. עוזר וירטואלי

 • 5 עד 60 דולר לשעה
 • מחיר קבוע של $50 עד $700 (בדרך כלל על ריטיינר)

יותר ויותר בעלי עסקים קטנים מבינים שהם צריכים עוזר וירטואלי שיעזור להם לשמור על הכל בצורה חלקה. עוזרים וירטואליים עוזרים במשימות, כולל ניהול דוא”ל, שיחות טלפון למעקב אחר לקוחות, שיווק במדיה חברתית ותכנון פרויקטים.משרות עוזר וירטואלי מושלמות עבור אנשים שאוהבים להישאר מאורגנים ולא אכפת להם לעשות חבורה שלמה של משימות זעירות שונות לאורך יום העבודה.

3. שיווק במדיה חברתית

 • $5 עד $250 לשעה
 • 5 עד 6,000 דולר מחיר קבוע

יש קצת פחות מ-3,000 משרות שונות ב-Upwork לשיווק במדיה חברתית בלבד! זו גם אחת התפקידים הרווחיים ביותר בפלטפורמה. אם אתה יודע משהו על שיווק במדיה חברתית , אתה יכול להרוויח לא מעט כסף דרך הפלטפורמה על ידי הפעלת הקלפים שלך נכון והגשת מועמדות לתפקידים שאתה עומד בדרישות עבורם.

4. כתיבת בלוג או קופירייטינג

 • 5 עד 60 דולר לשעה
 • 5 עד 750 דולר מחיר קבוע

למרות שקיבצתי את אלה, קופירייטינג עושה בדרך כלל קצת יותר מכתיבת בלוג, ושניהם הם בדרך כלל עבור עמדות במחיר קבוע. לדוגמה, רוב הלקוחות יציעו לשלם לך סכום מסוים לכל מאמר, בעוד שאחרים עשויים לשלם לך במילה או לכל 100 מילים; זה באמת משתנה.

5. עיצוב אתרים

 • $5 עד $175 לשעה
 • 5 עד 7,000 דולר מחיר קבוע

עיצוב אתרים הוא מיומנות שקצת פחות מ-3,000 לקוחות מחפשים להעסיק מישהו עבורה, והם מוכנים לשלם עבורה כסף רב אם אתה מכיר אותה היטב!הדבר הגדול בעיצוב אתרים הוא שיש כל כך הרבה תת-חלוקות: למשל, אם אתה מכיר את אלמנטור , אתה יכול למצוא עמדות עבור זה, ואם אתה מכיר את Squarespace, אתה יכול גם למצוא עמדות עבור הפלטפורמה הזו.

6. עריכת וידאו

 • 5 עד 60 דולר לשעה
 • $5 עד $12,000 מחיר קבוע

עורכי וידאו הם גם מבוקשים מאוד, במיוחד אם אתה יכול להגיע למקום ואפילו לעזור בצילום, וזה מה שהלקוחות עתירי הכרטיסים מוכנים לשלם עבורו. בין אם אתה מומחה לסרטי תעודה או סרטוני יוטיוב פשוטים , יש שפע של פרסומים עבורך ב-Upwork.

7. הגהה ועריכה

למגיהים יש ביקוש רב. בין אם זה להוכחת קופירייטינג, פוסטים במדיה חברתית, ספרים אלקטרוניים או מאמרים אקדמיים ועסקיים מקצועיים יותר, יש כסף להרוויח.לימוד קורס הגהה ועריכה יגדיל את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה ב-Upwork כמתחילים. אימון מסויים תחת החגורה יגרום לקורות החיים שלך לבלוט ולקוחות פוטנציאליים ייטו יותר להעסיק אותך.Knowadays מציעה ניסיון חינם, הרבה תמיכה במורים לאורך הקורס, ועבודה מובטחת עם שותפתה, Proofed. אתה יכול לעבוד גם עבור Proofed וגם עבור Upwork. כרגע, Knowadays מציעה 15% הנחה על קורסי ההגהה והעריכה שלהם. 

איך להרוויח כסף על Upwork למתחילים

יש כל כך הרבה אנשים שונים עם הצעות שונות לגבי איך להשיג משרות ב-Upwork, כך שזה יכול להיות מאוד מבלבל. אני כאן כדי להסביר את זה בדרך הפשוטה!

השתמש ב”מחברים”

לאחר יצירת חשבון, תהיה לך גישה אוטומטית לכ-60 “חיבורים”. אלה חיוניים כי אתה לא יכול להגיש מועמדות למשרות בלעדיהם, ואתה מקבל רק סכום מוגבל בחינם לפני שתצטרך להתחיל לשלם $0.15 לכל חיבור.

צור פרופיל מעולה

עם זאת, לפני שתנסה למצוא עבודה, תרצה לוודא שהפרופיל שלך במצב טיפ-טופ. כדי לעשות זאת, נסה למלא כל פיסת מידע אפשרית עליו. אם אתה קריאייטיב, ודא שאתה כולל הרבה חלקי תיק עבודות בפרופיל שלך כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לראות את העבודה שעשית. הקפד לכלול גם את היסטוריית התעסוקה שלך אם יש לך, וכתוב לעצמך מבוא מפורט.

השתמש בחיפוש הסודי שלי

לאחר שהפרופיל שלך מוכן, חפש בפלטפורמה כדי למצוא תפקיד שאתה אוהב ושאתה מרגיש כשיר אליו. טיפ טוב לכך הוא להשתמש בתכונת “מסנן” ולשנות את האפשרויות לאפשרויות הבאות:

 • פרטי לקוח: התשלום מאומת
 • מספר הצעות: פחות מ-5
 • היסטוריית לקוח: 1 עד 9 עובדים  ו  -10+ עובדים
 • רמת ניסיון: בחר את רמת הניסיון שלך 

המסננים האלה הם מה שאני אוהב לכנות “הסוד” להתקבל לעבודה ב-Upwork.הייתה לי את ההצלחה הגדולה ביותר בכך שדאגתי שהלקוח אימת תשלום, אין הרבה הצעות, יש לו היסטוריה בפלטפורמה, והם מחפשים מישהו עם רמת הניסיון שלי לעיון, אם אתה מעוניין בעובדות קרות וקשות, הצלחתי לתפוס 18 משרות בדרך זו, והרווחתי כמעט 10 אלף דולר רק ב-2.5 החודשים האחרונים בלבד. תאמין לי, זה הדרך הטובה ביותר להגדיר את עצמך להצלחה!

קרא את ביקורות Upwork

כשאתה מבצע את החלק הזה של חיפוש העבודה, וודא שאתה בודק את כל התפקידים שאתה מעוניין בהם וקרא  את הביקורות שעשו פרילנסרים בעבר. אני לא יכול להרחיב על זה מספיק, כי היו לי כמה לקוחות מאתגרים שבהם היו סימני אזהרה ברורים שהתעלמתי מהם. אם יש רק ביקורת פרילנסרית אחת שאומרת שהיה להם ניסיון רע, זה תלוי בך להשתמש בשיקול הדעת שלך ולהחליט אם אתה עדיין רוצה להגיש מועמדות.עם זאת, אם אתה שם לב שאנשים רבים מדרגים את הלקוח הזה ב-2 או 3 כוכבים, עליך לקחת זאת כסימן אזהרה ולחפש במקום אחר כדי למנוע חרטה אפשרית בהמשך הדרך אם תקבל את העבודה.

הגדר את התעריפים שלך

לאחר מציאת משרה שאתה מעוניין בה, החלק הקשה מתחיל: קביעת התעריפים שלך וכתיבה מדוע  כדאי להם להעסיק אותך על פני מישהו אחר. אלא אם כן אתה במנוי Upwork בתשלום, לא תוכל לראות את התעריפים שהציעו פרילנסרים אחרים עבור הפרויקט.למרבה המזל, רוב הלקוחות כן מגדירים תקציב שהם רוצים להישאר בקירוב, וזה מה שאני תמיד משתמש בו כשאני מפתח את התעריפים המוצעים שלי באפליקציה.אני אוהב לחשוב שלהישאר בטווח של $10 עד $15 זה הגיוני עבור פרויקטים במחיר קבוע, אבל עבור תעריף שעתי, אני מחיל באופן מוחלט על פרויקטים עם תקציבים הכוללים את התעריף שהייתי רוצה לקבל, כי זה יכול להסתכם במהירות.

צור מכתב כיסוי

השלב הבא לאחר קביעת התעריף המוצע שלך הוא כתיבת המכתב המקדים. גיליתי שזה יותר חכם להיות קצת יותר אישי במכתבי הכיסוי האלה מאשר כשאתה מגיש מועמדות לעבודה בעסק גדול יותר.הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לכתוב שלוש עד חמש פסקאות ולהציג את עצמך ולהסביר מדוע אתה תהיה המועמד החזק ביותר. אל תפחד לכלול קישורים לפרויקטים או חומרים משלימים אחרים שלדעתך עשויים לעזור לך לבלוט בין מועמדים אחרים.

שלח!

לאחר מכן, לחץ על שלח! בתקווה, יהיה לך לקוח פוטנציאלי חדש תוך שבוע או שבועיים אם תמשיך להגיש בקשה באופן עקבי.זהו אחד המפתחות האחרים להצלחה אם אתה תוהה כיצד להשיג עבודה על Upwork. גיליתי שאני מקבל בערך עבודה אחת על כל חמש עד שבע שאני מגיש מועמדות אליה.

איך להרוויח כסף על Upwork: התעריף לשעה

התעריפים לשעה ב-Upwork יכולים להשתנות בצורה דרסטית, בעיקר תלוי מאיפה אתה, כי אתה צריך לחשב שכר שמתאים לך.דבר אחד שכדאי לזכור עם תעריפים לשעה הוא ש-Upwork לוקחת 20% מהמשכורת שלך עד שתגיע ל-$500 עם לקוח, ואז היא עוברת ל-10%, מה שעושה הבדל עצום.

כאשר אתה מתחיל לראשונה, סביר להניח שתתחיל עם תעריף נמוך יותר. אני, למשל, התחלתי את התעריף השעתי שלי ב-$18 בלבד, שהם בערך 14$ לשעה לאחר ש-Upwork נקטעה.התחלתי בתעריף הנמוך הזה כי הרגשתי שיהיה לי קל יותר להשיג עבודה ב-Upwork על ידי תמחור קצת יותר נמוך.גם חשבתי שזה יהיה טוב לעזור לי לקבל כמה המלצות בדף הפרופיל שלי ולכן להגביר את הנראות שלי בעת הגשת מועמדות למשרות אחרות בעתיד.

למרות שמצאתי 18 דולר (מבחינה טכנית, 14 דולר) לשעה נמוך עבורי, ראיתי פרילנסרים רבים ב-Upwork גובים רק 5 דולר לשעה. זה אולי גורם לך לחשוב שזה מאתגר להשיג עבודה כשאתה הולך נגד מישהו עם שיעור נמוך כל כך, אבל רבים מהלקוחות יודעים שהם מקבלים את מה שהם משלמים עבורו בפלטפורמה.

הציגה לאחרונה תכונה חדשה המאפשרת לפרילנסרים להגדיר תעריפים שונים לתחומים שהם מתמחים בהם.לדוגמה, אם אתה מעצב אתרים, אתה יכול להגדיר זאת כאחת מההתמחויות שלך ולגבות $50 לשעה בעת הגשת מועמדות עם הפרופיל שלך שמיועד במיוחד לתחום ההתמחות הזה.בינתיים, אם הייתם מגישים מועמדות למשרה שלא הייתה כל כך בסמטה שלכם, תוכלו להגיש מועמדות עם הפרופיל הכללי שלכם, שבו התעריף השעתי שלכם הוא 20$ בלבד, למשל.

יתרונות:

 • היכולת לעבוד היכן שתרצה. כל התפקידים ב-Upwork מרוחקים לחלוטין (אלא אם כן, במקרה הנדיר, זה לא), כך שאתה יכול לנסוע כמעט ממקום למקום תוך כדי עבודה. אתה יכול לעבוד מבית קפה, מהחוף, או אפילו משולחן העבודה שלך בבית אם אתה מעדיף, כל עוד אתה עושה את העבודה.
 • תמיד יש מודעות דרושים חדשות. זה כמעט בלתי אפשרי שלא לקבל לפחות כמה הודעות בחזרה מלקוחות פוטנציאליים מכיוון שמשרות חדשות מתפרסמות באופן עקבי. אם לא שמעתם חזרה מלקוח אחד, הגישו בקשה לעוד!
 • זה עוזר להגדיל את תיק העבודות שלך, ואתה לומד לעבוד עם לקוחות ברחבי העולם אתה באמת יכול להגדיל את הקהל שלך באופן שלא היית יכול אם היית עובד במקום אחר. עבדתי עם לקוחות מאוסטרליה ומבריטניה , אם להזכיר כמה.
 • לקוחות רשאים להשאיר בונוסים! הצלחתי להרוויח לא מעט כסף באמצעות בונוסים. אם הלקוח שלך מאוד מרוצה מהעבודה שלך, אולי תקבל ממנו טיפ.
 • Upwork עוזר להבטיח שאתה הולך לקבל תשלום. זו אחת הסיבות העיקריות שאני אוהב לעבוד עבור Upwork. לקוחות צריכים לשים את כספם בנאמנות מבעוד מועד, כך שאתה תמיד יודע שהכסף קיים. אם ללקוח לוקח יותר משבועיים לאשר שעשית את עבודתך לאחר הגשת העבודה, הכספים ישוחררו לך אוטומטית.
 • כל החוזים נקבעים עבורך. Upwork עושה חוזה עבור כל אחד מהלקוחות החדשים שלך ופרויקטים חדשים, כך שזה חוסך לך את כאב הראש של להבין איך לעשות זאת בעצמך.

חסרונות:

 • חלק מהלקוחות כן מנסים להונות אותך. ישנם פרוטוקולי בטיחות שאתה תמיד צריך לעקוב אחריהם; אל תוריד הודעות מהפלטפורמה, לעולם אל תמסור עבודה בצ’אט במקום דרך פורטל ההגשה הרשמי וכו’. אם תשחק בזה חכם, זו לא תהיה בעיה, אבל זה מעצבן שזה קורה ב-Upwork.
 • Upwork אכן לוקח נתח נכבד של 20%. רוב הלקוחות ב-Upwork הם רק לקוחות חד-פעמיים, כך שהסיכוי להגיע לסף של 500$ כדי לשנות את האחוז ל-10% הוא קלוש. שילמתי כמעט 2,000 דולר בדמי Upwork מאז ההתחלה, וזה קצת מצער – אבל הפלטפורמה פתחה לי הזדמנויות רבות.
 • יש הרבה פרילנסרים בפלטפורמה. אם אין לך כישורים מיוחדים או שאתה לא כל כך חזק בתחום המומחיות שלך, אתה עלול לגלות שקשה למצוא עבודה כאן.
 • משרות בתעריף שעתי בדרך כלל דורשות ממך לצלם צילומי מסך בזמן העבודה. רוב הלקוחות בתעריף שעתי מעדיפים שתשתמש בכלי מעקב הזמן של Upwork כדי לצלם תמונות של המסך שלך בזמן שאתה עובד, כך שהם יכולים להבטיח שאתה עושה את העבודה שלך, והלקוחות שלך יראו את התמונות האלה בסוף השבוע . מה שמצער הוא שלעתים קרובות, גיליתי שהוא יצלם תמונה של השנייה שבה אני נכנס לספוטיפיי כדי לשנות את השיר שאני מאזין לו, ואז זה גורם לזה להיראות כאילו אני לא בהכרח עובד, אפילו למרות שאני כן!

קשור: איך להרוויח כסף באמצעות מכירת תמונות דיגיטליות אונליין ב- שאטרסטוק (Shutterstock)

איך ליישם

הגשת בקשה ל-Upwork היא ללא מאמץ. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להיכנס אל Upwork.com וללחוץ על כפתור “הירשם” בפינה השמאלית העליונה כדי להתחיל. תתבקש למלא כמה שאלות, רק כדי שהאנשים שמסתכלים באפליקציות יוכלו להכיר אותך קצת יותר טוב. שאלות אלו כוללות היכן למדת, במה אתה מיומן וכו’.לאחר שענית על השאלות, לחץ על שלח והמתן לתשובה מספר ימים. אם בסופו של דבר תידחו, אל תדאג בקשר לזה.לעתים קרובות, Upwork מנסה להגביל את שפע הפרילנסרים במומחיות מסוימת, כך שלא יהיה קשה מדי להשיג משרות ב-Upwork. אם זה קורה, אתה יכול לנסות להגיש בקשה שוב בעוד שבוע-שבועיים!

האם Upwork חוקי?

Upwork היא פלטפורמה לגיטימית שמחברת בין פרילנסרים לחברות. בדיוק כמו בכל פלטפורמת עבודה אחרת, כל עוד אתה חכם בתהליך חיפוש העבודה ואתה יודע את הערך שלך ואת התעריפים שלך, תוכל להתחיל להשתמש ב-Upwork כדי להרוויח כסף תוך זמן קצר. אם תשקיע את העבודה, אולי אפילו תוכל להרוויח הכנסה במשרה מלאה מ-Upwork. האם Upwork שווה את זה? לדעתי, בהחלט! חיפוש עבודה שמח. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X