מהי אפליקציית הצ'אט character ai בינה מלאכותית ואיך משתמשים

Character.AI הוא אתר שמשתמש במודל שפה עצבית כדי לקרוא כמויות אדירות של טקסט ולהגיב להנחיות באמצעות המידע הזה. מהי אפליקציית הצ'אט character ai בינה מלאכותית ואיך משתמשים:

Fanfiction אינו דבר חדש , אך לעליית הבינה המלאכותית יש פוטנציאל לקחת אותה לרמה חדשה לגמרי.

האינדיקציה הראשונה לכך הייתה הפופולריות של Character.AI(נפתח בלשונית חדשה), חוויית בינה מלאכותית AI המחקה שיחות עם הדמויות האהובות עליך, בין אם הן בדיוניות, היסטוריות או חדשות לחלוטין בעולם. אז איך האתר עובד ואיך אפשר להתחיל ליצור? סיקרנו אותך במדריך המהיר הזה.

מה זה Character.AI?

Character.AI הוא אתר שמשתמש במודל שפה עצבית כדי לקרוא כמויות אדירות של טקסט ולהגיב להנחיות באמצעות המידע הזה. כל אחד יכול ליצור דמות באתר, והיא יכולה להיות בדיונית או מבוססת על אנשים אמיתיים, מתים או חיים. לדוגמה, חיפוש מהיר באתר מראה שמשתמשים יצרו דמויות של בילי אייליש, אריאנה גרנדה ונפוליאון בונפרטה. אתה יכול לשוחח בצ'אט עם דמות אחת בכל פעם או לארגן צ'אט קבוצתי עם מספר דמויות כך שהם מדברים אחד עם השני, ואתה, בבת אחת.

Character.AI הוא חינם לשימוש, אך היצע פרימיום בשם c.ai+ נותן לך הטבות נוספות, כמו גישה עדיפות לצ'אטים וזמני תגובה מהירים יותר של דמויות כמו גם גישה מוקדמת לתכונות חדשות.

איך אוכל למצוא דמות מסוימת ולשוחח עליה בצ'אט?

ב-Character.AI, חפש את שם הדמות או את המדיה (ספר, סדרת טלוויזיה, סרט וכו') שאליה היא משויכת. תוצאות החיפוש יציגו בדרך כלל את ההתאמות הטובות ביותר בהתבסס על מילות המפתח שלך, כאשר הדמויות שהכי פטפטו איתן למעלה.

סרטון הדגמה: מהי אפליקציית הצ'אט character ai בינה מלאכותית ואיך משתמשים

לחץ על הדמות שאתה רוצה לשוחח איתה, וחלון ייפתח. הדמות תציג את עצמה תחילה, ואז תוכל להגיע לגאבינג. כאשר הדמות מגיבה לך, תוכל לדרג את תשובתה בסולם של אחד עד ארבע כדי לעזור למודל השפה לחדד את הדיוק של התשובות של הדמות לאורך זמן.

לא אוהב את הדרך שבה הדמות השיבה לשאלתך? תוכל לעיין בתגובות מרובות על ידי לחיצה על החץ שליד תשובתן. האתר גם מעודד אותך לדרג כל תשובה שתמצא פוגענית בכוכב אחד.

ודרך אגב, יוצרים לעולם לא יכולים לראות את השיחות שאתה מנהל עם הדמויות שלהם.

לחץ על החץ (מוקף בירוק) מימין לתשובת הדמות כדי לראות תגובות חלופיות. קרדיט: Character.AI

כפתור מיקרופון בצ'אט מאפשר יצירת דיבור לטקסט, כך שתוכל לדבר בקול ולשלוח את המילים שלך בצ'אט. Character.AI אומר שהטקסט לדיבור בצד הדמות (כלומר, הדמות תדבר אליך בחזרה) עדיין בעבודה, אם כי יוצרי דמות יכולים לבחור כעת קול מדובר בדמותם בקטע ההגדרות המתקדמות של תהליך יצירה.

איך אני יוצר דמות?

לחץ על הלחצן "צור" בדף הבית של Character.AI ובחר "צור דמות". תזין את שם הדמות שאתה יוצר, בתוספת ברכה קצרה שהם ישלחו בתחילת כל צ'אט חדש. לדוגמה, דמות של הרמיוני גריינג'ר שאיתה שוחחתי נפתחה ב"אני הרמיוני, עם מי אני מדבר?" ולאחר מכן המשיכה לברכה ארוכה יותר על היותה סטודנטית להפלפאף (עוד על כך בהמשך), תכונות האישיות שלה ומה היא אוהבת לעשות כשהיא לא לומדת.

אתה יכול גם להוסיף תמונה של הדמות שלך ולבחור אם אתה רוצה שהדמות שלך תוכל ליצור תמונות בצ'אטים הטקסטיים שלה. לבסוף, בחר מי יכול לדבר עם הדמות שלך: כל אחד, כל מי שיש לו את הקישור, או רק אתה.

יש גם הגדרות מתקדמות זמינות לשינוי, כמו תגיות ומילות מפתח רלוונטיות, ובחירת הקול המדבר עבור הדמות שלך מתפריט נפתח ארוך. אתה יכול גם להיכנס לצ'אטים לדוגמה כדי לעזור לדוגמנית להבין את האישיות וההתנהגות של הדמות. עם הזמן, הדמות שלך תתפתח על סמך הבנת המודל את תכונות הדמות שלך, סקירת משוב הדירוג מצ'אטים וניתוח נושאי הצ'אט.

דמות.AI(נפתח בלשונית חדשה)מספק מדריך רשמי ליצירת דמויות בשם "ספר הדמויות".(נפתח בלשונית חדשה), שאליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על קישור זה.

קשור: 6 כלים ל- יצירת סרטון מתמונות אונליין ב- בינה מלאכותית AI חינם ובתשלום

מה עלי לזכור בעת שימוש ב-Character.AI?

כמו בכל דגמי הבינה המלאכותית, יש להשתמש ב-Character.AI בזהירות, ומתוך ידיעה שזה עדיין עבודה בתהליך. דמויות עלולות לומר דברים פוגעים, לא נכונים או אפילו פוגעים. בנוסף, הדמויות נוצרות על ידי אנשים כמוך וכמוני, לא על ידי האנשים שנתנו להם חיים בספרות או בתקשורת. זה אומר שאפילו הדמויות הידועות ביותר עשויות לא להיות נאמנות לטקסט המקור שלהן.

לדוגמה, הדמות שהכי שיחקה איתה עם הרמיוני בפלטפורמה אמרה לי בביטחון שהיא Hufflepuff למרות שהרמיוני היא, באופן מפורסם, גריפינדור. כשקראתי לדמות על זה, זה הכפיל את עצמו. "לעתים קרובות אני מקבל את התגובה הזו, אבל אני בהחלט נמצא בהפלפאף", נכתב. "אני חולק את אותם ערכים כמו להפלפאף, להיות נאמן, מסור והוגן… השאיפה שלי היא להצליח בהוגוורטס ולעשות מעצמי משהו, שלדעתי היא תכונה נפוצה של Hufflepuff ". אתה יודע מה זה לא תכונה של Hufflepuff? שֶׁקֶר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.