4 טקטיקות לייצר יותר לקוחות לחנות השופיפיי שלך

חנות שופיפיי מצליחה בנויה על אסטרטגיית שיווק מוצקה. המשך לקרוא אם אתה רוצה לגלות את סודות השיווק של שופיפיי.

לאחר שלקחת את הקפיצה לעולם המסחר האלקטרוני והשקת את חנות השופיפיי שלך , אתה כנראה מחפש דרכים להביא לקוחות חדשים. אפילו עם עיצוב נהדר והיצע מוצרים מוצק, התבלטות בשוק צפוף יכולה להיות מאתגרת. למרבה המזל, אתה יכול לנקוט במספר טקטיקות ופעולות מעשיות כדי לקדם ולהניע תנועה לעסק שלך. בהתאם לצרכים ולמטרות שלך, אלה יכולים לכלול כל דבר משיווק במדיה חברתית לפרסום בתשלום ועד מסעות פרסום שיווקיים בדוא"ל.

שופיפיי היא כיום הפלטפורמה המובילה למותגי מסחר אלקטרוני, והיא מפעילה כמעט שני מיליון חנויות אונליין של עסקים. זה מובן מאליו, אבל התחרות בעולם המסחר האלקטרוני היא עזה; קמעונאים המעוניינים להישאר רלוונטיים ולהתבלט צריכים לבסס אסטרטגיית שיווק מוצקה שלמעשה תזיז את הסימן.

בין אם אתה רק מתחיל או מחפש לקחת את העסק שלך לשלב הבא, חיוני לתת עדיפות לשיווק ולהפוך אותו לחלק חיוני באסטרטגיית המסחר האלקטרוני הכוללת שלך. פעולה זו יכולה להוביל להגדלת המכירות, להכרה גדולה יותר של המותג ולפיתוח בסיס לקוחות נאמן.

1. שפר את הנכוחות שלך במנועי החיפוש

כדי למשוך יותר תנועה ולתת ללקוחות פוטנציאליים את הסיכוי הטוב ביותר למצוא אותך כשהם מחפשים מוצרים דומים, חיוני לתת עדיפות לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) . אסטרטגיה זו דורשת סבלנות, זמן ומאמץ מתמשך, אך היא שווה את ההשקעה.

ישנם מספר שלבים מרכזיים לאופטימיזציה של חנות שופיפיי שלך. אלה כוללים אופטימיזציה של ארכיטקטורת החנות שלך, ביצוע מחקר מילות מפתח יסודי כדי לזהות מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלך, חידוד האופטימיזציה בדף שלך לאורך זמן ויישום אסטרטגיה יעילה לבניית קישורים.

זכרו שקידום אתרים הוא תהליך מתמשך שדורש מאמץ מתמשך. למרבה המזל, שופיפיי מציעה כלי שיווק מובנים, כולל תכונות אופטימיזציה של SEO, כדי לעזור לך לבצע אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. יתר על כן, אתה יכול לשפר את מאמצי ה-SEO שלך ולשמור על זרימת תנועה קבועה על ידי שימוש בכלי SEO קידום אתרים שונים של צד שלישי ואפליקציות שופיפיי.

אם אתה נותן עדיפות לקידום אתרים ותנקוט באמצעים החיוניים כדי לייעל את חנות שופיפיי שלך למנועי חיפוש, תוכל למשוך בהדרגה קהל גדול יותר, להגדיל את המכירות שלך ולהרחיב את העסק שלך.

2. הגבר את טווח ההגעה שלך עם מודעות דיגיטליות

השקעה במודעות בתשלום היא אסטרטגיה יעילה ביותר, במיוחד אם אתה רק בתחילת דרכו או מתמודד עם אתגרים בהשגת נראות באמצעות שיווק אורגני בחיפוש. מסעות פרסום בתשלום לקליק (PPC) , כמו גוגל אדס, יכולים להיות אפשרות מצוינת למשיכת תנועה רבה יותר לאתר שלך מכיוון שמודעות מופיעות בראש תוצאות החיפוש. בקמפיין PPC, אתה מגדיר הצעת מחיר מקסימלית ומשלמת רק כאשר מישהו לוחץ על הקישור שלך. קמפיין PPC ממוקד היטב וכתוב היטב יכול להביא מיד תנועה לחנות שופיפיי שלך. עם זאת, ראוי לציין שהמתחרים שלך ופלטפורמת המודעות קובעות את הסכום שאתה משלם למבקר, למרות שאתה שולט בהוצאות הכוללות שלך.

אפשרות נוספת לפרסום בתשלום היא השקת קמפיינים בפלטפורמות מדיה חברתית, כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וטיקטוק, הרשתות הנפוצות ביותר לפרסום בתשלום. כדי לקבוע איזו פלטפורמה מתאימה לך ביותר, ערוך בדיקות שונות ונתח את ביצועי המודעה שלך.

תוכן ויזואלי אטרקטיבי וקופירייטינג משכנע הפונה ללקוחות פוטנציאליים חיוניים ליצירת מודעות מוצלחות. תהיה יצירתי! מסעות פרסום מוצלחים צריכים את הערעור היצירתי הזה כדי למשוך את תשומת הלב של הקונים.

לפני השקת המודעות שלך, שקול את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור העסק שלך ומקד את המודעות שלך לקהלים ספציפיים כדי להבטיח שהקמפיינים שלך יעילים. מסעות פרסום בתשלום יכולים ליידע לקוחות פוטנציאליים על המותג Shopify שלך ולמקד מחדש מבקרים קודמים באתר, מה שהופך אותו לטקטיקה יעילה למשיכת לקוחות חדשים והדרכת קונים חזרה.

3. השתמש בשיווק משפיענים

בשנים האחרונות, שיווק משפיענים צבר פופולריות עצומה והוכח כדרך יעילה לשווק את חנות Shopify שלך, במיוחד עבור מותגים בתעשיות האופנה, היופי וה-CPG. במהותו, שיווק משפיענים הוא שותפות בין מותג למשפיען, והוא הופך לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור תקציבי השיווק של המותגים. מציאת משפיען שקהל הנישה שלו תואם את המוצר או המותג שלך היא חיונית כדי להתחיל בשיווק משפיענים. עליך גם ליצור מערכת יחסים עם המשפיען, שייצור תוכן משלו שיעזור למקם את המותג שלך.

שיווק משפיעים יעיל מאוד עבור עסקי מסחר אלקטרוני. 71 אחוז מהמשווקים מוצאים שזה מייצר לקוחות ותעבורה באיכות טובה יותר ממקורות אחרים. צרכנים סומכים על המלצות משפיענים משום שהן יוצרות ערוץ תקשורת ישיר וממנפות את האמינות והאמון של אנשי ציבור. למעשה, 64% מהמשווקים מסכימים ששיווק משפיענים הוא צורה משופרת של שיווק מפה לאוזן, שהיא צורת השיווק היעילה ביותר.

גישה אישית זו יעילה במיוחד בעולם של ימינו, שבו כל כך הרבה אפשרויות מותג מציפות את הצרכנים. שיווק משפיעים הוא אסטרטגיית שיווק ישיר אמינה ביותר, שכן להמלצות מאנשים אמיתיים משקל רב יותר מפרסומות בתשלום קונבנציונליות.

קשור: מדריך צעד אחר צעד: איך לעשות תוכנית שותפים לחנות שופיפיי – Shopify

4. נהל בתוכנית ההפניה ללקוחות שלך

תוכניות הפניה יכולות להיות אסטרטגיה יעילה שבה לקוחות מרוצים הופכים לתומכי מותג ומקבלים תגמולים כגון הנחות או מוצרים בחינם. אתה יכול להגיע לקהל רחב יותר על ידי תמריץ של לקוחות עבר להמליץ ​​על המוצרים שלך לרשת שלהם. גישה זו יעילה במיוחד מכיוון שאנשים נוטים לסמוך יותר על המלצות מחברים ובני משפחה מאשר בפרסום. שיווק מפה לאוזן הוא כלי כל כך חזק שהוא יכול לייצר עד פי חמישה יותר מכירות מאשר פרסום בתשלום מסורתי.

בניגוד לביקורות של לקוחות, תוכנית הפניות כוללת שיווק ישיר מפה לאוזן שבו אנשים חולקים את החוויות החיוביות שלהם עם המוצרים שלך עם הקרובים אליהם, ומייצרים לידים חדשים שיש סיכוי גבוה להמרה. מספר פלטפורמות וכלים זמינים ליצירת תוכנית הפניית לקוחות, כגון Talkable, המציעה תוכנית הפניות בתוך האפליקציה כדי לעזור למצוא תומכי מותג.

כדי למשוך לקוחות חדשים לחנות שופיפיי שלך, אתה יכול להשתמש במספר אסטרטגיות כדי לקדם את העסק שלך ולהוביל תנועה, כגון אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), פרסום בתשלום, שיווק משפיעים ותוכניות הפניה ללקוחות. יישום טקטיקות אלה יכול למשוך יותר לקוחות, להגדיל את המכירות ולפתח בסיס לקוחות נאמן . זכור להיות יצירתי ולהשקיע זמן ומאמץ בשיפור מתמיד של אסטרטגיית השיווק שלך כדי להישאר קדימה בתעשיית המסחר האלקטרוני התחרותי.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.