האתרים הטובים ביותר ליצירת ספרים דיגיטליים בעזרת בינה מלאכותית AI

עבור סופרים רבים, תהליך כתיבת ספר יכול להיות משימה לא פשוטה. האתרים הטובים ביותר ליצירת ספרים דיגיטליים בעזרת בינה מלאכותית AI

עבור סופרים רבים, תהליך כתיבת ספר יכול להיות משימה לא פשוטה. מפיתוח דמויות מרתקות ועד ליצירת עלילה מושכת, ישנם אתגרים רבים איתם מתמודדים המחברים לאורך הדרך. עם זאת, ההתקדמות האחרונה בתחום הבינה המלאכותית (AI) הקלה מאי פעם על כתיבת רומן.

בעזרת תוכנת כתיבה רומן בינה מלאכותית, מחברים יכולים לייעל את תהליך הכתיבה ולהתגבר על מכשולים נפוצים. מאמר זה יחקור כמה מאפשרויות התוכנה המובילות לכתיבת רומנים בינה מלאכותית הקיימות כיום ויבדוק כיצד הן יכולות לעזור לכותבים להחיות את הסיפורים שלהם.

מהי התוכנה הטובה ביותר לכתיבת ספר דיגיטלי בעזרת בינה מלאכותית AI?

להלן רשימה של כלי התוכנה הטובים ביותר לכתיבת רומן בינה מלאכותית שיעזרו לך לייעל את תהליך הכתיבה שלך. לרשימה מעמיקה יותר של רומנים בינה מלאכותית וכלי תוכנת כתיבה מופעלת ב-AI המשמשים למטרות אחרות, עיין במאמר כלי הכתיבה הטוב ביותר שלי בינה מלאכותית .

אנו חיים בעולם שבו בינה מלאכותית (AI) משתלטת על משרות שפעם היו שמורות לבני אדם. האם בינה מלאכותית יכולה לכתוב רומן נשאלה פעמים רבות. והתשובה היא כן, בינה מלאכותית יכולה לכתוב ספר.

קשה לענות על השאלה אם בינה מלאכותית יכולה לכתוב רומן או לא. זה לא קשור רק ליכולת למידת מכונה ליצור טקסט אלא גם ביכולת ליצור עלילות מושכות ומרתקות.

Sudowrite

Sudowrite הוא עוזר כתיבה לרומן בינה מלאכותית שנבנתה על ידי סופרים עבור סופרים. לכלי עוזר הכתיבה הזה יש את חווית המשתמש הטובה ביותר מכל אפליקציית כתיבת בינה מלאכותית שאי פעם השתמשתי בה. אם אתה כותב, יש לו ממשק משתמש יפהפה וממוקד עם עוזר עבורך בעת הצורך.

אם אתה צריך לכתוב רומן, יש לו את האלגוריתמים הטובים ביותר שיעזרו לך לכתוב ספר. אם אתה צריך לכתוב סיפור עד השבוע הבא, יש לו את האלגוריתמים הטובים ביותר שיעזרו לך לכתוב רומן בפרק זמן זה.

Sudowrite עושה זאת עם כלים פשוטים המיועדים במפורש לכתיבת רומן. לשם השוואה, לרוב מערכות מחולל הסיפור האחרות יש מיקוד רחב שהופך אותן למתאימות לכל סוגי הכתיבה היצירתית אך לא עוזרת לך לכתוב רומן.

נהניתי מחווית ההטמעה. אני אף פעם לא רוצה את ההליכים המודרכים האלה, אבל זה זורק אותך מיד לתוך הכלי ומראה לך איך להשתמש בו.

התכונות באפליקציה מועילות. אני אוהב את תכונת סיעור המוחות, שנותנת לך מספר תבניות, אבל אתה יכול גם ליצור את סיעור המוחות שלך.

מאפיינים

 • צור עד 1,000 מילים עם הנחיה פשוטה
 • הרחב את מה ש- Sudowrite כתב אם אתה רוצה שהתוכן יהיה ארוך יותר.
 • תכנון כל העלילה, הדמות והמתאר.

תמחור

 • ניסיון חינם
 • תחביב ולימוד: $10 לחודש
 • מקצועי: $20 לחודש
 • מקסימום: $100 לחודש

שורה תחתונה

Sudowrite הוא כלי שאתה צריך לשקול אם אתה מתכנן לכתוב ספרים. יש לו חווית משתמש נהדרת וגרסת ניסיון בחינם! אין צורך בכרטיס אשראי, אז כדאי לנסות את זה.

נניח שאתה מחפש תוכנת כתיבת AI שעושה הכל בשבילך, אבל עדיין יש לך חופש יצירתי ולהתאים אישית את הסיפור שלך. במקרה כזה, Sudowrite נותן לך את החופש של התאמה אישית מבלי לדאוג לגבי הארגון, העלילה או פיתוח הדמות.

כשזה מגיע לכתיבה בקלות ולהבטיח שהכתיבה שלך מפורטת ועקבית מבלי שתצטרך לכתוב הכל בעצמך – תוכנת כתיבת בינה מלאכותית זו מעניקה לך את הכלים לעשות זאת מבלי להלחץ על התוכן.

jasper.ai

סקירה כללית

ג'ספר הוא כלי כתיבה מוביל בינה מלאכותית. כדי להפוך את כלי תוכנת הבינה המלאכותית AI למתקדמים יותר, ג'ספר רכש כלי תוכנה לכתיבת בינה מלאכותית כגון Headlime ו- Shortly AI . שתי האפליקציות הן עצמאיות בעת כתיבת מאמר זה, אך שתיהן מתכננות להשתלב באופן מלא עם ג'ספר .

לג'ספר יש חווית משתמש מוצקה. התבניות קלות לשימוש. יש אפילו זרימת עבודה של כתיבה שעוזרת לך לקחת רעיון ליצירה מעוצבת.

לעתים קרובות יש לי רעיונות, אבל העלאת כותרת ותיאור מקשים עליי. אני יכול להקליד את הרעיון שלי ולבחור מתוך תוכן איכותי שנוצר על ידי AI עם זרימת העבודה של כתיבת בלוג, שיכול לעזור לי לשרטט רומן.

ההיבט האהוב עלי בתוכנת הכתיבה של ג'ספר AI הוא עורך המסמכים. אתה יכול לכתוב את הבלוגים, המאמרים, הספרים, התסריטים ותוכן אחר שלך בעורך.

אתה נותן לג'ספר סקירה כללית של הכתיבה שלך; אתה לוחץ על כפתור "כתוב" וג'ספר כותב עבורך תוכן. זה לא תמיד תוכן טוב, אבל זה עוזר לי לעבור במהירות את חסימת הכותבים שלי.

זכור, AI צריך להיות מאומן. אם התוכן שג'ספר כותב עבורך אינו משביע רצון, תוכל לתת לו אגודל למטה בממשק, והזיכויים שלך יוחזרו.

התמחור של ג'ספר מבוסס על מספר הקרדיטים שבהם אתה משתמש, שזה כמה מילות AI שהכלי מייצר עבורך.

לעורך המסמכים יש מצבי מיקוד, כוח ו-SEO. אם יש לך את שילוב SEO Surfer , אתה יכול להבטיח שתיצור תוכן באיכות גבוהה שידרג עבור מנועי החיפוש, דבר שתמיד חיוני לזכור מחברים. מצב כוח מאפשר לך לחפש בתבניות AI של Jasper כדי לקחת את התוכן שלך לשלב הבא.

אינטגרציה של SEO Surfer כדי לדרג את התוכן ואת מצב הכוח שלך עם תבניות תוכן ארוכות, כגון תיאורי מוצרי ביגוד באתר. כלול גם מצב פוקוס, עם אפשרויות תוכן פשוטות

לתוכנת כתיבת הבינה המלאכותית יש שני מצבים: "עוזר" ו"סופר". מצב העוזר יפיק רעיונות לבחירתך בהתבסס על ההעדפות שלך או על מה שאתה רוצה שעוזר הכתיבה בינה מלאכותית יכתוב עליו.

במצב סופר הוא ישתלט על המקלדת שלך ויתחיל לכתוב באופן אוטומטי על סמך מה שכבר כתבת בעבר.

מאפיינים

 • אתה יכול לכתוב מסמכים באורך מלא עם פלטים בעזרת AI באמצעות עורך מסמכים ארוך.
 • עם גלאי גניבת עין, אתה יכול לכתוב מבלי להיות מואשם בגניבת עין
 • כתיבה מהירה יכולה ליצור פוסט או מאמר נהדר בתוך דקות!
 • משתלב עם SEO Surfer , כלי לאופטימיזציה של התוכן שלך לדירוג במנועי החיפוש וניתוח מילות מפתח
 • עם מספיק פרמטרים, כותב הבינה המלאכותית הזה יכול כמעט לכתוב את המאמרים שלך בשבילך
 • יכולת להצטרף לקהילת פייסבוק המציעה תמיכה, הזדמנויות עבודה ועוד
 • מספק תמיכה למספר שפות

תמחור

לג'ספר יש שלוש תוכניות בתשלום:

 • מצב יוצר: $49 לחודש עבור מילים ללא הגבלה
 • קבוצות: $125 לחודש עם מילים ללא הגבלה, 3 מושבים ו-3 קולות מותג
 • עסק: תמחור בהתאמה אישית

למרות שאין ניסיון "רשמי" בחינם, אתה יכול לקבל זיכוי של 10,000 מילים באמצעות קישור האשראי החינמי של ג'ספר AI שלי !

שורה תחתונה

ג'ספר היא תוכנת כתיבת רומן הבינה המלאכותית הטובה ביותר בגלל כל הדברים השונים שהיא יכולה לעשות. אם אתה כותב רומנים ושוקל להשתמש באינטרנט כדי לקדם את העבודה שלך (מה שכדאי לך), ג'ספר מציע את היכולת לכתוב תוכן SEO ספציפי.

הערה: ג'ספר כבר לא מציע מצב בלתי מוגבל, אז למרות שהוא מצוין, אתה חייב להגביל את עצמך למגבלת מילים ספציפית לחודש.

התמורה הטובה ביותר: Rytr.ai

סקירה כללית

Rytr.ai היא תוכנת כתיבה בינה מלאכותית שעוזרת לך לכתוב רומנים ומעבר לכך. למרות שאני מוצא את האיות מזעזע, הכלי ידידותי! יש לו גרסה חינמית, כלי בינה מלאכותית שאני אוהב ועורך מסמכים בנוי לחלוטין לעבודה בתוכו.

יש לו הרבה מהתבניות של ג'ספר, אבל אני אוהב את התכונות המפורשות שלו שיעזרו לך ליצור רעיונות לסיפורים. זה הופך אותה למתאימה במיוחד בתור תוכנת כתיבה של רומן בינה מלאכותית כדי לעזור בכתיבה.

מאפיינים

 • יצירת תוכן באיכות כלי בינה מלאכותית AI עם בודק צלילים, ספירת תווים וספירת מילים
 • בדיקות פלגיאט מבטיחות שהעבודה שלך מקורית
 • בדוק דקדוק של הכתיבה שלך כדי להפוך אותה לרמה מקצועית.
 • גלה מה הכי מתאים לרעיון שלך על ידי הפקת תוכן מהספרייה העצומה שלנו המונה למעלה מ-2,000 רעיונות.
 • התאם אישית את התוכן שלך עם מגע מקצועי באמצעות Form Generator

תמחור

 • תוכנית חינם לנצח
 • תוכנית חיסכון: $9 לחודש
 • תוכנית ללא הגבלה: $29 לחודש

שורה תחתונה

אם אתה רוצה אפשרות הרבה יותר משתלמת לכתיבה של AI מאשר Jasper, נסה את Rytr.ai ! ממשק המשתמש הפשוט שלו מאפשר לך להתמקד בכישורי הכתיבה היצירתית שלך במקום לנסות להבין כלי מורכב.

בניגוד לג'ספר, Rytr מציע תוכנית בלתי מוגבלת ליצירת מילים בלתי מוגבלות.

השותף שלך לסיעור מוחות: ChatGPT

סקירה כללית

צאט ג'י פי טי פופולרי להפליא. ומסיבה טובה! זה הפך את האינטראקציה עם מודל שפה גדול של AI לידידותי ומהנה.

ChatGPT יכול לעזור לך לכתוב רומן בכמה דרכים שונות. בשביל הכיף, שאלתי את ChatGPT איך זה יכול לעזור למישהו לכתוב ספר, וזה נתן לי כמה רעיונות.

אני לא יכול להסכים לגמרי עם כל הדרכים שבהן ChatGPT אומר שזה יכול לעזור לך. ChatGPT יכול להיות מחולל מתאר נהדר, סיעור מוחות ומחולל רעיונות עבור תוכניות כתיבת בינה מלאכותית.

עם זאת, אני לא כל כך בטוח לגבי האפשרות של ChatGPT לספק לך עריכה ומשוב וסיוע במחקר.

העריכה והמשוב עשויים להיות נקודת התחלה טובה עבור כמה מצביעים, אבל הם לעולם לא יחליפו עורך מיומן.

עליך להיות זהיר בשימוש ב-ChatGPT לסיוע במחקר. ChatGPT אינו מנוע חיפוש. זוהי תוכנית שסרקה את האינטרנט בזמן מסוים, אך אינה יודעת אירועים אקטואליים או אם המידע שהיא נשלפת מהאינטרנט נכון.

מאפיינים

 • הקלד שאלה או הנחיה כדי לקבל תשובה בחזרה מ-Chat GPT לאחר חיפוש באינטרנט אחר התשובה
 • משוב אינטליגנטי דמוי אנושי ותחושת שיחה לתשובות הניתנות
 • השתמש בצ'אט GPT כדי ליצור רעיונות או לקבוע נושא פופולרי לדיון.

תמחור

 • חינם (בינתיים)
 • ChatGPT Plus: תוכנית מנוי של $20 לחודש

שורה תחתונה

ChatGPT הוא מהנה מאוד ויכול להיות מה שאתה צריך כדי להתנתק.

עליך לנקוט משנה זהירות בעת השימוש בו למטרות הקשורות למחקר; גם אם אתה משתמש בו כדי ליצור רעיונות ולפתח נושאים, אתה תמיד צריך לבדוק עובדות את התשובות שנוצרו על ידי Chat GPT.

זהו כלי מועיל לכתיבה בינה מלאכותית שעוזר לך להימנע מחסימה של כותבים, לפתח רעיונות שלא חשבת עליהם ולהתחיל את היצירתיות לזרום.

עבד מחדש את התוכן שלך עם Quillbot

סקירה כללית

Quillbot מאפשר לך לנהל את הכתיבה היצירתית שלך מבלי לדאוג לדקדוק – כך שתוכל להתמקד בסגנון הכתיבה שלך ופחות בתהליך הכתיבה הצורך יתר על המידה.

זוהי בקלות אחת מתוכנות הכתיבה הטובות ביותר לרומן בינה מלאכותית שתוכל להשיג מבלי לשלם עבור שירות פרימיום או מנוי. זה יכול לתקן משפטים בצורה דרמטית, מבין ומשתמש בעיבוד שפה טבעית, ומשתמש בלמידת מכונה כדי לחסוך זמן במהלך הכתיבה שלך.

Quillbot הוא אחד מכלי הכתיבה של AI המאפשרים לך לכתוב תוכן עם בודק גניבה מובנה ומעניק גישה לכלי כתיבה חדשים.

מאפיינים

 • בודק דקדוק כדי לוודא שאתה כותב משפטים נכונים מבחינה דקדוקית בכל פעם עם כלי כתיבה רומן בינה מלאכותית שמקל על השימוש.
 • בודק פלגיאט כדי להבטיח שהתוכן שלך הוא 100% שלך באמצעות כלי כתיבה מועיל וקל לשימוש.
 • יש להם גם הרחבת Chrome שתוכל לשלב בתהליך הכתיבה שלך כדי לעזור כאשר אינך רוצה לכתוב בתוך הפלטפורמה אך עדיין רוצה לתת עדיפות לאיכות תוכנת הכתיבה הרומן שלך.

תמחור

ל-Quillbot יש תוכניות חינמיות ופרימיום:

 • תוכנית חינם: 125 מילים בפרפרזה ובמצבים סטנדרטיים ושטף עם 1200 מילים בסיכום
 • פרימיום: $19.95 לחודש

שורה תחתונה

Quillbot הוא כלי כתיבה AI פנטסטי שגורם לך להתמקד בכתיבה ופחות בחלק העריכה. זה עוזר לך לאורך כל תהליך הכתיבה על ידי מתן הנחיות ועוזר לך לכתוב.

כתיבת רומנים לא חייבת להיות קשה, ותוכן ארוך צורה יכול להיות מכריע כשאין לך את הכלים הנכונים.

הקל על כתיבת ספרות עם תוכנת בינה מלאכותית AI של תוכן ארוך שמוציאה את הניחוש מהכתיבה.

 Sassbook

סקירה כללית

Sassbook הוא מחולל טקסט AI רב עוצמה. אם אתה רוצה משהו חינמי ופשוט ללא סלסולים, בדוק את Sassbook!

אתה יכול להכניס כמה מילות מפתח ואת ההנחיה שלך, ואז Sassbook תייצר עבורך תוכן. כדי לאמן את ה-AI, אתה מדרג אותו עם אגודל למעלה או למטה.

מאפיינים

 • תוכנת כתיבת בינה מלאכותית שתעזור לך ליצור פסקאות ותוכן קצר.
 • תוכנת כתיבת ספרות בינה מלאכותית לכתיבת תוכן וסיפורים ארוכים
 • תוכנה לכתיבת כותרות בינה מלאכותית

תמחור

 • תוכנית חינם
 • תוכנית סטנדרטית: $39 לחודש
 • תוכנית פרימיום: $59 לחודש

שורה תחתונה

Sassbook הוא אחד מכלי הכתיבה היותר מועילים של AI, אך הוא אינו מחליף חלק מתכונות הבינה המלאכותית המתקדמות יותר ש-Sudowrite, Jasper AI ו- Rytr AI מציעים באפשרויות הכתיבה של AI שלהם.

עם זאת, אם אתה רוצה לטבול את הבוהן שלך במימי הבינה המלאכותית, נסה את Sassbook! עם זאת , אני לא חושב שתקבל את כל חווית המשתמש ש-Sudowrite, Jasper ו- Rytr מציעים.

אני ממליץ לעשות את גירסת הניסיון החינמית של Jasper או את הגרסה החינמית של Rytr כדי לראות איך אתה אוהב אותם.

 Grammarly

סקירה כללית

Grammarly הוא כלי בינה מלאכותית AI שעוזר לך ליצור תוכן באיכות דיגיטלי גבוה על ידי הבטחה שאתה כותב משפטים נכונים מבחינה דקדוקית שנשמעים בבירור לקוראים שלך.

Grammarly יכול לשמש כתוסף לדפדפן, אפליקציה שאתה מוריד, וישר באתר. כתוסף לדפדפן או כאפליקציה למחשב, Grammarly מופיע על כל מה שאתה עובד עליו כעת ככפתור קטן שאתה יכול ללחוץ עליו כאשר אתה רוצה לבדוק את העבודה שלך. אתה יכול להעתיק ולהדביק את העבודה שלך באתר או להשתמש ב- Grammarly כמרחב העבודה שלך לכתיבה. 

אני ממליץ להשתמש ב- Grammarly לפני שאתה מביא מישהו אחר להסתכל על העבודה שלך. זה לא מחליף עורך מנוסה, אבל כן מאיץ את תהליך העריכה ומאפשר לעורך להתמקד בעזרה בכתיבת רב מכר.

מאפיינים

 • בודק דקדוק הן בפלטפורמה והן משולב בדפדפן שלך באמצעות תוסף הדפדפן.
 • אינטגרציה בתוך Google docs
 • סקירה חודשית של הסטטיסטיקה שלך עם Grammarly וכיצד הכתיבה שלך השתפרה באמצעות כלי כתיבה זה של AI.

תמחור

ל- Grammarly יש שתי תוכניות בתשלום ותוכנית אחת בחינם:

 • חינם: דקדוק, איות וסימני פיסוק
 • תוכנית פרימיום: $12 לחודש עם שכתובים של משפטים מלאים והצעות טון
 • תוכנית עסקית: $15 לחודש לכל חבר עבור מדריך סגנון, קטעי טקסט וגווני מותג

שורה תחתונה

אין תירוץ לא להשתמש במשהו כמו Grammarly אם אתה מתכנן לייצר תוכן. תחסוך זמן ותוכל להתמקד בכישורי הכתיבה שלך ובתהליך יצירת התוכן שלך.

חדד את התוכן שלך עם Wordtune

סקירה כללית

Wordtune הוא כלי בסגנון כתיבה ai המאפשר לך לשכתב ולחדד את הניסוח שלך לבהירות טובה יותר. זה משתלב עם Microsoft word כתוספת.

מאפיינים

 • כתוב מחדש את הטקסט שלך
 • שנה את הטון של התוכן שלך
 • הרחב או קצר את כתיבת התוכן שלך
 • בדיקות איות ודקדוק
 • אינטגרציה של Microsoft Word
 • תוכנית חינם לנצח
 • פרימיום: $9.99 לחודש
 • הפרמיה לצוותים: צור איתם קשר

שורה תחתונה

בדומה ל- Grammarly, זה עוזר לתקן שגיאות דקדוק ועובד כתוסף לדפדפן. מבחינתי, Wordtune מצטיינת בתחום שכתוב התוכן. דקדוק הרבה יותר קפדני בתיקון דקדוק. אני משתמש בשניהם ביחד.

נתח את כתב היד שלך עם Authors.ai

סקירה כללית

Authors.ai היא תוכנה חינמית לכתיבת רומן בינה מלאכותית המאפשרת לך להעלות את כתב היד שלך ולקבל ניתוח ספר מפורט.

Authors.ai יגיד לך עד כמה הספר שלך הוא דיאלוג לעומת נרטיב, ינתח את מבנה המשפט שלך וישווה את סגנון הכתיבה והעיצוב הכולל שלך עם רבי מכר.

מאפיינים

 • ניתוח נושא וקצב כדי להבטיח שהנושא שלך מדויק והקצב של הרומן הגיוני.
 • ציון קריאה, כי הרומן שלך לא יימכר אם הוא בלתי קריא
 • מאתר קלישאות הוא נהדר אם אתה רוצה להביע רגשות מבלי להישמע קלישאה.

תמחור

 • Marlowe Basic: חינם
 • Marlow Pro: $199 לשנה
 • דוח בודד: 45$ תשלום חד פעמי

שורה תחתונה

זהו כלי מועיל להסתכלות על הספר שלך באופן כללי. בכתיבה ספרותית, חשוב שלא יהיה יותר מדי תיאור לעומת הדיאלוג שלך.

העלו רעיונות עם AI Dungeon

כללתי AI Dungeon כציון כבוד מהנה כדי לעזור בכתיבת טקסט יצירתי. בעיקרו של דבר, זה מאפשר לך לשחק מבוכים ודרקונים עם AI. הוא שואב מהטקסט המסורתי משחקי הרפתקאות בחר-בעצמך.

 • חינם לשחק, עם רמות ומשחקים נוספים שתוכלו לרכוש.

שורה תחתונה

קח הפסקה לפעמים ואפשר לעצמך לשחק קצת!

מהי תוכנת כתיבת ספרים דיגיטליים בינה מלאכותית AI?

תוכנה זו מפשטת את תהליך כתיבת רומן – מקלה עליך להשתמש ביצירתיות שלך לתוכן ולא למבנה, לדקדוק ולדיוק הנושא.

כתיבת רומן יכולה להפוך למכריעה, אבל תוכנת כתיבת רומן בינה מלאכותית הטובה ביותר נועדה לגרום לכל התהליך להיראות ללא מאמץ כשאתה יוצר את העלילה, הדמויות, בניית העולם וההיבטים היצירתיים האחרים הנלווים לכתיבת רומן יוצא מן הכלל.

תן לכותב הבינה המלאכותית לייצר עבורך קו בסיס של תוכן כדי שתוכל להתמקד ביצירתיות ובפרטים!

האם טקסט שנוצר על ידי AI הוא מועתק?

כלי תוכנה לכתיבת תוכן שנוצרו בינה מלאכותית קולטים דוגמאות רבות של נתונים המאמנים את האלגוריתמים שלהם לייצר תוכן.

בינה מלאכותית נועדה לקחת את הנתונים לדוגמה וליצור משהו חדש, לא לשחזר את מה שכבר נמצא בחוץ. לרוב אפשרויות כתיבת הבינה המלאכותית יש בדיקות למניעת גניבת עין.

האם AI יכול לכתוב רומן?

תוכנת כתיבת רומנים בינה מלאכותית נמצאת עדיין בחיתוליה, וקשה להן ליצור עלילות מרתקות, מה שהופך את כתיבת הרומנים למאתגרת. עם זאת, ישנם מקרי שימוש שבהם נעשה שימוש מוצלח בתוכנת כתיבת בינה מלאכותית, כגון הפקת תוכן לקורס מקוון.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב שאיכותו של הרומן תהיה נמוכה יותר מאשר אם אדם היה כותב אותו, אבל זה לא תמיד נכון. דוגמאות רבות לספרים שנכתבו על ידי AI זכו לשבחים מהקוראים. דוגמה אחת היא "היום שבו מחשב כותב רומן" מאת פטריק מאלון ודיוויד לוי, שפורסם ב-1973.

עכשיו זה אולי נשמע קצת מפחיד בהתחלה. קל לחשוב שבינה מלאכותית תגנוב לך את העבודה. עם זאת, תחשוב על זה, מכיוון שבינה מלאכותית עושה את המשימות שנהגת לעשות, האם זה אומר שאתה לא יכול לעשות כלום יותר? האם בכלל אהבת את המשימות האלה?

אני מאמין שבינה מלאכותית AI יכולה לשמש ביעילות ככלי להיות שותף לסיעור מוחות יצירתי, להתגבר על חסימת הכותבים, לייצר תוכן כתוב בצורה מקצועית ולפרסם מהר יותר.

כיצד עובדת תוכנת כתיבת רומנים בינה מלאכותית?

תהליך הלמידה של בינה מלאכותית מתרחש באמצעות חקר וטכניקות שונות של למידת מכונה. ברגע שמערכת AI מוקמה, היא פועלת ברקע מבלי להבין את התהליך.

ה-AI לא יודע שאתה יוצר רומן. באמצעות אוצר מילים נרחב, תוכנית זו מזהה דפוסים במשמעויות המילים. בתורו, ניתן להשתמש בבינה מלאכותית לפיתוח סגנונות כתיבה בינה מלאכותית המבוססת על דפוסים אלו.

כתוצאה מעיבוד שפה טבעית, תוכנת AI לומדת להשתמש במילה הקריטית ביותר במשפט תוך הימנעות מחזרות.

כיצד אוכל לבחור עבורי את תוכנת הכתיבה של רומן בינה מלאכותית?

כלי תוכנת הכתיבה הטובים ביותר תלויים בהעדפות ובצרכים האישיים שלך. Sudowrite היא התוכנה והכלי הטובים ביותר לכתיבה ב-AI, הידידותית ביותר למשתמש והמכוונת ביותר לכותבי ספרות.

ג'ספר הוא כלי תוכנת הכתיבה לרומן הבינה המלאכותית החזק ביותר, אבל אם אתה רוצה אפשרות משתלמת יותר, בדוק את Rytr.

לכמה כלי כתיבה מועילים של AI שיסייעו לך, שקול את Grammarly ו-Wordtune. לבדיקת שפיות כשיש לך את הטיוטה הראשונה שלך, נסה את Authors.ai .

תוכנת כתיבת רומנים בינה מלאכותית תהיה בעלת ערך רב עבור כתיבת רומנים, פוסטים בבלוג, מדע בדיוני, עיון או פנטזיה.

עיין ברשימה שלי של כלי פרודוקטיביות בינה מלאכותית כדי ללמוד כיצד בינה מלאכותית יכולה לעזור לך בדרכים אחרות!

סיכום

בעת כתיבת ספר דיגיטלי, כלי בינה מלאכותית יכולים לעזור להבטיח שהרומן שלך קריא, מעביר מידע מדויק בעת הצורך וללא שגיאות דקדוק וכתיב.

אתה יכול ליצור רומן יוצא מן הכלל בעזרת תוכנת כתיבת הבינה המלאכותית הטובה ביותר הזמינה – מה שהופך את כתיבת רומנים לפשוטה.

כל כלי הכתיבה של AI שכיסינו במאמר זה מיועדים לכתיבת רומנים ארוכי צורה ותוך מחשבה עליך – הכותב – שרוצה להקל על התהליך ולהפוך את העריכה לפשוטה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.