איך אפשר להשתמש באינסטגרם לעסק קטן?

עם הופעתה של המדיה החברתית וסוג הפופולריות שהיא מחזיקה כיום, זה יהיה מועיל ביותר לעסק ליצור נוכחות חזקה במדיה החברתית. איך אפשר להשתמש באינסטגרם לעסק קטן:

עם הופעתה של המדיה החברתית וסוג הפופולריות שהיא מחזיקה כיום, זה יהיה מועיל ביותר לעסק ליצור נוכחות חזקה במדיה החברתית. אינסטגרם היא בין האתרים והיישומים הנפוצים ביותר שעוזרים ביצירת בסיס קונים חזק, במיוחד אם קהל היעד של עסקים קטנים.

הפלטפורמה שבבעלות פייסבוק, אינסטגרם מתגאה בכך שיש לה כמיליארד נכון ל- (דוחות 2022), משתמשים פעילים בחודש ו-500+ מיליון משתמשים יומיים. בעוד שהמבוגרים הצעירים (בין 18-24 שנים), והמבוגרים (בין 25-34 שנים) נמצאו הפעילים ביותר באינסטגרם, הפלטפורמה משמשת גם אנשים מתחת ומעל השוליים.

יתרה מכך, דיווחים אחרונים מציינים כי המותגים ראו 4% מהמעורבות הממוצעת מהעוקבים שלהם באינסטגרם, שזה הרבה יותר משיעור המעורבות של העוקבים בפייסבוק או בטוויטר , שהוא במקרה סביב 0.1%. למעשה, מותגים מקבלים פי 10 יותר מעורבות באינסטגרם מכל רחבי הפלטפורמה מאשר בפלטפורמות המדיה החברתיות האחרות. במילים אחרות, אינסטגרם עדיפה על הנראות של המותגים.

עם פרופיל עסקי באינסטגרם, אתה יכול לראות נתונים בזמן אמת על הביצועים של הסיפורים והפוסטים המקודמים שלך, לקבל תובנות לגבי האופן שבו עוקבים באינסטגרם מקיימים אינטראקציה עם התוכן שלך ולפתוח תכונות הזמינות רק לעסקים שמקלים על תשומת לב ולהגביר מכירות. יצירת פרופיל עסקי באינסטגרם היא בחינם ויכולה לעזור לך רבות להבין את הקהל שלך.

אז בוא נדבר על איך אתה יכול להשתמש באינסטגרם עבור העסק שלך, ועל כל ההיבטים שאתה צריך לזכור כדי לתכנן את התוכנית שלך כך. זה יעזור לך להבין את התכונות של אינסטגרם לעסקים קטנים גם כן.

איך משתמשים באינסטגרם לעסקים קטנים?

אז, עכשיו כשכולנו מודעים לכמה גדולה היא אינסטגרם ועד כמה הפלטפורמה חשובה לעסקים, ברור שתרצו גם למנף את פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית כדי להצמיח את העסק שלכם. אם אתה מעוניין, אז בוא נצלול לשלבים העיקריים שיעזרו לך להשתמש באינסטגרם עבור העסק שלך כאן:

צור חשבון אינסטגרם עסקי

אם כבר יש לך חשבון אישי. יתרה מכך, אם התוכן של הפרופיל הזה מרתק ומתאים למותג שלך, אז אתה יכול פשוט להמיר אותו לפרופיל עסקי. לאחר מכן, תוכל לגשת לכל התכונות והכלים הזמינים רק עבור חשבונות עסקיים באינסטגרם.

אתה יכול בקלות להמיר את החשבון האישי שלך לחשבון עסקי על ידי ביצוע השלבים הבאים:

 • באפליקציית אינסטגרם לנייד , עבור אל הפרופיל שלך.
 • כעת עבור אל " הגדרות "
 • עבור אל " חשבון "
 • הקש על " עבור לחשבון עסקי " או " עבור לחשבון יוצר " כרצונך.

זה ימיר את הפרופיל שלך לדף אינסטגרם. זוהי תכונה מועילה מאוד של אינסטגרם עבור סטארטאפים ויזמים, שמצפים להשתמש באינסטגרם עבור העסקים שלהם.

הפוך את הפיד שלך למושך חזותית

המשתמשים באינסטגרם הם קבוצות של אנשים מהדור החדש. מכיוון שאינסטגרם היא בעיקר אפליקציה לשיתוף תמונות, המשתמשים צריכים לראות את המוצר שלך לפני שהם בכלל מבקרים באתר שלך. לפיכך, חשוב להעלות תמונות של העסק והמוצרים שלכם בצורה מושכת את העין ובולטת משפע התכנים שנזרקים למשתמשים כיום. חוץ מזה, זה גם חיוני כאן, לשמור על ערכת צבעים נאותה ואסתטיקה שהופכת את פריסת הרשת למושכת חזותית.

כאשר משתמשים מוצאים פוסט או תמונה מושכים, האינסטינקט המרכזי הוא לפתוח את הפרופיל ולבדוק מוצרים נוספים. משתמש טיפוסי צופה בתמונה במשך כ-3-4 שניות וברגע שהוא מוצא עניין, לוקח לו עוד 6-7 שניות לדפדף בפרופיל שלך. לכן, חשוב לגרום לרגעים אלו לספור.

צריך לשווק את המוצרים שלהם תוך התחשבות במגמות הנוכחיות, כלומר, ההתרחשויות הוויראליות ברחבי העולם מכיוון שהם מביאים צופים בקלות. אנשים נוטים להיות מעורבים יותר בפוסטים הקשורים לטרנדים האחרונים בעולם השיווק ומעבר לו, מה שבתורו, עוזר למותגים לקבל יותר שיתופים מהעוקבים שלהם. זו הסיבה שחיוני לעקוב אחר מגמות אלו, הכוללות מגמות טכנולוגיות, שיווק או מגמות כלליות. למרות שהסרטונים יכולים לספק יותר מידע מהתמונות, הם נחשבים לרוב פחות מרתקים עבור המשתמשים בהשוואה לתמונות. העלאת תמונות, במיוחד באיכות גבוהה, תגביר את המעורבות שלך. בדרך כלל, משתמשים צופים בערך 10-20 שניות של סרטון. אז כאשר מעלים אחד, עסקים צריכים לנסות לשים תוכן צבעוני יותר בתחילת הסרטונים שלהם, ולנסות להשאיר את הצופים מעורבים לאורך כל הדרך.

זכור שהעמוד שלך אינו מבודד באינסטגרם. לכן, שמור אותו מעודכן עם ההאשטאגים, הטרנדים והתוכן העדכניים ביותר שעשויים לעזור למכור את המוצרים/שירותים שלך ולקבל אישור המוני עבורם. כמה מהטרנדים הגדולים בעולם היו "Fidget Spinner" ו-"Mature Bag" ואז הגיע טרנד המדיה החברתית המבוססת על העיצוב של אייפון 11, והוא ממשיך כמעט באותו אופן. כאשר משתמשים נתקלים בדף שלך, משך את תשומת ליבם על ידי הפקת תוכן שהוא גם רלוונטי וגם תורם לעסק שלך.

קשור: כמה סטורי אפשר להעלות ביום באינסטגרם ?

 • כתוב פוסטים מושכים
  הכיתובים של הפוסטים, הסיפורים והסרטונים שלך באינסטגרם הם באמת חשובים כי זה הכיתוב שהקוראים קוראים קודם כדי לבדוק אם זה מעניין אותם. אז, אתה לא צריך לפספס את ההזדמנות הזו להבקיע.
 • שמור על הפוסטים שלך רשמיים והסטורי שלך סתמיים
  הסטוריז באים והולכים, כך שטון רשמי יותר רק ישעמם את הלקוחות הפוטנציאליים שלך. עם זאת, כאן אם אתה שופך תוכן מזדמן נחמד ותופס, ייתכן שעדיין תהיה לך ההזדמנות להכות אותם!    
 • שימוש בהאשטאגים
  דרך עיקרית למשוך משתמשים היא באמצעות האשטג שנמצאים בשימוש נרחב, ונצפו על ידי משתמשים רבים או כאלו הרלוונטיים לעסק שלך. זה עוזר לדף שלך להיות גלוי למספר גדול יותר של צופים. לעולם אל תשכח את הכיתוב של התמונות שלך או אל תתייחס אליו בקלות ראש, תאר את התמונות והסרטונים שלך בצורה יצירתית, השתמש בהאשטאגים או שאל את הצופים שאלות, והשתמש בכיתוב כדי להשאיר את הצופים מעורבים. ציטוט מעורר השראה או התייחסות לתרבות פופ עוזרים לך לצבור נקודות נוספות.
 • סטורי
  השתמש בסיפורי אינסטגרם ביעילות כדי להציג תוספות חדשות לקו המוצרים שלך או לקדם את העסק שלך. היו יצירתיים, מקוריים ופריכים עם סיפורי אינסטגרם.
 • דגשים בסטורי
  שמור על דגשים חשובים מוגדרים בבירור כחלק מהפרופיל שלך מכיוון שהם הראשונים למשוך את תשומת הלב של הקהל. הפוך אותם למעניינים והשתמש בהם כדי להדגיש במיוחד את כל ההצעות או התחרויות שהמותג שלך מקיים.
 • הוסף קריאה לפעולה רלוונטית
  אם אתה רוצה שהמשתמשים ילחצו על האתר שלך או על המוצרים והשירותים שהמותג שלך מציע, אז אתה צריך להתאים את התוכן שלך בצורה כזו שהוא ימשוך את תשומת הלב של הלקוחות, ויוביל אותם ללחוץ על הקישור אתה רוצה ל.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.