10 אפליקציות להחלפת פנים בתמונות וסרטוני וידאו ב-בינה מלאכותית AI (אייפון, אינדרואיד)

אפליקציית שינוי פנים עוזרת לך להחליף את הפנים שלך באופן מיידי בפנים של מישהו אחר בתמונה מבלי להזדקק לכל כישורי עריכה. 10 אפליקציות להחלפת פנים בתמונות וסרטוני וידאו ב-בינה מלאכותית AI (אייפון, אינדרואיד).

משועמם מהסלפי היומיומיים שלך? הוסף קצת כיף לתמונות שלך עם החלפת פנים! החלף את הפנים שלך עם התינוק שלך או אפילו עם חיות המחמד שלך לדרך חדשה לגמרי למשוך את תשומת הלב של אנשים ולשתף את הזיכרונות שלך.

אפליקציית שינוי פנים מקלה להחליף את הפנים שלך באופן מיידי בפנים של מישהו אחר בתמונה מבלי להזדקק לכל כישורי עריכה. אפליקציות מסוימות, כמו PhotoDirector, נותנות לך עריכה חלקה תוך שהיא מאפשרת לך להתנסות בכיף עם פרצופים שונים. המשך לקרוא כדי לגלות את 10 האפשרויות הטובות ביותר עבור אפליקציית החלפת פנים!

החלפת פנים היא טרנד צילום שבו אתה מחליף את הפנים שלך עם הפנים של מישהו אחר. לאפליקציות Reface רבות יש תכונה המופעלת על ידי בינה מלאכותית המאפשרת לך להחליף שני פנים בתמונה, בעוד שלאחרות יש כלי קל לחתוך פרצופים ולהחליף אותם בעצמך.

החלפת פנים הופכת את שיתוף התמונות למהנה יותר כאשר אתה מקבל תוצאות מצחיקות, כמו כשאתה מחליף את הפנים שלך עם הפנים של הכלב שלך או של ידוענים. לפעמים, התוצאות כל כך אמינות שהחברים שלך יסתכלו פעמיים לפני שהם מזהים את ההבדל!

יתרונות השימוש באפליקציות להחלפת פנים

אפליקציות להחלפת (שינוי) פנים מושכות תשומת לב ומשיגות עוקבים חדשים על ידי הפתעת אנשים עם עריכת תמונה מצחיקה. הם עוזרים לך להתחבר עם אנשים נוספים על ידי:

  • הופך את התמונות שלך למהנה ומעודד מעורבות
  • נותן לך דרך קלה לשדרג את הסנאפים שלך
  • מושך עניין מעוד צופים
  • קבלת עריכות של החלפת פנים ברמה מקצועית
  • לראות איך אתה נראה עם תווי פנים שונים או כמגדר אחר
  • משעשע את העוקבים הקיימים שלך

בעוד שאפליקציות להחלפת פנים נועדו בעיקר להנאה, הן יכולות גם לעורר בך עריכה אמנותית. בין אם אתם מגדירים טרנדים או עוקבים אחריהם, אפליקציית החלפת פנים מאפשרת להפוך תמונה ממוצעת ומשעממת לתמונה מושכת תשומת לב.

10 האפליקציות הטובות ביותר להחלפת פנים

לפני שאתה מוריד את אפליקציית שינוי הפנים שלך, אתה צריך לדעת מה כל אחד יכול להציע לך והיכן למצוא את הטובים ביותר. ריכזנו 10 מהטובים ביותר שקיימים כדי להקל עליך את הבחירה. נסה את האפליקציות האלה כדי למצוא את האפליקציה המתאימה לתמונת החלפת הפנים שלך:

1. PhotoDirector – הטוב ביותר עבור AI Cutout Face Swap

זמין: iOS / אנדרואיד

תכונה מרכזית: AI Cut Out

תכונת ה- AI Cut Out של PhotoDirector הופכת את שינוי הפנים למהירה ופשוטה, והיא חינמית עבור iOS ואנדרואיד . האפליקציה מזהה אוטומטית את הרקע שלך כך שתוכל לגזור תמונות בלחיצה אחת בלבד. 

החל את הגזרה שלך על תמונה אחרת באמצעות כלי הוסף תמונה של PhotoDirector . כלי זה מאפשר לך לקחת את גזרות הפנים שלך, להתאים את גודלן, לחתוך ולסובב אותן כדי ליצור את החלפת הפנים המושלמת. אתה יכול לשדרג אותם אפילו יותר עם שכבות-על מונפשות ואפקטים אחרים, כמו בלנדר, מראה עדשות, שריטות ומראה גראנג’י. שכבות התמונות של PhotoDirector מאפשרות לך לשלב מספר תמונות וגזרות, ותוכל להיות יצירתי עם איך כולם נראים לפני שאתה מפרסם אותם!

2. YouCam Perfect – הטוב ביותר להחלפת פנים חכמה ומציאותית

זמין: iOS ואנדרואיד

תכונה מרכזית: מברשת חכמה בינה מלאכותית

ל-YouCam Perfect יש אפשרויות מרובות להחליף פרצופים בתמונות! אתה יכול לחתוך את פני המצולמים שלך באופן ידני, או להשתמש בכלי ה-Smart Brush של האפליקציה כדי לזהות אותם באופן אוטומטי. לאחר הפעלת המברשת החכמה, תוכל להתאים את גודל המברשת ולגרור את האצבע על האזור שברצונך לגזור ולהחליף.

YouCam Perfect תחדד את הקווים שבהם הוא מזהה את הפנים שלך, ואתה יכול לעקוב סביב הפנים שלך כדי למחוק כל אזור שהוא משתבש. לאחר מכן, גרור את הגזרות לתמונה שלך ובצע את ההתאמות שלך למראה ריאליסטי יותר.

3. Multi-Face Blender – הטוב ביותר להחלפת פנים במיקס אנד מאץ’

זמין: אנדרואיד בלבד

תכונה עיקרית: כלי להחלפת פנים מרובה

עם Multi-Face Blender, אתה יכול להשתמש במספר תמונות כדי ליצור פנים חדשות לגמרי בתמונה שלך. שלבו את עיני התינוק, האף של הכלב שלכם, והעניקו לעצמכם זקן עם הכלים להחלפת הפנים שלו להחלפת פנים ייחודית לחלוטין וניתנת להתאמה אישית. זוהי דרך קלה לראות איך אתה נראה עם תכונות ערבוב והתאמה, ותוכל להוסיף אפקטים נוספים עם תכונות האפליקציה הזו.

4. Reface — הטוב ביותר להחלפת פנים בסרטונים

זמין: iOS ואנדרואיד

תכונה מרכזית: החלפת פנים בווידאו

Reface לא עוצרת בהחלפת פנים בתמונות טבע דומם. יש לו כלי AI אמינים להחלפת פנים שחותכים את הפנים שלך ומחליפים אותם לאורך הסרטון שלך. בעזרתו תוכלו ליצור קובצי GIF או לשנות את פניכם לאורך כל הסרטון על ידי בחירה של הפנים של מי תוסיפו ועל אילו פנים תחילו את תמונת החיתוך בסרטון שלכם. אפליקציות Reface לשתי מערכות ההפעלה יעשו את השאר בשבילך!

5. Snapchat – הטוב ביותר להחלפת פנים מיידית

זמין: iOS אייפון ואנדרואיד

תכונה מרכזית: אפקט החלפת פנים

Snapchat עובד קצת אחרת מאפליקציית עריכת התמונות הרגילה שלך. מכיוון שמדובר באפליקציית מדיה חברתית, יש לה אפקט אוטומטי של החלפת פנים שלא גורם לך לגזור ולבצע ידנית את עריכות החלפת הפנים שלך. פתחו את מצלמת הסלפי של Snapchat, הקש והחזק את הפנים שלך ובחר באפשרות ‘החלפת פנים’ כדי לראות את האפליקציה מחליפה את הפנים שלך באופן מיידי עם האדם, החיה או האובייקט האחר בתמונה שלך. מכיוון שמדובר באפליקציית החלפת פנים אוטומטית, התוצאות שלה מצחיקות, גם אם הן לא תמיד מדויקות.

6. מחליף פנים 2 – הטוב ביותר להחלפת פנים מצחיקות

זמין: אנדרואיד בלבד

תכונה מרכזית: הדגשת תווי פנים

עם Face Changer 2, אתה יכול להחליף תכונות ספציפיות על הפנים שלך ולבצע את העריכות הדרמטיות ביותר. האפליקציה מאפשרת לך להגדיל את העיניים או הפה שלך, לערוך את החיוך שלך ולהוסיף מדבקות ואפקטים, כמו משקפיים או שפם, להחלפת פנים מצחיקה. זה נהדר להכנת אימוג’י אישי משלך, ואתה אפילו לא צריך להחליף פרצופים עם החברים שלך!

7. Faceover – הטוב ביותר להחלפת פנים מרובות בתמונה אחת

זמין: iOS בלבד

תכונה מרכזית: החלפת פרצופים מרובים

Faceover נותן לך את האפשרות לחתוך או לשנות באופן מיידי את הפרצופים בתמונה שלך. אתה יכול לבצע עריכות תוך כדי ביצוע ההחלפה, ואם יש לך מספר אנשים בתמונה שלך, אתה יכול להחליף את הפנים של כולם בבת אחת. האפליקציה יוצרת תוצאות מציאותיות של החלפת פנים, ותוכלו להשתמש בתמונות של הציורים האהובים עליכם, של סלבריטאים או בני משפחה וחברים כדי ליצור את התמונה הקבוצתית המצחיקה הבאה שלכם.

8. חילופי פנים בסרטוני וידאו – הטוב ביותר להחלפת פנים

זמין: iOS אייפון ואנדרואיד

תכונה מרכזית: החלפת פנים של מצלמה בשידור חי

טכנולוגיית ה-AR של Face Swap Live מוצאת את הפנים שלך עם המצלמה שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי גזרות, שינוי גודל או אפילו צילום תמונה מראש. צור הבעות דרמטיות, הוסף אפקטים ולאחר מכן הקש על לחצן החלפת פנים כדי לאפשר לאפליקציה להפעיל את הקסם שלה! כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעמוד ליד האדם – או חיית המחמד – שאתה רוצה להחליף איתו.

9. Copy Replace Photo Face Swap – הטוב ביותר לעריכת חילופי פנים לפי מדור

זמין: iOS בלבד

תכונה מרכזית: ריבוי שכבות פנים

Copy Replace Photo Face Swap מאפשר לך לגזור תווי פנים מאזורים שונים בפנים של אדם, שאותם תוכל לעצב מחדש ולשנות את גודלם ככל שתרצה לפני החלתם על התמונה המקורית שלך. האפליקציה מפרקת את הפנים שלך לרשת, כך שתוכל להגדיל או לשנות את האופן שבו חלקים שונים בתווי הפנים שלך נראים. זוהי אפשרות נוספת של ערבוב והתאמה, כך שתוכל למזג פרצופים כשאתה מחליף!

10. B612 – הטוב ביותר להחלפת פנים מצחיקים אוטומטית

זמין: iOS אייפון ואנדרואיד

תכונה מרכזית: החלפת פנים אוטומטית

תכונת החלפת הפנים של B612 אינה המתוחכמת ביותר, אבל היא כן נותנת לך דרך מהירה ופשוטה להחליף את הפנים שלך עם הפנים של חברך. כאשר אתה מחיל את אפקט החלפת פנים, האפליקציה מחילה באופן אוטומטי את הפנים של חברך על שלך ולהיפך. ללא תכונות התאמה רבות, זה יכול ליצור תוצאה קומית!

3 רעיונות להחלפת פנים באמצעות אפליקציות להחלפת פנים

PhotoDirector ואפליקציות אחרות לשינוי פנים נותנות לך הרבה מקום להתפרע עם עריכות התמונות שלך. עם הרעיונות האלה להחלפת פנים, אתה יכול לזעזע את הצופים שלך, להצחיק אותם ולראות אותם מנסים להחליף פנים בעצמם:

1. החלפת פנים למפורסמים

שים את עצמך על השטיח האדום ובחר את הסלבריטאי האהוב עליך להחליף איתו פרצופים. הפוך לקרדשיאן הבא, עמוד על במת הופעות פופ, או ראה את עצמך עם אהבת הסלבריטאים האחרונה שלך כשאתה משתמש בתכונת חיתוך הבינה המלאכותית של PhotoDirector כדי ליצור את הפנים המפורסמות שלך.

2. החלפת פנים משפחתית

החליפו את הפנים שלכם עם הפנים של הילדים שלכם להחלפת פנים מצחיקה של ערבוב משפחתי. צלם את התמונה המשפחתית האחרונה שצילמת ותן לכולם פנים חדשות. לאחר מכן, פרסם את זה כדי לראות אם החברים והעוקבים שלך יודעים של מי הפנים של מי!

3. Friend Face Swap

האם אי פעם תהיתם איך תיראו עם הפנים של החבר הכי טוב שלכם? ובכן, עכשיו אתה יכול לגלות! השתמש בסלפי האחרון שלך עם הבסטי שלך וראה אם ​​אתה יכול להסיר את הפנים של החבר הכי טוב שלך.

קשור: 15 אפליקציות הטובות ביותר ל- מחיקת אובייקט או אדם מתמונה בינה מלאכותית AI (אייפון, אנדרואיד)

PhotoDirector: אפליקציית החלפת הפנים הטובה ביותר בחינם

הורד מ- App Store עבור iOS אייפון ואנדרואיד .

PhotoDirector נותן לך את החלפת הפנים המציאותית ביותר, וזה יגרום לאנשים להסתכל פעמיים כשאתה מפרסם את הצילום הבא שלך ושל חברך. הוא משתמש בטכנולוגיית בינה מלאכותית כדי לזהות באופן מיידי את הפנים בתמונה שלך, כך שתוכל לחתוך פנים ולהזיז אותו לכל מקום שתרצה.

האפליקציה חינמית ל- iOS אייפון ולאנדרואיד , ותוכל להוריד אותה כדי לגלות טונות של תכונות עריכת תמונות כדי לשפר את הצילומים שלך חקור מסננים ואפקטים, כולל אנימציה, כדי להתאים את האסתטיקה שלך ולהוסיף קצת התרגשות לתמונות שלך. עם PhotoDirector, אתה יכול ליצור עריכות במראה טבעי, גם אם מעולם לא ערכת תמונה לפני כן.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

X