כלי בינה מלאכותית AI לשיפור הפרודוקטיביות שלך

החל מפוסטים מלאים בבלוג ועד כל מה שעושה שורת קוד מסוימת. כלי בינה מלאכותית AI לשיפור הפרודוקטיביות שלך:

כולם מסתובבים עם צאט ג'י פי טי (ChatGPT) , ומבקשים כל דבר, החל מפוסטים מלאים בבלוג ועד מה שעושה שורת קוד מסוימת. התוצאות מרגשות. ולמרות שאנחנו עדיין מבינים איך לחבר את הטכנולוגיה הזו לזרימות העבודה שלנו , ברור שכלי AI משנים את המשחק.

אבל למרות היותו הפופולרי ביותר, ChatGPT רחוקה מלהיות אפליקציית הבינה המלאכותית הראשונה שיצאה לשוק. שיחקתי עם כלי AI כבר זמן מה, אז יצאתי לבנות רשימה של הטובים ביותר שקיימים. מה שמצאתי היו מאות כלים בינה מלאכותית כדי להניע את הפרודוקטיביות, לחסוך זמן ולייצר רעיונות. שיחקתי עם הפופולריים ביותר, ובהתבסס על החוויות שלי, צמצמתי עבורכם את הרשימה.

כלי הפרודוקטיביות הטובים ביותר של AI

איך בחרתי את אפליקציית הפרודוקטיביות הטובה ביותר של AI בכל קטגוריה

עד כה מצאתי 137 אפליקציות פרודוקטיביות שיש להן בינה מלאכותית AI המניע חלק או את כל תכונות הליבה שלהן. ואני בטוח ב-100% שפספסתי כמה.

הרשו לי להבהיר: לא בדקתי את כל ה-137. במקום זאת, התמקדתי באלו בקטגוריות שהרגישו דוחקות יותר ושאו מבוססות בשוק או ייחודיות מספיק כדי שהן ראויות להסתכל.

זה כל מה לומר: אם יש קטגוריה מסוימת שאתה אוהב, המשך בגוגל. אני רק מגרד את פני השטח, ויש עוד המון אפליקציות AI נישתיות וסתומות יותר שאתה יכול למצוא – בקטגוריות האלה ומחוצה לה (לדוגמה, אני לא כולל כאן דברים כמו עוזרי תזמון בינה מלאכותית ) .

בעוד שרוב תפוקת הבינה המלאכותית המופקת על ידי כל אחת מהבחירות הללו מלוטשת (באופן מפתיע), אבל היא לא תמיד מתאימה לשימוש כפי שהוא . אז לאורך הדרך, אכלול כמה טיפים ומלכודות נפוצות, כדי שתוכלו לחדד את כושר השיפוט שלכם ולהשתמש בכלים האלה כחיזוק פרודוקטיביות ויצירתיות – לא כתחליף למומחיות אנושית ממשית.

עם זה, הנה הבחירות שלי לאפליקציות הפרודוקטיביות הטובות ביותר של AI.

1. אפליקציות AI ליצירת תוכן

נוצרו סרטים שלמים על חסימת סופרים. הבהייה האינסופית בדף הריק, נלחמת עם עצמך כדי למצוא את קבוצת המילים המושלמת לעצב רעיונות, לשלוח מסר ולהשפיע על אנשים. מה אם היה קיצור דרך לדלג על הקרב הפנימי הזה? זה המקום שבו נכנסים כלי כתיבה של AI .

Copy.ai

כלי בינה מלאכותית AI לשיפר הפרודוקטיביות שלך

הראשון הוא Copy.ai , שעוזר לך לעשות סדר בקופירייטינג שלך. בחר משימת קופירייטינג מהתפריט השמאלי – כל דבר, החל מיוצר קול המותג ועד לתיאור המוצר או עותק מודעה של לינקדאין. לאחר מכן מלא את התשומות ולחץ כדי ליצור תוכן.

ביקשתי מ-Copy.ai לעשות רימיקס של משימת המותג של Zapier תוך שימוש בטון שנון, והנה התוצאה הלא ערוכה:

אנחנו אוהבים לחשוב על עצמנו כעל סרט הדבק של הפרודוקטיביות. אנחנו עוזרים לך לחבר את כל האפליקציות שלך יחד, כדי שתוכל להתרכז במה שחשוב – העבודה שלך.

נקודת פתיחה מעניינת, אבל רק אם אנחנו מדברים לקהל יעד של יצרנים ויזמים בעלי אתחול. לשם נכנסים המשווקים האנושיים ב-Zapier כדי לחדד ולחדד את התפוקה .

Jasper

נוטה לשיווק תוכן ? Jasper היא פלטפורמת יצירת תוכן הכל באחד, שעוזרת לך בכל דבר, החל מפוסטים בבלוג ועד לדיווחים, מיילים או סיפורים. אתה יכול לבקש ממנו להסביר נושאים מורכבים, לכתוב סיכומים ואפילו לייצר איורים שיתאימו לטקסט שאתה יוצר.

זה מגיע עם המון תבניות ומתכונים, שפועלים כמסגרות להפוך את התשומות שלך לפלט שאתה יכול לערוך ולהכין לפרסום. ג'ספר רוצה שתסתמך עליו מדי יום: זו הסיבה שהוא תומך בזרימות עבודה מותאמות אישית של AI, ומאפשר לך להזין את כל הפרטים על פרויקט תוכן. לאחר מכן, כשתסיים, זה יתחיל לייצר את כל סוגי התוכן עבור כל ערוצי היעד שלך. לצבוט, לערוך, להוכיח ולפרסם.

Grow Flow

כדי שהתוכן יהיה גלוי, הוא חייב לצוץ בתוצאות החיפוש, נכון? Grow Flow ממנף את הכוח של AI כדי לעזור לך לצמוח ולתחזק את התוכן באתר שלך. אני אוהב את השם שהם נתנו לאחד ממרכזי המחוונים שלהם: Grow Flow פועל כמו תיבת דואר נכנס של דברים לעשות כדי לייעל את תוכן האתר שלך צעד אחר צעד. הוא מזהה הזדמנויות קישור פנימיות ומילות מפתח חסרות, והוא יכול אפילו לספק רעיונות תוכן מדי שבוע, וליצור קווי מתאר שמהם תוכלו להתחיל לכתוב.

ככל שתמלא אחר העצות שצצות ב- Grow Flow , התוכן שלך יהפוך לרלוונטי יותר ויותר עבור מנועי החיפוש.

ממה להיזהר:

 • עבור פלט קופירייטינג, בדוק אם הוא תואם את היסודות של המותג שלך, כגון קול, קהל יעד ומילות טריגר ספציפיות או מילות מפתח ספציפיות לתעשייה. "בדים רכים" אינם זהים ל"100% כותנה", ולפעמים ה-AI לא יהיה מדויק עם הפרטים האלה.
 • עבור כתיבת תוכן, בדוק היטב את פלט הכתיבה: מכיוון שבינה מלאכותית מחברת מילים (לא ידע), "עובדות" יכולות להיות לא מדויקות, מחוברות בצורה גרועה או שגויות לחלוטין. הקפד גם להזריק את הקול שלך, מכיוון שבינה מלאכותית נוטה לכתוב באופן עקבי עם אותו קצב ואורך ביטוי.
 • היזהר מיצירת יותר מדי תוכן – קל להציף. הגדר יעד במונחים של זמן או מספר הנחיות, ותן לעצמך זמן לחשוב בזמן שאתה עורך.

2. אפליקציות לשיפור טקסט בינה מלאכותית

תוכנה לבדיקת איות קיימת כבר זמן מה, אבל בינה מלאכותית שינתה את המשחק. בעבר הוא זיהה רק שגיאות כתיב ושגיאות מבנה בסיסיות. כעת הוא יכול לזהות בעיות מבניות, שפה מסובכת ואפילו טון.

Grammarly

Grammarly היא האפליקציה המרכזית לבדיקת איות ומבנה שלוקחת את הטקסט שלך, מאכילה אותו לאלגוריתם הבינה המלאכותית שלו , ועוזרת לך להישאר בגבולות הדקדוק. נוסף על כך, הוא מזהה את הטון שלך, אומר לך אם אתה רשמי, בטוח או ידידותי מספיק. כשאתה מצטרף לתוכנית בתשלום, היא מספקת הצעות לשכתוב שלמות, מה שהופך את הטקסט שלך לברור, חד וקל לעסוק בו.

זמין כאפליקציה אינטרנט וכתוסף לדפדפן, Grammarly יכול להיות כמעט בכל מקום שבו יש תיבת טקסט וקלט מקלדת.

Wordtune

Wordtune הולך כמה צעדים יותר מ- Grammarly. הדבק את הטקסט שלך בדף הלבן באפליקציית האינטרנט, ותראה רשימה של תיקונים והצעות בצד ימין של המסך. בחלק העליון של הדף, אתה יכול לגשת לבקרות AI אלה:

 • כתוב מחדש , שיעשה בדיוק את זה עבור כל חלק של הטקסט שאתה מדגיש, ומספק רשימה נפתחת של וריאציות מוצעות.
 • מזדמן או רשמי , שני כפתורים השולטים בטון.
 • קצר והרחיב , קבוצה נוספת של כפתורים השולטת באורך, בין אם מסכם או יוצר טקסט נוסף .
 • ו- Spices , תכונת בטא שיכולה להדגיש רעיונות, להוסיף טיעוני נגד או לפצח בדיחות, בין האפשרויות האחרות.

hemingwayapp

אם אתם מחפשים כלי בסיסי יותר אך עדיין מוצק, hemingwayapp ידגיש אנגלית מסובכת, ידרג את קריאות הטקסט ויסמן מילים קשות וקול פסיבי. תכונות הבינה המלאכותית אינן מתקדמות כמו האחרות ברשימה זו, אך היא עובדת נהדר ויש לה מעט מגבלות על הגרסה החינמית שלה. (השתמשתי בו הרבה מאוד זמן, אז אני מודה שיש לי נקודה רכה לזה.) 

בכל פעם שהוא מזהה היסוס, הוא מזכיר לך "להיות נועז, אל תתחסן", כדי שתוכל להיפטר מה"אני חושב", "אולי", "אפשר" וסימנים כתובים אחרים של אי ודאות אינטלקטואלית.

דברים שצריך לשים לב אליהם:

 • לפעמים, הכלים האלה יפרשו לא נכון את מה שאתה אומר ויציעו תיקונים שישברו את הטקסט שלך. אל תקבל כל הצעה בצורה עיוורת. עם זאת, אם ה-AI מפרש לא נכון, זה אומר שהכתיבה שלך יכולה להיות ברורה יותר. השתמש בזה בתור רמז לשכתב אותו.
 • מכיוון שכלים אלה מספקים שפע של מילים נרדפות והצעות מבנה, מפתה לשדרג כל שם תואר. השתמש בכלי הסגנון במשורה – להיות צעקני מדי בטופס יכול להסיח את הדעת ולפעול נגד התוכן שלך.
 • אני מכיר אנשים שלא אוהבים תוכנה מהסוג הזה, מפקפקים בכישורים (או היעדרם) של האנשים שמשתמשים בה. אל תתערב בדיון הזה. האם לנגרים חסרה מיומנות רק בגלל שהם משתמשים במסור חשמלי במקום במסור ידני?

3. אפליקציות ליצירת תמונות בינה מלאכותית

אני אוהב את השעות שאני מבלה ב-Unsplash וב-Pixabay בחיפוש אחר תמונות, אבל אני חייב להודות ששימוש בבינה מלאכותית של טקסט לתמונה הוא הרבה הרבה יותר כיף. ראיתי תוצאות פנומנליות של "צא לי מהראש". ראיתי גם פלטי "איך אני יכול לבטל את זה" נוראיים. אז למרות שהתועלת כאן עשויה להשתנות, החוויה תמיד תהיה מתגמלת.

עצבי.אהבה

אם אמרתי לך לצייר את הדברים הבאים:

אגם יפהפה עם יער והר ברקע ציור שמן שקיעה

מה היית עושה? Neural.love , אפליקציית AI מבוססת טקסט לתמונה , עשתה זאת:

השליטה בתוצאה תלויה בכמה אוצר מילים יש לך כדי לתאר תמונות. הכללת פרטים על קומפוזיציה, תאורה, צבע או אפקטים של תמונה, למשל, יכולה לשנות את הדרך שבה מודל הבינה המלאכותית יעבוד עד לתוצאה הסופית. אם אתה מתקשה להשיג את זה בדיוק כמו שאתה רוצה, אתה יכול לעיין בתמונות שנוצרו על ידי אנשים אחרים כדי לראות באילו הנחיות הם השתמשו.

בנוסף לתכונות יצירת התמונות, neural.love מציעה גם:

 • יצרנית אווטאר , כך שתוכל לשפר את ערך ההפקה של תמונות סלפי משעממות
 • ביטול חיתוך תמונה , תכונת ניחוש בינה מלאכותית שצובעת את כל החלקים מחוץ לגבולות התמונה שאתה מעלה
 • תכונות שיפור וידאו, אודיו ותמונה , שיפור הרזולוציה וההגדרה של התוכן
 • צור דיוקן , עוזר לך ליצור תמונות דיוקן איכותיות וריאליסטיות של ציורים, רישומים או מקורות אמנותיים אחרים

דיפוזיה יציבה

אם neural.love מחטיא את המטרה, אתה יכול לצאת אל Stable Diffusion , כלי חופשי נוסף של טקסט לתמונה שעשוי לפתור את הבעיה בדרך אחרת.

DALL·E 2

אם יש לך קצת כסף בכיס, אתה יכול לבזבז על DALL·E 2 , מנוע יצירת תמונות AI משל OpenAI. (למידע נוסף על אופן השימוש ב-DALL·E 2 , כיצד להוסיף DALL·E לפעילות העסקית שלך וכיצד להפוך את השראת האמנות שלך לאוטומטית .)

Illustroke 

אם אתה בונה אתר או אפליקציה וצריך כמה תמונות וקטוריות כדי לתבל את קטע התכונות שלך, Illustroke תהפוך את הנחיות הטקסט שלך ל-SVG מוכן לשימוש. אתה יכול לבחור את הסגנון של התמונה – עתידנית, Escher, או ריק ומורטי, בין רבים אחרים – להכניס אסימון, וזה יוצא.

לאחר יצירת התמונה הווקטורית, הדבר היחיד שאתה יכול לשנות הוא ערכת הצבעים. אם רצית צורה אחרת, תצטרך להזין הנחיה נוספת ולהשתמש באסימון אחר. אתה יכול לעיין בחלק מהתוצאות בעמוד הטוויטר של Illustroke . (נסה לשלוח DM למפתחים כדי לקבל כמה אסימוני הניסיון כדי לשחק איתם.)

דברים שצריך לשים לב אליהם:

 • זוהי קטגוריית בינה מלאכותית שבה הנדסה מהירה היא המפתח, מכיוון שאין דרך אחרת לשלוט באסתטיקה ובתוכן של התמונה. עדות לכך היא כיצד הלוחשים הטובים ביותר בבינה מלאכותית מוכרים הנחיות בפלטפורמות כמו PromptBase . המשיכו להתאמן ולרשום מה עובד ומה לא, ותגיעו לתוצאות טובות יותר ויותר בכל פעם.
 • יצירת תמונות פוטו-ריאליסטיות אמינות מהנחיות עשויה להיות קשה, תלוי איך פרצופים מעובדים ופרטים עדינים כמו תאורה וקומפוזיציה.
 • היו כמה חששות אתיים לגבי השימוש באמנות שנוצרת בינה מלאכותית בגלל חוסר הקרדיט שניתן לאמנים מהם היא לומדת (בין היתר). תחשוב על איך להשתמש בסוג זה של בינה מלאכותית מבחינה אתית , אם זה מדאיג.

4. אפליקציות AI לרישום הערות

אפליקציות לרישום הערות הן נהדרות כשאתה מתחיל, אבל הן יכולות להיות כאב ראש ברגע שאתה מגיע לאלפי ערכים. יש כמה הערות שלעולם לא תראו שוב, נשכחות לנצח בפינה מוצלת של כונן ענן איפשהו. האם זה לא יהיה נהדר אם מסד הנתונים הזה יוכל לארגן את עצמו?

mem.ai

זה מה mem.ai מתכוונת לעשות. אבל בעוד שזה מתחיל בהערות, זה תופס את זה כמה דרגות: על ידי חיבור הדוא"ל, היומן ואנשי הקשר שלך, Mem מתחילה לחבר את המידע הזה, לשמור אותו מאורגן, כך שלעולם לא תאבד מעקב אחר פגישה, שיחה או תובנה.

ממשק המשתמש של Mem חלק ומינימליסטי, עמוס בתכונות שימושיות:

 • אתה יכול להוסיף הערות חדשות ולעיין בהערות שכתבת בעבר בקטע הבית , שבו יש תיבת דואר נכנס המאפשרת לך להוסיף הערות, תזכורות או להגדיר הערות כמועדפים.
 • מדור המשימות עוקב אחר מה שאתה צריך לעשות, עם קבוצה של קיצורי מקלדת אינטואיטיביים כדי לתת לך תחושה מישוש של רשימת המטלות שלך. סמן משימות כבוצעו עם Enter או דחה משימות לעתיד על ידי לחיצה על מקש החץ הימני ולאחר מכן הקלדת תאריך טוב יותר.
 • שמור את כל אנשי הקשר שלך יחד במסך האנשים , שיאפשר לך להזכיר אותם עם @ בכל עת בזמן יצירת הערות.
 • עיין ברשימת תגים, חלקם נוצרו אוטומטית כדי לעזור לך לארגן את התוכן שלך.

כאשר אתה משדרג לתוכנית בתשלום, Mem X, חיבורי הקסם מתחילים להתרחש. זה מארגן עבורך את האירועים, האנשים והנושאים שלך, כך שתוכל להתמקד בהזנת ה-Mem שלך ובביצוע עבודה, לא בשינויים אינסופיים בפלטפורמת הפרודוקטיביות שלך.

תכונה נוספת שאני מאוד אוהב – לא קשורה ל-AI, אבל עדיין – היא האפשרות לשלוח הערות לתוך ה-Mem שלך באמצעות SMS ו-WhatsApp. סופר שימושי כאשר העבודה שלך מתרחשת בקבוצות WhatsApp: אתה יכול להעביר במהירות הודעה למספר נייד, והיא תופיע בלוח המחוונים של Mem שלך. אתה יכול לחבר את Mem לאלפי אפליקציות אחרות, גם באמצעות Zapier . הנה כמה דוגמאות כדי להתחיל.

שלח הודעות דוא"ל חדשות עם כוכב ל-Mem

Gmail, MemGmail + Mem

צור ממים לעסקאות HubSpot

HubSpot, ממHubSpot + Mem

צור ממים ב-Mem מכרטיסים חדשים של Zendesk

זנדסק, ממZendesk + Mem

צור ממים ב-Mem מהודעות נדחפות חדשות ב-Slack

סלק, ממSlack + Mem

5. פלטפורמות ליצירת וידאו בינה מלאכותית

תוכן וידאו בדרך כלל דורש הרבה ידיים על הסיפון. סופרים, צלמי וידאו, צוות, שחקנים, עורכים, הרשימה עוד ארוכה. בהתאם לסוג התוכן, זה יקר וגוזל זמן להפקה. האם AI יכול לעזור כאן? בהחלט.

Fliki

האפשרות הראשונה היא Fliki . לחץ על קובץ חדש , והתחל לכתוב כל שורה שאתה רוצה שה-AI יספר. לחץ על סמל מציין המיקום של התמונה מימין, ובחר את הווידאו המצורף שיתאים לו. לחץ על השם כדי לשנות את הקול, אם תרצה. כעת לחץ על הפעל וצפה בסרטון. 

הקול נשמע טוב במעבר הראשון, אבל אתה יכול להתאים עוד יותר את גובה הצליל והמהירות של מילים או חלקים של ביטוי על ידי הדגשת הטקסט וביצוע שינויים. אפשר גם להוסיף הפסקות, מכיוון שקטעים ארוכים של טקסט ללא הפסקה עלולים להמליץ ​​על הצופים שמשהו מוזר קורה.

Synthesia

Fliki יכולה להוות התאמה מצוינת ליצירת תוכן במדיה חברתית , תוך קיצור הזמן שלוקח לך למצוא סרטון מלאי, לכתוב, לערוך ולהקליט את הקריינות. אבל מה אם אתה צריך מישהו באמת בסרטון? האם צריך לעשות ליהוק פתוח ולגרום לשחקן להיכנס?

צרור את עצמך: סינתזיה מאפשרת לך ליצור סרטון עם (מה שנראה כמו) אדם אמיתי על המסך. בחר אווטאר מספריית אנשים מכל חלקי העולם, הוסף את הטקסט שלך ולחץ על הפעל. התוצאות מרשימות ברצינות. 

רוב תנועות הפנים מובנות, אבל אם תציצו במסך מלא כדי לבדוק איך האווטאר זז, הוא אכן מקבל עמק מוזר. זה אולי בגלל שאני מסתכל מקרוב מדי. לפני כמה חודשים, בדקתי אפליקציית CRM שבה נוצר סרטון הפעלה עם Synthesia. באותו זמן עברתי את כל ההטמעה בלי לחשוד בכלום. גיליתי רק עכשיו, כשאני כותב את הקטע הזה, שהסרטון נוצר באמצעות AI: זיהיתי את האווטאר שבו השתמשו מפתחי אפליקציית ה-CRM בסרטונים שלהם בעמוד האינדקס של Synthesia. מגניב או מצמרר? שפוט בעצמך על ידי עיון בספריית הדוגמאות הנרחבת של Synthesia .

אתה יכול גם לחבר את Synthesia לשאר ערימת הטכנולוגיה שלך עם Zapier . שלח הודעות אוטומטית כאשר הסרטונים מוכנים, או צור סרטוני סינתזיה מותאמים אישית בכל פעם שיש לך חבר צוות או לקוח חדש שמצטרף.

שלח אימיילים ל- ג'ימייל (Gmail) עבור סרטונים חדשים שמוכנים בסינתזיה

סינתזה, סינון לפי Zapier, Gmailסינתזה + סינון על ידי Zapier + Gmail

צור סרטוני סינתזיה מותאמים אישית עבור עובדים חדשים ב- BambooHR

BambooHR, סינתזיהBambooHR + סינתזיה

צור סרטוני סינתזיה למוזמנים חדשים לפגישה ב-Clendly

קלנדלי, סינתזיהCalendly + סינתזיה

ממה להיזהר:

 • קח את הזמן שלך כדי להתאים את גובה הצליל, המהירות וההפסקות, כדי שקריינות הבינה המלאכותית יישמעו טבעיות יותר. הצג את הסרטון למישהו אחר שלא יודע שאתה משתמש בבינה מלאכותית וקבל את המשוב שלו. אם הם לא חושדים בכלום, אתה עושה עבודה טובה.
 • תוך כדי עבודה עם אווטרים, שקול היכן הצופים שלך יראו את התוכן. מסך מלא מסוכן יותר, מכיוון שהקהל שלך עשוי לזהות שהוא לא אדם אמיתי. עם זאת, עבור סרטונים קטנים יותר המוטמעים באתרי אינטרנט או בבסיסי ידע, זה עשוי לשמש כמציין מקום הגון עד שיהיה לך זמן ותקציב לגרום לצוות אנושי לעשות זאת.

6. אפליקציות תמלול בינה מלאכותית

בין אם אתה תמיד במצב של פגישות מרחוק ובין אם העבודה שלך תלויה מאוד בתמלילים – שלום, אנשים העובדים בעיתונות ובמשפטים – השימוש בכלי אודיו לטקסט מדויק הוא סופר נוח. תוכל לחפש במה שמישהו אמר באמצעות טקסט, למצוא במהירות את מה שאתה צריך ולבצע העתק/הדבק מבלי לפספס מילה.

Zoom, GoTo Meeting וכלי ועידת וידאו אחרים כבר מציעים את התכונות הללו, אם כי בנקודות מחיר גבוהות יותר. למקרה שאתה רוצה משהו יותר גמיש, זול ועם כמה תכונות פרודוקטיביות למעלה, קיימות פלטפורמות תמלול אחרות המופעלות על ידי AI באינטרנט שיבצעו את העבודה.

otter.ai

ראיתי otter.ai בפעולה ארבע פעמים מאז 2021. אתה יכול לחבר אותו לחשבון היומן שלך ולגרום לו להצטרף אוטומטית לכל הפגישות שלך. האם תאחר? אל דאגה, אוטר יצטרף בזמן ותמלל הכל , כדי שלא תפספס את הדקות הראשונות.

במהלך פגישה, הוא מתחיל ליצור הערות על סמך מה שאנשים מדברים עליו. המשתתפים יכולים להדגיש את החשובים שבהם, להפוך אותם לפריטי פעולה, או אפילו להגדיר כמה הערות בתור נקודות המפתח. בדרך זו, כל אחד יכול לשמור את תשומת הלב שלו על מי שמדבר, לא על רישום הערות מחשש להחמצת מידע קריטי. תכונת תמלול הבינה המלאכותית יוצאת דופן, ושומרת על דיוק גם כשעובדים עם מבטאים באנגלית מסובכים.

בנוסף למקרה השימוש בפגישה, אתה יכול להשתמש ב-Otter כאפליקציית דיבור לטקסט קלאסית , נהדרת להפוך מחשבות ארוכות יותר לטקסט בלי צורך להקליד. כשתסיים, כל ההערות האלה יישמרו ב'שיחות שלי' , כך שתוכל לחזור עליהן מאוחר יותר או להעתיק אותן לאפליקציית רישום ההערות שלך.

עם התוכנית החינמית שמציעה 300 דקות כל 30 יום, זוהי נקודת התחלה נדיבה לאוטומציה של חלקים מרישום ההערות שלך, כך ששורשי הידיים שלך יוכלו סוף סוף לנוח.

אם אתם מחפשים תמלול לאחר מעשה, או עריכת וידאו/אודיו, כמה מיישומי התמלול הטובים ביותר משתמשים בבינה מלאכותית כדי לבצע את העבודה. ותסתכל כיצד Descript רותם את הכוח של AI לעריכת אודיו ווידאו קלה .

ממה להיזהר:

 • אם אתה מושך ציטוטים ישירים לכל מטרה, בדוק שוב שהם מדויקים. כל אפליקציית תמלול יכולה בקלות לבלבל דברים, ולפעמים שינויים קטנים משפיעים מאוד על המשמעות. דוגמה אחרונה: "לא בזאפייר" הפך ל"לא מאושר" בתעתיק.

7. אפליקציות מצגת בינה מלאכותית

אולי תהיה לך נוכחות במה מגנטית, אבל אל תזלזל בכוחן של השקופיות שצצות מאחוריך. התוכן והנתונים הנקיים על המסך תומכים בנרטיב שלך, בזרימת המידע ובנקודה שאתה מעלה.

החיסרון הוא כל העבודה שהושקעה ביצירת סיפון שקופיות יפהפה. גרוע מכך גם אם תצטרך לעדכן אותו מדי חודש בנתוני השיווק החדשים מהמחלקה שלך. אתה יכול לראות לאן אני הולך עם זה עד עכשיו.

otter.ai

Beautiful.ai מקיים את הבטחת שמה. זה מפשט את תהליך ההרכבה של סיפון שקופיות יפהפה, עם כל הפריסות והסגנונות. בחר את הצבעים, מצא בספרייה תמונות ללא תמלוגים והתחל להרכיב את המצגת שלך. תכונות הבינה המלאכותית מפוזרות לאורך כל התהליך: אתה יכול להזמין שכתוב בינה מלאכותית על ידי הדגשת טקסט ובחירה באפשרות המתאימה. אם יש לך נתונים המשתנים לעתים קרובות, תוכל לעדכן אותם באמצעות מחוונים וטבלאות. לאחר מכן הערכים ישתנו באופן דינמי במצגת.

אבל מה אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל? כאן זה נהיה מעניין. לחץ על DesignerBot בתפריט השמאלי, הקלד תיאור מפורט של מה המצגת צריכה להתמקד, ובחר את הנושא והסגנון הכוללים. Beautiful.ai ייקח את ההנחיה שלך ויפיק מצגת מלוטשת, שלמה עם תמונות, טקסט, סוגי שקופיות מרובים ופריסות. זה רענן, נראה טוב ומהווה נקודת פתיחה נחמדה בשבילך להשלים את החסר, להוסיף מידע נכון ולהכין אותו לרגע הגדול. אני עדיין מופתע מכמה זה נראה חלק, אפילו באמצעות הנחיה כללית של שני ביטויים.

יש גרסת ניסיון בחינם המאפשרת לך לחקור את רוב התכונות ולראות כל מה שהפלטפורמה יכולה לעשות. אז אם אתם זקוקים ל-sidekick של מצגת, Beautiful.ai בהחלט יכול לקצר את הזמן שלוקח לכם להגיע לתוצאה מלוטשת ומושכת.

8. אפליקציות מחקר בינה מלאכותית

כלי מחקר בינה מלאכותית מספקים קיצורי דרך לחיסכון בזמן, אך חשוב מכך, הם עוזרים לארגן את כל התהליך. וזה, כשזה מגיע למחקר, הוא המפתח.

genei

הכלי המבטיח ביותר למחקר בינה מלאכותית שמצאתי הוא genei . התחל בהוספת פרויקטי המחקר שלך לאפליקציה. לאחר מכן, הוסף את מילות המפתח והנושאים הגדולים של הפרויקט שלך. האפליקציה תחפש באינטרנט תוכן רלוונטי ותציע לך הצעות להוספת מקורות חדשים. כדי לברר אם המקורות האלה שווים את זה, לחץ על כפתור סקירה כללית , ואפשר ל-AI לעבוד בשבילך: הוא מחלץ את התוכן, מציע תקציר, מחלץ רשימה של מילות מפתח נפוצות יחד עם כל התמונות בפנים – ולמעלה מזה off, מסכם את כל ההתייחסויות לעבודות אחרות.

במהלך הקריאה, תוכל להדגיש קטעים שמתחברים ליעד הפרויקט ולשמור אותם כהערות. לאחר שתסיים לקרוא, תוכל לארגן את ההערות למתאר גס ולגרום ל-GPT-3 של OpenAI ליצור טיוטה ראשונה משם.

ממה להיזהר:

 • רק אתה, כחוקר אנושי, יודע אם מקור מהימן או לא. בדוק תמיד את הסמכות של מקורות, ציטוטים ומידע אחר כדי לוודא שהם עוברים את המבחן האנושי, לא רק את ה-AI.

קשור: 8 מחוללי המוזיקה הטובים ביותר ב- בינה מלאכותית AI

9. תוכנת אוטומציה של AI

כל אחד מכלי הפרודוקטיביות האלה של AI מרשים בפני עצמו, אבל כשאתה רוצה לשלב AI בזרימות העבודה היומיומיות שלך, זה אומר לחבר AI לכלים האחרים שבהם אתה כבר משתמש.

שילוב OpenAI של Zapier

האינטגרציה של Zapier עם OpenAI (יצרניות ChatGPT) מאפשרת לך להחדיר בינה מלאכותית לכל זרימות העבודה הקריטיות לעסק שלך. הוא מחבר אלפי אפליקציות לטכנולוגיית GPT-3, כך שתוכל לבצע אוטומציה של אימיילים המופעלים על ידי בינה מלאכותית, יצירת תוכן, פיתוח מוצר, ניהול משימות ועוד. הנה כמה דוגמאות:

והנה כמה זרימות עבודה מוכנות מראש כדי להתחיל בעבודה – או שתוכל לבחור מבין אלפי אפליקציות כדי להפעיל את זרימות העבודה שלך בינה מלאכותית.

צור רשומות חדשות ב-Salesforce עבור משתתפים חדשים שנרשמו ב-StealthSeminar

סמינר התגנבות, SalesforceStealthSeminar + Salesforceפרטים נוספים

Zapier היא המובילה באוטומציה ללא קוד – משתלבת עם 5,000+ אפליקציות משותפים כמו Google, Salesforce ו-Microsoft. בנה מערכות מאובטחות ואוטומטיות עבור זרימות העבודה הקריטיות לעסק שלך על פני ערימת הטכנולוגיה של הארגון שלך.

AI לפרודוקטיביות: ה-AI המופעל עליך

אני חובב AI מלא. ובכל זאת, אני אוהב לחשוב שאלו רק כלים. הם חוסכים לך זמן, מעוררים רעיונות ומציעים זוויות חדשות. זכור להשתמש תמיד בשיקול הדעת שלך ולשמור את תשומת הלב שלך על המטרה של מה שאתה עובד עליו. 

סיכון גדול נוסף: אובדן זמן רב מדי בהזנת הנחיות ל-AI, או יצירת כל כך הרבה פלט עד שקשה לערוך, לתפעל ולהרכיב אותו. חידדו את כישורי החיתוך והעריכה שלכם כדי לרסן את העודף, ותצליחו מצוין.

עם כל זה בחשבון, הגיע הזמן ליהנות. השימוש באפליקציות האלה הוא משעשע כמו שהוא שימושי, לפחות כל עוד ההייפ נשאר. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.