למה קורס בתשלום? ערוצי היוטיוב הטובים ביותר ללימוד תכנות בינה מלאכותית AI בחינם

במאמר זה, אנו נותנים לך רשימה של ערוצי יוטיוב הטובים ביותר ללימוד בינה מלאכותית AI. אז למה לשלם על קורס?

אם אתה אוהב חדשנות, טכנולוגיה ותכנות, אז קריירה בבינה מלאכותית תתאים לך בצורה מושלמת. כדי להתחיל לעצב את עתיד הבינה המלאכותית, אתה יכול לחקור מה יש ל-יוטיוב להציע. במאמר זה, אנו נותנים לך רשימה של ערוצי יוטיוב הטובים ביותר של AI.

יוטיוב היא מערכת למידה נגישה המאפשרת לתלמידים ולאנשי מקצוע לשפר את כישוריהם בדרכים רבות. ערוץ וידאו ביוטיוב יכול להיות מקור מידע מצוין. יש הרבה ערוצי בינה מלאכותית ולמידת מכונה שמלמדים מושגי AI, הן ברמת מתחילים והן ברמה מתקדמת יותר. בואו נחפור. 

מה זה AI?

בינה מלאכותית (AI) היא ענף של מדעי המחשב המאפשר למכונות או למערכות מחשב לחקות את היכולות של בינה אנושית בביצוע משימות. מכונות אלו מסוגלות לקבל החלטות, שיפוטים ולמצוא פתרונות הדומים למוח אנושי. 

בינה מלאכותית נמצאת בשימוש נרחב בתעשיות שונות כמו אבטחה, קמעונאות, ייצור וניתוח. חדשן גדול ואחד מאנשי המפתח בבינה מלאכותית הוא אילון מאסק, שהפגין ייחודיות טכנולוגית בתחום זה. 

כיצד ללמוד בינה מלאכותית AI בחינם

ניתן ללמוד AI בחינם בדרכים שונות, כולל פודקאסטים ופלטפורמות כמו יוטיוב. יוטיוב הוא מקור גדול במיוחד לידע, מכיוון שסרטוני ההדרכה הרבים שלו על בניית מערכות בינה מלאכותית מביאים נתונים של מומחים לעיסויים. מומחי בינה מלאכותית המשתפים את הידע שלהם בערוצי יוטיוב הופכים את הלמידה לנגישה לכולם.

אתה יכול גם לקחת קורסי AI אונליין בחינם או לא כאלה שלא יקרים מידי . מספר ארגונים כמו יבמ, אוניברסיטת סטנפורד וגוגל מציעים קורסים אלו באופן מקוון ומאפשרים לך ללמוד בזמן שנוח לך. זוהי הזדמנות לקבל השכלה מקיפה ושיטתית ב-AI ממדריכים מקצועיים. רובם כוללים חידונים ומבחני מיומנות כדי להעריך את מה שאתה יודע. 

ArXiv Insights

ערוץ יוטיוב זה נוצר על ידי Xander Steenbrugge באוקטובר 2017. הוא כולל סרטונים על בינה מלאכותית ולמידת מכונה . ל-ArXiv יש סדרה של סרטוני קונספט. אלה כוללים עריכת פנים באמצעות אינטליגנציה מלאכותית, מבוא לרשת חיזוק ומבוא לשיטות שיפוע.

Siraj Raval

ערוץ היוטיוב של Siraj Raval כולל הדרכות וידאו שיעזרו לך להבין בינה מלאכותית. הערוץ דן בטכנולוגיה המונעת בינה מלאכותית המשמשת בפיננסים, כגון הונאה וחיזוי מחירי מניות. יישומי AI בעסקים ובמשחקי וידאו מכוסים גם. 

לבסוף, הערוץ בוחן כיצד מיושמת בינה מלאכותית בקידום הרפואה והביוטכנולוגיה, מהשימוש ב-TensorFlow בהדמיה רפואית ועד לשימוש ב-GANs בגילוי תרופות. GAN ראשי תיבות של רשת יריבות יצירתית. 

MITCSAIL

MITCSAIL הוא ערוץ יוטיוב הכולל מחקר שנערך על ידי המעבדה למדעי המחשב והבינה המלאכותית של המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (CSAIL). התכנים החינוכיים בערוץ זה נהדרים למי שנהנה ממדעי המחשב ואינטליגנציה מלאכותית. יש המון פרויקטים מגניבים של רובוטיקה וסרטוני מחקר בינה מלאכותית בעלת השפעה גבוהה.

Henry AI Labs

Henry AI Labs הצטרף לקהילת יוטיוב AI בפברואר 2019. ערוץ יוטיוב זה נותן עדכונים על הנושאים החמים ביותר ממעבדות מחקר וחברות גדולות כמו גוגל. הוא דן במספר נושאים בבינה מלאכותית ולמידה עמוקה כמו עיבוד שפה טבעית (NLP), ראייה ממוחשבת, למידת חיזוק, רשתות יריבות יצירתיות ועוד. 

קורס AI יישומי

קורס AI יישומי כולל הדרכות וידאו על בינה מלאכותית, למידת מכונה ומדעי הנתונים. ערוץ יוטיוב זה מתמקד יותר ביצירת פתרונות בינה מלאכותית מאשר בסיקור מדעי המחשב התיאורטיים. כמה ממחקרי המקרים והפרויקטים המרגשים של AI הם המלצת חברים בפייסבוק באמצעות כריית גרפים, חיזוי ביקוש של Uber Cab וזיהוי תוכנות זדוניות של מיקרוסופט.

מכון אלן לבינה מלאכותית

ערוץ יוטיוב זה נוצר בשנת 2014 ומכסה דיונים רבים על AI Embodied. זה כולל סרטונים כמו רובוטים שמגיבים על סמנטיקה של אובייקטים, תכנון משימות ולמידת חיזוק עבור רובוטי שירות למטרות כלליות, מחשוב בבלגן, רובוטים ביולוגיים, גרפי סצנה דינמיים תלת מימדיים ואלגוריתמים הניתנים לאישור לתפיסת רובוט. 

Edureka

נוצר ביוני 2012, ערוץ היוטיוב של Edureka נותן לאנשים גישה בלתי מוגבלת לסרטוני הדרכה באיכות גבוהה. הערוץ המדהים הזה חולק פרטים מדהימים על נושאי תכנות וטכנולוגיה עם שלושת מיליון המנויים שלו. ישנן מספר הרצאות של Edureka המכסות למידת מכונה, למידה עמוקה, DevOps, ביג דאטה, AWS ורעיונות שימושיים לפרויקטים של AI. 

הפודקאסט של TWIML AI עם סם צ'רינגטון

הסרטונים הרבים הנגישים והשימושיים בערוץ זה על למידת מכונה ובינה מלאכותית עוזרים לחוקרים, מהנדסים ועסקים בפעולות או בפרויקטים שלהם. כאן תוכלו למצוא הרצאות בנושאים כמו למידת מכונה קוונטית, NLP ולמידה עמוקה. 

Simplilearn

ערוץ זה עם כמעט שני מיליון מנויים נוצר באוקטובר 2009. הוא כולל סרטונים חינוכיים רבים על נושאי מחשב וטכנולוגיה כמו פריצה אתית , אבטחת סייבר, DevOps, AWS ופיתוח אתרים. יש גם הרצאות נהדרות אחרות בנושאי בינה מלאכותית כמו למידת מכונה, למידה עמוקה וטכנולוגיות AI. 

Clever Programmer

Clever Programmer, שנוצר במרץ 2016, מתאים לחנונים ולחדשנים של מתכנתים. הוא מכסה מספר שפות תכנות מובילות, והמדריכים שלו יכולים לעזור לך ללמוד תכנות Python , JavaScript ו-R. אתה יכול לצפות בהרצאות והדגמות על SQL, Django או שורת הפקודה. אתה יכול אפילו ללמוד כיצד להשתמש ב-Python כדי ליצור מכונית AI משלך או לבצע זיהוי פנים של AI בזמן אמת. 

הסרטונים הטובים ביותר של AI

לא משנה מה הגיל, רמת המיומנות או הרקע החינוכי שלך, יוטיוב מקל על גישה למגוון רחב של תוכן בנושא רובוטיקה ואינטליגנציה מלאכותית.

חלק זה נותן לך כמה דוגמאות למדריכי AI מצוינים. הסרטונים דנים במושגים בסיסיים ומתקדמים שונים של AI, כמו גם ביישומיה בקידום הטכנולוגיה.

AI ברפואה | גילוי תרופות עם GANs (מדריך TensorFlow)

סרטון הדרכה זה מאת Siraj Raval עוסק בכוחה של AI ברפואה. הוא מדגים כיצד בינה מלאכותית מוצאת תרופות חדשות שיסייעו בריפוי מחלות באמצעות שני סוגים של רשתות עצביות, רשתות עצביות חוזרות ורשתות קונבולוציוניות. המדריך מתמקד בעיקר כיצד ניתן להשתמש ברשתות יריבות כלליות (GANs) בתהליך של גילוי תרופות. 

Edureka: בינה מלאכותית קורס מלא | מדריך לבינה מלאכותית למתחילים

Edureka יצר את הסרטון הזה כדי לדון ב-AI בצורה שאפשר להבין אותה ברמה של מתחילים. זה מכסה נושאים חיוניים על AI עם כמה דוגמאות מועילות. מדריך זה כולל שפות תכנות המשמשות ב-AI, למידת מכונה, רשתות עצביות, כריית טקסט ועיבוד שפה טבעית . הוא כולל גם תוכניות מאסטר ללמידת מכונה הזמינות באדורקה.

Simplilearn: בינה מלאכותית קורס מלא | מדריך לבינה מלאכותית למתחילים | פשוט למד

מדריך זה של Simplilearn מכסה יישומים של AI, למידת מכונה ולמידה עמוקה, כמו גם טכנולוגיות AI. יש לו תוכן נהדר למתחילים ללמוד את היסודות של AI. בדוק את תיאור הסרטון שבו Simplilearn מספק קישור לקורס הבינה המלאכותית החינמית שלהם.

עריכת פנים באמצעות בינה מלאכותית

ArXiv Insights יצרה סרטון הדרכה נהדר על היכולות של AI בעריכת פרצופים. הוא דן כיצד ניתן להשתמש במודל StyleGAN של Nvidia להפקת תמונות באיכות גבוהה. החלק הראשון של הסרטון הוא הסבר מפורט על GAN, שלאחריו דיון עמוק על StyleGAN וכיצד לתפעל את המרחב הסמוי שלו.

הדרכה זו כוללת פרויקטים מגניבים של AI למתחילים שלמים המשתמשים ב-פייתון. אחת מהן היא אפליקציה לנהיגה עצמית עם פונקציונליות של זיהוי מכוניות וזיהוי הולכי רגל. תמצאו גם אפליקציית זיהוי פנים ומדריך של TensorFlow.

דרכים נוספות ללמוד AI באינטרנט

אתה יכול ללמוד AI בדרכים רבות ובזמן שלך. יש הרבה קורסים זולים ויעילים בקצב עצמי ומשאבים אחרים זמינים באינטרנט. 

  • למד מ-Google AI . בינה מלאכותית של גוגל מספקת קורסים בחינם על מושגי בינה מלאכותית כמו למידת מכונה, שיטות בינה מלאכותיות אחראיות ו-TensorFlow.
  • הירשמו ל-bootcamps. דרך יעילה נוספת ללמוד בינה מלאכותית היא באמצעות מחנות בינה מלאכותית . קידוד Bootcamps מאפשרים לך לשקוע בהכשרה מעשית והתנסויות מעשית ב-AI.
  • קבל אישורים מקורסים מקוונים של AI. יש הרבה ארגונים המציעים קורסים מקוונים של AI. חלקם כוללים למידה בקצב עצמי ואחרים נמשכים כשמונה עד 12 שבועות. קורסים אלו יעניקו לך תעודה לאחר שתסיים את התוכנית, מה שעוזר מאוד במועמדות לעבודה.  
  • קבל תואר ראשון במדעי המחשב. אתה יכול גם ללמוד בינה מלאכותית דרך תוכנית מקוונת למדעי המחשב או תואר בתחום קשור. מושגי AI וכישורי תכנות נלמדים כחלק מתארים במדעי המחשב. תלמדו תכנות Python, C++ ושפות אחרות המשמשות ב-AI.
  • הורד ספרי AI.  התחל על ידי הורדת ספרי AI באינטרנט. תמצאו ספרים כמו קורס למידת מכונה, בינה מלאכותית: יסודות של סוכני חישוב ותכנות מעשי של בינה מלאכותית ב-Java.

קשור: איך AI (בינה מלאכותית) תשפיע על תעשיית הדפסת חולצות?

האם כדאי ללמוד בינה מלאכותית ביוטיוב?

כן, אתה יכול להשתמש ב-יוטיוב כדי ללמוד וללמוד בינה מלאכותית. ישנם ערוצים רבים ביוטיוב המנוהלים על ידי אנשי מקצוע מוכשרים בטכנולוגיה. מומחים אלה חולקים את הידע שלהם באמצעות מדריכים מעמיקים של יוטיוב המדגימים קידוד בפועל ויישום AI. ערוצי בינה מלאכותית עוזרים לצופים שלהם ללמוד מושגי בינה מלאכותית למתחילים, לקבל הבנה טובה יותר של למידת מכונה ולמידה עמוקה וללמוד נושאים מורכבים יותר. 

יוטיוב היא גם פלטפורמת וידאו מצוינת לסטודנטים למדעי המחשב המחפשים פרויקטים של AI. סרטונים הם דרכים יעילות ללמוד מיומנויות ולקבל ידע מתקדם מכיוון שהם מאפשרים לצופים לעסוק בחומר בצורה מעשית. למידה חזותית עוזרת לך לשמור ולזכור מידע. לאחר שצפיתם במדריך AI, תוכלו לבצע את השלבים ולעשות זאת בעצמכם. 

שאלות נפוצות על בינה מלאכותית

מהן שפות התכנות הפופולריות בשימוש בתכנות AI?

שפת התכנות הפופולרית ביותר בשימוש ב-AI היא פייתון. אם תלמד פייתון (Python) לבינה מלאכותית , אתה תהיה בדרך להיות מומחה בינה מלאכותית. שפות אחרות לתכנות בינה מלאכותית הן JavaScript, C++, R, Prolog ו-LISP.0.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.