15 התוספים הטובים ביותר של צאט ג'י פי טי ChatGPT שלא הכרתם

בוא תחקור את 15 התוספים הטובים ביותר ל ChatGPT צאט ג'י פי טי ותלמד כיצד להשתמש בהם במלוא הפוטנציאל שלהם. 15 התוספים הטובים ביותר של צאט ג'י פי טי ChatGPT שלא הכרתם:

שימו לב לכל חובבי הבינה המלאכותית ChatGPT!

האם אי פעם ייחלת ליותר פונקציונליות עם הצ'אטבוט האהוב עליך בבינה מלאכותית, צאט ג'י פי טי? ובכן, OpenAI שמעה אותך והציגה מערך של תוספים שייקחו את חוויית הצ'אטבוט שלך לשלב הבא! בדיוק כמו איך ל-וורדפרס יש יוסט Yoast SEO לאופטימיזציה של קידום אתרים, התוספים של צאט ג'י פי טי ChatGPT מאפשרים לך ליצור אינטראקציה עם יישומים אחרים כמו Slack, Zapier, Instacart ועוד רבים.

מרגש, לא?

אבל רגע, יש עוד! בבלוג הזה, תחקור את 15 התוספים הטובים ביותר של צאט ג'י פי טי ותלמד כיצד להשתמש בהם במלוא הפוטנציאל שלהם.

עכשיו, המשך לקרוא כדי לשפר את חווית ChatGPT שלך!

מה זה צאט ג'י פי טי (ChatGPT)?

מה זה צאט גי פי טי

ChatGPT מאת OpenAI , שהוצג בנובמבר 2022, הוא מהפכה בעולם הבינה המלאכותית של שיחה. בהתבסס על ארכיטקטורת GPT-3.5, הוא יכול לנהל שיחות אינטליגנטיות ומרתקות, לענות על שאילתות מורכבות, לייצר תוכן ואפילו לכתוב שירה!

הטכנולוגיה המתקדמת הזו שיבשה תעשיות שונות, כולל שירות לקוחות, חינוך, שירותי בריאות ושיווק. ChatGPT שינתה את הדרך בה אנו מתקשרים עם מכונות, והפכה אותו ליותר אנושי, מותאם אישית וטבעי. עם יכולות עיבוד השפה הטבעית המתקדמות שלה, ChatGPT משנה את המשחק עבור צ'אטבוטים ועוזרים וירטואליים, והופכת אותם לחכמים ויעילים יותר.

מהם תוספי ChatGPT?

תוספי ChatGPT הם רכיבי תוכנה ויישומים שניתן להוסיף ל-ChatGPT כדי להרחיב את הפונקציונליות ולשפר את היכולות שלו.

תוספים אלה הם מודולים מותאמים אישית שניתן לשלב בצ'אטבוט של AI המותאמים לתעשיות ספציפיות, כולל מסחר אלקטרוני, בריאות, פיננסים וחינוך.

עם תוספי ChatGPT, עכשיו אתה יכול לעשות יותר מסתם צ'אט. אתה יכול להזמין טיסה, לקנות מצרכים ולבצע משימות שונות מבלי לצאת מחלון הצ'אט.

OpenAI יצרה שני תוספים בעצמה:

 • תוסף לדפדפן אינטרנט
 • תוסף מתורגמן קוד

תוספים אלה הם כמו שרביטי קסמים שעוזרים להפחית חלק מהמגבלות הנוכחיות של ChatGPT, כגון חוסר ידע על אירועים עכשוויים ויכולות מתמטיות וחשיבה גרועות, מה שהופך אותו לכלי שימושי יותר.

למה אתה צריך תוסף ChatGPT?

בעוד ש- צאט ג'י פי טי ChatGPT הוא מדהים כצ'אטבוט של בינה מלאכותית לשיחה, הוא מגיע עם מגבלות, כולל מתן תגובות מיושנות ומגמות, מוגבלות לטקסט, אין תמיכה קולית ועוד רבים אחרים.

Plugins של ChatGPT הם הצעד הראשון לעבודה ולהתגבר על חלק מהמגבלות הללו.

 • תוסף הגלישה עוזר לך ליצור תגובות מעודכנות עם המידע העדכני והמותאם ביותר.
 • תוסף מתורגמן הקוד ממזער את השגיאות בקוד שנוצר על ידי ChatGPT על ידי בדיקה בסביבה חיה.
 • התוסף של צד שלישי כמו Instcart, Slack, Zapier, OpenTable ואחרים עוזרים לך להפוך משימות מיותרות ומשעממות לאוטומטיות.

כפי שאמרה OpenAI, תוספי ChatGPT יהיו 'העיניים והאוזניים' עבור מודלים של שפות, ויעניקו להם גישה למידע אישי, עדכני או ספציפי.

בואו נצלול פנימה וללמוד על 15 התוספים הטובים ביותר של ChatGPT כדי להגביר את הפרודוקטיביות שלכם.

15 התוספים הטובים ביותר של ChatGPT שלא הכרתם

בהתבסס על דרישת המשתמשים ל-ChatGPT Plugins, OpenAI מספקת כעת גישה לתוסף פלאגין לקבוצה קטנה של משתמשי ChatGPT Plus ומתכננת להפעיל בהדרגה גישה למפתחי תוספים ולמשתמשי ChatGPT.

התוספים הראשונים שנוצרו על ידי צאט ג'י פי טי

 1. Expedia

2. FiscalNote

3. Instacart

4. KAYAK

5. Klarna

6. Milo

7. OpenTable

8. Shopify

9. Slack

10. Speak

11. Wolfram

12. Zapier

צאט ג'י פי טי מארח גם 2 תוספים – דפדפן אינטרנט ומפרש קוד, עליהם יידונו בהרחבה בבלוג.

אתה יכול גם לבנות את הפלאגין ChatGPT שלך באמצעות תוסף אחזור הקוד הפתוח ולהירשם ב-ChatGPT.

תוספים המתארחים ב-ChatGPT

1. תוסף פלאגין לגלישה

תוסף ChatGPT – תוסף גלישה , הוא העוזר הסופר חכם שלך שגולש באינטרנט. עם תוסף זה, ChatGPT יכול לגשת למידע העדכני והמדויק ביותר כדי לענות על שאלות שהיו בעבר מעבר ליכולותיה.

האינטרנט מוצף בדוגמאות גלישה של צאט ג'י פי טי כמו הפקת החדשות והמידע העדכניים ביותר על טקס האוסקר, חפירה במחקר הבינה המלאכותית העדכנית ועוד.

כמו תמיד, בטיחות היא בראש סדר העדיפויות ב-OpenAI. צאט ג'י פי טי משתמש בממשק API לחיפוש בינג של מיקרוסופט ובתכונות הבטיחות כדי להבטיח את המהימנות והאמיתות של המידע שהוא מספק. בנוסף, הוא מכבד את העדפותיהם של בעלי אתרים על ידי הימנעות מאתרים שאינם רוצים שהוא יסרוק את התוכן שלהם.

יתר על כן, צאט ג'י פי טי ChatGPT תמיד מצטט את המקורות שלו ומציג את האתרים שבהם ביקר תוך יצירת תגובה לשאלות שלך. תכונה זו מאפשרת לך לאמת את הדיוק של התגובות של ChatGPT, ומבטיחה שתמיד תוכל לסמוך על המידע שהיא מספקת. אבל ChatSonic יכולה לתת לך תגובות בזמן אמת ועובדתיות ללא שום תוסף של ChatGPT, מכיוון שהוא משולב ישירות עם חיפוש גוגל.

2. תוסף מתורגמן קוד

תוסף Code Interpreter ChatGPT משתמש ב- פייתון Python בסביבת הפעלה עם ארגז חול וחומת אש כדי לטפל בהעלאות והורדות. כאשר נעשה שימוש בתוסף Interpreter, הקוד מוערך בהפעלה מתמשכת שנשארת פעילה למשך שיחת צ'אט, עם מגבלת זמן קצוב מקסימלית. המודל תומך בהעלאת קבצים לסביבת העבודה של השיחה הנוכחית ובהורדת תוצאות העבודה.

עם גישה למתכנת נלהב וזוטר הפועל במהירות קצות האצבעות שלך, אתה יכול לבנות זרימות עבודה יעילות ללא מאמץ. חלק ממקרי השימוש הראשוניים של Code Interpreter כוללים פתרון בעיות מתמטיות (כמותיות ואיכותניות כאחד), ניתוח נתונים, הדמיה וקובץ המרת פורמט.

תוסף ChatGPT שניתן לארח בעצמו על ידי כל מפתח

3. תוסף אחזור על ידי ChatGPT

תוסף צאט ג'י פי טי ChatGPT אחזור הוא פתרון מארח עצמי וקוד פתוח עבור מפתחים לפרוס את הגרסה שלהם של הפלאגין ולרשום אותה ב-ChatGPT. התוסף משתמש בהטמעות OpenAI ומאפשר למפתחים לבחור מסד נתונים וקטוריים (כולל Milvus, Pinecone, Qdrant, Redis, Weaviate או Zilliz) לצורך אינדקס וחיפוש מסמכים. ניתן לסנכרן מקורות מידע עם מסד הנתונים באמצעות webhooks.

משתמשים יכולים לאחזר את קטעי המסמכים הרלוונטיים ביותר ממקורות הנתונים שלהם, כגון קבצים, הערות, הודעות דוא"ל או תיעוד ציבורי, פשוט על ידי בקשתם.

לתהליך זה אין השפעות חיצוניות, והסיכון העיקרי כרוך בהרשאת נתונים ופרטיות. על המפתחים לוודא שהם מורשים להשתמש בתוכן שהם מוסיפים לפלאגין האחזור ולשתף אותו בהפעלות ChatGPT של המשתמשים.

הנה דוגמה לפלאגין בשם 'זיכרון ChatGPT' שנבנה באמצעות קוד האחזור.

התחל בגישה לקוד הפלאגין לאחזור.

תוספי ChatGPT של צד שלישי

4. Expedia

אקספדיה היא היעד האחת לכל צורכי הנסיעה שלך. ועם הפלאגין של Expedia ChatGPT שהושק ב-23 במרץ 2023, תכנון הטיול רק השתפר.

התוסף ChatGPT יכול לחקור עלויות נסיעה ולהציע אתרי נופש ופעילויות מקומיות על סמך כמה שאלות המשך.

התוסף של Expedia ChatGPT מציע מספר אפשרויות התאמה אישית, כולל

 • שירותים מודגשים או הסיבות הטובות ביותר לבקר במקום מסוים
 • משך הטיסה או החוויה
 • מחירי כרטיסים
 • הנחות

הצ'אטבוט משתמש בנתונים בזמן אמת, חישובים מבוססי קוד ומסנני חיפוש שונים כדי לספק אפשרויות מותאמות אישית המבוססות על העדפות הנסיעה של המשתמש. ההצעות מתעדכנות בהתאם כאשר המשתמש מעדכן את העדפותיו, כגון שירותים מועדפים או זמני נסיעה.

5. Note Fiscal

התוסף FiscalNote ChatGPT מאפשר למשתמשים להמיר תובנות לאסטרטגיות מעשיות. הוא מציע השקפה מקיפה של התקדמות משפטית, מדיניות ורגולטורית, והמשתמשים יכולים להישאר מעודכנים ולקבל החלטות מושכלות.

עם השילוב של ChatGPT, אתה יכול ליצור אינטראקציה עם FiscalNote בפורמט צ'אט, לשאול כל שאלה שיש להם ולקבל תגובות מותאמות אישית מ-ChatGPT. ככל שתתקשר יותר עם התוסף ChatGPT, FiscalNote יכולה לחדד את האלגוריתם שלו כדי לספק מידע מדויק ורלוונטי יותר המותאם לצרכיו של כל משתמש.

על ידי מינוף הכוח של AI ולמידת מכונה, תוסף FiscalNote ChattGPT מספק למשתמשים חוויה חלקה ואינטואיטיבית שעוזרת להם להישאר בקדמת העקומה בנוף הרגולטורי המשתנה במהירות.

6. Instacart

אתה לא לבד, אם אי פעם נאבקת בתכנון ארוחות ובקניית מצרכים. אבל עם התוסף החדש של Instacart עבור ChatGPT , אתה יכול להפוך את צרות תכנון הארוחות שלך להשראה וסיפוק מיידי.

כך תוכל להשתמש בתוסף בכמה שלבים פשוטים:

היכנס לכלי צאט ג'י פי טי מבוסס האינטרנט וחפש את הלוגו של Instacart carrot כדי לראות אם יש לך גישה לתוסף.

 • שאל את ChatGPT שאלות ארוחה פתוחה או לקבלת השראה לסוג מסוים של מזון.
 • ChatGPT יציע מתכונים וארוחות בהתאם לצרכים שלך, ותוכל להוסיף את כל המרכיבים הדרושים לעגלת Instacart שלך בכמה לחיצות.
 • צור הזמנת Instacart בחלון דפדפן חדש וקבל את הכל עד לדלת שלך תוך שעה.

בעזרת התוסף תוכלו לקבל השראה מיידית לארוחה ולקבל את המרכיבים הדרושים עד לדלתכם, מה שהופך את תכנון הארוחה לקל ומהנה יותר.

7. Kayak

Kayak הוא תוסף ChatGPT נוסף בתחום הנסיעות שמשתמש בכוחות ChatGPT כדי להציע המלצות נסיעות מותאמות אישית.

זה מאפשר למשתמשים להעלות שאלות נסיעות בשפה טבעית, בדיוק כפי שהיו עושים לאדם.

לדוגמה, משתמש יכול לשאול, "מהם המקומות הלא-קצביים לבקר בהודו עבור מחפשי הרפתקאות?" ולקבל מענה מותאם אישית.

אינטגרציה זו היא צעד ענק עבור Kayak שכן היא מתכננת למנף את AI כדי להציע חוויות חיפוש מותאמות אישית וידידותיות יותר למשתמש.

8. Klarna

אם אתה נרקומן קניות ותמיד מחפש הנחות ומבצעים הכי טובים, אז קלרנה כבר חייבת להיות החברה הכי טובה שלך 👯‍

וחווית הקנייה שלך רק השתפרה עם התוסף החדש של Klarna ChatGPT.

התוסף יתפקד בעצם כעוזר קניות מותאם אישית, תוך התבססות על מבחר הפריטים של Klarna באופן אוטומטי, אך רק אם זה רלוונטי לבקשת המשתמש. על ידי לחיצה על קישורי המוצרים המומלצים, המשתמשים יועברו גם לכלי החיפוש וההשוואה של Klarna, שם הם יכולים להשוות מחירים בין 500,000 השותפים הקמעונאיים שלה.

9. Milo

Milo הוא תוסף ChatGPT של טייס משנה בינה מלאכותית המיועד להורים כדי לעזור למיין את הכאוס המשפחתי ומשימות ביתיות יומיומיות.

הוא מופעל על ידי GPT-4 , הגרסה העדכנית ביותר במודלים של שפות גדולות, והוא יכול למיין ולשלוח מידע לאן שהוא צריך להגיע תוך למידה ושיפור על סמך משוב.

מילו יכול להתמודד עם שרשורי SMS, מיילים, צילומי מסך או תמונות לוח והופך אותם לשפיות מובנית הנגישה לשותפים, סבים וסבתות, מטפלים ומי שצריך לדעת. Milo נמצא כעת בגרסת בטא והוא חופשי לשימוש.

כעת ניתן להשתמש בכלי הבינה המלאכותית המדהים הזה ב-ChatGPT עם התוסף ChatGPT שלו. על ידי בחירה בתוסף Milo, משתמשים יכולים לשאול שאלות כגון "אילו מטלות משק הבית ממתינות היום?" והתוסף יאחזר את כל הנתונים הרלוונטיים ממילו ויפיק רשימת מטלות.

10. OpenTable

OpenTable גם שיתפה פעולה עם OpenAI כדי לפתח תוסף ChatGPT המציע המלצות למסעדות בצ'אט.

שיתוף הפעולה הזה מסמן את OpenTable כחברת הטכנולוגיה למסעדות הראשונה שמאחדת כוחות עם ChatGPT. בנוסף, החברה האחות של OpenTable, Kayak, משתמשת בצ'אטבוט גם כדי לספק המלצות לטיסות, מלונות ורכבים להשכרה. האינטגרציה הזו עם ChatGPT צפויה לשפר את חווית המשתמש הן עבור לקוחות OpenTable והן עבור לקוחות Kayak.

11. Shopify

בעוד ש-OpenAI הזכירה את Shopify כאחד מתוספי ה-ChatGPT של צד שלישי בהכרזה שלה, אין רעש על כך מהקצה של Shopify.

אבל לאחרונה, Shopify השיקה תכונה של עוזר קניות המופעל על ידי AI באפליקציית ה-Shop שלה , המופעלת על ידי ChatGPT.

תכונה זו מציעה המלצות קניות מותאמות אישית למשתמשים על סמך היסטוריית הגלישה שלהם, המועדפים והמוצרים של הסוחרים של Shopify.

12. רפיון

בדומה ל-Shopify, אין אזכור לפלאגין ChatGPT עבור Slack מלבד בהכרזה של OpenAI ChatGPT Plugins.

ChatGPT משולב ב-Slack, מה שהופך אותו לאפליקציית ChatGPT עבור Slack. הידע הנרחב של מודל הבינה המלאכותית ויכולות עיבוד המידע מספקות למשתמשים סיכומי שיחה מיידיים, כלי מחקר וסיוע בכתיבה ללא החלפת הקשר.

היכולת של האפליקציה לעזור לעובדים לעבוד בצורה פרודוקטיבית על ידי מתן סיוע והבנה מיידית של התוכן היא משנה משחק.

למידע נוסף על אפליקציית ChatGPT עבור Slack, אתה יכול לעיין בראיון עם Simón Posada Fishman , מהנדס הפתרונות של OpenAI שפיתח אותה.

כמו כן, אל תחמיצו לחקור אפליקציות ChatGPT אחרות.

13. Speak

Speak , פלטפורמת התרגום לשפות, שיתפה פעולה גם עם OpenAI כדי להשיק את התוסף ChatGPT שלה, המציע חווית לימוד שפה מותאמת למשתמשים המחפשים תרגום או הסברים בשפות שונות.

היא כבר החלה לבחון את התוסף עם משתמשים מוקדמים ולשכלל את חוויית הלמידה מבוססת הטקסט שלה כדי להשתלב בצורה חלקה בפלטפורמה.

זוהי הזדמנות מצוינת עבור Speak להרחיב את טווח ההגעה שלה למשתמשים חדשים, במיוחד בשווקים חדשים, ולהציע הוראת שפות מעבר לאנגלית. שיתוף הפעולה של Speak עם OpenAI חיוני בפיתוח חווית לימוד שפה נרחבת יותר עבור משתמשים ברחבי העולם.

14. Wolfram

התוסף Wolfram ChatGPT משלב את יכולת יצירת הטקסט של ChatGPT עם כוח החישוב של Wolfram, שיכול לספק נתונים מדויקים ולפתור בעיות מורכבות. זה מאפשר ל-ChatGPT לבצע שאילתות של Wolfram לצורך חישוב ולספק תוצאות למשתמשים.

השילוב של טכנולוגיות אלו מאפשר ל-ChatGPT לספק ידע ונתונים מאוצרים, כמו גם לבצע חישובים לא טריוויאליים. בנוסף, וולפרם מספק נתונים עדכניים והדמיות מותאמות אישית.

ראה כיצד אתה יכול ליצור מטריצות באמצעות תוסף Wolfram ChatGPT.

15. Zapier

התוסף של Zapier ChatGPT מאפשר למשתמשים להתחבר ליותר מ-5,000 אפליקציות (כמו Google Sheets, Gmail או Slack) וליצור איתם אינטראקציה ישירות בתוך הממשק של ChatGPT.

מוצר חדש זה, כעת בגרסת בטא, מאפשר לך להפוך משימות לאוטומטיות ישירות בתוך הממשק של ChatGPT, לחסוך בזמן ובטרחה של החלפת הקשר.

משתמשים יכולים לבקש מ-ChatGPT לבצע משימות באפליקציות אחרות, כגון מציאת אנשי קשר ב-CRM, עדכון שלהם ישירות, או הוספת שורות לגיליון אלקטרוני ושליחתם כהודעת Slack.

בניגוד לתוספי ChatGPT אחרים, לפלאגין Zapier יכול להיות עקומת למידה לא קטנה. תצטרך להקדיש זמן לאופן שבו פועלות פונקציות שונות של Zapier עם ChatGPT.

תוספי ChatGPT בקרוב

משווקים ויוצרי תוכן יכולים לצפות את אצווה הקרובה של תוספי ChatGPT של ChatSonic , שתדגיש באופן משמעותי SEO, כתיבת בלוג, עותק שיווקי וזיהוי תוכן בינה מלאכותית.

בוא נראה למה אתה יכול לצפות מהפלאגינים של ChatGPT שיושקו בקרוב.

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח כולל – מציאת מילות המפתח הנכונות וזיהוי מילות המפתח העיקריות והמשניות שהן המפתח לדירוג בגוגל.

במקום להשתמש בכלי SEO מרובים, אתה יכול פשוט להשתמש בתוסף מחקר מילות מפתח ChatGPT כדי לפשט את התהליך על ידי מתן אפשרות להזין את כתובת האתר של הבלוג או מילת המפתח הבסיסית כדי ליצור רשימה של מילות מפתח פוטנציאליות עם נפח חיפוש וקושי של מילות מפתח.

תוסף ChatGPT זה של ChatSonic יכול גם ליצור רשימה של מילות מפתח משניות רלוונטיות כדי לשפר את דירוג SEO עבור מילת מפתח ספציפית. עם תוסף מחקר מילות מפתח ChatGPT של ChatSonic, אתה יכול בקלות לייעל את מחקר מילות המפתח שלך וליצור תוכן מותאם.

קשור: איך ליצור ספר אלקטרוני (דיגיטלי) עם צאט ג'י פי טי (ChatGPT AI)

יצירת מאמרים בינה מלאכותית

אם אתה כבר משתמש ב-Writesonic, אתה יודע את היתרונות של שימוש ב-AI מאמרים 4.0. כעת יכולות כתיבת המאמר יהיו זמינות בצ'אט ChatSonic עבור נגישות קלה.

עם תוסף ChatGPT ליצירת מאמרים בינה מלאכותית של ChatSonic, אתה יכול ליצור ולפרסם תוכן תוך זמן קצר.

זיהוי תוכן בינה מלאכותית

ככל שהשימוש בבינה מלאכותית ליצירת תוכן הולך וגדל, קיים סיכון להפקת תוכן דק ואיכותי, חסר ערך ואינו נותן מענה לצרכי הקוראים. עם זאת, אתה יכול להימנע מהטרחה של סקירת תוכן כזה על ידי שימוש בתוסף ChatGPT לזיהוי תוכן בינה מלאכותית מ-ChatSonic, שעוזר לך לזהות במהירות תוכן AI דק.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.