10 כלי איתור מניות למסחר יומי באמצעות בוט בינה מלאכותית AI

AI משנה את נוף המסחר בשוק המניות על ידי שימוש בכוח מחשוב לביצוע משימות המשכפלות את ההיגיון והמומחיות האנושית ברמה מתקדמת ביותר. 10 כלי איתור מניות למסחר יומי באמצעות בוט בינה מלאכותית:

בינה מלאכותית (AI) משנה את נוף המסחר במניות על ידי שימוש בכוח מחשוב לביצוע משימות המשכפלות את ההיגיון והמומחיות האנושית ברמה מתקדמת ביותר. בינה מלאכותית ולמידת מכונה (ML) מובילות לפחות טעויות בשל התהליכים והכללים האוטומטיים, שמבטלים טעויות אנוש חישוביות תוך צמצום הצורך של בני אדם להשקיע שעות בביצוע משימות. 

טכנולוגיות AI רבות יכולות לעבד כמויות מדהימות של נתונים ומערכים זמינים. מערכי נתונים אלה מיושמים לאחר מכן כנגד נתונים בזמן אמת, מה שמוביל לתחזית מדויקת ולמסחר. 

אחת הדרכים העיקריות שבהן AI משנה את עולם המסחר במניות היא על ידי הכנסת בוטים אליו. מכונות אלו מקבלים החלטות מהר יותר ועם הרבה פחות שגיאות, כלומר הן מובילות ליותר רווחיות. 

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה במניות ובקריפטו כרוך בסיכון רב!

יש הרבה אפשרויות נהדרות בשוק, אז בואו נסתכל על 10 כלי איתור מניות למסחר יומי באמצעות בוט בינה מלאכותית AI: 

1. Trade Ideas

10 כלי איתור מניות למסחר יומי באמצעות בוט בינה מלאכותית AI

בראש רשימת הבוטים הטובים ביותר למסחר במניות בינה מלאכותית היא Trade Ideas, שהיא תוכנת מסחר מרשימה במניות הנתמכת על ידי צוות מוכשר להפליא הכולל יזמים ומפתחים של טכנולוגיה פיננסית. הטכנולוגיה נבנית מהיסוד על ידי צוות המפתחים האמריקאים של החברה עצמה, והשרת שלהם מתחבר ישירות ל-Exchanges. המערכת צופה בכל סימון ומודדת התנהגות מול העבר בזמן אמת. מערך הבוט למסחר במניות בינה מלאכותית מורכב מכמה עשרות אלגוריתמי השקעה המבטיחים למשתמשים לשפר את המסחר שלהם.

Trade Ideas תוכנן עבור משקיעים בכל רמות הניסיון. מתחילים יכולים ללמוד במהירות ולהתחיל באימונים ותרגולים מדומים, בעוד שסוחרים בינוניים יכולים לבנות על הניסיון שלהם עם טכנולוגיות ניהול מסחר בינה מלאכותית מובנות מראש. באשר למומחים, Trade Ideas מאפשר להם להתאים אישית את אסטרטגיות הסחר שלהם ולמנף בינה מלאכותית כדי לשפר אותם. 

הבוט AI-Holly של החברה נותן אותות כניסה מוצעים המשוקללים סטטיסטית, וישנם אותות יציאה מוצעים המבוססים על ניהול סיכונים שונה לניהול סחר תוך-יומי. 

Trade Ideas מציעה גם את חלונות הציטוטים המלאים שלהם, המאפשרים להבין בקלות את מחיר המניה על ידי שליפת חלון עם כל הנתונים הבסיסיים שתורמים למניה, כמו גם פריסות מותאמות אישית, המאפשרות לך להתאים אישית את הערוצים שלך או לבחור פריסה מוגדרת מראש. 

להלן כמה מהמאפיינים העיקריים של רעיונות סחר: 

 • אלגוריתמים של בינה מלאכותית 
 • אימון מדומה 
 • אותות כניסה ויציאה מוצעים
 • הצעת מחיר מלאה על ווינדוס
 • פריסה מותאמת אישית 

2. SignalStack

SignalStack היא דרך מהירה, קלה ופשוטה להמיר כל התראה מכל פלטפורמת מסחר להוראה מבוצעת בכל חשבון ברוקראז'. באופן אוטומטי.

SignalStack מדרג את מגרש המשחקים בכך שהוא מאפשר לך להפוך את ההזמנות שלך לאוטומטיות באותו אופן שבו קרנות גידור עושות זאת.

זוהי פלטפורמה ברמה ארגונית שנועדה להיות זמינה ואמינה ביותר. הוא נועד לעבד אותות נכנסים מכל מערכת חיצונית ולהמיר אותם להזמנות חיות בתוך חשבון תיווך. זוהי טכנולוגיה שלא הייתה זמינה בעבר לסוחרים קמעונאיים.

הנה כמה מהתכונות:

 • בצע הזמנות Market ו-Limit באופן אוטומטי על ידי התאמת המטען שנשלח אל SignalStack.
 • שומרת יומנים מפורטים של כל האינטראקציות עם מתווכים חיצוניים ומסוגלת לשלוח לך התראות אוטומטיות על כל חריגה.
 • אין צורך בקידוד
 • המרת אותות לפקודות באלפיות שניות כדי למזער החלקה

3. Stock Hero

בסמוך לראש הרשימה נמצאת Stock Hero, פלטפורמה רב-גונית המציעה החלפת נייר מדומה כדי לאפשר לך לבחון את האסטרטגיה שלך בצורה נטולת סיכון. ברגע שאתה מרוצה מהתוצאות תוכל לפרוס את הבוט שלך בקלות לעולם האמיתי.

ללא צורך בקידוד אתה יכול בקלות ליצור, לבדוק ולפרוס בוטים תוך דקות. האפשרויות המוצעות כוללות:

 • חבר מפתחות API כדי לסחור על פני מספר בורסות.
 • זמין עם ממשק אינטרנט או אפליקציית iOS או Android.
 • בדיקה חוזרת זמינה יכולה להיעשות בדרך כלל ב-6 מסגרות זמן שונות, יום אחד, שבוע אחד, חודש אחד, 3 חודשים, 6 חודשים, שנה.
 • StockHero משתמש בנתוני פמוט שנשלפו מהברוקרים המתאימים שלהם. אותות סחר מוערכים עם הערך הפתוח של כל פמוט, שנקבע לפי התדירות.

מכיוון שהפלטפורמה משתמשת בפלטפורמת בוט מסחר במניות מבוססת ענן, הדבר מגביר את המהירות ומפחית את הפיגור הפוטנציאלי עם עסקאות רגישות לזמן.

החשוב ביותר הוא ה- StockHero's Bots Marketplace, שוק מהפכני שמטרתו להקל על משתמשים חדשים בעולם המסחר האוטומטי ו/או StockHero לנצל באופן מיידי את היתרונות של בוטים למסחר במניות עם ביצועים טובים. בוטים אלו נוצרים על ידי סוחרים מנוסים.

4. TrendSpider

TrendSpider מביאה ניתוח טכני אוטומטי מתקדם עם אלגוריתם למידת מכונה ופלטפורמת שוק המניות הייחודית שלה. תוכנת ניתוח המניות מיועדת לכולם מסוחרי יום ועד למשקיעים כלליים. 

האלגוריתם הקנייני של TrendSpider סורק נתוני שוק היסטוריים כדי למצוא מגמות בשוק המט"ח. לאחר זיהוי המגמות הללו, הוא שולח אותן לסוחרים אנושיים המשתמשים במידע כדי לבצע עסקאות אפקטיביות ורווחיות. 

כשזה מגיע לבוטי המסחר של TrendSpider, הם יכולים לעזור לך להפוך את האסטרטגיה שלך לבוט אוטומטי לחלוטין ומודע למיקום שיכול לבצע כמעט כל משימה. תחילה אתה משמיע טון ומשכלל את האסטרטגיה שלך עם בודק האסטרטגיה של הפלטפורמה לפני שאתה משיק אותה כבוט מסחר. 

בוטים למסחר מאפשרים לך להפעיל אירוע באופן אוטומטי כאשר מתקיימים תנאים מסוימים מהאסטרטגיה שלך. המשמעות היא שניתן לבנות בוט למסחר לפרסום בשרת דיסקורד פרטי, או שהוא יכול להפעיל מערכת ניתוב הזמנות לביצוע עסקאות בחשבון תיווך או חליפין. 

בוטים למסחר ניתנים להתאמה אישית וגמישים מאוד, כלומר הם יכולים להתאים לאסטרטגיה המדויקת שלך. הם פועלים בכל מסגרת זמן מ-15 דקות ומעלה, לעולם לא יפוג, והם מופעלים על ידי מערכת מבוססת ענן. 

מלבד בוטים למסחר, פלטפורמת ה-all-in-one של TrendSpider מציעה גם סריקה והקרנה להגדרות סחר טובות יותר, תרשימים חכמים שחוסכים זמן, התראות מחיר דינמיות שמשפרות את תזמון המסחר שלך ועוד הרבה יותר. 

להלן כמה מהתכונות העיקריות של TrendSpider:

 • בוטים למסחר
 • התראות מחיר דינמיות
 • תובנות לגבי נכסים
 • בדיקות לאחור 
 • תרשימים של טיפות גשם

* קבל 10% הנחה על כל תוכנית TrendSpider למשך 12 חודשים עם הקוד: 10TS

5. Scanz

Scanz היא פלטפורמת סריקת השוק "הכל באחד" המיועדת לסוחרי יום וסוחרי סווינג. זוהי פלטפורמה רבת עוצמה המאפשרת למשתמשים לסרוק את כל שוק המניות בשניות.

מטרת הפלטפורמה היא לשלוח זרם קבוע עם אינסוף הזדמנויות סחר בזמן אמת.

משתמשים יכולים לסרוק בקלות שילוב של למעלה מ-100 משתנים של מחיר, נפח, טכניים ובסיסיים, או לגישה יותר נטולת ידיים אתה יכול פשוט לבחור סריקה בנויה מראש שתוכננה על ידי צוות המסחר של Scanz.

התוכנה נועדה לזהות ולהסתער על מניות פעילות שעושות מהלכים לפני השוק מ-5:00 בבוקר ועד 20:00 בערב EST.

נבנה עבור סוחרי חדשות כשהאצבע שלהם מוכנה ללחוץ על ההדק, News Scanner מספק את עדכון החדשות המהיר והמתקדם ביותר שקיים עם פונקציונליות סינון ומיון עוצמתית במיוחד.

מופעל על ידי למעלה מ-100 מקורות חדשותיים, חוטי הודעות לעיתונות, בלוגים פיננסיים ומסמכים מלאים של SEC, הם מבטיחים שלעולם לא תפספס אירוע מרגש שוק בזמן אמת.

חלק מההודעות על המניות שאתה יכול לקבל:

 • מניות עושות שיאים או שפל חדשים
 • פריצה מטווחי מחירים או נפחים
 • איתותי סחר יחידים מסוגו
 • נזילות או מסננים טכניים

חלון אינפורמטיבי מציע את כל המידע שאתה צריך, תרשימים, רמה 2, זמן ומכירות, יסודות, חדשות ועוד.

והכי חשוב זה משתלב בקלות עם ברוקרים מרובים כולל ברוקרים אינטראקטיביים או TD Ameritrade.

6. Tickeron

אפשרות מובילה נוספת עבור בוט למסחר במניות בינה מלאכותית היא Tickeron, שהיא פלטפורמה מתקדמת המציעה מגוון רחב של אפשרויות מסחר בינה מלאכותית. רובוטי ה-AI של הפלטפורמה מאפשרים לך לצפות בעסקאות שנמכרו ונמכרות עם רווח פוטנציאלי ועצירת הפסד בזמן אמת. 

ה-AI Robots סורק מניות ותעודות סל כל דקה ומציג אותן בשדה הניתן להתאמה אישית. אתה יכול להתאים את הבחירה מהרשימה הנתונה, וה-AI Robot סורק את הטיקרים מהרשימה כדי למצוא הזדמנויות מסחר המבוססות על דפוסי זמן אמת. AI Robots גם מפעילים חדרי מסחר אוטומטיים שבהם ה-AI מבצע עסקאות המבוססות על מספר רשתות עצביות. 

Tickeron מציעה הרבה תכונות נהדרות, כמו חיזוי מגמת AI. מנוע חיזוי מגמות הבינה המלאכותית של הפלטפורמה מסתמך על נתוני מחירים היסטוריים כדי לחזות מגמות משתנות בשוק, והוא כולל רמת ביטחון כך שתוכל לראות את סיכויי ההצלחה של כל מגמה חזויה. 

הפלטפורמה גם מאפשרת למשתמשים להתאים אישית את רמות האמון. כל משתמש יכול להגדיר רמת ביטחון מינימלית למגמות ודפוסים המוכרים בינה מלאכותית, מה שמאפשר לאנשים ששונאי סיכונים יותר להשתמש בטכניקות מוכחות יותר. 

להלן כמה מהתכונות העיקריות של Tickeron: 

 • חיזוי מגמת AI
 • תיקי AI Active
 • קריטריונים לחיפוש דפוס מותאם אישית
 • רובוטים בינה מלאכותית 
 • רמות ביטחון הניתנות להתאמה אישית

7. Equbot

אפשרות מצוינת נוספת עבור בוט למסחר במניות בינה מלאכותית היא Equbot, הממנפת את IBM Watson כדי לאפשר פלטפורמת השקעות אפקטיבית בינה מלאכותית המסייעת למשתמשים לקבל החלטות חכמות יותר. אחד ההיבטים הייחודיים של Equbot הוא שהוא משלב נתונים מתעודות סל ומ-AI, שאותם היא מעבדת כדי לספק ניתוח מפורט והתראות. 

Equbot גם מבצעת ניתוחים אקראיים של כתבות חדשותיות מכל רחבי העולם, והיא מנתחת אירועי מדיה חברתית כדי לעדכן אותך בחדשות הפיננסיות האחרונות. לתוכנה יש גם את היכולת ללמוד את ההעדפות שלך לאורך זמן, כלומר תחסוך זמן בכך שלא תצטרך ללמד את התוכנית איך אתה אוהב לפעול. 

להלן כמה מהתכונות העיקריות של Equbot: 

 • אינטגרציה של IBM Watson
 • משלב נתונים מתעודות סל ו-AI
 • ניתוחים אקראיים של חדשות ומדיה חברתית
 • לומד את העדפות המשתמש לאורך זמן 

8. Imperative Execution

Imperative Execution אוסף מידע על בורסות פיננסיות, במיוחד אלו הנוגעות למניות בארה"ב. הארגון הוא חברת האם של Intelligent Cross US Equities ATS, שהייתה המקום הראשון להשתמש בבינה מלאכותית כדי לייעל את ביצועי המסחר. 

הפלטפורמה מייעלת את גילוי המחירים וממזערת את השפעת השוק כדי לשפר את יעילות השוק. הכלי IntelligenceCross תואם הזמנות בזמנים נפרדים ובתוך מיקרו-שניות מהגעה, מה שעוזר למקסם את גילוי המחיר. 

ל-Imperative Execution יש גם את מערכת ASPEN (Adverse Selection Protection Engine), הפועלת כספר הצעות/הצעות. יש גם את פיד הנתונים של IQX, שנותן לך תצוגה מעמיקה של כל הביצועים ב- Aspen. 

להלן כמה מהמאפיינים העיקריים של ביצוע ציווי:

 • IntelligenceCross 
 • מערכת ASPEN
 • ניהול הזמנות אוטומטי
 • התאמת הזמנה כמעט רציפה

9. Algoriz

לקראת סוף הרשימה שלנו נמצאת Algoriz, שהיא תוכנת בינה מלאכותית המאפשרת לך לבנות במהירות, לבדוק בחזרה ולהפוך אסטרטגיות מסחר לאוטומטיות במניות ובמטבעות קריפטו. הממשק האינטואיטיבי מחבר אותך לספקי נתונים שונים ותומך בביטקוין, Ethereum, XRP ומטבעות רבים אחרים. 

אתה יכול גם לחבר בצורה מאובטחת את חשבון הברוקר שלך לאלגוריז כדי להפוך את אלגוריתמי המסחר שלך לאוטומטיים, כמו גם לבנות אסטרטגיות עם נתוני ברוקר בלבד או עם נתוני הספקים של אלגוריז. 

הפלטפורמה היא אופציה מצוינת לבעלי ידע מוגבל בתכנות מכיוון שהיא מספקת למשתמשים מנוע התאמה מדומה לבדיקת אלגוריתמים שונים. הוא תומך ביותר מ-10,000 אסטרטגיות שונות שנוצרות ונבדקות ב-Algoriz. 

להלן כמה מהתכונות העיקריות של אלגוריז:

 • ממשק אינטואיטיבי
 • מחבר אותך לספקי נתונים שונים
 • תומך ב-BTC, ETH ועוד
 • חבר חשבון ברוקר 

קשור: איך טכנולוגיית מסחר בינה מלאכותית AI הופכת את המשקיעים בשוק המניות לחכמים יותר

10. kavout

סוגר את רשימת 8 הבוטים הטובים ביותר למסחר במניות בינה מלאכותית היא Kavout, שהיא פלטפורמת השקעות חדשנית בינה מלאכותית. בליבת הפלטפורמה נמצאת "Kai", שהיא מכונת בינה מלאכותית המנתחת מיליוני נקודות נתונים והגשות ושערי מניות. ה-AI מנתח גם חדשות, בלוגים וערוצי מדיה חברתית כדי לספק את התצוגה המדויקת ביותר. 

התוכנה מפעילה את הנתונים באמצעות מגוון מודלים פיננסיים והנדסיים הכוללים סיווג, רגרסיה ועוד. התוכנה מרכיבה את התוצאות בדירוג חזוי עבור מניות ונכסים שונים אחרים. 

חלק מהתכונות הנוספות של Kavout כוללות תיק מסחר בנייר המאפשר לך לבדוק אסטרטגיות השקעה לפני השימוש בכסף אמיתי. כלי ניתוח השוק של הפלטפורמה מסנן את המניות הטובות ביותר ומספק לוח שנה למעקב אחר ביצועי המניות. 

להלן כמה מהמאפיינים העיקריים של Kavout: 

 • תהליך למידת מכונה "קאי".
 • מנתח מיליוני נקודות נתונים
 • תיק מסחר בנייר
 • כלי לניתוח שוק

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.