מדריך תכנון ועיצוב בריכה בבית פרטי

בעלי בתים רבים חולמים על בריכה פרטית משלהם, שאפשר לבלות בה בימי הקיץ הישראלי הקופחים, אבל הם מאמינים שאלו הם מותרות ששמורים לאנשים עשירים בלבד.

בעלי בתים רבים חולמים על בריכה פרטית משלהם, שאפשר לבלות בה בימי הקיץ הישראלי הקופחים, אבל הם מאמינים שאלו הם מותרות ששמורים לאנשים עשירים בלבד.

האמת היא שאין צורך בהכרח בהקצאת תקציב ענק על מנת להתקין בריכה ביתית משלכם, והמומחים של חברה שמייצרת ומשווקת מוצרי ספא ביתיים, ייעצו לכם וידריכו אתכם בתהליך.

בניית בריכה לבית פרטי בשטח החיצוני

בניית בריכה לבית פרטי ניתנת לביצוע בתהליך פשוט, ומכיוון שאין צורך לחפור באדמה, היא גם פשוטה להסרה. אבל אם המטרה היא לבנות בריכה שקועה, מומלץ להזמין את אנשי המקצוע המומחים בתחום לבצע חפירות להשלמה מקצועית של הפרויקט.

בנייה בקרקע דורשת ביצוע איטום מתאים; בחירת החומרים המתאימים לבנייה חיצונית, תוך לקיחה בחשבון של שיקולי ההעדפות, התקציב והמשקל הנוסף של הבריכה לאחר המילוי במים.

התקנת בריכה מרופדת

לבעלי בתים שמחפשים פתרון פשוט, ניתן לבחור בריכה מרופדת, שפשוטה יותר להתקנה בהשוואה להתקנת בריכה מעוצבת מבטון, ואין צורך לאטום אותה. בעלי בתים שמעוניינים בהתקנת בריכה בסיסית, יכולים לבחור דגם של סיבי זכוכית במקשה אחת, ולהוסיף את אביזרי העיצוב המועדפים עליהם.

בריכות בטון פופולריות בקרב בעלי בתים רבים, כאשר אריחים (לעיתים קרובות בכחול) הם הגימור הנפוץ ביותר. בין אם תבחרו בקרמיקה, פורצלן, זכוכית או אבן, היחידות מגיעות בגדלים וצבעים שונים ליצירת מגוון שלם של דוגמאות וסגנונות אסתטיקה.

בריכות בטון עמידות לטווח הארוך, ועם התקנה ותחזוקה נכונים, אין צורך להחליף אותן

בריכה לגינה זמינה בדגם של עיצוב בטון עם אריחים מלאים, או בכל גישת תכנון ועיצוב נבחרת אחרת. בריכות מוכנות מראש מיוצרות במפעל של חברה שמייצרת ומשווקת מוצרי ספא ביתיים, והן זמינות בערכה מוכנה להתקנה.

פתרון נוסף של יחידה אחת המושלם לגינות קומפקטיות הם מתקני ספא לשחייה. אלה נראים קצת כמו ג'קוזי, אבל הסילונים שלהם ממוקמים באופן שמאפשר שחייה רצופה נגד הזרם, ולא בהקפות, כפי שניתן לעשות בבריכה גדולה יותר.

בניית בריכה מקורה

מכיוון שמזג האוויר בישראל עשוי להיות בלתי צפוי, בנייה מקורה של בריכה לבית פרטי מאפשרת גם הנאה מהבריכה ללא קשר לתנאי מזג האוויר, וזוהי ההעדפה של בעלי בתים שמעוניינים בהתקנת בריכה למטרות כושר גופני קבוע.

אלא אם יש לכם חדר מתאים בבית, יש לקחת בחשבון את שיקולי בניית חלל חדש מתאים, בתוך הבית, בצמוד אליו או כחדר נפרד. מבני מסגרת אלון הם בחירה פופולרית, והם מאופיינים בהתקנת חיפויי עץ מהרצפה עד התקרה כדי להציע אווירה טבעית ואשליה של שהות בחוץ.

שיקולי החומרים לבניית בריכה פנימית

מבחינת חומרים, האפשרויות דומות כמעט לחלוטין לאפשרויות בחירת החומרים לבניית בריכות חיצוניות, אבל אם הבריכה מותקנת במפלס עליון בבית, בריכת נירוסטה עשויה להיות בחירה מעולה מכיוון שהיא קלה יותר מבטון.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.