מקצועות שיכולים להרוויח משימוש בטכנולוגיות בינה מלכותית AI

תוהה כיצד AI משנה מקצועות שונים? הנה כמה דוגמאות לאופן שבו תעשיות שונות ממנפות טכנולוגיות AI.

בינה מלאכותית (AI) מדורגת בין החידושים הבולטים של המאה ה-21. זה השפיע על מגזרים שונים. בין אם אתה עובד כעובד הייטק, בעל עסק או עובד משרד, רוב הסיכויים שהחברה שלך כבר החלה לאמץ מערכות בינה מלאכותית.

היכולת של המערכות הללו מדהימות, אתה עשוי למצוא את ההתפתחויות מהירות. בסופו של דבר רבים מנצלים את הבינה המלאכותית AI לטובה או משתמשים בה לרעה. כדי לעזור לך לשלוט בבינה מלאכותית AI, בוא נדון כיצד תוכל למקסם את הפלטפורמות שמתאימות למקצוע שלך.

1. כותבי תוכן

מפעלי תוכן מפוקפקים משתמשים בכלי כתיבה וצ'אטבוטים כדי ליצור מאמרים גנריים, מונעי SEO. הוצאתם בהמוניהם עולה רק כמה דולרים. וכדי להחמיר את המצב, חלק מהקטעים המופצצים במילות מפתח אכן מדורגים ב-SERPs.

למרות שזה מפתה, סופרים לא צריכים לפרסם תוכן שנוצר בינה מלאכותית כפי שהוא. זה לא בר קיימא ולא אתי. גוגל מדגישה ששימוש ברכיבי AI כדי לתפעל את דירוג האתרים מפר את מדיניות האנטי-ספאם שלה. הפלטפורמה מעדיפה תוכן איכותי ממקורות מוסמכים.

עם זאת, סופרים לא צריכים לוותר על טכנולוגיות AI לחלוטין. ישנן מספר דרכים להשתמש בהן בצורה אחראית.

 • נושאי מחקר: ChatGPT ו- Bing AI יכולים לספק תשובות דחוסות ופשוטות לשאלות שלך. רק שים לב שהם לא בודקים שוב את הדיוק – תצטרך לאמת את המקורות שלהם.
 • צור קווי מתאר של מאמר: צור קווי מתאר מונעי קידום אתרים עם כלים המופעלים על ידי בינה מלאכותית כמו קידום אתרים לגולשים ודרג את המתחרים שלך.
 • זיהוי טקסט בינה מלאכותית: במקרה, אתה יכול להשתמש בבינה מלאכותית כדי לזהות טקסט בינה מלאכותית . תמצא את הכלים האלה מועילים אם אתה מוביל צוות קטן של סופרים.

2. מנהלי מדיה חברתית

AI בינה מלאכותית הורידה את חסמי הכניסה לשיווק. מותגים שונים מבצעים קמפיינים בקנה מידה מלא על ידי שימוש לרעה בכלי טקסט לתמונה וצ'אטבוטים בחינם בימינו. הם משתמשים בכסף שהם חוסכים על קריאייטיב כדי לקנות מיקומים.

הפעלת מסעות פרסום שנוצרו על ידי בינה מלאכותית בזול נשמעת חסכונית, אבל היא למעשה פוגעת בהחזר על הוצאות פרסום (ROAS). תעדוף את שיעורי ההמרה על פני נפח המודעות. במקום להשיק מספר מודעות לא יעילות, התמקד במסעות פרסום ממוקדים.

עליך לשכור אנשי מקצוע לעבודות יצירתיות, כגון כתיבת כיתובים, חקר שוק ועיצוב גרפי. הפוך משימות ניהול שגרתיות לאוטומטיות בלבד.

 • תזמון תוכן: כלים כמו Hootsuite מאפשרים לך לתזמן העלאות מדיה חברתית מבעוד מועד.
 • נהל פרויקטים של צוות: אם אתה מנהל צוות שיווק במדיה חברתית, עקוב אחר משימות בכלי לניהול פרויקטים.
 • נתח ביצועים חוצי פלטפורמות: השתמש בכלי האזנה למדיה חברתית מונעי בינה מלאכותית כמו Cortex ו- Emplifi כדי למשוך ניתוחים רלוונטיים בזמן.

3. מעצבים גרפיים

אמנים לא צריכים לפרסם אמנות בינה מלאכותית. מכיוון שמחוללי טקסט לאמנות מושכים אלמנטים מתוכן קיים, אף אחד לא יכול לטעון לבעלות על הפלט שלהם. לפי דו"ח של משרד זכויות היוצרים האמריקאי , חוקי זכויות היוצרים אפילו לא מגנים על אמנות בינה מלאכותית.

כשאתה משחק עם מחוללי אמנות, התייחס אליהם כאל נכסי צד שלישי. הכי הרבה שאתה יכול לעשות זה להעריץ אותם.

 • קח השראה מאמנות AI: אתה יכול למצוא אמנות בינה מלאכותית ולהשתמש בהן כהשראה – רק אל תפרסם או תערוך אותן.
 • ניצוץ יצירתיות: אם אתה מרגיש תקוע, השתמש בכלי טקסט לתמונה כדי לדמיין רעיונות מעורפלים ומעורפלים.

4. עורכי דין

חלק מהמפתחים טוענים שהם יכולים לאמן בינה מלאכותית לספק ייעוץ משפטי. בעוד שמודלים שפה סופגים במהירות משאבים משפטיים עצומים, הם לא יכולים לייעץ או להדריך לקוחות. זכור: הטיות משפיעות על מהימנות הפלט. אפילו אי-התאמות קלות בנתונים עלולות לגרום למודלים של שפות לספק מידע מזיק.

חברות לא צריכות להשתמש בבינה מלאכותית להתייעצויות. אם אתה עובד במשפטים, חפש כלים שעוזרים לעורכי הדין שלך לבצע משימות שגרתיות שחוזרות על עצמן.

 • סקור מקרים משפטיים: אמן את AI בינה מלאכותית לסרוק ולסכם עשרות מקרים תוך דקות.
 • מיין לקוחות: מיין את הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלך בכלי ניהול מונעי בינה מלאכותית. הם צריכים להיות בעלי תכונות הזמנה והודעות בפלטפורמה.

5. אנשי מכירות ומשווקים

חברות מוכוונות מכירות התנסו ב-AI לאחרונה. הם יחסכו מיליונים אם הם יהפכו את כל תהליך המכירה לאוטומטי, מחיפוש פוטנציאלי ועד סגירה.

הרעיון נשמע מרגש, אבל הוא לא מציאותי. AI פשוט מבצע דפוסים. אפילו מודלים מתקדמים של שפה מייצרים תגובות תבנית ממערכי הנתונים שלהם. מכונות עדיין לא יחליפו את אנשי המכירות. מותגים יכולים רק לאמן בינה מלאכותית כדי לסייע במשימות אדמיניסטרטיביות גוזלות זמן אך קריטיות.

 • מיון לקוחות פוטנציאליים: השתמש בפלטפורמות CRM מונעות בינה מלאכותית כדי להפריד בין לידים חמים לקרים.
 • משוך ניתוח שוק: דמיין את ניתוחי השוק כך שלא תצטרך לנפות בין אלפי גיליונות.
 • הבן לקוחות פוטנציאליים: בצע תרגילי משחק תפקידים עם צ'אטבוטים. בקשו מהם לחקות סוגים שונים של אנשים, למשל, לקוחות עצבניים, לקוחות פוטנציאליים חסרי עניין ולקוחות משלמים. תרגול שיחות עוזר לך לפתח אסטרטגיות טובות יותר של לקוחות.

6. יזמי מסחר אלקטרוני

גורואי מסחר אלקטרוני מזויפים אובססיביים לגבי כלי בינה מלאכותית. הם משתמשים בהם כדי לכתוב קודי אתר בסיסיים, ליצור כתוביות, לחקור מגמות בשוק וליצור הודעות טקסט לתמונה. חלקם אפילו טוענים שהחנויות שיוצרו בינה מלאכותית מרוויחות אלפים.

מבחינה טכנית, AI בינה מלאכותית יכול לבנות חנויות מהיסוד, אבל זה לא מבטיח מכירות. השקת האתר שלך היא רק הצעד הראשון. עליך לנתח תובנות שוק, לנהל קמפיינים שיווקיים ולנהל פניות מלקוחות כדי להצליח במסחר אלקטרוני. השתמש בכלי AI בצורה אחראית. הורד רק תהליכים שגרתיים ומשימות ניהול, לא עבודה עמוקה.

 • קומפלור הודעות לקוחות: תוספי צ'אטבוט למסחר אלקטרוני מתקשרים עם מבקרי האתר בזמן אמת. אתה יכול לאמן אותם לענות על שאילתות פשוטות, אבל הקפד לאסוף בקשות או תלונות מורכבות.
 • עיצוב אתרים: צור עיצובי אתרים מותאמים אישית עם בוני אתרים ללא קוד .
 • נהל מלאי: השתמש בכלי ניהול מלאי מונעי בינה מלאי. הם יעזרו לך לשמור על מלאי בשפע מבלי לחרוג מהתקציב.

7. מתכנתים ומקודדים

האינטרנט מציע שפע של קורסי תכנות בחינם . הם יציידו אותך במיומנויות לקוד אפליקציות, אתרים ותוכנות. אתה לא תשלוט בתכנות בן לילה, כמובן. השקיעו בהדרגה בהרצאות מיוחדות ככל שהכישורים שלכם משתפרים.

ללמד את עצמך לכתוב קודים זה נגיש ובמחיר סביר, אבל זה גם לא בר קיימא. לחינוך עצמי יש גבולות. תזדקק להרצאות מותאמות אישית ולדוגמאות מהחיים האמיתיים כדי להבין מקטעים מורכבים יותר של קידוד.

רבים נתקעים בזמן לימודי תכנות . אם אתה מרגיש שרוף, השתמש בבינה מלאכותית כדי לתרגל את היצירתיות והחשיבה הביקורתית שלך.

 • כתיבת קטעי קוד: ChatGPT ו-Bing AI יכולים לכתוב קטעי קוד לדוגמה עבור יישומים שונים.
 • בניית אתרים: למד את הצד היצירתי של פיתוח אתרים עם בוני אתרים. הם משתמשים בעורכי גרירה ושחרור. השאירו בצד את הקידוד למועד מאוחר יותר – התמקדו בבניית דף אינטרנט שניתן לנווט בו ואסתטי.
 • תרגול קידוד: OpenAI Codex יכול לעזור בהשלמה אוטומטית של תיעוד ולחלץ הטמעות אסימונים, בעוד ש- OpenAI Playground מדגים מודלים של למידת מכונה.

קשור: איך להשתמש ב- יוצר תמונות בינה מלאכותית פלייגראונד (AI Playground)

התחל את הקריירה שלך עם כלי בינה מלאכותית

אמצו את הבינה המלאכותית במקום לפחד ממנה. למרות מה שספקנים מאמינים, טכנולוגיות אוטומציה אינן יכולות להחליף לחלוטין עובדים אנושיים. מכונות מזהות רק דפוסים ושגרות. הם עדיין זקוקים למאמץ אנושי כדי לנתח בעיות מורכבות, לנכות שגיאות ולבצע משימות מרובות שלבים.

אבל אם אתה עדיין מודאג מכך שה-AI יקבל את העבודה שלך, התמקד בשיפור המיומנויות. למד מיומנויות טכניות שמכונות לא יכולות להפוך אותן לאוטומטיות. בינה מלאכותית עשתה כברת דרך, אבל היא לא יכולה לבצע באופן אוטונומי פרויקטים בקנה מידה מלא הכולל חשיבה ביקורתית.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.