איך להקים עסק אינטרנטי תוך יום עם פלטפורמת printful

האם אתה יכול להרוויח כסף עם PRINTFUL? כן אתה בהחלט יכול. האם זה קל? זה לא כל כך קל להצליח אבל עם הטיפים והאסטרטגיות הנכונות יש לך סיכוי טוב להרוויח הרבה כסף.

Printful הוא שירות הדפסה על פי דרישה ברמה גבוהה, שמקל עליך לעצב חולצות, כובעים, מ"ג ועוד הרבה יותר מבלי להתעסק עם הלקוח. אתה לוקח את הכסף של הלקוחות Printful לוקחים את חלקם ואתה שומר על הרווח. Printful לאחר מכן מדפיסה את החולצה ושולחת אותה ללקוח, זה לא יכול להיות הרבה יותר ישר כשתפעיל אותה. Printful תטפל גם בכל החזרות לעסק. לאחר שלקחתי חנות Printful מ-$0 – $10,000 לחודש, אספתי הרבה טיפים, טקטיקות, טכניקות ואסטרטגיות שיכולים לעזור לך להשיג את יעדי ההכנסה הפסיביים שלך עם Printful ב-2019.

איך להקים עסק אינטרנטי תוך יום עם פלטפורמת printful:

לחץ כאן כדי להירשם ל Printful 

איך להקים עסק אינטרנטי תוך יום עם פלטפורמת printful

האם אתה יכול להרוויח כסף עם PRINTFUL?

כן אתה בהחלט יכול. האם זה קל? זה לא כל כך קל להצליח אבל עם הטיפים והאסטרטגיות הנכונות יש לך סיכוי טוב להרוויח.

הרשמה להדפסה. "מסע של מיליון מייל מתחיל בצעד אחד". ההרשמה ל-Printful הייתה הצעד הראשון שעשיתי ביצירת 2k לחודש ברווח הכנסה פסיבי. האתר הנוכחי שלי הוא לא הניסיון הראשון שלי להדפסה על פי דרישה ולכן לא הצלחתי להביא לך את המדריך הזה. האמת היא שזה תהליך קשה כי אתה צריך לרכוש לקוח במינימום דולרים אפשריים וכנראה שאתה צריך למכור אותו יותר כדי להפוך אותו לרווחי ככל האפשר.

הצעד הראשון להצלחה בכל מאמץ הוא להירשם לפלטפורמה.

לחץ כאן כדי להירשם ל Printful 

מעבדי תשלומים כמו Pay Pal, Shopify ו-Stripe תמיד ירצו לקחת את חלקם אז אלא אם כן יש לך אסטרטגיות חלופיות, כנראה שכדאי לך לקחת בחשבון גם את אלה. כנראה שאתה צריך לשאוף ל-$10 – $13 בתוספת רווח למוצר.

כדי למכור ב-Printful תזדקק לאתר אינטרנט, ניתן ליצור אתר באמצעות WordPress או Shopify. Shopify דואגת עבורך הרבה מהפרטים המטופשים במחיר חודשי, כך שאם אתה מתחיל, Shopify היא כנראה ההימור הטוב ביותר שלך.

אם אתה מנוסה יותר או רוצה לשכור מפתח, אתה יכול למצוא אחד ב-Upwork או 5iver.

אני מניח שאם אתה קורא את המאמר הזה, כבר התחלת להפעיל את האתר, אבל אם לא, בוא נסתכל במהירות על שתיים מהפלטפורמות העיקריות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לארח את החנות Printful שלך.

הדפסה עם שופיפיי | אטסי | אמזון | איביי

שופיפיי היא חלום למתחילים מכיוון שהיא מטפלת בהרבה בעיות עמן אתה מתמודד בעת הקמת חנות מסחר אלקטרוני. הוא דואג להרבה מהדברים המטופשים משמירה על אבטחת האתר שלך, דרך אירוח, עיצובים, הודעות דוא"ל עגלות נטושות, קבלת שם הדומיין שלך ועוד הרבה יותר. שופיפיי אמנם גובה תשלום חודשי אבל תצטרך לשלם עבור הרבה מהדברים האלה גם עם וורדפרס בנפרד.

שופיפיי מגיעה עם הרבה ערכות נושא בחינם שאתה יכול להשתמש בהן ותוכל גם לקנות ערכות נושא מקצועיות שגם הן לא יקרות. בסך הכל, שופיפיי דואגת להרבה מהדברים הטכניים שמאפשרים לך להמשיך עם העסק של ניהול עסק, אבל זה כרוך בעלות. ל- שופיפיי (Shopify) יש גם את מערכת התשלומים שלה המאפשרת לך לקבל תשלום ישירות לחשבון הבנק שלך.

התוכנית הבסיסית של שופיפיי עולה 29 $ כרגע, אבל יש גם תוכניות ב- $79 ו- $299 עבור ארגונים גדולים ואם יש לך רק אתר אחד, התוכנית הבסיסית היא תמיד התחלה טובה מספיק וניתן לשדרג אותה במועד מאוחר יותר.

וורדפרס עם WOOCOMMERCE

עם Shopify נשמע נהדר לחלק, לאחרים, הם לא אוהבים לתת כל כך הרבה שליטה באתר ואוהבים לקחת דברים לידיים שלהם עם אתר וורדפרס. וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם כאשר כמעט כל החברות הגדולות בעולם משתמשות בוורדפרס. WordPress woocommerce ו-Printful כולם מתחברים זה לזה ללא מאמץ באמצעות תוספים. שופיפיי ו- וורדפרס שניהם משתמשות בתוספים אך רוב גרסאות הוורדפרס הן חינמיות או בעלות גרסאות חינמיות כדי לתת לאתר שלך פונקציונליות נוספת.

וורדפרס מגיעה עם ערכות נושא הזמינות בחינם וב-Theme Forest לנושאים מובחרים שהייתי ממליץ עליהם. עם וורדפרס, אתה צריך לדאוג להכל בעצמך, מארח ועד, לאבטחה, לאישורי ssl ועד למעבדי תשלומים כמו Stripe ו-פייפאל שיאפשרו לך לקבל תשלומים. וורדפרס מיועדת למשתמשים מתקדמים יותר והיא הרבה יותר עבודה והיא יותר פתרון קוד פתוח.

לשניהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם אז זה תלוי איזה מהם מתאים לך ביותר שלדעתי הוא תמיד Shopify למתחילים.

האם ניתן להדפסה בחינם:

כן, printful היא חינמית מבחינה טכנית בכך שאין עמלות חודשיות אבל Printful לוקחת את כספם תחילה מכל הזמנה חדשה שמגיעה ומאפשרת להם להבטיח שהם תמיד ירוויחו את הכסף שלהם מכל מכירה. פרינטפול עובדת כשותפה עבורכם ועבור איכות המוצרים, איכות שירות המשלוחים היא שאין שני לה. אם לא נרשמת ל-Prinftul תוכל לעשות זאת כאן. 100% מהאנשים שמצליחים עבור Printful בצעו את השלב הזה:

לחץ כאן כדי להירשם ל Printful 

עכשיו כשהשלב הראשון של ההרשמה הסתיים, בואו נסתכל על לוח המחוונים.

אתה צריך לראות משהו כזה

הזמנות:

זה המקום שבו תראה את כל ההזמנות שהגיעו ואם הזמנה נכשלת מכל סיבה שהיא תוכל לדחוף אותה מהמסך הזה ותוכל גם לבדוק את כל ההזמנות כאשר אתה מקבל שאילתות מלקוחות בנוגע למשלוח. תבחין גם בלחצן ההזמנה החדשה האדום בפינה הימנית העליונה, כאן תוכל ליצור הזמנות חדשות באופן ידני אם משהו משתבש בסינכרון לפלטפורמה שלך.

ספריית קבצים:

זה המקום שבו הקבצים שלך הולכים לשבת. נחזור לזה בקרוב כאשר אנו דנים כיצד להעלות את העיצובים שלנו על הפריט באמצעות מחולל ה-Mockup.

חנויות:

זה המקום שבו אתה הולך למצוא את החנויות שלך. אתה יכול מספר חנויות שונות ב-Shopify, WordPress, Amazon ועוד רבים אחרים. אתה יכול לראות אילו עיצובים מסונכרנים לאיזה חנויות ולשלוט בכל המידע הקשור לכל חנות שם.

אזור החיוב:

אזור החיוב חשוב מכיוון שמכאן יגיע הכסף כאשר תגיע הזמנה חדשה לחנות שלך. אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי לחיוב בכל פעם או שאתה יכול למלא את הארנק.

אם תעמיס כסף לארנק, Printful תיקח אוטומטית את הכסף מהארנק לפני שתעבור לאמצעי התשלום הבא בחשבון שבדרך כלל יהיה כרטיס האשראי שלך.

הארנק Printful עובד טוב במיוחד עם Paypal. כאשר הזמנה נכנסת והכסף נכנס ל-Paypal, אתה יכול להשתמש בכסף הזה כדי להחזיר אותו לארנק כדי שלא ייצא כסף מחשבון הבנק שלך.

סטָטִיסטִיקָה:

זה המקום שבו אתה יכול לראות איך אתה מתפקד עם החנות שלך.

מַחסָן:

זה המקום שבו אתה יכול לראות כל מלאי שיש לך, פרטי שירות, משלוח, תמחור וכו'. בדוק את הסעיף הזה כדי לפתור בעיות ולשמור על תקתוק האתר שלך.

מדור שותפים:

ל-Printful יש תוכנית שותפים טובה מאוד שבה הם משלמים 10% מכל הזמנה למשך 10 חודשים אם הם נרשמים דרך קישור השותפים שלך. אכן מאוד אטרקטיבי.

הגדרות:

יש כאן הרבה הגדרות שתוכל לשחק איתם בנוגע לחנות שלך, החזרות הזמנות ועוד הרבה יותר.

תרחיש המקרה הטוב ביותר

כבר יש לך קהל. אם כבר יש לך רשימת אימיילים מעורבים, זה בהחלט יכול לעבוד לטובתך. היכולת לתקשר עם קהל שכבר בנית הוא יתרון מרכזי שיכול להניע את המכירות של המוצר שלך כי אתה יכול לקבל את המוצרים הטובים ביותר בעולם אבל אם אף אחד לא רואה את זה, האם זה באמת קרה?

בחירת נישה

בחירת נישה היא גורם מכריע בשאלה האם אתה הולך להצליח במסע שלך להיות מומחה Print On Demand. שתי שאלות מפתח שאתה צריך לשאול על הנישה היא זו: האם אנשים באמת נלהבים מהנושא? האם הם מוכנים לקנות מוצרים ברמה גבוהה הקשורים לנושא זה? אם התשובה היא כן, אולי תרצה לבדוק שההשערות שלך נכונות עם הכלי לתכנון מילות מפתח של גוגל. זה יראה לך אם אנשים באמת מחפשים חולצות עם הנושא שלך.

לאחר שהמצאתם את הרעיון שלכם הגיע הזמן להתחיל לעבוד.

יש שני חלקים עיקריים להצליח ב-Printful.

  1. עיצוב מוצרים מעולים
  2. להביא אותם מול האנשים הנכונים

עיצוב מוצרים מעולים:

הדבר הבא שאתה צריך לשקול הוא עיצובים, אם כבר יש לך אותם נהדרים אבל אם אתה צריך להכין את העיצובים שלך יש לי כמה טיפים:

תסתכל על עיצובים באתרי תמונות מלאי:

גלישה באתרי תדמית כמו Adobe Stock או Shutterstock יכולה להוביל לקבלת השראה לעיצוב או אפילו לקנות רישיון מסחרי להדפסה ולמכירתם.

חפש באתרים שמוכרים פריטים דומים לשלך וראה אילו טיפים אתה יכול לקבל מהם וכשתהיה מוכן, אתה יכול ליצור את העיצובים בעצמך אם לא רכשת תמונות מלאי. אתה יכול להשתמש בפוטושופ ואילוסטרייטור או שאתה יכול לשכור מומחה ב-Upwork כדי ליצור עיצובים איכותיים עבורך. העיצובים צריכים להיות ממש טובים כדי לצאת טוב כשהם מודפסים אז אתה צריך לדעת מה אתה עושה כשזה מגיע לעבודת האמנות.

מחולל ה-MOCKUP PRINTFUL

כאן מתחיל הכיף. ברגע שתבקר בחנות שלך ב-Printful ותלחץ על הוסף מוצר, תראה את מגוון המוצרים המרשים שיש לך לבחור מהם. יש חולצות, כובעים, ספלים, מוצרים לבית, ילדים ועוד הרבה מאיפה זה הגיע.

עיצוב מוצרים מעולים

עיצובי המוצר שלך צריכים להיות קובצי PNG שקופים בגדלים גדולים עבור חולצות של בסביבות 5000 פיקסלים על 5000 פיקסלים כדי לצאת בצורה מושלמת על המוצר. כשאתה יוצר עיצוב חדש ומוסיף אותו למוצר, אתה יכול לשלוח אותו עד הבית בשבריר מהמחיר כדי לוודא שזה טוב להיכנס לאתר ולהימכר.

בכל הנוגע לכובעים, ניתן לרקום אותם וישנן הנחיות קפדניות סביב סוגי העיצובים שניתן להשתמש בהם. ישנן גם אפשרויות שונות של רקמה ויש להן עלויות שונות, כך שגם את זה כדאי לזכור. מדובר בתשלום חד פעמי עבור כל עיצוב חדש שאמור להיות מודפס על כובע. זה נשמע מרתיע, אבל אחרי שעברת את זה, זה ישר קדימה מספיק כשאתה מכיר את החוקים.

ברגע שהמוצר שלך מוכן להישלח ללקוח, אתה יכול לסנכרן אותו לחנות שלך והוא יעבור ישר לאמזון באתר שלך.

החלק השני הוא ללא ספק החשוב ביותר והוא להציג את המוצר בפני הלקוחות שלך ולמכור אותו להם ויש מספר דרכים שאנו יכולים לעשות זאת.

אימייל:

אז, כבר יש לנו רשימת אימיילים, זה מדהים. אנחנו צריכים להקים סדרת מיילים שתמשוך את האנשים להסתכל ולקנות את המוצרים שלך. אתה רוצה לטפטף את המיילים ב-4 חלקים.

יום 1

הכירו להם את המוצר עם סיפור והצעה

יום 2

הזכירו להם שההצעה עדיין על השולחן

יום 3

חזקו את ההצעה עם מחסור – "78/100 נעלמו, קבל את שלך היום"

יום 4

הודע ללקוח שזו הפעם האחרונה שתזכיר להם את ההצעה הזו וכדי לקבל אותה עכשיו.

אני מוצא שהסדרה הזו עובדת טוב מאוד, במיוחד אם הם כבר מחזקים אותך.

SEO קידום אתרים

זוהי תנועה אורגנית בחינם מגוגל, יוטיוב, פינטרסט, בינג וכו'.

תנועה שמגיעה לאתר שלך. אם אתה יכול להגיע לעמוד 1 עבור חולצות חתול למכירה ויש לך אתר איכותי עם מוצרים טובים, SEO זה יעבוד לך טוב. קבלת תעבורה בחינם דרך הפלטפורמות הללו תמיד מביאה את התשואה הטובה ביותר.

אם כבר יש לך אתר עם הרבה תנועה, שקשור לנישה, זה מושלם. אתה יכול להירשם.

יוטיוב

אם יש לך קהל עוקבים גדול של מעריצים נלהבים ב-YouTube, זה יכול להיות המקום המושלם להציג את המוצרים שלך מול המעריצים שלך. מודעות YouTube יכולות להיות גם דרך מצוינת לקבל יותר תנועה לדפים ולהצעות שלך אם אתה ממקד לסרטונים בנישה המדויקת שבה אתה נמצא.

גוגל אדס

Google Ads יכולה לעזור מאוד בהשגת תנועה איכותית לאתר שלך. אתה אומר לגוגל את מילות המפתח שאתה רוצה להופיע והן ישימו אותך בראש עמוד 1 תמורת תשלום קטן בכל פעם שמשתמש לוחץ על המודעה שלך. אתה צריך שולי רווח טובים עם Printful כדי לגרום ל-גוגל אדס לעבוד עבור העסק שלך ב-Print On Demand.

גם מודעות שופינג בגוגל מועילות. הם מציגים תמונות ומחיר של המוצר שלך עם דירוגי כוכבים המאפשרים למשתמש ללחוץ על האתר שלך ולבקר בו. תכנון האתר שלך באופן שממקסם את ההמרות ומפיץ לקוחות לאחר ביצוע רכישה ראשונית.

קשור: איך להרוויח כסף ממכירת תמונות בחנות אטסי

מכירה נוספת היא המפתח

כאשר משתמש יסיים את הרכישה שלו, נפנה אותו לעמוד אחר בו נציע לו מוצר אחר בהנחה. על ידי הצעת המוצר הנוסף אתה יכול להפוך את הרווח שלך עבור $10 – $13 למכירה ל $20 – $26 למכירה וזה יכול לעשות את כל ההבדל אם תצליח או לא.

פינטרסט:

Pinterest יכול להיות כלי מדהים לתוכן מונע ולקישורים רלוונטיים חזרה לאתר האינטרנט שלך. פרסם מידע שימושי עבור שוק היעד שלך, התערב עם הקהילה, השוויץ בעיצובים שלך ובתקווה להגדיל את הרווחים שלך בו זמנית.

פייסבוק

מודעות פייסבוק הן מיומנות לא קלה לשליטה, אבל אם נמשיך במאמצים שלנו בהחלט נוכל להצליח לאורך זמן. האם אנחנו שולחים את הלקוחות שלנו לדף נחיתה אולי ב-Clickfunnels ולגרום להם לקנות דרכו או שאנחנו מוכרים ממש שם בפייסבוק. האם ניקח אותם לחנות Woocommerce או שופיפיי שלנו.

אם נוכל לגרום למודעות הפייסבוק שלנו לייצר לקוחות, הפיקסל יידע הכל על האנשים שקונים ונוכל להרחיב את המודעות שלנו לירח אם נצליח עם פייסבוק. כמו בכל דבר, החלק של ה-ard מתחיל וגם קל להפסיד כסף במודעות פייסבוק אז אולי כדאי לקחת קורס בהם לפני שמתחילים.

אז עכשיו יש לך את החנות שלך, עם תנועה ודא שאתה מודד את ההמרות ב-אנליטיקס כדי שתוכל לקבל תמונה טובה על מה שקורה עם המבקרים ואיך הם מתקשרים לאתר שלך.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.