איך למצוא מוצרים חמים לדרופשיינג עם גוגל טרנדס

הצעד הראשון בתחום הוא בדרך כלל הקשה ביותר. עם זאת, אם אתה יודע איך להשתמש ב-גוגל טרנדס זה יהיה הרבה יותר פשוט. איך למצוא מוצרים חמים לדרופשיינג עם גוגל טרנדס.

כשזה מגיע לפתיחת עסק הדרופשיפינג שלך , הצעד הראשון הוא בדרך כלל הקשה ביותר. עם זאת, אם אתה יודע איך להשתמש ב- (גוגל טרנדס) Google Trends, אתה יכול להיות החלטי לגבי תוכנית ובסופו של דבר לשים את הדאגות והפחדים שלך למנוחה.

אז אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני, וחיפשת דרכים להוזיל את עלויות התפעול שלך.

שקלת דרופשיפינג, מודל עסקי שמאפשר לך להזמין מוצרים מיצרנים ולהעביר אותם לצרכן שלך מבלי להצטייד במלאי במחסן. יש האומרים שזהו צעד מבריק לצמצום עלויות ואפילו דרך מבריקה להעלות אפיקי הכנסה. אחרים חושבים ששולי הרווח כל כך קטנים שפשוט לא כדאי לנסות.

אולי אתה לא בטוח אם לנסות את עניין המשלוח הזה או להימנע מבזבוז פוטנציאלי של זמנך היקר איתו.

לא משנה מה המחשבות שלך לגבי דרופשיפינג כאמצעי לביטול עלויות אחסון מלאי או להרוויח דולרים נוספים, זה לא כל כך פשוט כפי שרבים טוענים.

אם אינך מוכר מוצרים שיש להם ביקוש גבוה, כל רווח מצטבר שאתה מבין עלול לא להיות שווה את הכסף שלך.

ראשית, זו נישה תחרותית מאוד. יש הרבה אנשים שדוחקים לחלקים הולכים ומצטמצמים של שוק המסחר האלקטרוני. כאשר שחקנים במרחב הזה ממשיכים לחפש יתרון על פני יריביהם, הם ממשיכים להוריד את המחירים שלהם לרמות נמוכות חדשות. גם היצרנים לא עושים חסד עם המחירים שלהם. הם בעסק כדי להרוויח כסף, בדיוק כמו כל תלבושת דרופשיפינג.

בוא נגיד את זה בצורה ברורה: יש הזדמנויות עם המודל העסקי הזה, אבל הן לא שוכבות עבור ג'ו הממוצע. זה תלוי בך למצוא אותם בכל מקום שהם עשויים להיות מוסתרים.

גוגל טרנדס

למרבה המזל, יש לפחות דרך קלה אחת לחשוף את ההזדמנויות הללו. זה גוגל טרנדס, כלי שמאפשר לך לדעת מה אנשים ביישוב שלך או ברחבי העולם מחפשים עם מנועי החיפוש שלו.

הוא מציג את שאילתות החיפוש הפופולריות ביותר של הרגע, כמו גם על פני תקופות שונות מהעבר. הרבה מהמידע הזה מתואר בתרשימים שקל להבין.

הנה הסיבה שזה מדאיג אותך: כאשר הרבה אנשים מחפשים מוצרים מסוימים, החיפושים שלהם יופיעו ב-גוגל טרנדס. ואם תשתמש בו, תוכל לדעת את הסחורה המבופשת ביותר בכל תקופה נתונה.

אם אתה יודע משהו על SEO, סביר להניח שתבין מיד את מכרה הזהב הפוטנציאלי המשאב הזה יכול להיות עבורך או עבור כל מיזם דרופשיפינג אחר, חנות מסחר אלקטרוני או עסקים בכלל.

אבל אם זה עדיין לא מרגש אותך, הנה סקירה של כמה מהסיבות לכך ש-גוגל טרנדס יכול להיות הממתיק עבור עסקי הדרופשיפינג שלך.

מגמות מסוימות מתארות את השימוש במונחי חיפוש ספציפיים לאורך תקופות ארוכות. בעזרת זה, אתה יכול לדעת כיצד רמות העניין במוצרים מסוימים עלו או פחתו בכל פרק זמן נתון.

אתה יכול לראות את המוצרים האלה (או כל מגמה שאתה חוקר) בקטגוריות, ולגלות את רמת העניין במוצרים ובשירותים שונים המפולחים לפי ענפים.

אתה יכול לראות כיצד שאילתות עבור סוגים שונים של דברים עולות או יורדות בעונות מסוימות. במקרים רבים, זה עוזר לך להתעדכן בדרישות העונתיות.

במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל לראות באיזו תדירות לקוחות פוטנציאליים מחפשים את המתחרים שלך. ניתן לקבל גם תובנות אחרות, כמו מיקומים שבהם יריביך עשויים להצליח יותר ממך.

לסיכום, אנחנו לא מדברים רק על גוגל טרנדס שימצא מוצרים מבוקשים. זה גם על איסוף תובנות חיוניות לגבי היכן נמצאים השווקים שלך, מי המתחרים הקרובים ביותר שלך ומה הסיכויים למכירת סוגים מסוימים של סחורה.

לפני שניכנס לאופן שבו גוגל טרנדס (Google Trends) יכול לעזור לך להרוויח יותר כסף באמצעות דרופשיפינג, בואו נסתכל על התכונות החשובות ביותר שלה וכיצד הן פועלות. 

איך גוגל טרנדס עובד

לאתר Google Trends יש אפשרויות לצפייה במונחי חיפוש לפי  עניין לאורך זמן, עניין לפי אזור, עניין לפי נושאים קשורים ושאילתות  קשורות. זה גם משרטט את הנושאים המבוקשים ביותר (או המובילים) בזמן אמת.

ראוי להזכיר גם את נושאי הפריצה  . אלו הם נושאים שמושכים תשומת לב רצינית ומושכים הרבה תנועת חיפוש. אם יש מוצר בהישג יד שהוא פריצה, אולי כדאי שתבדוק אותו במהירות לפני שהוא יתחדד.

אבל סוג זה של 'מכה' קורה לעתים רחוקות. אם אתה רק מתחיל להיות רציני לגבי דרופשיפינג או לעבוד כדי לשנות את מגוון המוצרים שאתה מוכר בשיטה זו, הרבה יותר טוב לך להשוות מגמות ארוכות טווח של מוצרים ברי קיימא ולגלות אילו מהם הניבו את הביצועים הטובים ביותר לאורך זמן.   

כאשר אתה משווה, צפה בפריטים שמראים צמיחה איטית ויציבה. בדרך כלל יש להם קווי מגמה שהם לא מאוד תלולים אבל נוטים כלפי מעלה בממוצע. שימו לב גם לצמיחה תלולה ופתאומית, כמו בתרשים שבו קו המגמה עלה וקדימה קרוב יותר להווה. זה בדרך כלל סימן שמשהו הגדיל את הביקוש למוצר הזה או לעניין במותג הזה.

כדאי גם לשים לב למגמות האזוריות שמציגה האפליקציה. תכונה זו יכולה לתת לך רמזים לגבי סוג המוצרים המבוקשים ביותר באזורים שונים. מידע כזה יכול לעזור לך להתאים את הצעות המשלוחים שלך כדי לענות על הצרכים הייחודיים של אנשים המתגוררים במיקומים אלה.

דרכים מעשיות להרחיב את עסק המשלוחים שלך באמצעות גוגל טרנדס 

1. למכור מוצרים שאנשים באמת רוצים

עם גוגל טרנדס, דרופשיפינג הופך להיות אספקת דברים שאנשים מחפשים . כאשר יש קהל גדול שמחפש מוצר דרך חיפוש בגוגל, זה אינדיקציה טובה לכך שלמוצר יש מאגר לא מבוטל של לקוחות פוטנציאליים שאפשר לשווק אליהם.

2. צור מסעות פרסום ושיווק תוכן רלוונטיים

אתה כבר יודע שהביקוש לכל מוצר נתון משתנה בין אזורים שונים.

מה ש-גוגל טרנדס עושה הוא לתת לך הצצה למה ההבדלים האלה. לדוגמה, אם אתה מתכוון להגיע ללקוחות פוטנציאליים בשני אזורים עם מודעות, תרצה לדעת כיצד להקצות הוצאות פרסום עבור מסעות הפרסום השונים.

בעוד ש-גוגל טרנדס לא יעזור לך עם נוסחאות שיתוף מדויקות, הוא יאפשר לך לדעת מה ההבדל בין רמות העניין בשתי הערים עבור המוצר שאתה מתכוון להציע. זה, בתורו, יידע את ההחלטה שלך על כמה מאמץ עליך להשקיע בהגעה לקהלי יעד בכל אזור.

כמו כן, הטיפים שהתקבלו מכלי זה יכולים לשמש כדי להניע יוזמות שיווק דיגיטלי ממוקדות יותר. אתה יכול לכרות מילות מפתח פופולריות מ-גוגל טרנדס ולחבר אותן לתוכן המקוון שלך. בשילוב עם אסטרטגיות SEO אחרות, זה יכול לעזור לתוכן שלך לקבל יותר קליקים ולציון דירוג גבוה יותר של תוצאות החיפוש. 

קשור: איך להרוויח כסף באמצעות גוגל טרנדס (Google Trends)

3. מצא מבצעים ומבצעים עבור מיקומים ספציפיים

גוגל טרנדס מספקת תובנות מדויקות שהן חלק בלתי נפרד מהצלחת מסעות הפרסום השיווקיים הספציפיים לאזור שלך.

עסקאות נועדו בדרך כלל לגרום ליותר אנשים להתעניין בדברים שאתה מוכר מיצרנים, ובסופו של דבר להעלות את המכירות וההכנסות. אבל אלא אם כן אתה מציע עסקאות לדברים שאנשים באזורים שאליהם אתה ממקד באמת רוצים, ייתכן שלא תשיג את התוצאה לה אתה מקווה.

מינוף של גוגל טרנדס יכול לעזור לקרב אותך ליעד שלך.

4. השג תובנות חשובות לגבי שווקים קיימא וקהלי יעד

קווי המגמה שאתה רואה הם לא רק סיכומים של נתונים סטטיסטיים. הם מייצגים את סיפוריהם של אנשים אמיתיים: הבעיות, התקוות והחלומות שלהם, הציפיות, החיפוש שלהם אחר פתרון, והסקירה המדוקדקת של התשובות שהם חושבים שהן כדאיות.

קווים ותרשימים אלה מספקים תובנות בזמן אמת לגבי החששות ונקודות הכאב העיקריות של קהל היעד שלך, כמו גם מידע לגבי הכדאיות של מוצר ובתוך סקופים לגבי ההעדפות שלהם שתוכל לנצל במסרי המותג שלך כדי למשוך אותם אל שלך מוצרים ושירותים.

מסיימים

עם גוגל טרנדס, מציאת מוצרים ונישות לדרופשיפינג היא הרבה יותר קלה. דבר אחד ממש נחמד בכלי הזה הוא שהוא בחינם לשימוש. זו קופסת עושר שלמה של ניתוחים הזמינים לך ללא עלות כלשהי.

כעת, לאחר שהכרתם את ההנאות של האפליקציה הזו, המשיכו לפרוס אותה לתוצאה הרסנית. אבל אל תבנה רק את מיזם המסחר האלקטרוני שלך על הטרנדים שלו. אם אתה יכול, השוו אותם לנתונים ממחקרים בפועל, ודברו עם האנשים בשטח ככל האפשר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.