איך להרוויח כסף באמצעות קבוצות וואטסאפ

בזמנים הנוכחיים, פלטפורמות המדיה החברתית הפכו לחלק מהחיים שלנו. אנחנו לא רק אוהבים את הפלטפורמות האלה אלא הפכנו להיות תלויים בהן מאוד במובנים רבים. איך להרוויח כסף באמצעות קבוצות הוואטסאפ שלך:

כאשר אנחנו צריכים לשתף תמונה, סרטון או טקסט, אנחנו תלויים בוואטסאפ. אינסטגרם וטיקטוק שם כדי לשעשע אותנו עם הסרטונים ועוד. יוטיוב הוא מה שמציל אותנו כשאנחנו צריכים להבין את הידע של כל דבר באופן וירטואלי.

מלבד כל זה, אנשים מתחילים להיות מודעים ומכירים מושג חשוב. זה שהפלטפורמות האלה גם יכולות לעזור לנו להרוויח כסף באמת. כולנו עדים ליוצרי התוכן וכיצד הם מרוויחים כל כך טוב ממדיה חברתית.

אבל כשאנשים מדברים על להרוויח דרך הפלטפורמות האלה השם של בוואטסאפ נשמר בדרך כלל בתחתית. זה יכול להיות בגלל חוסר מודעות או יותר מדי תשומת לב שניתנת לפלטפורמות האחרות.

אם אתה מישהו שמשתמש באפליקציה אז אתה חייב כבר לדעת על הקבוצות. קבוצות אלה מתייחסות לאוסף של אנשים שיכולים לשוחח ולשתף דברים אחד עם השני.

אתה יכול פשוט להזמין אנשים להוסיף אותם לקבוצה שלך. זה עוזר לך לשתף משהו תוך כדי במקום לשלוח אותו בנפרד לכל אדם.

דבר אחד שיש לציין הוא שיש הגבלה רשמית למספר החברים שתוכלו להוסיף לקבוצת בוואטסאפ. זה עד 512 אנשים. לכן, אם אתה רוצה להוסיף עוד אנשים אתה יכול ליצור מספר קבוצות.

הקבוצות בוואטסאפ שלנו לא נועדו רק לשמור על קשרים. קבוצות אלו יכולות להיות ברכה אם נתחיל להשתמש בהן במובן הנכון. למעשה, אנו יכולים לייצר רווחים מקבוצות אלו בדרכים רבות.

איך להרוויח כסף באמצעות קבוצות וואטסאפ
איך להרוויח כסף באמצעות קבוצות וואטסאפ

איך אתה יכול לייצר הכנסה נוספת מקבוצת הוואטסאפ שלך?

היום זה הזמן שבו אנשים מנסים לחפש הזדמנויות מקסימליות בהן הם יכולים להרוויח כסף. אנשים נוטים לקחת את קבוצות הוואטסאפ שלהם ואת החברים שלהם כמובן מאליו. הם לא מבינים שהם יכולים לנצל את הקבוצות הללו לטובתם ולהרוויח קצת כסף נוסף.

הנה כמה דרכים שבהן תוכל לייצר רווחים מקבוצת וואטסאפ שלך:

יצירת הכנסה באמצעות שיווק שותפים

הדרך הראשונה והעיקרית שבה תוכלו לייצר רווחים מקבוצת הוואטסאפ שלכם היא באמצעות שיווק שותפים. זהו סוג של שיווק שבו מקבלים פיצוי מסוים עבור קידום מוצר או שירות של אדם או חברה אחרת.

אתה יכול לא רק לעשות שיווק שותפים דרך אינסטגרם ויוטיוב אלא גם דרך קבוצת הוואטסאפ שלך. זה יכול להיעשות בדרכים כמו:

תשלום לכל מכירה:

בשיטה זו, אתה יכול לרשום את עצמך בחברה או אדם שרוצה למכור משהו. אתה יכול לבחור מוצרים מסוימים שאתה חושב שחברי הקבוצה שלך יאהבו. לאחר מכן, תוכלו להעתיק את הקישור של המוצר ולשתף אותו עם הקבוצה. תוכל להרוויח עמלה כאשר מישהו יקנה את המוצר דרך הקישור שלך.

תשלום לפי קליק (PPC):

אין מחסור בתוכן מקוון. בשיטה זו, עליך למצוא את התוכן שאתה חושב שיאהבו חברי קבוצות הוואטסאפ שלך. לאחר מכן קבל את כתובת האתר של דף האינטרנט. לאחר מכן, עליך לעשות שימוש בשירותי קיצור כתובות אתרים בתשלום כמו Shrtly, Shorte.st ועוד. שימוש ב-PPC בקבוצת הוואטסאפ יעזור לצמצם את אורך הקישור. לאחר שתקבל את הקישור הזה, תוכל לשתף אותו עם הקבוצה שלך. לכן, כאשר מישהו ילחץ על הקישור הזה, תוכל להרוויח ממנו.

זה כולל גם תשלום לפי הורדה, הפניות לאפליקציה ועוד.

קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט דרך קיצור כתובת url

הפק רווחים על ידי השקת המוצרים או הקורסים שלך

דרך מצוינת נוספת לייצר רווחים מקבוצת בוואטסאפ שלך היא על ידי השקת מוצרים או קורסים משלך . סביר יותר שחברי הקבוצה שלך יהיו ידועים לך. זה אומר שיש סיכוי טוב יותר שהם יתמכו בך במאמצים שלך.

מוצרים:

אם אתה פותח עסק חדש , אתה יכול לשתף את המוצרים שלך יחד עם מחירים ותיאורים בקבוצות שלך. בהתאם לתחומי העניין של אנשים, אתה יכול לשתף מוצרים וגם לקבל הזמנות. למשל, אם אתה מכין צנצנות יופי תוצרת בית ואתה חושב שחבר הקבוצה שלך עשוי להתעניין בהן, אתה יכול להשיק אותן שם ולהרוויח את הלקוחות הראשונים שלך. במקרה זה, זכור תמיד להיות קשוב לשאלות של האנשים.

אתה יכול ליצור קבוצות שונות כדי למכור נישות שונות של מוצרים. זה יעזור למשוך קונים אמיתיים בצורה טובה יותר.

קורסים:

אם אתה טוב בכל נושא או מיומנות אתה יכול ליצור קורס משלך . אבל כשאתה יוצר אותו, לא קל למשוך אליו קונים. לכן, אם אתה מרגיש שיש כמה אנשים שעשויים להפיק תועלת מהקורס שלך, אתה יכול לשתף אותו עם הקבוצה. בדרך זו, ייתכן שתוכל למשוך את הלקוחות המוקדמים שלך דרך קבוצת וואטסאפ שלך.

בתקופה של היום, קהל לצידך הוא הנכס הגדול ביותר. קבוצת בוואטסאפ יכולה לעזור לך להגדיל את הקהל שלך מקבוצה אחת לאחרת. ככל שהאנשים טובים יותר הסיכויים למונטיזציה. הקבוצות שלך יכולות לעזור לך להשיג קהל, עוקבים ומנויים גם לפלטפורמות אחרות.

ערוץ יוטיוב:

זוהי פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר המאפשרת לאנשים לשתף ולצפות בסרטונים. אם יש לך ערוץ ביוטיוב , תוכל לשתף את הקישור שלו בקבוצת הוואטסאפ שלך. בדרך זו, אתה עשוי להרוויח מנויים חדשים שבסופו של דבר יעזרו לך להרוויח יותר קהל ובכך, יותר כסף.

אינסטגרם:

פלטפורמת שיתוף תמונות וסרטונים זו הפכה לפלטפורמת המדיה החברתית המועדפת על כולם. סביר יותר שקבוצת וואטסאפ שלך תכלול אנשים שמכירים אותך. אז שיתוף האינסטה שלך בקבוצה יכול בהחלט לעזור לך להרוויח כמה עוקבים חדשים. כולנו יודעים עכשיו שקהל גדול באינסטגרם הופך אותך לבחירה המתאימה ביותר עבור מותגים ושיתופי פעולה.

זה לא הכרחי שכל אדם בקבוצה שלך הולך לעקוב אחריך. עם זאת, תמיד עדיף לנסות ולהרוויח עוד כמה ולא אף אחד.

הפק רווחים על ידי הגברת תנועה רבה יותר לבלוג שלך

אם אתה מישהו שכותב בלוגים אז קבוצות הוואטסאפ יכולות להיות לעזר רב. בכל פעם שאתה מעלה את הבלוג החדש שלך , כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשתף את הקישור שלו בקבוצת הוואטסאפ שלך. זכור לשתף את הבלוגים לפי העדפותיהם של אנשים ולהיות אינטראקטיביים עם חברי הקבוצות גם בזמן שאינך משתף בלוג. זה יגביר את העניין שלהם ויעזור לך להרוויח צופים נאמנים.

בדרך זו, קבוצות WhatsApp שלך יכולות לעזור לך לייצר רווח מהבלוג שלך.

ייצר רווח בעזרת Meesho

זהו סטארטאפ מסחר אלקטרוני חברתי פופולרי בהודו. מפריטי מטבח ועד אופנה, הוא מציע מגוון גדול של מוצרים. זו לא רק פלטפורמה נהדרת לקניות אלא גם מאפשרת לאנשים לסחור במוצרים מהבית. לכולנו יש קבוצות וואטסאפ בטלפונים שלנו, בין אם זה של החברים שלנו, המשפחה או החברים לעבודה.

לכן, על ידי הבנת האינטרסים והדרישות שלהם, אתה יכול לעיין באפליקציית Meesho ולבחור מוצרים משם . לאחר מכן, תוכלו לשתף את המוצרים הללו יחד עם תיאורים ומחירים בקבוצה. אם מישהו מעוניין לקנות, אתה יכול לבצע הזמנה לכתובתו ולהוסיף את שולי הרווח שלך באפליקציה עצמה. זוהי דרך מצוינת עבורך לייצר רווחים מקבוצת WhatsApp שלך בקלות.

יצירת רווח עם ניוזלטרים בוואטסאפ

ניוזלטרים הם אחד הכלים הפופולריים ביותר בשיווק. זה מאפשר לך לשתף את התוכן שלך עם אנשים, להוביל תנועה לאתר שלך ולהועיל למכירות. אלה נשלחים בדרך כלל דרך המיילים. אבל זה כבר נצפה להיות די לא יעיל. מכיוון שרוב האנשים מקבלים אותו בתיקיית דואר זבל, התעלם ממנו או מחק אותו.

ניוזלטרים בוואטסאפ פירושם לגרום לאנשים להירשם לניוזלטר שלך באמצעות מספרי טלפון. כאן תוכלו לשתף את הניוזלטרים שלכם בצורה קצרה ותמציתית. זכור לא לרכז את הקבוצה שלך עם יותר מדי ניוזלטרים ביום.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.