10 בוטים של בינה מלאכותית AI למסחר במטבעות קריפטו

חלק כוחות המפתח שמספקת בינה מלאכותית הן אוטומציה ותובנות, ששניהם ממלאים תפקיד מפתח במסחר במטבעות קריפטו AI בינה מלאכותית.

שתיים מכוחות המפתח שמספקת בינה מלאכותית (AI) הן אוטומציה ותובנות, ששניהם ממלאים תפקיד מפתח במסחר במטבעות קריפטוגרפיים בינה מלאכותית. בוטים למסחר נמצאים כעת בשימוש על ידי משקיעי קריפטו כדי להפוך את הקנייה והמכירה של פוזיציות לאוטומטיות על סמך אינדיקטורים טכניים מרכזיים, בדיוק כפי שהם עושים עם מסחר רגיל במניות AI . 

ישנם כמה אתגרים מרכזיים למסחר בקריפטו. ראשית, השווקים פתוחים 24/7, מה שמחייב סוחרים לעקוב כל הזמן אחר התרשימים אם הם לא רוצים להחמיץ עסקה. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שבוטים למסחר בקריפטו בינה מלאכותית הפכו פופולריים במהלך השנים. 

בוטים למסחר בינה מלאכותית משיגים רמת ביצועים גבוהה יותר, והם אינם דורשים מהמשתמש להשקיע המון זמן בלימוד אסטרטגיות ופרמטרים שונים. והם אופציה מצוינת למי שמחפש להיכנס למסחר בקריפטו מכיוון שהם מאפשרים לסוחרים לא מקצועיים למנף אסטרטגיות רווחיות. 

בגלל הפופולריות שלהם, חלה עלייה של בוטים למסחר בקריפטו בינה מלאכותית בשוק. 

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

להלן מבט על כמה מהבוטים הטובים ביותר למסחר בקריפטו בינה מלאכותית: 

1. Pionex

10 בוטים של בינה מלאכותית AI למסחר במטבעות קריפטו

Pionex היא פלטפורמת מסחר המאפשרת למשתמשים להשתמש במספר סוגים של בוטים. חלק מהבוטים הללו כוללים:

בוט מסחר ברשת  – זה מאפשר לך לסחור במטבעות קריפטו בטווח מוגדר באמצעות בוטים למסחר אוטומטי המשולבים, שעוזרים לך לקנות נמוך מכירה גבוהה אוטומטית 24/7. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לציין את טווח המסחר שלך.

DCA (Dollar Cost Averaging) Bot  – זה ידוע גם בשם Martingale Bot, הוא פותח ועוצב עם רעיון הליבה המסורתי של אסטרטגיית ה-Martingale, שהיא אסטרטגיה של סולם-קנייה, מכירה בבת אחת. והיא תשתמש יותר בכספים לקנייה עבור כל טבילה כדי להפחית משמעותית את עלות ההחזקה הממוצעת.

בוט לאיזון מחדש – אם אתה אופטימי לגבי מספר מטבעות בו-זמנית, ומוכן להחזיק מטבעות במשך זמן רב כדי לזכות בהערכת ערך, אתה יכול לבחור להשתמש בבוט האיזון מחדש.

תכונות אחרות כוללות:

 • Pionex מספקת 16 בוטים למסחר בחינם ומאפשרת מינוף עד פי 100.
 • עמלת המסחר נמוכה בהשוואה לרוב הבורסות הגדולות. עמלת המסחר היא 0.05% ליצרן וללוקח.
 • חבר כל אסטרטגיית TradingView עם Pionex Signal Bot.
 • שלב את ChatGPT ב-PionexGPT ועזור למשקיעים קמעונאיים לתכנת את האסטרטגיות שלהם ללא כל ניסיון בקידוד.

החלק הטוב ביותר ב-Pionex הוא שאתה לא צריך להשתמש בממשקי API כדי להתחבר לבורסות של צד שלישי, כל המסחר נעשה בתוך הפלטפורמה. ישנם גם סוגים רבים אחרים של בוטים שאתה יכול לבחור מהם.

2.Kryll

Kryll היא תוכנת אוטומציה ובוט למסחר קריפטו המופעל על ידי בינה מלאכותית, שנועדה לעזור לסוחרי היום לייעל את ניהול המסחר בקריפטו שלהם. אחד ההיבטים הטובים ביותר של פלטפורמה זו הוא בונה הקריפטו, שעוזר למתחילים ליצור סקריפטים ללא צורך בידע קודם בקידוד. עם מערכת גרירה ושחרור, משתמשים יכולים לקשר תכונות קיימות לבוטים מיוחדים. 

Kryll מציעה גם את ה-Marketplace, שבו סוחרים מנוסים ואנשים אחרים חולקים את האסטרטגיות שלהם תמורת תשלום. תכונה זו שימושית למתחילים או לכל מי שחסר ניסיון במסחר בקריפטו. 

הפלטפורמה מציעה תכונות מובילות אחרות כמו מסוף המסחר שלה, המאפשר לך להגדיר הפסדים ורווחים רבים, ועורך האסטרטגיה שלה, שבו אתה יכול ליצור אלגוריתם מסחר אוטומטי עם ממשק גרירה ושחרור.

הנה כמה מהיתרונות המובילים של Kryll: 

 • ייעול מסחר קריפטו
 • בונה קריפטו
 • זירת מסחר
 • מסוף מסחר 

קריל הסביר בדקה אחת

3. Mizar

Mizar היא פלטפורמת מסחר קריפטו שמנהלת, מייעלת ואוטומטית עסקאות בהצלחה, מבלי שתצטרך לבזבז שעות אינסופיות בלבהייה בתרשימים.

ישנן אפשרויות שונות, הפשוטה ביותר היא ה-Copy Trading. השקיעו באסטרטגיות או איתותים המסופקים על ידי סוחרים מקצועיים, זהו תהליך פשוט לחקות ולהעתיק עסקאות מוצלחות.

אחרת משתמש יכול להגדיר בוטים למסחר ולהפוך את המסחר במטבעות קריפטוגרפיים לאוטומטיים 24/7, והכי טוב אם אתה מקבל העתקה על ידי משתמשים אחרים באמצעות תכונת המסחר בעותקים מאשר אתה יכול להרוויח הכנסה פסיבית. סוגי הפונקציונליות המוצעים כוללים תכונות מתקדמות כמו Take Profit, Stop Loss, Trailing ועוד כדי למזער סיכונים, תוך ניסיון למקסם רווחים.

זה גם פשוט להשתמש בבוט של ממוצע עלויות דולר (DCA) כדי לשלוט ברמת הסיכון. DCA היא אסטרטגיית השקעה שניתן להשתמש בה כדי להפחית את הסיכון של פתיחת פוזיציה בפעם אחת. DCA Bots הם תוכניות אוטומטיות המשתמשות בטכניקה אסטרטגית ביותר, אך בעת ובעונה אחת פשוטה להשקעה בקרן, במניה, או במקרה זה במטבע קריפטוגרפי, כדי להפחית את הסיכון לפתיחת פוזיציה בפעם אחת. אסטרטגיית DCA קונה או מוכרת מטבע קריפטוגרפי במרווחי זמן קבועים מראש, במטרה לשפר את מחיר הכניסה של עסקה לאורך זמן.

הנה כמה מהיתרונות המובילים של Mizar:

 • ללא דמי מנוי חודשיים או עלויות מראש
 • בוטים בלחיצה אחת מעתיקים מסחר עם חלוקת רווחים
 • בוטים של DCA ומסוף מסחר חכם
 • חשבון מסחר בנייר לבדיקת אסטרטגיות ללא סיכון

בסך הכל, Mizar מציעה את הפונקציות הבסיסיות של רוב הבוטים יחד עם כמה תכונות מתקדמות.איך להשקיע במיזר

4. CryptoHopper

הבא בתור אחד מהבוטים הטובים ביותר למסחר קריפטו בינה מלאכותית הוא Cryptohopper, שהוא בוט מסחר קריפטו המופעל על ידי בינה מלאכותית שעוזר לך לחסוך זמן על ידי אוטומציה של המסחר שלך. הפלטפורמה הרב-תכליתית משלבת את פונקציות המרכז שלה, שירות העתקה, מסחר חברתי ושירות ניהול תיקי השקעות כדי להציע מגוון רחב של שירותים. 

המסוף נסחר במטבעות קריפטוגרפיים מובילים כמו ביטקוין, Ethereum ו-Litecoin. בסך הכל, הוא תואם עד 75 מטבעות קריפטוגרפיים ותשע בורסות מרכזיות, כגון Binance, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex, Cryptopia, Huobi ו-Poloneix. אחת התכונות הגדולות ביותר של CryptoHopper היא שהיא מאפשרת בוטים למסחר ללא תשלום, מה שמאפשר לך ליצור ולבדוק בוטים משלך. 

בוט המסחר החצי אוטומטי של הפלטפורמה מאפשר לסוחרים להיפטר מנטיות ורגשות אנושיים, מה שמשפר את תהליך המסחר. במקום זאת, הוא מסתמך על אלגוריתמי מסחר מבוססי טכני וגישות מסחר מתוכנתות. 

CryptoHopper מספקת מגוון רחב של כלי מסחר בעלי תכונות כמו בדיקת בוט, תבניות שניתנות לשמירה, עצירות נגררות ומחוונים הניתנים להתאמה אישית. הפלטפורמה היא פתרון מבוסס אינטרנט הכולל ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש. אתה יכול להגדיר את בוט המסחר למסחר אוטומטי 24/7, כמו גם להשתמש במסחר אלגוריתמי וחברתי. 

הפלטפורמה מציעה גם תמיכת לקוחות מצוינת, עם צוות תמיכה שיכול לעזור בכל בעיה שעלולה להתעורר. תמיכת לקוחות טובה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל בוט למסחר קריפטו. 

להלן כמה מהיתרונות המובילים של CryptoHopper: 

 • מגוון רחב של כלים
 • ממשק אינטואיטיבי
 • תאימות החלפה/קריפטו גדולה
 • שירות לקוחות

ברוכים הבאים ל-Cryptohopper

5.Bitsgap

אפשרות מצוינת נוספת עבור בוט מסחר קריפטו בינה מלאכותית היא Bitsgap, אשר מציעה בוטים למסחר קריפטו, פקודות אלגוריתמיות, ניהול תיקים ומצב הדגמה חינם במקום אחד. אחת מנקודות המכירה המובילות של Bitsgap היא שהיא מאפשרת לחבר את כל הבורסות שלך במקום אחד. יש לזה יתרונות רבים ומעולים, כמו לאפשר לך לבצע אסטרטגיות בקלות ולפרוס בוטים מתקדמים בו-זמנית על פני פלטפורמות. 

על ידי חיבור הכל במקום אחד, אתה יכול להשוות שערים משווקי מטבעות דיגיטליים שונים, לסחור ולעבור בין בורסות, לעקוב אחר ההשקעות שלך ולבדוק אסטרטגיות באמצעות חשבון הדגמה. 

Bitsgap משולב עם 30 בורסות שונות, כולל מובילות כמו Binance, Kraken ו-Bitfinex. נוסף על כך, הוא מציע גישה ליותר מ-10,000 צמדי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ואינדיקטורים טכניים שונים שיעזרו לבסס את האסטרטגיות שלך. הממשק האינטואיטיבי מאפשר מסחר אוטומטי למתחילים ולמקצוענים כאחד. 

אחת התכונות הייחודיות של בוט המסחר של Bitsgap היא שהוא מבטיח שההשקעות שלך מחולקות באופן פרופורציונלי בטווח שבחרת, מה שמאפשר לך להרוויח רווחים קטנים ותכופים בכל מהלך שוק. הזמנות מבוצעות והזמנות חדשות מבוצעות כאשר המחיר מגיע לטווח הרצוי. 

להלן כמה מהיתרונות המובילים של Bitsgap: 

 • חשבון הדגמה של Bitsgap
 • אינטגרציה עם 30 חילופים שונים
 • 10,000+ זוגות מסחר במטבעות קריפטו
 • חלוקה פרופורציונלית של השקעות

כיצד להתחיל בוט מסחר קריפטו אוטומטי? [מדריך Bitsgap]

6.TradeSanta

פלטפורמה מצוינת נוספת למסחר בקריפטו בינה מלאכותית היא TradeSanta, שהיא תוכנה ובוט למסחר במטבעות קריפטוגרפיים המסייעים למשתמשים לנווט בשוק הקריפטו ולמנף את תנודות הערך. 

כמו פלטפורמות מובילות אחרות, TradeSanta מאפשרת לך לסחור 24/7, וההגדרה מהירה וקלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליצור חשבון, לבחור את צמדי המסחר שלך ולהגדיר את בוט המסחר תוך דקות ספורות. 

TradeSanta שימושי במיוחד לסוחרים מתחילים ומזדמנים. זה לא דורש שום פעולות מסובכות כדי להצליח עם המכניקה של הבוט. הבוטים מסתמכים על אסטרטגיות ארוכות וקצרות כאחד, והם מונחים על ידי אלגוריתמים מורכבים. 

אחד היתרונות האחרים של TradeSanta הוא שאין לה מגבלות כבדות על נפח המסחר, מה שאומר שאתה יכול לקנות ולמכור כמויות גדולות של קריפטו ללא זינוקים גדולים או ירידות מחירים. 

להלן כמה מהיתרונות המובילים של TradeSanta: 

 • סחר 24/7
 • התקנה מהירה וקלה
 • שימושי לסוחרים מתחילים/מזדמנים
 • אין מגבלות כבדות על נפח 

הסבר TradeSanta

7.CryptoHero

בוט קריפטו מרובה פלטפורמות המופעל על ידי AI, CryptoHero נוצר על ידי מנהלי קרנות מנוסים שעוסקים במסחר בקריפטו ושווקים אחרים במשך עשרות שנים. הפלטפורמה מציעה גישה למאות מטבעות קריפטו, אשר ממשיכים להתרחב ככל שהיא משתפת פעולה עם חברות נוספות, והיא משולבת עם בורסות קריפטו מובילות כמו Binance ו-Kraken. 

אתה מתחיל בהגדרת הפרמטרים שלך למסחר, ולאחר השלמתם, הבוטים המותאמים ל-AI מריצים סימולציות ומספקים מידע על ההזדמנויות הטובות ביותר בשוק. זה מאפשר לך להגדיר תנאי כניסה ויציאה, כמו גם סוגים שונים של אינדיקטורים כדי לבדוק מגמות ולהתעדכן. 

אחת התכונות המובילות הנוספות שמציעה הפלטפורמה היא בדיקה לאחור, שבה אתה יכול לבדוק אסטרטגיית מסחר שאינך בטוח לגביה ב-100%. זה ישתמש באסטרטגיה שלך בתנאי שוק שונים כדי לשפר את ההחלטות שלך. 

להלן כמה מהיתרונות המובילים של CryptoHero: 

 • נוצר על ידי מנהלי קרנות מנוסים
 • מאות מטבעות קריפטו
 • תנאי כניסה ויציאה
 • בדיקות לאחור 

כיצד ליצור את בוט מסחר הקריפטו הראשון שלך ב-CryptoHero

8.HaasOnline

HaasOnline מאפשרת לך לפתח, לבצע בדיקה חוזרת ולפרוס בוטים למסחר קריפטו בתדירות גבוהה על פני עשרות בורסות מטבעות קריפטוגרפיים במהירות. הפונקציות הקבועות מראש של בוט המסחר מאפשרות לו לנתח מגמות ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר. 

התוכנה מבצעת פקודות אוטומטית תוך שמירה על סקירת שוק, והמסחר יכול להתבצע במהירות וביעילות רבה יותר. לפי הפלטפורמה, היא שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר של טכנולוגיה על ידי פיתוח מתמיד של בוטים למסחר. 

אחת התכונות הטובות ביותר של HaasOnline היא הפונקציה ההיסטורית והזמן אמת של בדיקות אחורי שלה, המאפשרת לך לצפות ולבדוק את ההגדרות של הבוט שלך בזמן אמת או בעבר. עם פונקציה זו, אתה יכול לראות איך הבוט שלך מתפקד, כמו גם איך הוא היה מתפקד אם היו לך הגדרות מסוימות. 

תכונה ייחודית נוספת היא ה-Visual Editor, המשולב עם HaasScript כדי לאפשר לך ליצור במהירות, לבצע בדיקה חוזרת ולפרוס סקריפטים על פני מספר בורסות cryptocurrency. אתה יכול לעצב אלגוריתמי קריפטו משלך עם פתרונות מובנים מראש, או שאתה יכול לגלוש בשוק לפתרונות של צד שלישי. 

הנה כמה מהיתרונות המובילים של HaasOnline: 

 • פונקציות מוגדרות מראש
 • מבצע הזמנות באופן אוטומטי
 • בדיקה לאחור היסטורית ובזמן אמת
 • עורך חזותי

עשיית שוק קריפטו: אוטומציה של עשיית שוק קריפטו כאסטרטגיה קיימא בשנת 2021

9. Gun Bot Shop

סוגר את רשימת הבוטים הטובים ביותר למסחר בקריפטו בינה מלאכותית היא Gun Bot Shop, המאפשרת לך "להפוך את המסחר לאוטומטי ולקבל הכנסה פסיבית של טייס אוטומטי". הפלטפורמה תומכת במגוון רחב של בורסות כמו Binance, Binance US, Bitmex, Coinbase Pro, Kukoin, HitBTC, Kraken ועוד עבור סך של 100+. 

תואמת ל-Windows, Mac ולינוקס, הפלטפורמה עוזרת לך להפוך את המסחר בקריפטו לאוטומטי ולייצר הכנסה פסיבית. אתה יכול לבצע 14 אסטרטגיות מסחר מקצועיות מקודדות מראש, וזה כולל גישה חופשית לקבוצת תמיכה בטלגרם. 

הממשק הגרפי החדש של הפלטפורמה נועד להפוך את כל התהליך לקל ופשוט. אתה יכול לבדוק במהירות את ערך התיק שלך, את התרשימים של כל הזוגות, את היתרה שלך עבור כל מטבע, העסקאות האחרונות שלך ומידע חשוב אחר. תקבלו גם מדדי מסחר מתקדמים, מסחר היפוך, ירידה בממוצע בעלות הדולר ועוד. 

הנה כמה מהיתרונות המובילים של Gun Bot Shop: 

 • יצירת הכנסה פסיבית
 • תומך ב-100+ החלפות
 • תואם עם Mac, Windows, Linux
 • ממשק גרפי שימושי ביותר

קשור: 5 מטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקעה בענף בינה מלאכותית (AI)

10. Coinrule

Coinrule מסמיכה סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים להתחרות בסוחרים מקצועיים באלגוריתמים ובקרנות גידור ללא צורך בקידוד.

הגדר עסקאות אוטומטיות מותאמות אישית ולעולם אל תחמיץ עצרת או תיתפס לטבילה. Coinrule מחפשת באובססיביות מדדי שוק יעילים כדי לאפשר הקצאה חכמה של כספים תוך כדי שליטה על מכונת המסחר שלך.

מה שמייחד אותם מהמתחרים הוא שאתה יכול לבחור מתוך 250+ כללים מוגדרים מראש. חלק מהאסטרטגיות הייחודיות כולל:

צבור את הביצועים הטובים ביותר מדי יום – העבר מדי פעם את הכספים שלך לאסימונים עם ביצועים טובים יותר מאלה שבארנק שלך.

צבירה מבוססת מחירים – צבור מדי פעם אסימון מתחת למחיר מוגדר.

הם יכולים להתחבר לבורסות מרכזיות כולל: Binance, Coinbase Pro, Kraken, OKX, Bitstamp, Bitpanda Pro, KuCoin ו-BitMex.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.